dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 033 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 033 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiktorska

Stary Mokotów,Warszawa

850 000 zł43 m² 19 767,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż świetne mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią i małym ogródkiem o powierzchni 43 m2, położone na Starym Mokotowie przy ul. Wiktorskiej w doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Marymoncka

Las Bielański,Warszawa

480 000 zł27 m² 17 777,80 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Westate ma przyjemność zaprezentować Państwu klimatyczną, jasną kawalerkę o powierzchni 27m2, położoną w doskonałej lokalizacji na Wrzecionie przy Lesie Bielańskim. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pod Brzozami

Wawer,Warszawa

1 658 000 zł110 m² 15 454,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż lokal bezczynszowy w domu jednorodzinnym dwu-lokalowym o powierzchni 110 m w stanie do zamieszkania, z ogrodem na kameralnym zadbanym osiedlu atuty: ciche, bezpieczne, zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Służewiec,Warszawa

2 097 450 zł93 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Stylowy, wykończony pod klucz apartament Z tarasem Dwie sypialnie | Ogródek i taras | Wysoki standard | Miejsce rodzinne w parkingu podziemnym ***** rozkład pomieszczeń: apartament składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

755 000 zł57 m² 13 245,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w stylu Vintage na zielonej Sadybie Oferuję na sprzedaż urocze i wyjątkowo zadbane mieszkanie o powierzchni 56,7 m , położone w Warszawa przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Jerozolimskie

Stara Ochota,Warszawa

2 430 000 zł135 m² 17 960,10 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Digital Broker prezentuje wyjątkowy apartament z prywatnym tarasem i spektakularnym, niczym nieograniczonym widokiem na panoramę Warszawy. Nieruchomość położona jest na prestiżowej Starej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prystora

Skorosze,Warszawa

639 000 zł42 m² 15 063,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferuje na sprzedaż klimatyzowane w pełni wyposażone biuro/mieszkanie zlokalizowane na Warszawskim Ursusie przy ulicy Prystora, blisko wjazdu na węzeł trasy S7. Na powierzchni 42m2 mamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Środkowa

Praga-Północ,Warszawa

419 000 zł26 m² 15 901,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie z oddzielną kuchnią usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowej kamienicy z 1936roku zlokalizowane na warszawskiej Pradze Północ przy ul. Środkowej. Lokal do generalnego remontu-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dwernickiego

Praga-Południe,Warszawa

550 000 zł36 m² 15 277,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży jedno pokojowego mieszkania o powierzchni 36 m , możliwość zrobienia dwóch pokoi, zlokalizowanej na warszawskiej Pradze-Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smocza

Wola,Warszawa

720 000 zł38 m² 18 947,40 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane przy ul. Smoczej na warszawskiej Woli. To idealna propozycja dla singla, pary lub pod inwestycję. Głównymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Służewiec,Warszawa

1 250 000 zł75 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w budynku z 2018 r. na Służewcu. Mieszkanie 4-pokojowe, kuchnia urządzona i wyposażona w sprzęt agd. Do mieszkania przynależą dwa miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szobera

Bemowo,Warszawa

419 000 zł26 m² 16 022,90 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Prezentujemy funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 26,15 m , zlokalizowaną przy ulicy Stanisława Szobera 6 na warszawskim Bemowie. To doskonała propozycja dla singla, studenta lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sady Żoliborskie

Żoliborz,Warszawa

650 000 zł39 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku z 1968 roku zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Sady Żoliborskie. Na powierzchnię mieszkania składa się: -pokój dzienny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

949 000 zł70 m² 13 594 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,81 m2 znajdujące się przy ul. Aluzyjnej 19 na Warszawskiej Białołęce. Lokalizacja: - warszawa ul. Aluzyjna 19 - Lidl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

2 450 000 zł100 m² 24 426,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować położony na ostatnim pietrze budynku, wykończony. wysokim standardzie penthouse z tarasem i loggią na Warszawskim Wilanowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Pelcowizna,Warszawa

3 500 zł37 m² 94,59 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

**nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 37 m | Bulwary Praskie | ul. Jagiellońska 75 | dostępne od zaraz** Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 37 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

778 000 zł34 m² 22 642,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Avenue Estate z przyjemnością oferuje mieszkanie 34,5 m2 w samym sercu Warszawy - u zbiegu Al. Jerozolimskich i Kruczej. Lokal wymaga remontu. Atuty doskonała lokalizacja - Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Sielce,Warszawa

1 245 000 zł70 m² 17 790,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować komfortowe, dwupokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia 3 pokoju na sprzedaż na Dolnym Mokotowie, na zamkniętym i chronionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Żoliborz,Warszawa

685 000 zł37 m² 18 513,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2 pokoje z balkonem na warszawskim Żoliborzu, w sąsiedztwie zielonej Alei Wojska Polskiego. Dwustronne i słoneczne mieszkanie z widokiem na podwórze i panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kopernika

Śródmieście,Warszawa

1 100 000 zł34 m² 32 835,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Apartament w Rezydencja Foksal - prestiż, komfort i realny potencjał inwestycyjny Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie w inwestycji Rezydencja Foksal - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sielce,Warszawa

2 850 zł50 m² 57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 50m2, piętro 2/4 bez windy, w budynku z 2010r. przy ul. Czerniakowskiej, mokotów Sielce. Idealne dla pary lub rodziny. Cena: 2850 zł + 950 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pasłęcka

Nowodworska,Warszawa

629 000 zł44 m² 14 360,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 43,8 m2, piętro 6/8 z windą, w budynku z 2001 r., Białołęka Nowodwory. Eleganckie, nowoczesne, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla singla/singielki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

515 000 zł37 m² 13 918,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Są mieszkania, które od pierwszego momentu dają poczucie spokoju i prywatności, a jednocześnie oferują nowoczesność i wygodę codziennego życia. Taką propozycją jest to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Korkowa

Marysin Wawerski,Warszawa

615 000 zł33 m² 18 636,40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bez pcc - zakup od Dewelopera! Prezentujemy kawalerkę o powierzchni 3 3 m , w stanie deweloperskim zlokalizowane Marysinie Wawerskim, ul. Korkowa - nowoczesna inwestycja z wieloma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rakowiec,Warszawa

799 000 zł47 m² 17 145,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Atrakcyjne mieszkanie położone w środku przestronnego osiedla otoczone zielenią. Duże przestrzenie między budynkami wypełnione drzewami i kwitnącymi krzewami dają poczucie bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Renesansowa

Bielany,Warszawa

3 000 zł74 m² 40,62 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, funkcjonalne i bardzo jasne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 73,85 m , położone na 2. piętrze budynku przy ul. Renesansowej w Warszawie. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

2 800 zł38 m² 74,27 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,7 m2 na wynajem, znajdujące się na parterze w bloku z 1974 roku budowy przy ul. Śniardwy, 2 na Warszawskim Mokotowie. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

2 450 000 zł99 m² 24 772,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

English version below! Przedstawiamy Państwu elegancki 3 pokojowy apartament na sprzedaż usytuowany na pierwszym piętrze jednej z najładniejszych inwestycji w Miasteczku Wilanów - Fountain.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żupnicza

Kamionek,Warszawa

989 400 zł66 m² 15 022,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Pradze-Południe (kamionek) położone na trzecim piętrze pięciopiętrowego budynku z windą rok budowy 2025 (IV kw) przy ul. Żupniczej. Szczegóły:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Renesansowa

Bielany,Warszawa

875 000 zł60 m² 14 484,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dzień otwarty zapraszamy! Serdecznie zapraszam na dzień otwarty, który odbędzie się w środę po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie ul. Renesansowa 27 | Bielany klimatyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Góralska

Wola,Warszawa

589 000 zł37 m² 15 858,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie na Woli, przy ul. Góralskiej 20, 3 min. od stacji Metra Księcia Janusza. Idealna inwestycja zarówno pod wynajem jak i na start. Na 37 m2 mieszczą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chodecka

Targówek,Warszawa

650 000 zł47 m² 13 829,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 4 piętrze w wysokim bloku z wielkiej płyty z 1973r. zlokalizowane na Targówku przy ul.Chodeckiej. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Meissnera

Praga-Południe,Warszawa

1 078 575 zł73 m² 14 775 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Idealne dla rodziny! 4-pok. z Klimatem. Pow. 73 m2, balkon, piwnica - Przytulne i Wygodne - Gocław / Praga Południe na sprzedaż przytulne, w pełni umeblowane i wyposażone 4-pok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorycka

Bielany,Warszawa

561 000 zł37 m² 15 162,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie na Bielanach w niedalekiej odległości od Metra. Na powierzchnię mieszkania składa się: -pokój z aneksem kuchennym: 22,7 m -drugi pokój: 11,3 m idealny jako sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Centrum,Warszawa

990 000 zł50 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Dwupokojowe mieszkanie z osobną widną kuchnią w Centrum Warszawy. Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 49,75 m , położone w kamienicy z 1962 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

949 000 zł40 m² 23 725 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż słoneczne, nigdy niezamieszkałe mieszkanie po remoncie, wykończone w funkcjonalnym i nowoczesnym standardzie. Przemyślany układ, bardzo dobre doświetlenie oraz duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Poprawna

Wawer,Warszawa

1 020 000 zł80 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentacje, wyjątkowo ładnego mieszkania na granicy Gocławia i Wawra przy ul. Poprawnej. Mieszkanie: poziom pierwszy: 80 m2 na które składa się: - wiatrołap (duży, można trzymać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Stegny,Warszawa

825 000 zł64 m² 12 992,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

4 pokoje, 63,5m2, do remontu, pod inwestycje, pierwsze mieszkanie, duży balkon, piwnica, sardyńska, stegny Mokotów " Rodzinny kredyt mieszkaniowy" Budynek: wysoki blok mieszkalny, 10-cio piętrowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

1 099 000 zł82 m² 13 330,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Najważniejsze atuty mieszkanie niemal gotowe do odbioru bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń możliwość wykończenia zgodnie z własnymi preferencjami miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

629 000 zł32 m² 19 353,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Oferta dostępna tyko w Digital Broker! Prezentujemy 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,5m , zlokalizowane przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 45. To idealna propozycja dla pary, rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Ciasna

Śródmieście,Warszawa

530 000 zł23 m² 23 043,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Wprowadzenie Prezentujemy przytulną, jasną kawalerkę o powierzchni 23 m , zlokalizowane na parterze w spokojnej, zielonej okolicy. Jest to idealna nieruchomość dla singla, pary lub jako.