dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 056 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 056 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 590 000 zł112 m² 14 196,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Warszawa, sarmacka 28 Lokalizacja województwo: mazowieckie powiat: warszawa miejscowość: warszawa dzielnica: wilanów ulica: sarmacka Nowy apartament, w pełni urządzony, gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Muranów

Muranów,Warszawa

359 000 zł42 m² 8 497,04 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

wymienione okna, oszklona loggia, budynek po ociepleniu i remoncie elewacji, wymienione instalacje wodno - kanalizacyjne, mieszkanie do odnowienia, spokojna okolica, zielone otoczenie, dobry punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakątek

Ursus,Warszawa

285 000 zł39 m² 7 307,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

widne, słoneczne. Kuchnia widna, oddzielna. Do mieszkania przynależy piwnica. Blok ocieplony, bardzo dobre połączenie z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mikołajczyka

Gocław,Warszawa

480 000 zł76 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie ciche, w/g własnej aranżacji. Dużo zieleni, jeziorko, kanałek Gocławski, ścieżki rowerowe. Blisko szkoła, przedszkole, promenada, media Markt. Dobra komunikacja miejska. Pokoje 22m2, 11m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nalewki

Śródmieście,Warszawa

470 000 zł64 m² 7 343,75 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie na Muranowie w pobliżu stacja metra, autobusy i tramwaje. Blok położony w pobliżu Pomnika Bohaterów Getta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balladyny

Mokotów,Warszawa

390 000 zł43 m² 9 069,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osiedle 2 piętrowych bloków mieszkalnych z lat 50-tych, budowane z cegły. Kuchnia widna, piwnica. Okna okratowane od środka kratami harmonijkowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Poświętna

Praga-Południe,Warszawa

770 000 zł200 m² 3 850 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Bezpośrednio,nowe,bezczynszowe.Kupujesz mieszkanie-mieszkasz jak w domu.Dodatkowo w cenie -garaż na dwa samochody,na wyłączność ogrodzony ogródek ok.50m oraz miejsce parkingowe,balkon,brama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł48 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie do odświeżenia. TV+internet upc, kocioł gazowy do ciepłej wody, remontowane gruntownie w 2008 roku. Wejście od podwórza i ulicy, budynek przy skwerze dzielna/al.JP II., Domofon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wincentego

Targówek,Warszawa

285 000 zł38 m² 7,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Funkcjonalne rozkładowe mieszkanie Pokoje 16 i 9 deska barlinecka na podłodze gładzie gipsowe na ścianach i sufitach Kuchnia 7m2 glazura terakota zabudowa sprzęt agd (pralka zmywarka lodówka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Junkiewicz

Targówek,Warszawa

360 000 zł56 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Funkcjonalne rozkładowe mieszkanie Pokoje 18; 12; 10 Kuchnia 9 widna oddzielna; łazienka 5m2 Widok z okien Wsch Zach na panoramy osiedla i warszawy. Cicha spokojna okolica dużo zieleni. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Widawska

Warszawa,mazowieckie

270 000 zł34 m² 7 941,18 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie po remoncie, okna pcv, parkiet dębowy, glazura, terakota, ogrzewanie miejskie, kablówka, wanna, drzwi antywłamaniowe; winda, piwnica. Cicha, spokojna okolica; duży park i las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

330 000 zł38 m² 8 684,21 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Bardzo dobra lokalizacja dla młodych par i nie tylko. Mieszkanie od strony terenów zielonych, bardzo ładny widok z okna, którego nic nie zasłania. Na podwórku przed blokiem znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Bródno,Warszawa

360 000 zł54 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 54,8 m2 plus ok 6m2 zabudowany korytaż plus ok 2m2 pomieszczenie socjalne na parterze plus piwnica. Mieszkanie ciche. Mariusz  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radziwie

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł73 m² 8 767,12 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie zostało odebrane na koniec kwietnia, wykończone w wysokim standardzie sprzęt agd Boscha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

450 000 zł56 m² 8 035,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Sprzedam 3-pokojowe (56m2), ciche, słoneczne, rozkładowe, zadbane, pięknie urządzone mieszkanie. Większość mebli w cenie mieszkania! Wejście do wszystkich pomieszczeń z przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszno

Wola,Warszawa

997 000 zł80 m² 12 462,50 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Luksusowe mieszkanie z widokiem na panoramę miasta (pięknym wieczorem). Przepełnione słońcem, wyposażone w klimatyzację i system Inteligentnego Domu. Po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Wyszyńskiego

Nowolipki,Warszawa

870 000 zł78 m² 11 153,80 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie w apartamentowcu przerobione na ciche biuro dla 10-12 pracowników. Pokoje to: duży 16m2 (3-4 osoby), gabinet 7m2 (mimo małej powierzchni, jest funkcjonalny dla jednej osoby), środkowy 11m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bonifraterska

Muranów,Warszawa

290 000 zł32 m² 9 062,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Sprzedam przytulną kawalerkę. Rejon: dzielnica Centrum, ul. Bonifraterska, hipoteczne, pierwsze piętro w trzypiętrowej kamienicy, materiał: cegła, wysokie: 260 cm. Ilość pokoi: 1 pokój, + widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

420 000 zł54 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do bezpośredniej sprzedaży (bez pośrednictwa agencji) Dwie sypialnie od podwórza,(11m2 i 13m2) Pokój stołowy z aneksem jadalnym od ulicy, (18m2) Kuchnia połączona z aneksem jadalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świętosławska

Praga-Południe,Warszawa

360 000 zł57 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Budynek ocieplony, elewacja wykonana w 2007 roku. Mieszkanie ciche - grube ściany, a okna wychodzą na stronę mało uczęszczanej uliczki osiedlowej - kierunek południowy i zachodni, więc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kępa Gocławska

Kępa Gocławska,Warszawa

349 000 zł46 m² 7 586,96 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji! Dwupokojowe, kameralne mieszkanie na Gocławiu przy granicy z Saską Kępą (kępa Gocławska), w świetnej lokalizacji. Bardzo przyjemna okolica: dookoła zieleń, rozległe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeździecka

Wesoła,Warszawa

400 000 zł51 m² 7 843,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie znajduje się w cichej i spokojnej okolicy w pobliżu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Mieszkanie składa się z 3 pokoi: pokój dziecięcy, sypialnia z szafą wnękową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowe Bródno

Nowe Bródno,Warszawa

330 000 zł79 m² 4 177,22 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Cena dotyczy sprzedaży 75% udziałów W lokalu mieszkalnym. Stan mieszkania dobry, ciche, jasne. Rozkład: salon + kuchnia 36m2, i sypialnia 12m2, II sypialnia 15m2, łazienka 4,5 m2, toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dembego

Ursynów,Warszawa

540 000 zł74 m² 7 297,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Sprzedam bezpośrednio! bez dodatkowych opłat, prowizji itp! Mieszkanie na warszawskim Ursynowie. Okolica bardzo cicha i spokojna. Wysoki parter! Niedaleko przedszkola, szkoły etc (pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bernardyńska

Sadyba,Warszawa

396 000 zł37 m² 10 702,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Sprzedam przytulne 1 pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na Sadybie. Blok wybudowany w 2005r posiada kilka kontygnacji, mieszkanie znajduje się na 1 piętrze z trzech(jest winda.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeździecka

Warszawa,mazowieckie

37 m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie w stanie bardzo dobrym. Salon od kuchni oddziela luksferowy murek z dużym granitowym blatem. Pozostawiam meble kuchenne oraz wbudowany sprzęt agd, jak również dużą szafę wnękową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pasłęcka

Tarchomin,Warszawa

429 000 zł65 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie dwupoziomowe, jasne, 3 piętro + poddasze. Na pierwszym poziomie salon z otwartą kuchnią oraz łazienka, na drugim poziomie 2 sypialnie oraz wc z miejscem na pralkę. Na podłodze deska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ceramiczna

Białołęka,Warszawa

345 000 zł47 m² 7 340,43 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie przy ul. Ceramicznej. Mieszkanie rozkładowe, ciche. Widna kuchnia robiona na zamówienie. Fronty drewniane. Na podłogach parkiet, drzwi wewnętrzne drewniane. Mieszkanie nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

230 000 zł29 m² 7 931,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, sprzedam bezpośrednio 2pokojowe (29m2 z ciemna kuchnią), wlasnościowe mieszkanie hipoteczne na Woli ul. Obozowa 68. Cena 230.000zl. Osoby zainteresowane prosze o kontakt. tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Majakowskiego

Koło,Warszawa

620 000 zł75 m² 8 266,67 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Nietypowe, oryginalne, 2-poziomowe, dla ludzi kreatywnych lubiących przeróbki i adaptacje. Położone tuż obok lasku na Kole, to prawdziwy las i świetne miejsce na codzienne spacery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bachmacka

Mokotów,Warszawa

220 000 zł25 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Bezpośrednio sprzedam mieszkanie w ekspozycji południowej,widne i słoneczne. Wysoki parter.Bardzo dobra lokalizacja pod względem komunikacyjnym-Metro Racławicka,Wierzbno jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazury

Natolin,Warszawa

490 000 zł62 m² 7 903,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie słonecznne ,dwustronne, blisko szkoły, przedszkola,metro.Okna wychodzą na skwery. Mili sąsiedzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łucka

Mirów,Warszawa

515 000 zł60 m² 8 583,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 60 m2, 3 pokoje, rok budowy 1993, piętro 4 z 5 z windą, salon ok. 18 m2 częściowo otwarty na kuchnię 8 m2, z salonu wyjście na zabudowaną loggię 7 m2, 2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Pasaż Ursynowski

Ursynów,Warszawa

740 000 zł75 m² 9 866,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Bezpośr. słoneczne mieszkanie typu open space, w atrakcyjnej części Ursynowa, przy metrze. 75 m2 /po obrysie 100 m2/ na poddaszu ze skosami, w pełni umeblowane. Wyjątkowe, kameralne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stefana Batorego

Mokotów,Warszawa

275 000 zł29 m² 9 482,76 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Bezpośrednio Kawalerka w fantastycznej lokalizacji na Mokotowie przy Polu Mokotowskim! 29 m2, 4 piętro w 15-piętrowym budynku. Mieszkanie po generalnym remoncie, stan bardzo dobry, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 1 Maja

Ursus,Warszawa

240 000 zł38 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Bardzo ciche, widne mieszkanie w bloku III piętrowym, tylko trzech lokatorów na piętrze, kuchnia widna, oddzielna 10m2. W pokoju (ok.20m2) i przedpokoju klepka dębowa w dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bema

Wola,Warszawa

450 000 zł52 m² 8 653,85 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Urządzone według najnowszych trendów mieszkanie w ogrodzonym budynku (4 klatki) z portiernią i własnym placem zabaw dla dzieci oraz wybiegiem dla psów. Doskonały punkt komunikacyjny - 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

1 500 000 zł95 m² 15 789,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Navis Gospodarowanie Nieruchomościami oferuje na zasadach wyłączności sprzedaż unikalnego w lokalizacji mieszkania usytuowanego na 1 piętrze wielorodzinnym budynku mieszkalnym przy ul. Hożej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Ochota

Ochota,Warszawa

5 077 000 zł227 m² 22 365,60 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1990

Ask for english or french version and more photos. Zaproponowana cena jest wyceną rzeczoznawcy (wru) z lutego 2009 roku - do wglądu i negocjacji. Znakomity punkt miasta i jeden.