dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 033 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 033 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

320 000 zł53 m² 6 015,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam do zakupu przestronnego, 2 pokojowego mieszkania położonego na warszawskiej Białołęce, ul. Skarbka z Gór, osiedle Derby V. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, garderoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

379 000 zł64 m² 5 921,88 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie W bardzo dobrej cenie, w budynku Z 1993 roku, z ochroną. Budynek przechodzi obecnie wymianę elewacji. Instalacje wewnątrz budynku - po wymianie. Budynek ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

3 680 zł80 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny, trzypokojowy, nowocześnie wykończony apartament, na Dolnym Mokotowie do wynajęcia od 1 lutego 2013. Salon połączony z kuchnią (37m2); w kuchni wysokiej klasy agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grupy AK Północ

Mokotów,Warszawa

2 500 zł73 m² 34,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na osiedlu strzeżonym przy ulicy Grupy ak Północ 2, kuchnia umeblowana zmywarka, lodówka, mikrofala, w łazience wanna, prysznic, pralka, 2 sypialnie plus salon wszędzie rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podchorążych

Mokotów,Warszawa

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Trzypokojowe, ciche na pierwszym piętrze. Mieszkanie położone w prestiżowej dzielnicy Mokotowa, blisko Parku Łazienkowskiego, z doskonałym i szybkim dojazdem do Centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie komfortowo umeblowane w Śródmieściu na ul. Stawki 6. Mieszkanie jest dwu pokojowe o powierzchni 36m2. Znajduje sie na drugim piętrze w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł63 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe,przystosowane do potrzeb biurowych-obecnie 4 pokoje biurowe bez kuchni. Mieszkanie do wynajmu- na cele biurowe ew .mieszkalne usytuowane przy ul. Marszałkowskiej Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

413 000 zł41 m² 10 073,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania 2 pokojowe wykończone i umeblowane mieszkanie na Żoliborzu w inwestycji City Apartaments(developer Ronson). Mieszkanie składa się z salonu połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rembielińska

Targówek,Warszawa

244 000 zł38 m² 6 421,05 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 5 piętrze w budynku 10- piętrowym. Kuchnia widna oddzielna z glazurą i terakotą Pokoje rozkładowe na podłodze panele. Mieszkanie jest po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

335 000 zł50 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie w dogodnym punkcie komunikacyjnym Młocin, w pobliżu Wisłostrada, niedaleko stacja metra Młociny. W pobliżu Lasek Bielański i Puszcza Kampinoska. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marynin

Bemowo,Warszawa

2 000 zł62 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartment for rent in bemowo mieszkanie do wynajęcia na bemowie Duże, dwupokojowe mieszkanie na Bemowie, w pięknej zielonej okolicy. Dobra komunikacja z centrum miasta. 10 minut do C.H. Wola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 400 zł60 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament for rent in wilanów mieszkanie na wynajem W wilanowie Dwupokojowe mieszkanie o pow. 60,5 m2 przy ul. Sarmackiej w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie przestronne, dobry rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifacego

Warszawa,mazowieckie

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie rozkładowe bardzo widne, wykończone w dobrym standardzie. Kuchnia o pow.19,4m2 z aneksem i przejsciem do salonu o pow. 24,6m2. Sypialnia 13,1m2, łazienka 4,6m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

7 300 zł153 m² 47,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajmu W wilanowie apartment for rent in wilanów Wysokiej klasy apartament do wynajęcia na warszawskim Wilanowie, osiedle Ostoja Wilanów. Szykowny i elegancki, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

399 000 zł65 m² 6 138,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i loggią, o bardzo wygodnym rozkładzie. Mieszkanie dwustronne, salon i kuchnia od strony południowo-wschodniej, pozostałe dwa pokoje od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 700 zł90 m² 41,11 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Umeblowane, w pełni wyposażone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 90 m2 Doskonała komunikacja, pętla autobusowa. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu w osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

7 200 zł120 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowy, cichy lokal mieszkalny z portiernią w apartamentowcu "Fountain" - najbardziej prestiżowym budynku usytuowanym przy Placu Wodnym (projekt w trakcie realizacji) na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

3 800 zł68 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesny trzypokojowy, cichy, słoneczny apartament, w pełni wyposażony w rewelacyjnej lokalizacji Warszawy w bezpośrednim sąsiedztwie Pól Mokotowskich, 100 metrów do przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

5 400 zł90 m² 60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajmu na mokotowie apartment for rent in mokotów Komfortowy apartament o wysokim standardzie w kompleksie Villa Marina do wynajęcia, wyposażony w pełni, z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żabińskiego

Ursynów,Warszawa

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie w cichej okolicy. Mieszkanie częściowo umeblowane, meble mogą zostać lub nie. Mieszkanie o dobrym rozkładzie, z przedpokoju przejście do wszystkich pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żaryna

Mokotów,Warszawa

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 45 metrów: dwa pokoje (sypialnia + pokój dzienny), aneks kuchenny (połączony z pokojem dziennym), przestronna łazienka, przedpokój, przydomowy ogródek. Ochrona budynku 24 godziny/dobę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kosiarzy

Wilanów,Warszawa

5 000 zł136 m² 36,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajmu W wilanowie apartment for rent in wilanów Mieszkanie czteropokojowe wykończone w wysokim standardzie. Budynek z całodobową ochroną. W mieszkaniu 2 linie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mielczarskiego

Ursynów,Warszawa

548 000 zł72 m² 7 611,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie jest słoneczne i ciche. W 2010 przeprowadzono remont. W kuchni meble z frontami z litego drewna i sprzęt agd na gwarancji (zmywarka i kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rotmistrzowska

Wilanów,Warszawa

2 500 000 zł187 m² 13 369 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Apartament for sale in wilanów mieszkanie na sprzedaż W wilanowie Apartament na sprzedaż w Starym Wilanowie położony w świetnej lokalizacj w kameralnym budynku po stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podchorążych

Mokotów,Warszawa

8 000 zł120 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Luksusowe wykończenie,120m,wysokośc 3 m, duże okna, od południa, bardzo cicho. 3 sypialnie, salon z dużym 8m2 balkonem, kuchnia wyposażona, 2 łazienki, piwnica, miejsce w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rembielińska

Targówek,Warszawa

260 000 zł38 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2- pokojowe usytuowane na 7 piętrze w budynku 10 piętrowym Pokoje rozkładowe ok 16 i 9 m2 Mieszkanie po remoncie - remont 2009 rok. Nowe okna pcv, grzejniki, instalacja centralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstancińska

Mokotów,Warszawa

3 200 zł94 m² 34,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartment for rent in mokotów mieszkanie do wynajecia na mokotowie Dwupoziomowe mieszkanie, częściowo umeblowane. Na dole salon z otwartą kuchnią, pokój, garderoba i duża łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ledóchowskiej

Wilanów,Warszawa

710 000 zł94 m² 7 553,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Apartament for sale in wilanów mieszkanie na sprzedaż W wilanowie Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, starannie, z dbałością o detale i przy użyciu materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fregaty

Mokotów,Warszawa

4 500 zł88 m² 51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajmu na mokotowie (oś. Marina) apartment for rent in mokotów (oś. Marina) Eleganckie, przestronne, mieszkanie z tarasem na osiedlu Marina na Mokotowie. Posiada 2 sypialnie , duzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie na zamkniętym strzeżonym osiedlu Eko Park. Mieszkanie jest w pełni umeblowane. Do mieszkanie przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz 2 balkony. 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Targówek

Targówek,Warszawa

440 000 zł76 m² 5 797,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 76 m 2. Prezentowana nieruchomość składa się z trzech pokoi (20,5m 2 / 14,6m 2 / 13,5m 2 ), oddzielnej widnej kuchni (8,4m 2 ), łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

10 000 zł151 m² 66,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajmu W wilanowie! apartment for rent in wilanów! Apartament-Penthouse, świetnym klimatem o pow. 151m2 plus tarasy o pow.(145+40m2) na sprzedaż w Miasteczku Wilanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Neseberska

Mokotów,Warszawa

310 000 zł46 m² 6 695,46 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przytulne mieszkanie na I piętrze, rozkładowe, bardzo ciche Z widną kuchnią (8 m2) I loggią. Pokoje: 20 i 8 m. Wysokość mieszkania 2,60 cm, jednostronne, liczniki na: zimną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Poetów

Białołęka,Warszawa

330 000 zł58 m² 5 650,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3 pokoje 58,4m2 ul.Poetów/Białołęka 0/3piętro. Cena: 330.000zł Opis mieszkania: Dwustronne, rozkładowe mieszkanie do wprowadzenia. Salon (18m2) z wyjściem na ogródek. Pokoje 10 i 9m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sengera Cichego

Ursynów,Warszawa

667 000 zł84 m² 7 959,43 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Przestronne mieszkanie w budynku z niską zabudową. Mieszkanie składa się z dużego salonu o pow. 20,3 m2 połączonego z kuchnią o pow. 8 m2, 3 sypialni: 13 m2;12,8 m2; 9,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starej Baśni

Bielany,Warszawa

340 000 zł56 m² 6 126,13 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Rozkładowe, wygodne, 3 pokojowe mieszkanie na Piaskach, w zieleni, blisko komunikacji i pełnej infrastruktury. Pokój dzienny 16,7m2 z wyjściem na nieduży balkon, obok kuchnia 7,4m2-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rotmistrzowska

Wilanów,Warszawa

14 000 zł187 m² 74,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Apartament for rent in wilanów apartament do wynajecia W wilanowie nowy Apartament do wynajęcia w Starym Wilanowie położony w świetnej lokalizacj w kameralnym budynku po stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leszno

Wola,Warszawa

639 000 zł67 m² 9 537,31 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

kanie dwupokojowe (67m2) o podwyższonym standardzie, z piwnicą (4m2) w doskonałej lokalizacji. Lokal wraz z gruntem pod budynkiem, stanowi własność hipoteczną. Pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Esperanto

Wola,Warszawa

300 000 zł37 m² 8 108,11 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na granicy Woli i Śródmieścia. Dwupokojowe po generalnym remoncie. Doskonała lokalizacja. W pobliżu szkoła podstawowa, przedszkole, basen, centrum handlowe Klif i Arkadia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łucka

Śródmieście,Warszawa

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:14/30

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament idealny dla pary lub jednej osoby, zwłaszcza na mieszkanie służbowe. Sypialnia, pokój dzienny połączony z kuchnią, osobna garderoba i łazienka. Świeżo pomalowany, komplet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 200 zł49 m² 44,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajmu - miasteczko wilanów/sarmacka 1. Apartemnt for rent - wilanów Mieszkanie do wynajmu 49 m2, 3 pietro, duży taras, widna kuchnia ( wpełni wyposażona ), 2 pokoje, umeblowane.