dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 075 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 075 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakuszanki

Gołąbki,Warszawa

850 000 zł55 m² 15 454,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Dwustronne Ciche Klimatyzowane Gotowe do wejścia 500 metrów od Parku Hassów! Dostępne również dla klientów kredytowych Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żółwia

Chomiczówka,Warszawa

1 199 000 zł64 m² 18 626,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nie jestem zainteresowany współpracą z pośrednikami nieruchomości. Mam do zaoferowania do sprzedania bezprośrednio, 3-pokojowe, przytulne i odświeżone mieszkanie w nowej zabudowie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

850 000 zł47 m² 18 085,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

|Możesz dobrze na tym zarabiać albo stworzyć własną oryginalną przestrzeń| Zostań właścicielem wyjątkowego mieszkania w samym Sercu Miasta na pograniczu Śródmieścia i Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dunikowskiego

Ursynów,Warszawa

719 000 zł37 m² 19 475 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Osiedle zakątek cybisa to nowoczesny kompleks mieszkaniowy z całodobową ochroną i monitoringiem, zapewniający mieszkańcom komfort oraz poczucie bezpieczeństwa. Jest możliwość zrobienia 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sprawna

Nowodwory,Warszawa

625 000 zł42 m² 14 863,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Prezentuję mieszkanie na warszawskiej Białołęce (nowodwory)! Lokal ten znajduje się w budynku z 2016 roku. Został on wybudowany przez dewelopera Konstans. Składa się on z: - przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 140 000 zł50 m² 22 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie i gotowe do zamieszkania bez dodatkowych kosztów położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Stary Mokotów,Warszawa

1 490 000 zł65 m² 22 923 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie z kominkiem i balkonem, położone w klimatycznej, odnowionej kamienicy na Starym Mokotowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

419 000 zł26 m² 15 901,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie z oddzielną kuchnią usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowej kamienicy z 1936roku zlokalizowane na warszawskiej Pradze Północ przy ul. Środkowej. Lokal do generalnego remontu-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Stary Mokotów,Warszawa

879 000 zł44 m² 20 128,20 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż na Starym Mokotowie w Warszawie. Lokal o funkcjonalnym układzie, z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Antyczna

Bielany,Warszawa

746 500 zł56 m² 13 330,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Budynek z lat 60-tych. Zielona i spokojna okolica. Na powierzchnię oferowanego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawia

Wola,Warszawa

799 000 zł38 m² 21 026,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Pawiej. Nieruchomość znajduje się na parterze 4-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

430 000 zł30 m² 14 098,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Kawalerka ( 30,5 m2 ) ze sporym ogródkiem ( 23 m2 ) na niewielkim, kameralnym osiedlu , ogrodzonym i strzeżonym. Pokój z ciemną kuchnią do własnej aranżacji i zaadoptowania np. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Instalatorów

Włochy,Warszawa

1 098 000 zł53 m² 20 717 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe nowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gawota

Ursynów,Warszawa

1 049 000 zł70 m² 14 985,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować słoneczne 3 pokoje z balkonem i garażem na Ursynowie. Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poematu

Falenica,Warszawa

1 390 000 zł78 m² 17 891,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tam, gdzie las zagląda do okien. Wyobraź sobie poranek, w którym nie budzi Cię zgiełk miasta, lecz słońce i widok sosen. Przy ulicy Poematu 10 w Falenicy czas płynie inaczej - wolniej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Paryska

Saska Kępa,Warszawa

1 199 000 zł53 m² 22 623 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Eng below Na sprzedaż słoneczne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na Saskiej Kępie przy ul. Paryskiej. Dwustronna ekspozycja, bardzo dobre doświetlenie oraz układ z potencjałem do dalszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

800 000 zł69 m² 11 627,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Rezerwacja! Poznaj miejsce, które daje rodzinie prawdziwy komfort i bezpieczeństwo na co dzień. To przestrzeń, w której liczy się wygoda, twój spokój i funkcjonalny układ tak, żeby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sternicza

Bemowo,Warszawa

950 000 zł52 m² 18 361 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż | 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Bemowo, ul. Sternicza 96 Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,74 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

637 000 zł43 m² 14 694,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dwupokojowe mieszkanie na Białołęce, usytuowane na 2 pietrze w 2 piętrowym budynku, na ogrodzonym, monitorowanym i strzeżonym osiedlu w spokojnej okolicy. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Mokotów,Warszawa

5 600 zł74 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament, 74 m2, 3 pokoje, duży balkon 18 m 2, służewiec. Budynek: apartamentowiec Villa Cavaletti to pięciokondygnacyjny, kameralny budynek, który składa się z 38 nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sosnowskiego

Ursynów,Warszawa

1 099 000 zł85 m² 12 899,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Oferuje na sprzedaż 4ro pokojowe mieszkanie zlokalizowane na cichym, zielonym osiedlu nieopodal stacji metra Stokłosy na Warszawskim Ursynowie. Cisza, spokój i dużo zieleni przy jednoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grenadierów

Praga-Południe,Warszawa

799 000 zł58 m² 13 823,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Szukając swojego mieszkania na czym najbardziej zależy ? - na świetle dobrym ,przestrzeni ,blisko komunikacji a może żeby był balkon ? To wszystko znajdziesz właśnie tu od pierwszego kroku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Działdowska

Wola,Warszawa

794 000 zł40 m² 19 995 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Powrót do sprzedaży 2 pokoje przy metrze | kamienica z windą | gotowe do zamieszkania | Wola | ul. Działdowska 12 Atuty mieszkania słoneczne 2 pokoje o powierzchni 39,70 m oddzielna, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogińskiego

Targówek,Warszawa

525 000 zł41 m² 12 867,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Bródnie (targówek), przy ul. Ogińskiego. Na powierzchnię oferowanego mieszkania składa się: -dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzyżówki

Żerań,Warszawa

969 000 zł52 m² 18 634,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Warszawa, ul. Krzyżówki 15b Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 52 m , usytuowane w kameralnym budynku z 2020 roku. Mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobielska

Grochów,Warszawa

2 999 999 zł155 m² 19 317,40 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Oferujemy na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie 155,3 m2 z trzema balkonami, z niepowtarzalnym widokiem z sypialni na panoramę centrum Warszawy. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gotarda

Mokotów,Warszawa

659 000 zł37 m² 17 724,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Z przyjemnością prezentuję Państwu świeżo wyremontowane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,18 m , położone przy ul. Gotarda, zaledwie kilka minut od Galerii Mokotów i świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stokłosy,Warszawa

899 000 zł63 m² 14 292,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62.9 m przy ul. Edwarda Dembowskiego na Ursynowie (stokłosy). Lokal położony na trzecim piętrze w zadbanym, 3-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cierlicka

Ursus,Warszawa

890 000 zł86 m² 10 301 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Czy rozkładowego mieszkania w dobrze skomunikowanej części Ursusa? Czy ważna jest dla Ciebie kameralna zabudowa, własny ogród oraz brak miesięcznych opłat czynszowych? Czy marzy Ci się miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiktorii Wiedeńskiej

Wilanów,Warszawa

2 650 000 zł152 m² 17 434,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Komfortowy apartament 152 m2, 4 pokoje, duży taras, 4 miejsca w garażu podziemnym, wilanów. ~Możliwość zakupu przez cudzoziemców~ Budynek: budynek przy Wiktorii Wiedeńskiej 9a to elegancka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czaki

Żoliborz,Warszawa

8 000 zł87 m² 92,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Hanki Czaki, z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i prywatną idealne dla rodziny lub osób relokujących się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Sielce,Warszawa

650 000 zł38 m² 17 105,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker rezerwacja do 15.05 Oferta na wyłączność, klucze w biurze. Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na Mokotowie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nałkowskiej

Bielany,Warszawa

630 000 zł38 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie jednopokojowe usytuowane na 1 piętrze w wysokim bloku z lat 60-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach Na powierzchnię mieszkania składa się: - przestronny pokój dzienny, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

1 670 000 zł83 m² 20 193,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Eleganckie, przestronne mieszkanie z prywatnym ogródkiem, komórką lokatorską w cenie oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym - ul. Jana Kazimierza, wola-Odolany Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wołomińska

Praga-Północ,Warszawa

500 000 zł30 m² 16 611,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Prezentuję Państwu funkcjonalne i przytulne mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Pradze Północ - idealne zarówno pod inwestycję, jak i na pierwsze mieszkanie. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

674 600 zł45 m² 14 997,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest przy ul.Grochowskiej w Warszawie, czyli z głównych arterii Pragi-Południe, charakteryzująca się bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Korzystna

Targówek,Warszawa

830 000 zł74 m² 11 216,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie przy ulicy Korzystnej 25 mieszczące się na drugim z trzech pięter budynku z 1979 roku, w którym znajduje się 5 mieszkań. Na powierzchni 74,00 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Białołęka,Warszawa

963 000 zł64 m² 14 932,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferujemy do zakupu przestronne mieszkanie o powierzchni 64,49 m z dużym, zielonym ogródkiem ok. 120 m , położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu przy ul. Głębockiej. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

2 690 zł35 m² 76,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje, 35 m, garaż, ogródek - Górczewska 181, przy metrze i ch Wola Park. Wynajmę umeblowane mieszkanie z małym ogródkiem - Mieszkanie dla 1- 2 osób. Metraż 35 m, dobrze rozplanowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smolna

Śródmieście,Warszawa

1 500 000 zł64 m² 23 255,80 zł/m²

 

Piętro:3/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Lokalizacja: śródmieście Północne / ul. Smolna 8. - zainteresowanym osobom prześlę wirtualny spacer - proszę o kontakt. - ścisłe centrum, naprzeciwko Muzeum Wojska Polskiego, tuż przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zapłocie

Powsin,Warszawa

1 170 000 zł117 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż przestronny, funkcjonalnie zaprojektowany apartament o powierzchni 117,2 m (127 m po podłodze) zlokalizowany w zielonej, prestiżowej części Warszawy Powsin, wilanów, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach