dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 033 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 033 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł39 m² 13 144,30 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Bezpośrednio - Dwupokojowe mieszkanie w centrum Warszawy Najważniejsze informacje: - świetna lokalizacja - tuż obok stacji metra Świętokrzyska (dwie linie metra), tramwaje, autobusy; - wydzielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bacha

Mokotów,Warszawa

440 000 zł33 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować fantastyczną, dużą kawalerkę w najbliższej okolicy metra służew. Genialna komunikacja z centrum to tylko jeden z atutów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żenczykowskiego

Siekierki,Warszawa

1 099 000 zł96 m² 11 447,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Oferuje na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Żenczykowskiego w cichej i spokojnej okolicy. Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 96m2 - poziom I: składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

1 090 000 zł70 m² 15 571,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż duże, jasne mieszkanie na strzeżonym osiedlu przy Parku Szczęśliwickim. Lokalizacja: ul. Włodarzewska Ochota, warszawa W pobliżu: -park szczęśliwicki (1km) -sklepy spożywcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

725 000 zł58 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Bezpośrednio sprzedam wykończone 4 pokojowe mieszkanie o całkowitej powierzchni 58,1 m2, zlokalizowane na 10 piętrze z pięknym widokiem na panoramę Warszawy. Lokalizacja: mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Tarchomin,Warszawa

695 000 zł70 m² 9 884,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wykończone i urządzone, podwyższony standard, mieszkanie w budynku czteropiętrowym, 70,31 m2, 3 pokoje, garderoba, balkon, miejsce parkingowe w garażu podziemnym, winda, teren zamknięty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mokotów

Mokotów,Warszawa

440 000 zł39 m² 11 282 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą dostępnego od zaraz przestronnego, funkcjonalnego mieszkania znajdującego się w zadbanym budynku. Nieruchomość znajduje się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stary Mokotów,Warszawa

558 000 zł41 m² 13 609,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,8 m2 i wysokości 2,6 m zlokalizowane w na Mokotowie ul. Jarosława Dąbrowskiego niedaleko Metra Racławicka. Znajduję się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

1 650 000 zł68 m² 24 265 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękny Apartment idealny na inwestycje w najem mieszkanie W pełni umeblowane i wyposażone, gotowe do zamieszkania. składa sie z salonu, około 21m2 z dwoma dużymi potrójnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narbutta

Stary Mokotów,Warszawa

990 000 zł56 m² 17 678,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie o pow.55,6m2, na III piętrze w kamiennicy z 1950r. (bez windy), stary Mokotów, ul.Narbutta. Składa się z 2 przestronnych osobnych pokoi (jeden z balkonem), oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dzieci Warszawy

Skorosze,Warszawa

638 232 zł55 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania oferuję mieszkanie o powierzchni 55,02 składające się z 3 pokoi: salonu połączonego z kuchnią o powierzchni 19,93 m Pokoju o powierzchni - 11,00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Batalionu AK Pięść

Wola,Warszawa

2 600 zł28 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna, pięknie urządzona i świeżo wyremontowana kawalerka przy ulicy Batalionu ak "pięść" 7 na warszawskiej Woli. Na powierzchni 28 m2 znajduje się: - duży pokój wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Borków

Borków,Warszawa

649 000 zł80 m² 8 113 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Sprzedam atrakcyjny lokal 53,1m2 + poddasze użytkowe 27,40m2 z ogródkiem, 2 miejsca postojowe w Wawrze osiedle- borków w okolicy ul Trakt Lubelski/ul Borków Lokal bez czynszowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Podłużna

Lewandów,Warszawa

545 000 zł56 m² 9 732,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Trzypokojowe mieszkanie na wysokim parterze o pow. 56,42m2 usytuowane w kompleksie osiedla Lewandów Park II. W skład mieszkania wchodzi: -3 pokoje ( 19,11,10 m) -oddzielna kuchnia (7m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

920 000 zł52 m² 17 625 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 52,20M2, 2 pokoje żoliborz, ul.Rydygiera,OGRÓD Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boya-Żeleńskiego

Śródmieście,Warszawa

970 000 zł63 m² 15 423,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dobra lokalizacja! Pl. Unii Lubelskiej 2 pokoje w kamienicy z windą. Mieszkanie o pow. prawie 63 m2 usytuowane w budynku z cegły na 5 kondygnacji. Lokal składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dyrekcyjna

Ursus,Warszawa

549 000 zł57 m² 9 574,47 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w szybko rozwijającej się części dzielnicy Ursus: mieszkanie: salon z aneksem kuchennym - 23.05m2 Sypialnia - 10,24m2 Pokój - 8,74m2 Łazienka 5,48m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

997 450 zł62 m² 16 140 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie na sprzedaż w świetnym punkcie komunikacyjnym stolicy, na warszawskim Mokotowie. Nieruchomość, o powierzchni 61,8 m2 składa się z: salonu z aneksem kuchennym (20,8 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Junkiewicz

Targówek,Warszawa

390 000 zł34 m² 11 607,10 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie położone 550 metrów od Metra Targówek Mieszkaniowy. Mieszkanie kilka lat temu przeszło generalny remont. Zostały wymienione instalacje: elektryczna, wodociągowa, kanalizacyjna. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

7 000 zł86 m² 81,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Przedstawiam do wynajęcia stylowe i klimatyczne mieszkanie idealnie nadające się na kancelarię, gabinet lekarski czy inną działalność lub na cele mieszkalne. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

450 000 zł42 m² 10 721,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

R e Z E R W A C J A Jasne, dwupokojowe mieszkanie z dużym zabudowanym balkonem i piwnicą położone na 5 piętrze w odnowionym budynku z połowy lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

1 012 000 zł44 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne mieszkanie 2-pokojowe na Woli w 19 Dzielnicy usytuowane na 4 piętrze, w pełni wyposażone i umeblowane. Mieszkanie 44m2, na które składa się: - salon z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

560 000 zł48 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

2-pokojowe mieszkanie (48,2 m2) 6 piętro , odrębna własność z księgą wieczystą. W skład mieszkania wchodzą: - 2 pokoje na ścianach gładź -podłogi parkiet, okna pcv z roletami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

429 000 zł43 m² 9 930,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na ulicy Odkrytej , pierwsze piętro. Oddzielna kuchnia, łazienka, wc, przedpokój, salon i sypialnia. Mieszkanie do remontu. w najbliższym otoczeniu znajdziemy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyki

Bemowo,Warszawa

438 000 zł36 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu kompaktowe i bardzo funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z oddzielną, widną kuchnią na Bemowie przy ul. Wyki. Nieruchomość: mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Wola,Warszawa

289 900 zł21 m² 13 772 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal z ogromnym potencjałem w budynku Premium recepcja klimatyzacja Wysokość 4m! wysokie przeszklenia - możliwość wykonania antresoli (jak w lokalu obok zdjęcia w galerii).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

595 000 zł58 m² 10 347,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż w formie cesji 3 pokojowe, słoneczne i ciche mieszkanie, w stanie deweloperskim, o pow. 57,5 m2, z balkonem usytuowane na 1 piętrze w 6 piętrowym nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fabryczna

Powiśle,Warszawa

663 000 zł49 m² 13 639,20 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,61 m , 12 piętro w 16-piętrowym budynku z 1970 roku-Warszawa, powiśle, ul. Fabryczna. Mieszkanie w stanie do remontu Wszystko do wymiany -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

820 000 zł53 m² 15 530,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedam mieszkanie usytuowane na parterze w budynku z 2008 roku. Trzy oddzielne pokoje - możliwość zaaranżowania 3 pokoi (w tym jeden z kuchnią) lub 2 pokoi z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

570 000 zł29 m² 19 895,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Wspaniała lokalizacja - tuż przy stacji metra! Nowoczesny apartamentowiec zaprojektowany przez znanego architekta oferuje ponad czasową elegancję i znakomite położenie. Ustawną i jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

999 999 zł69 m² 14 492,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojową nieruchomość na warszawskim Gocławiu, która usytuowana jest na 4-tym piętrze w budynku z 2016 roku, tuż obok Jeziorka Gocławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Imielin,Warszawa

459 000 zł31 m² 14 665 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Rewelacyjna oferta - okazja! całe wyposażenie zostaje W mieszkaniu! mieszkanie pachnące nowowścią - wszytsko nowe, każdy detal dopracowany, przępieknie wygląda. Rewelacyjnie położone 1 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płocka

Wola,Warszawa

499 000 zł31 m² 16 185,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Sprawdź vivainvest pl najlepsze oferty na rynku! zadzwoń teraz Wyjątkowe mieszkanie, położone na Woli. Blisko stacji metra i innych środków komunikacji publicznej (autobusy, tramwaje) Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rumiankowa

Stara Miłosna,Warszawa

890 000 zł96 m² 9 270,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie na Starej Miłosnej. Mieszkanie ma 96 m2 i znajduje się na 2 piętrze budynku. Teren budynku jest ogrodzony i znajduje się przy mało ruchliwej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polinezyjska

Ursynów,Warszawa

600 000 zł47 m² 11 652,50 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie idealne dla inwestora lub osób ceniących sobie wygodę. Zaledwie 100 metrów od stacji metra Imielin, dookoła sklepy, kawiarnie, knajpki, multikino, siłownia. Rozkład Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

639 000 zł51 m² 12 480,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie po generalnym remoncie. Bliskość komunikacji którą dostaniemy się wszędzie w Warszawie! Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej po remoncie generalnym bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

1 060 000 zł68 m² 15 602 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Gotowe do zamieszkania 3 pokojowe mieszkanie W super lokalizacji- 2 min. Pieszo od stacji metra ursynów. Mieszkanie idealne dla rodziny lub jako inwestycja- na wynajem! lokalizacja: miejsce bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pazińskiego

Wawer,Warszawa

999 000 zł113 m² 8 840,71 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Czteropokojowe jasne mieszkanie na warszawskim Aninie w jego spokojnej i zielonej okolicy. Idealna propozycja dla rodziny szukającej swojego miejsca z dala od miejskiego zgiełku jednocześnie.