dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 032 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 032 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

554 000 zł61 m² 9 081,97 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie 61m2 na 2 piętrze do remontu , składające się z salonu 25,94m2 z półokrągłym wykuszem(możliwość przerobienia na salon z aneksem kuchennym + 2 sypialnie ) , sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grochów

Grochów,Warszawa

515 000 zł46 m² 11 075,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Agent Prowadzący Ofertę tel. Podstawowe informacje: grochów - budynek z czerwonej cegły, wybudowany w 1957roku, po wszystkich remontach elewacja/dach/klatki/piwnice/loggie. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ochota

Ochota,Warszawa

560 000 zł46 m² 12 173,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż dwupokojowe, 46m2, mieszkanie z balkonem i piwnicą, znajdujące się na Starej Ochocie. Mieszkanie znajduje się w 6 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kwiatowa

Mokotów,Warszawa

999 000 zł96 m² 10 432,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 95,76m2, usytuowane na 7 piętrze w budynku z windą (winda do 6 piętra, z 6 na 7 schody) zlokalizowane na warszawskim Mokotowie na ulicy Kwiatowej. Winda po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

1 499 000 zł539 m² 2 781,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:100

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna.! grunt położony jest na rogu ulicy Puławskiej oraz Żołny Warszawie. Działka jest w pełni uzbrojona w media dlatego też ma większy potencjał ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Korotyńskiego

Ochota,Warszawa

449 000 zł36 m² 12 612,40 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie o pow. 35,6 m2 przy Parku Szczęśliwickim do własnej aranżacji. Podstawowe informacje: mieszkanie do remontu, dostępne od ręki w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wandy

Praga-Południe,Warszawa

515 000 zł37 m² 13 918,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Ciche, jednopokojowe (z możliwością dwóch pokoi), przestronne mieszkanie, na Saskiej Kępie. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze, po generalnym remoncie, wykonanym w 2015r., obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gieysztora

Wilanów,Warszawa

745 000 zł45 m² 16 555,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe bardzo ciche, komfortowe mieszkanie przy ul. Aleksandra Gieysztora w ekskluzywnej dzielnicy Warszawy Miasteczku Wilanów. Budynek bardzo kameralny z 2015r. Osiedle z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

770 000 zł57 m² 13 604,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania gotowe! urządzone w wysokim standardzie dwa pokoje, 56,6 m2, zlokalizowane w nowoczesnym budynku przy ul. Dzieci Warszawy 27. W skład apartamentu wchodzi. - salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Junkiewicz

Targówek,Warszawa

379 000 zł34 m² 11 279,80 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Na Sprzedaż Kawalerka Na targówku Mieszkaniowym Idelanie skomunikowana okolica, od bloku do metra jest 500 metrów(metro Targówek Mieszkaniowym) i niedaleko przystanenk Autobusowy(radzymińska) bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

529 000 zł36 m² 14 573 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam kompaktowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,30 mkw, gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie jest jasne, usytuowane na 7.piętrze w 10-piętrowym budynku z lat siedemdziesiątych, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wapowskiego

Ursus,Warszawa

629 000 zł63 m² 9 984,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Klimatyczne, w pełni wyposażone mieszkanie 3 pokojowe mieszkanie wraz z przynależną piwnicą zlokalizowane -ursus. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń : - dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

372 000 zł34 m² 10 941,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Duża Kawalerka na Białołęce z dobrym dojazdem! Świetnie zaaranżowane 34m2 - przestronny salon z otwartą kuchnią, garderoba, która w prosty sposób może stać się sypialnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ekologiczna

Kabaty,Warszawa

999 000 zł118 m² 8 466 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

!-okazja! oaza ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni na kabatach. Ursynów kabaty ul. Ekologiczna mieszkanie 5 pokojowe O łącznej powierzchni 118 m2 znajdujące się na 4 piętrze bez windy-poddasze. (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mehoffera

Tarchomin,Warszawa

999 000 zł105 m² 9 487,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 105,3m2 z tarasem o powierzchni 52,96 m2, położone na parterze w 3 piętrowym budynku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pory

Stegny,Warszawa

1 180 000 zł100 m² 11 768,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego, wykończonego w wysokim standardzie mieszkania 4 pokojowego na warszawskich Stegnach. Mieszkanie znajduje się przy ul. Pory, tuż obok Al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Namysłowska

Praga-Północ,Warszawa

714 000 zł68 m² 10 423,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 68,5m usytuowane na pierwszym piętrze (nie ma windy), budynek 3-piętrowy z 1985roku. - strona zachodnia: salon 20m + balkon/loggia 4m , sypialnia 12m - strona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

520 000 zł36 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 , zlokalizowane przy ulicy Grójeckiej na warszawskiej Ochocie. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze w 9-piętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ksawerów

Mokotów,Warszawa

1 034 000 zł62 m² 16 597,10 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Pragnę zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie z możliwością własnej aranżacji lub zlecenie naszej profesjonalnej firmie wykończeniowej z odbiorem mieszkania pod klucz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

515 000 zł30 m² 17 201,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż przytulna i jasna, idealna pod inwestycję, kawalerka, dla osób ceniących sobie dobrą lokalizację. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Jana Kazimierza na Warszawskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

744 000 zł43 m² 17 318,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Perełka, idealna inwestycyjnie. Na sprzedaż mieszkanie 43 m2 położone w ścisłym centrum stolicy, przy ulicy Zgoda 9, zaledwie 100 m od ul. Marszałkowskiej i stacji metra Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Siewierska

Stara Ochota,Warszawa

1 300 000 zł94 m² 13 799 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1932

Mieszkanie o pow.94,21m2 na WYSOKIM parterze, w pięknej kamienicy z 1932r., Stara Ochota, ul. Siewierska. Wysokie sufity, duże okna, przestronne pokoje I niebanalny klimat, czyli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Askenazego

Targówek,Warszawa

625 000 zł59 m² 10 593,20 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,8m2 -6 piętro w 11-piętrowym bloku z windą z 1978 roku -warszawa, targówek, ul. Szymona Askenazego. Budynek ocieplony w 2011 roku, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

1 535 000 zł130 m² 11 807,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Poszukujesz nieruchomości dla swojej rodziny? Masz dość stania w korkach? Zależy Ci na dobrej lokalizacji (blisko centrum), a jednocześnie w spokojnej, bezpiecznej i cichej okolicy?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

1 300 000 zł78 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Biuro Hampton Home prezentuje lokal usługowy z możliwością aranżacji na mieszkanie - open space - w Śródmieściu. Mieszkanie do własnej aranżacji z kuchnia i łazienką. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

638 000 zł38 m² 16 999,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Wygodne mieszkanie w nowym budownictwie na Mokotowie. Lokal o metrażu 37,53 z dużym balkonem. Lokalizacja w centrum biznesowego Mokotowa, przy ulicy Postępu. Kuchnia otwarta na salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Warszawa

2 100 000 zł96 m² 21 989,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Rezerwacja - rezerwacja - rezerwacja powiśle, metro, ciche, zadbana okolica. DO negocjacji! lokalizacja - świetna! idealne miejsce, doskonała komunikacja, 200m do metra, blisko autobus, tereny rekracyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna

Wola,Warszawa

2 050 000 zł85 m² 24 117,70 zł/m²

 

Piętro:45/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Apartament. Składa się z holu wejściowego, garderoby, sypialni z łazienką, łazienki, 2-ej sypialni, pokoju dziennego z kuchnią, którą oddziela od salonu wyspa. Idea wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słupecka

Ochota,Warszawa

950 000 zł58 m² 16 356,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Obecnie są 2 pokoje. Bardzo łatwo można wygospodarować 3 pokój. Piękne mieszkanie z duszą w prestiżowej dzielnicy na Starej Ochocie, 100m od Pl. Narutowicza. Jedna z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mokotów

Mokotów,Warszawa

699 000 zł57 m² 12 263,20 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Agent Prowadzący Ofertę tel. Podstawowe informacje: na sprzedaż 3 Pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2 w bezpośrednim sąsiedztwie Metra Wilanowska! Duża loggia. Nieruchomość doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

449 000 zł23 m² 19 650 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Do sprzedania kawalerka o powierzchni 22,84 m2 usytuowana na 6. piętrze w 7. piętrowej kamienicy z 1958 roku zlokalizowanej w rewelacyjnej okolicy przy ul. Andersa 12 na Warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bielany,Warszawa

789 000 zł68 m² 11 568,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Trzy pokojowe mieszkanie 300 metrów od stacji metra Słodowiec. Znajduje się na pierwszym piętrze w 3 piętrowym bloku bez windy. Nieruchomość na ogrodzonym zielonym osiedlu. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac gen. Józefa Hallera

Praga-Północ,Warszawa

569 000 zł34 m² 16 700,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Świetna lokalizacja, bliskość komunikacji miejskiej, warszawskie zoo po sąsiedzku, mnóstwo punktów usługowych kulturalnych i sportowych. To wszystko znajduje się w odległości kilku minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smocza

Mokotów,Warszawa

680 000 zł50 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Do do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 50 m2, usytuowane na wysokim parterze w niskiej, trzypiętrowej kamienicy (rok budowy 1961) zlokalizowanej na warszawskim Muranowie. Mieszkanie ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 035 000 zł58 m² 17 968,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Do sprzedania atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy z 1936 roku. Mieszkanie mieści się w bliskiej odległości od ul. Puławskiej, do stacji metra Racławicka około 600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Alberta

Wesoła,Warszawa

560 000 zł54 m² 10 370,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Sprzedam bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,4m2 Mieszkanie mieści się na 1 piętrze 2 - piętrowego budynku. Mieszkanie składa się z: -salonu połączonego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

1 050 000 zł60 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1921

Polecam 3-pokojowe, wysokie mieszkanie w kamienicy przy Nowogrodzkiej, w okolicy Kruczej i Brackiej. Prestiżowa lokalizacja tuż obok liczne instytucje państwowe, międzynarodowe firmy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

1 187 058 zł64 m² 18 490 zł/m²

 

Piętro:16/22

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Sprzedam luksusowy, trzypokojowy apartament na Bliskiej Woli. Mieszkanie jest wynajęte umowa na kolejne do końca roku 2023 nabywca będzie otrzymywał czynsz od najemcy, a po tym okresie będzie mógł.