dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 032 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 032 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wierzynka

Wola,Warszawa

619 000 zł47 m² 13 050,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Opiekun oferty tel. Dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47,5 m2 na Woli, w okolicy metra Młynów. Podstawowe informacje: mieszkanie do odświeżenia, w dobrej lokalizacji, idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

550 000 zł40 m² 13 924 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie, tuż przy stacji metra z dużym balkonem i pięknym widokiem na Warszawę. Podstawowe informacje: mieszkanie mieści się na 9 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Białołęka

Białołęka,Warszawa

499 000 zł58 m² 8 529,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w atrakcyjnej lokalizacji w otulinie lasu na warszawskiej Białołęce. ***rezerwacja do 28.04.23*** Nieruchomość: Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tokarza

Targówek,Warszawa

520 000 zł55 m² 9 454,55 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie o metrażu 55 m2, składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Trzy pokoje 18,30/8,30/10,60 m2, widna, oddzielna kuchnia 6,50 m2, łazienka 3,50 m2, przedpokój 8 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Heroldów

Młociny,Warszawa

589 000 zł56 m² 10 517,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Studio z tarasem na Młocinach. Salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras 15m 2 , łazienka z wanną oraz przedpokój. Mieszkanie ciche i bardzo widne. Osiedle zamknięte,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krokwi

Wiśniewo,Warszawa

508 000 zł46 m² 10 995,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Opiekun oferty tel. Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z garderobą położone w Henrykowie na Białołęce. Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania - znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

508 000 zł48 m² 10 539,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Opiekun oferty tel. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,2 m2 na cichym osiedlu. Okna wychodzą na dwie strony świata. Podstawowe informacje: prezentowana nieruchomość znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Młociny,Warszawa

550 000 zł50 m² 10 919,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Opiekun oferty tel. Gotowe do zamieszkania 2 pokoje z oddzielną kuchnią w zacisznej, zielonej okolicy Bielańskich Młocin. Podstawowe informacje: mieszkanie dwustronne, rozkładowe i gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osowska

Praga-Południe,Warszawa

520 000 zł48 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 48m , usytuowanego na 4 piętrze 10-piętrowego bloku z 1960 roku, zlokalizowanego w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tańskiego

Włochy,Warszawa

585 000 zł53 m² 10 996,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

> kupujący zwolniony z kosztów obsługi biura < na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,2 m2 zlokalizowane w dzielnicy Włochy. Budynek 3-piętrowy, oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Szczęśliwice,Warszawa

750 000 zł48 m² 15 625 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 znajdujące się na Ochocie przy ulicy Grójeckiej 194 w budynku Triton Park z 2010 roku, nieopodal Parku Szczęśliwieckiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polaka

Imielin,Warszawa

748 000 zł66 m² 11 265 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

**** biuro ładna willa prezentuje**** mieszkanie do remontu lux oferta, okazja! metro imielin, natolin ul. Polaka oaza ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni W sercu ursynowa. Mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

779 000 zł45 m² 17 493,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Jasne, bardzo ładnie zaaranżowane wnętrze, którym z pewnością zauroczysz się tuż po przekroczeniu progu tego mieszkania. Gorąco zapraszam do zapoznania się z ofertą. 3 pokoje na 44,5 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

590 000 zł46 m² 12 938,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Warszawa, wola, muranów, ul. Anielewicza Mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną widną kuchnią o powierzchni łącznej 45,6 m2. Składa się z dwóch pokoi, salonu, kuchni z oknem, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bruna

Stary Mokotów,Warszawa

479 000 zł30 m² 16 237,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Opiekun oferty tel. Kawalerka o powierzchni 29,5 m2 na Osiedlu Bruna, 3min od stacji metra. Podstawowe informacje: mieszkanie niedawno odświeżone, bez konieczności wkładu własnego, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rozbrat

Powiśle,Warszawa

10 000 zł109 m² 91,74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Rewelacyjny apartament z nową kuchnią w prestiżowej kamienicy przy ulicy Rozbrat. Jedna z piękniejszych przedwojennych kamienic, projektu Feliksa Michalskiego, której odnowiona fasada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konduktorska

Sielce,Warszawa

439 000 zł37 m² 11 994,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Opiekun oferty tel. 2-pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 36,6 m na Dolnym Mokotowie. Podstawowe informacje: mieszkanie do remontu. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brygadzistów

Jelonki,Warszawa

530 000 zł51 m² 10 392,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Posiadam w swojej ofercie do sprzedania atrakcyjne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, z rozwiniętą infrastrukturą, blisko parku i szybkim dojazdem do centrum miasta. Zalety oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bacha

Mokotów,Warszawa

879 000 zł63 m² 13 952,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 w Warszawie, mokotów, służew, ul. Bacha. Apartament: trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 znajduje się na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kamionek,Warszawa

4 600 zł72 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

(english below) Westate Praga ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 72m2 przy ulicy Grochowskiej. Lokal jest bardzo przestronny, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

625 000 zł49 m² 12 833,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Opiekun oferty tel. Słoneczne i ciche 2-pokojowe mieszkanie o pow. 48,70 m2 w pobliżu metra Bemowo Ratusz Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania od ręki, wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

1 500 000 zł83 m² 18 035 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż mieszkanie w jednej z ciekawszych kamienic na Starym Mokotowie projektu Antoniego Jawornickiego przy ulicy Ludwika Narbutta 8. Wzorowo odtworzono otoczenie i detale budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

320 000 zł24 m² 13 061,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Opiekun oferty tel. Kawalerka idealna pod inwestycje. Południowa ekspozycja okien sprawia, że mieszkanie jest bardzo widne. Podstawowe informacje: w budynku została wyremontowana klatka. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

670 000 zł58 m² 11 621,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1895

Kamienica w ścisłym Śródmieściu, hoża u zbiegu Mokotowskiej, alej Ujazdowskich, stan techniczny kamienicy przed remontem. Planowana rewitalizacja budynku w 2024. Mieszkanie piętro I,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dembowskiego

Ursynów,Warszawa

895 000 zł74 m² 12 094,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Polecamy jasne, ciche 4 pokojowe na Ursynowie z mozliwością adaptacji na 5 pokojowe Ekspozycja południowo-wschodnia 10 minut pieszo do Metra Stokłosy. Wielka płyta - rok budowy 1981 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mokra

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

519 000 zł35 m² 14 828,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Opiekun oferty tel. Pięknie urządzone 2-pokojowe mieszkanie o pow. 35 m2 na kameralnym osiedlu przy Metrze Trocka Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania w idealnym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Instalatorów

Szczęśliwice,Warszawa

940 000 zł66 m² 14 201,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty tel. Trzypokojowe mieszkanie przy Parku Szczęśliwickim z dwoma tarasami i dużym ogródkiem. Podstawowe informacje: mieszkanie w nowoczesnym bloku. Wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Olbrachta

Ulrychów,Warszawa

539 000 zł31 m² 17 387 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania duża kawalerka o powierzchni 31m2 położona na. 3 piętrze w 6. piętrowym bloku z windą znajdująca się na zamkniętym, chronionym osiedlu przy ulicy Olbrachta 29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 080 000 zł58 m² 18 772,80 zł/m²

 

Piętro:6/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 57,53 m2 w idealnym punkcie komunikacyjnym w Warszawie, przy ul. Jana Kazimierza. Zdecydowanym atutem mieszkania jest jego lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kowalskiego

Targówek,Warszawa

585 000 zł55 m² 10 655,70 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! wyceny Z aktów, certyfikaty energetyczne Świetne, trzypokojowe mieszkanie blisko stacji metra Kondratowicza! Cena do negocjacji! Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wyzwolenia

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł36 m² 123,86 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje w wysokim standardzie przy Placu Zbawiciela - - - - - - e n g l i s h b e l o w - - - - - - Prezentowana nieruchomość to niemal 40-metrowe bardzo wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

680 000 zł48 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu w przyjemnej, zielonej okolicy z dojazdem do ścisłego centrum w poniżej 10 min. Lokal ma niecałe 48 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hirszfelda

Ursynów,Warszawa

850 000 zł56 m² 15 178,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 4 piętrze w 8-piętrowym bloku z windą z 1985 roku -warszawa, ursynów. Na powierzchnię mieszkania składa sie: 3 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

679 990 zł54 m² 12 476,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 54,50m2 znajdującego się przy Al. Jana Pawła II na 1 piętrze w bloku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

1 245 000 zł92 m² 13 532,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie - ciche słoneczne z ekspozycją północną i południową. 3 pokojowe - z możliwością powrotu do 4 pokoi. Usytuowane na 5 piętrze. Na podłodze deska lita. Stolarka okienna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złotych Piasków

Stegny,Warszawa

525 000 zł53 m² 9 868,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie w kameralnej okolicy niedaleko Toru Stegny z dobrym połączeniem do Centrum Warszawy. Położone przy ulicy Złotych Piasków na mokotowskich Stegnach w 4-piętrowym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

990 000 zł53 m² 18 679,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2, usytuowane na 5 piętrze w budynku apartamentowym z 2016 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Marcina Kasprzaka. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

750 000 zł37 m² 20 270,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Cena do negocjacji Mieszkanie na osiedlu Apartamenty Murano tuż przy metrze Dworzec Gdański! Możliwość zakupu dodatkowo miejsca w garażu podziemnym 60 tys. zł lokalizacja O idealnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

990 000 zł67 m² 14 776,10 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie na pograniczu Mokotowa z Ursynowem - na ul. Kłobuckiej. - powierzchnia 67 m2 - salon z aneksem + 2 sypialnie, - dodatkowo pojemna, wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Warszawa

690 000 zł38 m² 17 959,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Szukasz wysokiego mieszkania w przepięknej, zabytkowej części miasta? Jeśli tak, to mieszkanie jest idealne dla Ciebie! Z przyjemnością oferuję fenomenalnie zlokalizowaną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radziwie

Wola,Warszawa

4 500 zł48 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 48m2, położone w dzielnicy Wola w Warszawie. Lokal kompleksowo wyposażony. W mieszkaniu zamontowana klimatyzacja. Do dyspozycji dedykowane miejsce.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij