dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 076 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 076 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Centrum,Warszawa

6 700 zł90 m² 74,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Piękny lokal w Centrum Warszawy, 90 m.kw.Cichy. Nowogrodzka róg Poznańskiej. I piętro. Możliwość prowadzenia nieuciążliwej działalności gospodarczej lub zamieszkania. Czynsz 6700zl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Arabska

Saska Kępa,Warszawa

1 150 000 zł69 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż położone w Warszawie, w dzielnicy Praga Południe - Saska Kępa, przy ulicy Arabskiej. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lachmana

Ursynów,Warszawa

1 020 000 zł84 m² 12 135,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Blisko metra! Przestronne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni (84,05m2), dwustronne (wschód -zachód), zlokalizowane na Ursynowie. Lokal na 4 piętrze w niskim, kameralnym budynku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kotsisa

Praga-Północ,Warszawa

630 000 zł30 m² 20 840,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty tel. Kawalerka o powierzchni 30,23 m2 Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania, w dobrym stanie wizualnym oraz technicznym. Otoczenie nieruchomości: prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sprawna

Kępa Tarchomińska,Warszawa

970 000 zł84 m² 11 576,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Ciche, słoneczne, czteropokojowe mieszkanie z dużym ok 130 metrowym ogródkiem (ul. Sprawna). Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni w formie aneksu, dwóch łazienek, przedpokoju. Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym na zamkniętym osiedlu przy ulicy Odkryta 1. W skład mieszkania wchodzi: - salon z tv - aneks kuchenny (zmywarka, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

850 000 zł55 m² 15 343 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Bez prowizji od Kupujących Mieszkanie 55 m2 plus tara 55 m2. Warszawa, bielany, chomiczówka, ul. Bogusławskiego. 2-pokojowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie z bardzo dużym tarasem 55 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Teodorowicza

Mokotów,Warszawa

1 295 000 zł62 m² 20 887,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Hampton Home zaprasza na prezentację wyjątkowego apartamentu, wykończonego w wysokim standardzie na Wilanowie. Do apartamentu należą 2 ogródki, oraz miejsce postojowe dodatkowo płatne. Usytuowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Nowodworska,Warszawa

648 000 zł53 m² 12 226,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie położone na Białołęce - Tarchomin /nowodwory, w pobliżu komunikacji miejskiej (przystaneki tramwajowe i autobusowe). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Askenazego

Targówek,Warszawa

677 000 zł44 m² 15 213,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 100 m od metra Trocka zlokalizowane na ul. Szymona Askenazego Targówek budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w 10-piętrowym bloku z roku 1980.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

620 000 zł33 m² 18 788 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Cesja praw mieszkanie dwupokojowe 33 M 2 620000 zł, garaż 35000 zł łączna cena lokalu Z garażem 655000,00 zł. Cudowna enklawa W nowoczesnej inwestycji ursus ul. Herbu oksza. Wyśmienite.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Esperanto

Wola,Warszawa

597 000 zł37 m² 16 135,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Agencja Nieruchomości Digital Broker prezentuje lokal zlokalizowany przy ulicy Esperanto 18 na warszawskiej Woli. Spełni on idealnie rolę zarówno nieruchomości "na start" jak i inwestycję. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smoluchowskiego

Mokotów,Warszawa

980 000 zł53 m² 18 490,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Posiadamy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Mokotowie. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie składa się z: pokoju z aneksem kuchennym (z oknem!) ok. 22,7 m2, pokoju 15,6 m2 z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Warszawa

Służewiec,Warszawa

1 550 000 zł69 m² 22 395,60 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Ładne, dwustronne mieszkanie w świetnej lokalizacji. Salon z aneksem, dwie sypialnie, łazienka, pomieszczenie gospodarcze - w tym momencie jest to pralnia ale jest możliwość przerobienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niedzielskiego Żywiciela

Bielany,Warszawa

1 235 000 zł75 m² 16 488,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Trzy pokojowe mieszkanie na Bielanach przy ul. Niedzielskiego usytuowane na parterze, z tarasem i ogródkiem. Układ mieszkania: - salon 22,9 m z wyjściem na 6,1 m taras i ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pohulanka

Zacisze,Warszawa

4 500 zł65 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wilno - ogródek (30 m2) - cisza - po remoncie - nowe meble Zapraszam do wynajęcia mieszkania 3 pokojowego, nowocześnie urządzonego mieszkania z ogródkiem i tarasem (razem ok 30 m2). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Chomiczówka,Warszawa

820 000 zł65 m² 12 615,40 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w dzielnicy Bielany (osiedle Chomiczówka) po generalnym remoncie w 2010r., składające się z: - salonu - sypialni I - sypialniII - oddzielnej widnej kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gwiaździsta

Bielany,Warszawa

1 150 000 zł69 m² 16 594,50 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 69,30 m , 8 piętro w 12-piętrowym bloku z windą z 1980 roku -warszawa, bielany, ul. Gwiaździsta. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasickiego

Stary Mokotów,Warszawa

2 900 zł39 m² 74,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W kamienicy, 39 M2, ul. Krasickiego, królikarnia, mokotów budynek: mieszkanie znajduje się w czteropiętrowej Kamienicy z 1955 r. w willowej części Mokotowa. W okół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sarmacka

Błonia Wilanowskie,Warszawa

739 000 zł42 m² 17 595,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Słoneczne, ciche i spokojne w enklawie zieleni - to najlepiej określające cechy tego apartamentu. Położone w sercu zielonego osiedla przy ul. Sarmacka 1a. Wysoki standard apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pieskowa Skała

Wyczółki,Warszawa

949 000 zł50 m² 19 171,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

949 000 zł | sprzedaż | 49,5 m2 | 2 pokoje | warszawa | pieskowa skała | ursynów - wyczółki Wirtualny spacer: przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie, usytuowane na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Słodowiec

Bielany,Warszawa

770 000 zł65 m² 11 901,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie czteropokojowe zlokalizowane na zielonych bielanach. Mieszkanie składa się z 4 pokoi i jest przeznaczone do generalnego remontu. Ciekawe możliwości aranżacyjne: duży , wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puławska

Ksawerów,Warszawa

1 099 000 zł65 m² 16 788,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

# doskonała lokalizacja # budynek z cegły # w okolicy 6 parków # 10 minut do metra Digital Broker prezentuje atrakcyjne i komfortowe 3 -pokojowe mieszkanie , położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nadwiślańska

Bródno,Warszawa

820 000 zł66 m² 12 349,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie o pow. 66,4m2 na 2 piętrze w niskim, kameralnym bloku przy ul. Nadwiślańskiej. Takie mieszkanie jest unikatowe na Targówku. Plan mieszkania: salon 15,50m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Nowolipki,Warszawa

679 000 zł37 m² 18 351,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie w wyremontowanej kamienicy z lat 50 w centrum na sprzedaż. Wola / Nowolipki 24 / dwa pokoje / gotowe do zamieszkania / 37mkw + piwnica Przedmiotem oferty jest nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mazowiecka

Wesoła,Warszawa

830 000 zł57 m² 14 457,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Z przyjemnością prezentuję Państwu nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej okolicy, które idealnie nada się dla rodziny, osoby starszej, osoby niepełnosprawnej lub do dalszego wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lazurowa

Jelonki,Warszawa

1 250 000 zł99 m² 12 639 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Opiekun oferty: tel. Dwupoziomowe, pięciopokojowe mieszkanie o pow. 98,9m2 w dobrej lokalizacji na Bemowie. Podstawowe informacje: doskonałe dla inwestora. Bez dodatkowych nakładów finansowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ordonówny

Białołęka,Warszawa

530 000 zł40 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Podsiadamy świetne 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż na Białołęce, za cenę 530 000 zł. To mieszkanie na sprzedaż na 1 piętrze ma 40 m powierzchni użytkowej i 40 m powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komorska

Praga-Południe,Warszawa

659 900 zł43 m² 15 275,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Oferujemy na sprzedaż słoneczne, komfortowe mieszkanie położone na 1 piętrze znajdujące się na Pradze Południe przy zbiegu dróg Łukowska i Komorska. Nieruchomość o powierzchni 43,2m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lachmana

Ursynów,Warszawa

1 000 000 zł85 m² 11 764,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Zapraszamy na prezentację funkcjonalnego słonecznego mieszkania dla rodziny lub pod wynajem Dwustronne mieszkanie o powierzchni 85 m2 w skład którego wchodzi duży słoneczny przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Ursus,Warszawa

699 000 zł44 m² 15 846,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Bardzo ładne, rozkładowe mieszkanie dla rodziny, singla lub w celach inwestycyjnych, w prężnie rozwijającym się Ursusie. Mieszkanie bardzo czyste, zadbane, gotowe do wprowadzenia. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korsykańska

Stegny,Warszawa

850 000 zł56 m² 15 124,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam na prezentacje. Mieszkanie na sprzedaż przy ul. Korsykańskiej 5. / warszawa - Mokotów / Stegny Bardzo zadbane, nie wymaga żadnych nakładów, można wejść i zamieszkać. Idealny rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żywnego

Mokotów,Warszawa

729 000 zł46 m² 15 847,80 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Tylko u nas! Wspaniałe miejsce do zamieszkania, jak również na inwestycję. Zapraszamy na prezentację mieszkania o pow. 45,40 m2 - 3 pokojowego na Mokotowie w pobliżu parków i metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Warszawa

Mokotów,Warszawa

579 000 zł24 m² 23 827,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Szukasz wygodnej kawalerki dla siebie lub pod wynajem na Mokotowie? A może chcesz zrobić komuś, albo sobie wyjątkowy prezent na Nowy Rok? ;) Mamy coś dla Ciebie. W skrócie Mieszkanie zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

819 000 zł63 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63m2, usytuowane na parterze w 8 piętrowym budynku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Powstańców Śląskich. Budynek 2000 roku, osiedle znajduje się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Posag 7 Panien

Szamoty,Warszawa

730 000 zł48 m² 15 051,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty tel. Wyłącznie W biurze sdp nieruchomości spacer wirtualny: trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m2 z dużym ogródkiem ( 195m2). Podstawowe informacje: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wawelberga

Wola,Warszawa

535 000 zł29 m² 18 259,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Wola Młynów ul. Wawelberga | 800 m do metra Młynów | 300 m do przystanków tramwajowych i autobusowych | 3 km od Pałacu Kultury 29,3 m2 | 1 pokój | osobna kuchnia z oknem | duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

469 800 zł29 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Targówek, bródno ul. Kondratowicza - blok i klatka usytuowane tuż przy samym wejściu do metra Bródno | autobusy i tramwaje 100 m od bloku | w odległości do 200 m sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ochota,Warszawa

967 000 zł51 m² 18 998 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Mam przyjemność zaprezentować 2 - pokojową nieruchomość usytuowaną na Starej Ochocie - dzielnicy stworzonej dla osób ceniących sobie spokój a zarazem lubiąca bliskość centrum miasta. Zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iberyjska

Sadyba,Warszawa

680 000 zł53 m² 12 830,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania 3 pokojowe , rozkładowe mieszkanie na Sadybie. Mieszkanie jest w cichym miejscu a jednocześnie b.dobrze skmunikowane , niedługo będzie tramwaj do Centrum. Mieszkanie wymaga remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wilanów,Warszawa

1 890 000 zł103 m² 18 331,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu na sprzedaż elegancki apartament usytuowany w jednym z najlepszych miejsc Miasteczka Wilanów, w samym jego sercu na stylu ulic Sarmackiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie