dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 131 ogłoszeń

19 900 zł100 m² 199 zł/m²

 

Piętro:30/52

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronny, designerski apartament na 30 piętrze w Złotej 44 english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje wyjątkowy, przestronny apartament z jedną.

Szczegóły ogłoszenia

5 950 zł90 m² 66,11 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie mieszkanie | W prestiżowej lokalizacji Wspaniała lokalizacja | Luksusowo wykończone | Dostęp do sali fitness z jacuzzi oraz sauny | Zielone patio | W pełni wyposażone *****.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 zł143 m² 167,83 zł/m²

 

Piętro:35

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować luksusowy apartament o pow. 143 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Złota 44 w Warszawie. Lokalizacja Apartament znajduje się w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł31 m² 20 967,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Balladyny budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku. Rok budowy: 1960 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

849 000 zł40,20 m² 21 119,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. św. Wincentego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku. Rok budowy: 2001 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł97 m² 77,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy apartament w prestiżowej części Starego Wilanowa. Położony na 1. piętrze kameralnego, dwukondygnacyjnego budynku w stylu śródziemnomorskim. Otoczenie eleganckiej.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł43,30 m² 69 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 43,3 m2 usytuowane na drugim piętrze w bloku mieszkalnym. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Bemowie przy ulicy Górczewskiej. Do.

Szczegóły ogłoszenia

1 035 000 zł56,31 m² 18 380,39 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

To mieszkanie dla pary, która szuka czegoś więcej niż standardowej przestrzeni miejsca z charakterem, artystyczną duszą i atmosferą, którą czuć od pierwszego poznania. Tu codzienność.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł41,13 m² 24 288,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 41,13 m | ul. Szeligowska | Bemowo Westate Wola prezentuje ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 41,13 m zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł54 m² 16 481,48 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Ochota, szczęśliwice ul. Grójecka - Triton Park osiedle apartamentowo-usługowe położone w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego. > 54 m2 > 2 pokoje z otwartą kuchnią > duży balkon typu.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł101,71 m² 23 498,18 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Przestronne mieszkanie na ostatnim piętrze Z widokiem na zachody słońca Mokotów | Ostatnie piętro | Ponad 100 m | 4 pokoje | Balkon na całą szerokość mieszkania | Widok na zachody słońca.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł35 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie na 3. piętrze z balkonem francuskim. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 35 m , znajdującego się na 3. piętrze. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

898 523 zł43,66 m² 20 580 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Stylowe mieszkanie z jedną sypialnią w nowoczesnej inwestycji na Pradze Północ, tuż przy stacji metra Szwedzka [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

473 613 zł35,61 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie 2 pokojowe 35,61 m2 w stanie deweloperskim Rembertów w Warszawie.Termin odbioru IV 2025 J1-39 Idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja. Parametry mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

949 970 zł56,09 m² 16 936,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie położone w zielonej i spokojnej części Mokotowa, przy ul. Jadźwingów. Idealne dla rodziny lub pary szukającej komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł44,80 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

(English version below) oferta na wyłączność, bez prowizji dla najemcy. Wynagrodzenie agencji pokrywa właściciel. DO wynajęcia świetnie rozplanowane i dokładnie przemyślane 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł62,25 m² 20 867,47 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel.   Wyjątkowy apartament o realnej powierzchni 67,0 m2, narożny z ekspozycją południe / zachód, tuż przy dzielnicy biznesowej, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

24 450 zł167,63 m² 145,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Odkryj wyjątkową przestrzeń luksusowy apartament z ogrodem i tarasem To nie tylko apartament to styl życia. Ten wyjątkowy, czteropokojowy apartament o powierzchni 167,63 m łączy.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł53 m² 54,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ustawne ,2-pokojowe mieszkanie 53 m2, 2- piętro bez windy. Kameralne, zielone osiedle. Opis mieszkania: 2 pokoje ( sypialnia oraz salon z aneksem kuchennym) duża garderoba duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

26 500 zł230,50 m² 114,97 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży luksusowego apartamentu o pow. 230 m w ekskluzywnym apartamentowcu - Złota 44. Udogodnienia Apartamentowiec dysponuje największym prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł45 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:6/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Говорю по-русски, розмовляю українською Wynajem | Warszawa Białołęka (żerań) | ul. Starowiślna | 2 pokoje | 45 m Do wynajęcia eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł56,50 m² 19 469,03 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Szanowni Państwo, oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Warszawy - na Śródmiejskim Muranowie, przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł85 m² 147,06 zł/m²

 

Piętro:6/30

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność przedstawić Państwu piękny, przestronny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 85 m w nowej inwestycji Towarowa Tower, w Warszawie. Lokalizacja Ulica Towarowa.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł45 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , usytuowane przy ul. Goleszowskiej 3a w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Woli. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł70 m² 112,86 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie u nas english description below - please do not hesitate to contact us Dostępny od 1 lipca 2026 Apartament w sercu Warszawy na Powiślu ulica Tamka! parametry nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł63,79 m² 14 093,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w 4 piętrowego bloku z 2002 roku- przy Zapustnej 36 o łącznej powierzchni 63,79 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł53,50 m² 11 775,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie na Targówku przy ul. Rembielińskiej budynek Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 53,5m2 składa się z: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł34 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Kompaktowe, dwa pokoje na Starych Bielanach przy metrze! Pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój z miejscem na szafę. Lokal w trakcie remontu, do wykończenia, stan.

Szczegóły ogłoszenia

2 553 920 zł111,04 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Słoneczny i nowoczesny apartament na Dolnym Mokotowie rej. Sielce przy ulicy Bobrowieckiej. Wyjątkowy, minimalistyczny apartament położony w prestiżowej części Dolnego Mokotowa,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł64 m² 54,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia wygodne mieszkanie na Ursynowie. Mieszkanie składa się z: oddzielnej, dużej kuchni z jadalnią,pokoju dziennego,dwóch sypialni,łazienki z wanną, bidetem, wc,przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł46 m² 13 913,04 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

2-pokojowe mieszkanie z potencjałem na 3 pokoje | 46 m | Balkon | Piwnica | Bemowo Na sprzedaż ustawne mieszkanie 2-pokojowe z możliwością łatwej aranżacji na 3 pokoje, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł46,36 m² 21 246,76 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwa pokoje | 46.36 m2 | balkon | Moko Botanika [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI]Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 121 zł38,63 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na zielonym Ursynowie lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy, na Ursynowie. To lokalizacja, łącząca bliskość biznesowego centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł36,40 m² 14 560,44 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 36,4 m , położone na 3. piętrze w 5-piętrowym budynku. Lokal składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 100 000 zł74,17 m² 28 313,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament w kameralnej inwestycji premium na zielonej Saskiej Kępie. Nieruchomość Kameralny apartamentowiec klasy premium składa się jedynie z 8.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł54,29 m² 24 313,87 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m przy ul. Kłobuckiej. Lokal znajduje się na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu - oddany do użytkowania w 2015r., utrzymany w idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł31 m² 19 677,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022