dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 130 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

1 250 000 zł74 m² 16 946,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Funkcjonalny układ, ponadczasowy design, klasyczna kolorystyka, nowe budownictwo. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

8 500 zł80 m² 106,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe o pow. 80 m2 - wysoki standard - Solec / Powiśle / Śródmieście - Blisko do Metro Centrum Nauki Kopernik / buw / pkp Powiśle Oferujemy na wynajem luksusowy 3-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

6 700 zł106 m² 63,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

English version below Przestronny lokal/biuro przygotowane do prowadzenia kancelarii, znajdujące się w historycznej kamienicy z 1913r z duszą. Położenie w samym centrum Warszawy, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Ochota,Warszawa

6 700 zł106 m² 63,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

720 000 zł43 m² 16 628,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Dzień dobry, sprzedam bezpośrednio mieszkanie zlokalizowane w sercu Mokotowa przy ulicy Racławickiej 29. Po generalnym remoncie. 43 m: -2 pokoje (7,3 i 17m) -duża kuchnia (11 m) -łazienka (3m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworkowa

Stara Miłosna,Warszawa

695 000 zł83 m² 8 393,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestrzenne mieszkanie o powierzchni 82,80mkw na Osiedlu Akacjowa w Starej Miłosnej. Nieruchomość znajduje się w zabudowie wielorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Racławicka

Ochota,Warszawa

5 500 zł95 m² 57,65 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 95,4 m2 , zlokalizowane na Ochocie przy ul. Racławickiej. Rozbudowana infrastruktura osiedlowa, sklepy, punkty usługowe, przystanki komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obywatelska

Włochy,Warszawa

1 200 000 zł83 m² 14 457,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowa oferta dostępna tylko W naszej agencji Woźniakowski Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo przestronne mieszkanie znajdujące się na osiedlu Zielona Italia, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolska

Wola,Warszawa

777 000 zł60 m² 12 950 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1976

Świetne mieszkanie inwestycyjne, zlokalizowane tuż przy stacji metra Płocka. Nieruchomość składająca się z 5 pokoi, w pełni przystosowanych do wynajmu - umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Majolikowa

Tarchomin,Warszawa

2 500 zł50 m² 49,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane mieszkanie dwu pokojowe położone na osiedlu z 2004 roku na Tarchominie. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z wyjściem na duży balkon, z wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursus,Warszawa

810 000 zł60 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Woźniakowski Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie w stylu glamour. Lokalizacja : Ursus, szamoty Metraż: 60 m2 Deweloper: robyg Rozkład mieszkania: * salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Burakowska

Wola,Warszawa

750 000 zł37 m² 20 491,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Jasne, nowe mieszkanie w bezpośrednim sąsiedztwie Westfield Arkadia (śródmieście); dwupokojowe, wyremontowane > dotąd nie było jeszcze zamieszkałe; mieszkanie znajduje się w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Melomanów

Czerniaków,Warszawa

789 000 zł66 m² 11 864,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

! gotowa inwestycja, wysoka stopa zwrotu! * Mieszkanie przeszło generalny remont w 2020 r. * posiada 4 osobne pokoje, które aktualnie są wynajmowane. * możliwość przedłużenia umów najemcom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

1 050 000 zł127 m² 8 267,72 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 127m2 + 180m2 ogródka + 2 miejsca postojowe pompa ciepła, ogrzewanie podłogowe, panoramiczne okna Przestronne mieszkanie położone w zabudowie szeregowej na kameralnym osiedlu położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

769 000 zł60 m² 12 816,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

*** oferta dostępna wyłącznie W naszej agencji *** Woźniakowski Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nowe, przytulne mieszkanie o łącznej powierzchni 60 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

629 000 zł48 m² 13 104 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 48,M2 ,3pok, ul.KASPROWICZA,Metro Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

395 000 zł30 m² 12 950,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 30,5 m2 z widną kuchnią, balkonem i małą piwnicą. Przeszło kapitalny remont wraz z wymianą instalacji 4 lata temu, gotowe do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Klemensiewicza

Bemowo,Warszawa

525 000 zł46 m² 11 462,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Lokalizacja w centrum Bemowa, przy nowo otwartej stacji stacji metra. Budynek oddalony od ruchliwego skrzyżowania Górczewskiej z Powstańców Śląskich, co zapewnia idealną ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białobrzeska

Ochota,Warszawa

499 000 zł42 m² 11 881 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie położone w cichej okolicy. Lokal znajduje się nieopodal Parku Szczęśliwickiego, przy ul. Białobrzeskiej ma warszawskiej Starej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Orzycka

Służewiec,Warszawa

2 000 zł27 m² 74 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka na Mokotowie, przy ul. Orzyckiej 4a, 10 minut spacerem do Galerii Mokotów. Budynek z 1975 roku, brak garażu podziemnego. Możliwość parkowania auta na parkingu obok bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Zawady,Warszawa

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwa osobne pokoje z łazienką, osobne wc na 1 piętrze domu. Bez kuchni Jest balkon, urządzenie wg potrzeby najemcy. Okolicy Pałacu w Wilanowie. Możliwość parkowania samochodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magiera

Stare Bielany,Warszawa

579 000 zł46 m² 12 641,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku zlokalizowane na warszawskich Starych Bielanach. Na powierzchnię mieszkania składa się: - oddzielna, widna kuchnia - łazienka - 3 pokoje-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję bardzo ciche ( okna na podwórko ) nowocześnie urządzone 1 pokojowe mieszkanie z osobnà, dużą kuchnią ul. Ks. J. Popiełuszki 3 , Stary Żoliborz (, 3 minuty do tramwaju i autobusu ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orlich Gniazd

Bemowo,Warszawa

980 000 zł86 m² 11 395 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 86 M2 5pok.,ORLICH GNIAZD BEMOWO Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie,doskonałe do własnej aranżacji znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

4 400 zł50 m² 88 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe, wynajem umowa minimum na 1 rok. Salon połączony z kuchnią, oddzielne 2 sypialnie. Mieszkanie widne. Większość mebli nowa (łóżko, szafa, komoda, narożnik w salonie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pruszkowska

Ochota,Warszawa

695 000 zł47 m² 14 882,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 46,7m na Ochocie-Rakowcu. 8 lat temu mieszkanie przeszło remont generalny, łączenie z wymianą elektryki i instalacji hydraulicznej, okien oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rzepichy

Bródno Podgrodzie,Warszawa

664 000 zł54 m² 12 355,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Lokal położony na drugim piętrze nowoczesnego, trzypiętrowego budynku z windą wzniesionego w 2015 roku. Przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na duży, narożny balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Grochów Północny,Warszawa

600 000 zł42 m² 14 258,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż klimatyczne 42 m2 mieszkanie wraz z kameralnym 28m2 ogródkiem oraz naziemnym miejscem parkingowym w bloku z 2018 roku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trąby

Białołęka,Warszawa

465 808 zł42 m² 11 090,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie na Tarchominie Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku na Warszawskim Tarchominie o powierzchni 41,59 m składające się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie (ul. Jarosława Dąbrowskiego, blisko ul. Wołoskiej). Lokal usytuowany jest na 5 piętrze (z 10) w bloku z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

375 000 zł31 m² 11 950,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Doskonale skomunikowane mieszkanie 31,38 m2 na Bielanach - ok 200 metrów od stacji metra "wawrzyszew" i "stare Bielany", liczne autobusy. Pełna infrastruktura handlowo usługowa m.in słynny bazar na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 300 000 zł84 m² 15 546,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Mokotów, tętniące życiem serce biznesowej Warszawy stanowiące połączenie modernistycznej architektury z ciszą i spokojem. Okolicę wyróżnia elegancja, nowoczesność oraz stylowa linia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

624 200 zł52 m² 12 004 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Lokal inwestycyjny, przystosowany do pobytu ludzi, bez możliwości zameldowania. Szukasz małego lokalu pod wynajem lub na własne potrzeby lokalowo-biznesowe? Chcesz zainwestować w nieruchomości? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dziatwy

Białołęka,Warszawa

369 000 zł29 m² 12 663 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Kawalerka 29 m2 z dużym balkonem i miejscem w garażu podziemnym, wykończona w podwyższonym standardzie, w pełni umeblowana, zadbana i gotowa do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bogusławskiego

Chomiczówka,Warszawa

549 000 zł65 m² 8 446,15 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja tylko nas U nas! Z przyjemnością oferuję nieruchomość o powierzchni 65 m2 znajdującą się na warszawskich Bielanach (chomiczówka) - przy ulicy Bogusławskiego. Oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

899 000 zł68 m² 13 529 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Ochocie przy ul. Włodarzewskiej 87b Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 68 m2 liczba pokoi: 3 piętro: 2 balkon: loggia okna: pcv stan lokalu: do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pejzażowa

Mokotów,Warszawa

3 600 zł48 m² 75 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie w apartamentowcu z basenem i m. postojowym przy metrze Wilanowska. Mieszkanie o pow. 48 m2 znajduje się w budynku z całodobową ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

12 000 zł200 m² 60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

= rozkład = Reprezentacyjny penthause w budynku usytuowanym na bliskim Mokotowie z 24 godzinną ochroną, apartament dwupoziomowy, kuchnia wyposażona, salon 50m2 z kominkiem, trzy sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turmoncka

Bródno,Warszawa

407 000 zł42 m² 9 690 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie z przeznaczeniem do remontu o powierzchni 42m2 znajdujące się na parterze w bloku przy ulicy Turmonckiej. Lokal posiada wiele możliwości aranżacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaliska

Ochota,Warszawa

950 000 zł50 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie wykończone w najwyższym standardzie, położone w klimatycznej części Starej Ochoty przy ulicy Kaliskiej. Ulica Kaliska odgrywała istotną rolę podczas Powstania Warszawskiego. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

454 812 zł51 m² 8 889,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Polecam bardzo atrakcyjne i bardzo ustawne 2 pokoje w doskonałej cenie z ogródkiem, idealny stosunek ceny do jakości! Budynek jest już gotowy! Do mieszkania przynależy ogródek o pow.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij