dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 130 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

17 500 zł80 m² 219 zł/m²

 

Piętro:23/52

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament na Złotej 44 wykończony i umeblowany w najwyższym standardzie, gotowy do zamieszkania Aston Real Estate prezentuje nowy apartament z fenomenalnym widokiem, znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

949 999 zł42 m² 22 880,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przytulnie i kompletnie wyposażone mieszkanie o wysokości 3,5m z możliwością zachowania mebli. Powierzchnia - 41,5m Rok budowy - 2017. Polecam Państwa uwadze dwupokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Górce,Warszawa

4 200 zł70 m² 60 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 70m2, piętro 10/12 z windą w budynku z 2008r. przy ul Górczewskiej, bemowo, górce. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 4200 zł + 950 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

9 300 zł105 m² 88,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Dostępne od 01.04.2024 FUNKCJONALNE 4 POKOJE Odnowione, przestronne mieszkanie z 3 sypialniami i 2 łazienkami przy ul. Chodkiewicza. Apartament Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Mokotowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

2 550 zł27 m² 92,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie o pow. 27,49 m2 , usytuowane na 3 piętrze w czteropiętrowym budynku przy placu Zbawiciela. W promieniu 5 min. piechotą metro Politechnika , przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

827 000 zł42 m² 19 597,20 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu całkowita powierzchnia to 42,2 m2. Mieszkanie jest na 12 piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Śródmieście,Warszawa

1 952 300 zł56 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż Apartament w inwestycji Emili Plater 15. To prestiżowa lokalizacja w sąsiedztwie Hotelu Nobu i kompleksu Koszyki. Inwestycja składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Targówek,Warszawa

799 000 zł54 m² 14 796,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie na Targówku. To doskonała propozycja dla tych, którzy poszukują przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mozarta

Służewiec,Warszawa

1 737 000 zł81 m² 21 444,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

English below Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronny i słoneczny apartament położony w otoczeniu zieleni. Mieszkanie z południową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Śródmieście,Warszawa

1 250 000 zł56 m² 22 341,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie w magicznej lokalizacji. Mokotowska, bo o tej ulicy mowa, to jedna z najpiękniejszych ulic w stolicy. Mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gandhiego

Mokotów,Warszawa

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*english version below* najemca nie płaci prowizji. Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie i w doskonałej lokalizacji położne na warszawskim Górnym Mokotowie wśród starodrzewia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przasnyska

Sady Żoliborskie,Warszawa

720 000 zł49 m² 14 827 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Żoliborz, sady Żoliborskie - osiedle Rudawka Do stacji metro marymont około 1 kilometr, rozkładowe, słoneczne, trzypokojowe mieszkanie (48,56 mkw) znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

887 500 zł71 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do współpracy. Świadectwo energetyczne w trakcie realizacji. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze (na każdym piętrze po 3 mieszkania). Jest duża winda. Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nocznickiego

Wawrzyszew,Warszawa

6 000 zł93 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie przy ul. Tomasza Nocznickiego na warszawskich Bielanach. Nieruchomość ma 93 mkw i składa się z jasnej, otwartej na salon kuchni, trzech sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

5 000 zł56 m² 88,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

English Version Below Gotowe do wejścia mieszkanie 3-pokojowe w Miasteczku Wilanów. Nieruchomość Mieszkanie jest dwustronne, z obydwu stron ekspozycja na ciche i zielone patio. Ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Sierpnia

Okęcie,Warszawa

457 000 zł29 m² 15 758,60 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Розмовляємо українською Мы говорим по-русски We speak English Chcesz zainwestować i cieszyć się wzrostem wartości mieszkania w perspektywie kolejnych 2 lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

940 000 zł63 m² 14 977,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Kameralna i cicha okolica, nowoczesny budynek z windą, bliskość metra, duży balkon i miejsce parkingowe w garażu podziemnym wraz z komórką. Mam przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

928 000 zł99 m² 9 383 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Zakup tylko za gotówkę grunty nieuregulowane!. Nie można kredytować. Nie ma miejsca postojowego W grażu podziemnego I naziemnego. Dużo miejsc ogólnie dostępnych przy bloku. Biuro ładna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Talarowa

Białołęka,Warszawa

747 000 zł57 m² 13 045,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tarchomin ul. Talarowa/mehoffera nowe mieszkanie 3 pokojowe 57,26 m2 z balkonem, ogrodem lub tarasem. W cenie od 747 000,00 pln. DO negocjacji Kontakt : Inwestycja jest realizowana na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312 Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie 60m2 na osiedlu nowoczesnych apartamentowców przy ul. Klimczaka, w samym centrum Wilanowa i niedaleko nowej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Flory

Śródmieście,Warszawa

15 500 zł170 m² 91 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Luksusowy apartament w wyjątkowej, zrewitalizowanej kamienicy Budynek: kamienica przy Flory została zbudowana w latach 1913-14 r. Po II wś budynek odtworzono wg projektu M. Obłońskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

669 000 zł29 m² 23 277,70 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu usługowego na Warszawskiej Woli Lokalizacja: dogodna komunikacja: linie autobusowe tuż pod blokiem oraz przewidywane linie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

3 200 zł40 m² 79,44 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* bliska Wola*ul. Jana Kazimierza * dwa pokoje * 40,28 m2 * ogród *parking * link do spaceru : ** do objęcia od zaraz - umowa najmu okazjonalnego ** ** tylko dla osób pracujących ** Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żelazna

Śródmieście,Warszawa

8 500 zł120 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 120 m2, na prestiżowym osiedlu "kamienica Pod Strzelcem", przy ul. Żelaznej 41, róg ul. Siennej (na pograniczu dzielnic Wola i Śródmieście). Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kartograficzna

Grodzisk,Warszawa

560 000 zł40 m² 13 882 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Ustawne dwu-pokojowe z oddzielną kuchnią oraz ogródkiem - ok. 40 m2. W lokalu zamontowana klimatyzacja oraz rolety. Przynależy miejsce parkingowe ( naziemne) na terenie kompleksu, zawarte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 300 zł42 m² 78,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 41,82 m2 , z tarasem 2,35 m2 i ogródkiem 31,76 m2 , zlokalizowane na parterze apartamentowca w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

659 999 zł37 m² 17 837,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania na Pradze? Świetnie trafiłeś! Chcesz umówić się na prezentację lub masz jakieś pytania? -> Dzwoń mieszkanie W stanie do wprowadzenia od zaraz. Po remoncie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kocjana

Bemowo,Warszawa

3 500 zł50 m² 70,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład: nowocześnie urządzone 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, na Bemowie, o funkcjonalnym rozkładzie 50m2. Składa się z pokoju dziennego z kuchnią, sypialni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Namysłowska

Praga-Północ,Warszawa

699 500 zł48 m² 14 482,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 48,3 m2 usytuowane na 1 piętrze, przy ul. Namysłowskiej na Pradze Północ. Mieszkanie do generalnego remontu. Na powierzchnię składają się: 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lasek Brzozowy

Ursynów,Warszawa

899 000 zł58 m² 15 420,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży mieszkanie- 3 pokoje Ursynów Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58 m2 położone w cichej i malowniczej części Ursynowa. Mieszkanie składa się z: przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lasek Brzozowy

Ursynów,Warszawa

817 000 zł49 m² 16 673,50 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w sercu zielonego Ursynowa, przy ulicy Lasek Brzozowy. Mieszkanie: dwupokojowe, jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Talarowa

Białołęka,Warszawa

424 600 zł31 m² 13 696,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Tarchomin ul. Talarowa/mehoffera nowe mieszkanie 1 pokojowe 30,54 m2 z balkonem, ogrodem lub tarasem. W cenie od 424 600,00 pln. DO negocjacji Kontakt : Inwestycja jest realizowana na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bajana

Bielany,Warszawa

4 100 zł64 m² 64,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Wynajem - Bielany, ul. Bajana 9 Przedmiotem najmu jest mieszkanie o powierzchni 64 m2 i wysokiej funkcjonalności z korzystnym rozkładem pomieszczeń. Składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

8 500 zł120 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowodworska

Tarchomin,Warszawa

445 000 zł30 m² 14 590,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Białołęka Tarchomin ul. Nowodworska | 30,5m2 | 1 pokój | otwarta kuchnia z oknem | balkon 4,46 m2 | osiedle z 2000 roku | stan mieszkania: do wykończenia | 400 m do przystaku autobusowego|.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drogomilska

Jelonki,Warszawa

829 900 zł65 m² 12 767,70 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferujemy na sprzedaż słoneczne, jasne i przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2 + piwnica 2,5m2 ,które znajduje się na Bemowie Jelonki blisko Metro Bemowo. Atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Santocka

Czerniaków,Warszawa

6 300 zł61 m² 103,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowy apartament na Mokotowie, sadyba! Nowoczesne mieszkanie położone w spokojnej okolicy, idealne dla małej rodziny ceniącej spokojny tryb życia i niechcącej być bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

3 200 zł45 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz nowe, 2-pokojowe mieszkanie 45m2 z aneksem kuchennym w zielonym Ursusie, w nowym budynku Top Gardens Apartments. Przed oknami piękna, całoroczna zieleń drzew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

33 000 zł140 m² 236 zł/m²

 

Piętro:31/52

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

1 079 500 zł63 m² 17 053,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Do sprzedania przestronne ,funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem i garderobą na warszawskim Mokotowie (czerniaków), o powierzchni 63,5 m2 Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

679 000 zł28 m² 24 250 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na Woli. Ta niezwykła nieruchomość stanowi doskonałą inwestycję zarówno dla osób poszukujących komfortowego.