dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 437 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 437 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czechowa

Bielany,Warszawa

840 000 zł45 m² 18 859,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Atuty nieruchomości: nowe budownictwo - wysoki standard wykończenia, przestronny balkon - mieści kpl mebli dla 4 os, gotowe do zamieszkania - zabudowa meblowa i agd w cenie, doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

515 000 zł31 m² 16 612,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskim Mokotowie. Przytulna kawalerka w zielonej części Mokotowa, idealna dla singla, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Góralska

Ulrychów,Warszawa

3 100 zł37 m² 83,78 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przestronne 2 pokoje po remoncie, metro, wola Park Do wynajęcia przestronne 2 pokojowe po generalnym remoncie. Tuż obok stacji metra Księcia Janusza, 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kowieńska

Praga-Północ,Warszawa

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmij stylowe mieszkanie przy samym Metrze Szwedzka! Nowoczesne, niedawno wykończone mieszkanie czeka na Ciebie w nowej inwestycji przy ul. Kowieńskiej 22, zaledwie 3 minuty pieszo od stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Toruńska

Bródno,Warszawa

629 000 zł46 m² 13 647,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Opiekun oferty tel. 3 pokoje | parter | doskonała lokalizacja | uregulowany stan prawny z księgą wieczystą - możliwość kredytowania Z wielką przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł27 m² 107,41 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia mieszkanie 1 pokojowe z zaaranżowanym wygodnym aneksem sypialnianym z dużymi szafami. Mieszkanie po generalnym remoncie, wszystko nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Pustola

Ulrychów,Warszawa

2 300 zł27 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Podstawowe informacje Słoneczna kawalerka z dużym potencjałem, po generalnym remoncie, oddzielną widną kuchnią usytuowana na przytulnym osiedlu pełnym zieleni, w cichej i pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chrzanowskiego

Grochów Centrum,Warszawa

1 071 000 zł51 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na warszawskim Grochowie o powierzchni 51 metrów 2, znajdujące się na 2 piętrze, nowego, 6 piętrowego budynku z windą. Nieruchomość składa się z salonu z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chmielna

Mirów,Warszawa

990 000 zł51 m² 19 260,70 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Zamieszkaj w sercu miasta, pośród głównych arterii, gdzie życie tętni nieustannie. Egro Nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie przy ul. Chmielnej tuż obok Dworca Centralnego, złotych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolska

Wola,Warszawa

750 000 zł36 m² 21 067 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie o powierzchni 35,6 m2 z balkonem na 4 piętrze w 6 piętrowym bloku. Blok został wybudowany w 1956 roku kilka lat temu zostały wyremontowane klatki oraz zrobiona nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Promenada

Mokotów,Warszawa

1 050 000 zł54 m² 19 444,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2-pokojowe mieszkanie z widokiem na park idealne do własnej aranżacji! Na sprzedaż 2-pokojowe dwustronne mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone na zamkniętym i bezpiecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

749 000 zł36 m² 20 747,90 zł/m²

 

Piętro:6/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przy Metrze Młociny, idealna lokalizacja, szybki dostęp do komunikacji 5min pieszo do stacji Metro Młociny, dodatkowo autobusy, tramwaje. W odległości 1km Galeria Młociny, zapewniająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świetlików

Bemowo,Warszawa

648 000 zł37 m² 17 494,60 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

W kilku słowach: biuro nieruchomości findsquare ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo przytulne i komfortowe dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na Bemowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Żoliborz,Warszawa

3 800 zł44 m² 86,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne, stylowo urządzone mieszkanie na prestiżowym osiedlu Żoliborz Artystyczny - idealne dla singla lub pary, ceniących komfort, estetykę i świetną lokalizację. Opis mieszkania 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

3 800 zł56 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam, mam do wynajęcia nowe mieszkanie z miejscem parkingowym w podziemnym garazu w budynku - data oddania marzec 2022. Przestronne, jasne mieszkanie, z drewnianą podłogą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

548 000 zł25 m² 21 920 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Ta komfortowa, klimatyczna kawalerka na Żoliborzu może być właśnie dla Ciebie! Mieszkanie przeszło generalny remont - wchodzisz i mieszkasz bez żadnych dodatkowych nakładów. ? lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

5 500 zł64 m² 85,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia przepiękne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2 na warszawskim Mokotowie ul. Bartycka 55 W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Borsucza

Włochy,Warszawa

625 000 zł35 m² 17 821,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Najbardziej pożądane na rynku małe dwupokojowe mieszkanie w inwestycji apartamenty raków. Do wprowadzenia! Dodatkowo komórka lokatorska i miejsce w garażu podziemnym! - - - - - - - - - -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Ochota,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcie, ochota, ul. Bitwy warszawskiej 1920 r. 21 Apartament w bardzo dobrym standardzie, w pełni umeblowany i wyposażony. Wyposażenie w (agd i rtv) pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

3 300 zł39 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia w uroczej części Warszawy dzielnicy Wola. Wymarzone przytulne mieszkanie po remoncie dla osób, które pragną mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zbierska

Mokotów,Warszawa

3 350 zł49 m² 68,37 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, przestronne - 49m2, ulica Zbierska, mokotów, warszawa- koło Łazienek Królewskich. Świetnie zaprojektowane, w pełni umeblowane, stylowe 2-pokojowe mieszkanie położone w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

1 780 000 zł99 m² 17 916,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Oferta sprzedaży 4 pokojowego mieszkania w Warszawie, w dzielnicy Mokotów, przy ulicy Wynalazek w inwestycji Luksor. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 6 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Afrykańska

Praga-Południe,Warszawa

645 000 zł38 m² 16 973,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 37,80 m2, zlokalizowane na Saskiej Kępie przy ul. Afrykańskiej. Mieszkanie składa się z: salonu (15 m2), widnej kuchni (6 m2), sypialni (9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ostródzka

Brzeziny,Warszawa

999 000 zł74 m² 13 591,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 73,37 m2, na którą składają się: - salon z aneksem 21,22 m2, z balkonem 3,78 m2, - 3 sypialnie: 10,30 m2, 10,06 m2 i 11,85 m2, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

1 070 000 zł70 m² 15 285,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, położone w atrakcyjnej lokalizacji na Kabatach. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie komfort oraz bliskość do terenów zielonych. Dokładny adres:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

890 000 zł48 m² 18 541,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie na Ochocie, ul. Grójecka w sąsiedztwie Pl. Narutowicza, o pow. 48 m2, usytuowane na 2 piętrze w 5 piętrowej kamienicy z windą. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejezdna

Białołęka,Warszawa

699 000 zł53 m² 13 183,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 53,02 m , na którą składają się: salon z aneksem kuchennym - 20,84 m , z wyjściem na balkon, dwie sypialnie - 10,82 m oraz 9,46 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

870 000 zł47 m² 18 661,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie o powierzchni 46,62 m2, składające się z 3 pokoi: wypoczynkowego z aneksem kuchennym i dwóch sypialni. Mieszkanie w kamienicy (cegła) z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Sielce,Warszawa

2 100 000 zł88 m² 23 863,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 88 metrowe, nowoczesne mieszkanie z bardzo dużym tarasem ( 16 m) i klimatyzacją. Mieszkanie składa się Z: salonu z kuchnią ( 45 m) z wyjściem na taras sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

1 240 000 zł40 m² 31 226,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio Apartament 2 pokoje w centrum Warszawy Komfortowy nowy, wykończony apartament o powierzchni 39,71 m2 znajduje się na 3 piętrze w kameralnym budynku. Lokalizacja Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potocka

Żoliborz,Warszawa

1 340 000 zł81 m² 16 482,20 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie w budynku otoczonym zielenią. Mieszkanie bardzo ciche, jasne okna na trzy strony: południe, wschód i zachod. Pokoje ustawne, na podłodze jest parkiet jesionowy. Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kaliska

Ochota,Warszawa

1 300 000 zł56 m² 23 339,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Mieszkanie W przedwojennej kamienicy na ochocie Kamienica z 1928 roku | Przestronne i jasne wnętrza | 2 poziomy | Garderoba | Idealne dla singla lub pary | Z windą | 2 łazienki *****.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Wola,Warszawa

1 890 000 zł109 m² 17 390,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do centrum Warszawy, ale na bardzo cichą i spokojną uliczkę- rogalińską. Czeka tu na Państwa ponad 100 metrowy apartament, którego definicją powinno być słowo "przestrzeń". Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dolna

Mokotów,Warszawa

899 000 zł50 m² 17 980 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie położone w spokojnej i zielonej części warszawskiego Mokotowa, przy ulicy Dolnej, usytuowane na trzecim (ostanim) piętrze kamienicy z 1956 roku. Mieszkanie o łącznej.