dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 443 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

8 443 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostroroga

Wola,Warszawa

3 000 zł30 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przy Ostroroga, do Centrum ok. 10 minut., Nowe osiedle, portier. Blisko infrastruktura, sklepy, komunikacja. Jest to ładny, duży pokój z wyjściem na balkon i aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

820 000 zł57 m² 14 310 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Mokotowie Budynek z 1974 r zadbany, po termoizolacji, 2 nowe windy Ekspozycja północno-zachodnia Balkon 4,5 m, widok na zieleń Duża piwnica 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

662 000 zł35 m² 18 914,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, nigdy niezamieszkałe 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem o powierzchni 25 m , położone na parterze kameralnej inwestycji Aura Mokotów przy ul. Bluszczańskiej 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego

Bielany,Warszawa

1 249 000 zł62 m² 20 308,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Westate ma przyjemność zaprezentować Państwu jasne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku przy ul. Rudnickiego, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wilanów,Warszawa

4 850 zł44 m² 110,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie premium z ogródkiem | Miasteczko Wilanów | 44 m + ogród 20 m Na wynajem nowe, luksusowe i ciche mieszkanie z prywatnym ogródkiem, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pillatich

Mokotów,Warszawa

799 000 zł56 m² 14 396,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie położone w zielonej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fort Wola

Wola,Warszawa

3 000 zł43 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam dziś do zaoferowania Państwu bardzo jasne i wyjątkowo przytulne mieszkanie o powierzchni 43 m2, zlokalizowane na strzeżonym nowym osiedlu przy ulicy Fort Wola! wynajem na kilka miesięcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powsińska

Mokotów,Warszawa

998 792 zł56 m² 17 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe, narożne na osiedlu z niską, kameralną zabudową. W lokalizacji, która łączy w sobie zieleń, ciszę i infrastrukturę stolicy. W mieszkaniu, na powierzchni 56,27mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaruby

Ursynów,Warszawa

3 300 zł59 m² 55,93 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem Okazjonalny Prezentujemy bardzo klimatyczne widne, przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji - w budynku przy wejściu do stacji Metra Kabaty. Mieszkanie o łącznej powierzchni 59.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

4 300 zł59 m² 72,88 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozmawiamy pol/ukr/rus Trzypokojowe mieszkanie na pięknym, zielonym osiedlu Saska to propozycja, która od pierwszej chwili zwraca uwagę lokalizacją i spokojnym charakterem miejsca. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

680 000 zł40 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji Bulwary Praskie Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe położone w prestiżowej, nowoczesnej inwestycji Bulwary Praskie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

1 023 282 zł62 m² 16 504,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Stegny,Warszawa

1 139 000 zł60 m² 18 983,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: nowe 3-pokojowe mieszkanie - Mokotów! najważniejsze informacje: mieszkanie w stanie deweloperskim - gotowe do własnej aranżacji. Możesz nam zlecić wykończenie tego mieszkania pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boya-Żeleńskiego

Śródmieście Południowe,Warszawa

2 390 000 zł82 m² 29 146,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1949

Mam przyjemność zaprezentować 3 pokojowy apartament w klimatycznej kamienicy przy ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 6, w cichej części i niedaleko Placu Unii Lubelskiej, w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wawrzyszewska

Wola,Warszawa

1 150 000 zł70 m² 16 466,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Twoja przestrzeń do aranżacji - mieszkanie dwupoziomowe do odświeżenia Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 69,84 m , położone na 1. i 2. piętrze nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orzeszkowej

Ochota,Warszawa

4 400 zł51 m² 86,43 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 51 m , zlokalizowane w prestiżowym budynku Rezydencja Eliza na Ochocie przy Parku Szczęśliwickim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

3 300 zł41 m² 80,49 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Mieszkanie o powierzchni 41 m , składające się z dwóch pokoi: oddzielnej sypialni oraz salonu z aneksem kuchennym. Do dyspozycji najemcy jest łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Mokotów,Warszawa

377 000 zł19 m² 20 053,20 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka do generalnego remontu. Liczniki gazu i prądu zdjęte. Doskonała lokalizacja przy stacji Metra Pole Mokotowskie. Budynek z dostępem dla osób niepełnosprawnych. Wskaźnik rocznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kiedacza

Ursynów,Warszawa

2 350 000 zł115 m² 20 506,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Ten przestronny apartament o powierzchni 114,6 m , położony w spokojnej i kameralnej części Ursynowa, łączy wygodę codziennego życia z harmonijnym układem wnętrz. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sierpińskiego

Ochota,Warszawa

2 300 zł36 m² 63,54 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy przestronną kawalerkę o powierzchni 36,2 m z dużym balkonem i widokiem na okolicę. Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, w budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przyrynek

Stare Miasto,Warszawa

960 000 zł44 m² 21 818,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Szanowni Państwo polecam mieszkanie w budynku na zamkniętej posesji w magicznym miejscu na Nowym Mieście. Kilka minut spacerem do Rynku Starego Miasta. Nieruchomość z duszą idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Promyka

Żoliborz,Warszawa

665 000 zł35 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Wyjątkowe mieszkanie z widokiem na panoramę miasta Gwiaździsta Są miejsca, które mają duszę.To jedno z nich.Pośród starych kamienic i zieleni, z widokiem, który zatrzymuje Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

4 600 zł49 m² 94,61 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie! Oferta czasowa: pełna opłata za zakwaterowanie zostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

1 661 547 zł96 m² 17 307,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Praga Południe - kamionek/grochów Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

1 110 000 zł60 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie położone przy al. Komisji Edukacji Narodowej 54 w Warszawie (metro Natolin), usytuowane na ósmym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

772 796 zł45 m² 17 173,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna

Wola,Warszawa

4 700 zł50 m² 94 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład: nowocześnie urządzony 2 pokojowy apartament w centrum Warszawy, o funkcjonalnym rozkładzie 50 m2. Składa się z pokoju dziennego z kuchnią, balkonu, sypialni, garderoby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

1 675 000 zł84 m² 19 940,50 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Żoliborz / ul. Przasnyska / 84 m2 / 3 pokoje / taras z ogródkiem mieszkanie Składa się z : - salonu z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym w sprzęt agd, - sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Przerwana

Nowe Włochy,Warszawa

917 949 zł51 m² 17 999 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie na sprzedaż Nowe Włochy, warszawa | 51 m z ogródkiem Na sprzedaż nowoczesne, starannie wykończone mieszkanie położone na kameralnym osiedlu w Nowych Włochach, w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Bródno,Warszawa

629 000 zł50 m² 12 605,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zarezerwowane do końca marca 2026! 3 pokojowe mieszkanie kilka minut spacerem od stacji metra. Mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 47 m2 + piwnica 2,9 m2. Cała powierzchnia ujawniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Boguckiego

Żoliborz,Warszawa

2 400 zł27 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bez pośredników. Najem okazjonalny. Ul.Boguckiego 3A. W pełni wyposażone, czyste, ciche i jasne mieszkanie w starszej części Żoliborza na granicy ze Śródmieściem. Okolica Pl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wawelska

Ochota,Warszawa

2 280 000 zł106 m² 21 710,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Oferta sprzedaży modernistyczna kamienica przy wawelskiej 78 Piękna przedwojenna kamienica z 1938 r. w stylu modernistycznym Powierzchnia 105,94 m Dwustronne z dwoma balkonami 4 pokoje +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

884 697 zł53 m² 16 692,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

1 170 000 zł53 m² 21 980,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesny apartament wykończony Z dbałością O detale Bliskość terenów zielonych | Doskonała komunikacja | Funkcjonalny rozkład | Inwestycja z 2019 roku ***** rozkład pomieszczeń: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

3 900 zł57 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem - nowoczesne mieszkanie w stylu industrialnym, ul. Mickiewicza 25, tuż obok Placu Inwalidów i Parku im. Żeromskiego. Oferujemy przestronne, 57-metrowe mieszkanie, urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młynarska

Wola,Warszawa

699 000 zł38 m² 18 541,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Serdecznie zapraszam na dzień prezentacji w czwartek po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,7 m2 z doskonałym rozkładem pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

1 799 683 zł104 m² 17 304,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

1 460 000 zł44 m² 33 181,80 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2 pok | nowoczesna przestrzeń | ogród 28 m | wysoki standard | garaż + komórka lokatorska | siedmiogrodzka | W apartments Przedstawiamy wyjątkowe mieszkanie w inwestycji W Apartments,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Keniga

Niedźwiadek,Warszawa

399 000 zł24 m² 16 352,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferuje do sprzedania nieduże mieszkanie w Ursusie, osiedle Niedźwiadek przy ulicy Keniga. Mieszkanie wielkości 24,30m2 składa się z pokoju, oddzielnej kuchni i łazienki. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

999 000 zł32 m² 30 996 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 32,22 m2, usytuowane w apartamentowcu z 2024 roku. Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji na Woli, 800m.

Szczegóły ogłoszenia