dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 442 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

8 442 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

465 000 zł33 m² 13 922,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Warszawa Białołęka, kobiałka Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 33,4 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Konstytucji

Śródmieście,Warszawa

5 900 zł70 m² 83,75 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje wyjątkowe mieszkanie w kamienicy, położone w samym sercu miasta. Lokal znajduje się na 5, ostatnim piętrze budynku z windą i oferuje widok na Plac Konstytucji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Chmielna

Śródmieście Północne,Warszawa

750 000 zł27 m² 27 777,80 zł/m²

 

Piętro:18/23

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie typu studio w centrum Warszawy na 18 piętrze! Uwaga zdnęcia są częściowo nieaktualne. Aktualne są te bez umeblowania. Lokalizacja: najlepsza Znajduje się w miejscu najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

815 000 zł46 m² 17 717 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe w nowym budownctwie na Ursynowie Budynek z 2008 r, cegła, ekspozycja południowo-zachodnia, doświetlone Widok na ciche patio Mieszkanie wyremontowane, odmalowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szaserów

Praga-Południe,Warszawa

3 600 zł44 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią. Z pokoju dziennego wyjście na balkon 3m. Piętro 3 ,jest winda. Budynek z 2000 Roku.30 min do Centrum. Autobusy do Centrum parę kroków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ostrobramska

Gocław,Warszawa

2 200 000 zł223 m² 9 865,47 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:13

 

Rok budowy:1935

Super oferta inwestycyjna. Pakiet 10 mikrokawalerek na wynajem. Wszystkie od kilku lat wynajmowane. . Mieszkania powstały z podziału większych mieszkań 4 lata temu. Aktualnie są w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

1 349 000 zł83 m² 16 233,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 4 pokojowe w niskim budynku z cegły z1995 roku. Zlokalizowane jest na cichym i kameralnym osiedlu w otoczeniu zieleni. Mieszkanie sklada sie z duzego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Zawady,Warszawa

6 000 zł100 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia eleganckiego, w pełni umeblowanego apartamentu położonego w jednej z najspokojniejszych i najbardziej zielonych części Wilanowa na Zawadach. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

10 000 zł145 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Avenue Estate przedstawia przestronny, cichy i słoneczny apartament w zielonej części Mokotowa atuty Duża powierzchnia - 145 m i funkcjonalny układ Jasne, dwustronne wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Langego

Mokotów,Warszawa

1 190 000 zł81 m² 14 691 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Polecamy jasne, ciche 4 pokojowe na Mokotowie Mieszkanie w stanie deweloperskim, po remoncie, do wykończenia Ekspozycja: wschód/południe Układ pomieszczeń: pokój - 17 m Pokój - 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giserska

Ursus,Warszawa

2 850 zł40 m² 71 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękny, zupełnie nowy, nigdy nie użytkowany, 2-pokojowy apartament położony na 4 piętrze, ładnego, 7-piętrowego apartamentowca z 2025 roku. Prezentowany lokal znajduje się na Warszawskim Ursusie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ochota,Warszawa

845 000 zł53 m² 15 832,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe mieszkania w stanie deweloperskim | Ceny od 14 400 /m2 (deweloper w II etapie sprzedaje po 18 000 / m2) | 2 / 3 / 4 pokojowe | Brak podatku pcc mieszkania - Do wyboru jest kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

575 000 zł37 m² 15 561,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Розмовляємо українською мы говорим по-русски we speak english Chcielibyśmy zaprosić Cię do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania na Bielanach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Śródmieście,Warszawa

9 200 000 zł187 m² 49 197,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Eurovilla prezentuje unikatowy Penthouse na sprzedaż, w kamienicy po pełnej rewitalizacji, zlokalizowanej w ścisłym centrum stolicy. Apartament posiada prywatny taras na dachu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

660 000 zł56 m² 11 764,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferujemy na sprzedaż słoneczne, dwustronne, 2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór 21a. Kluczowe informacje: - mieszkanie 2 pokoje z balkonem - Klimatyzacja - Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

729 000 zł36 m² 20 363,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Kawalerka / Po odświeżeniu / Zielone Bielany / 35,8 m2 / Miejsce w garażu / Balkon ok. 4 m2 / Komórka lokatorska Ustawna oraz rozkładowa kawalerka, w stanie do wprowadzenia po odświeżeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Żoliborz,Warszawa

1 800 000 zł68 m² 26 315,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z propozycją apartamentu na warszawskim Żoliborzu. Lokal wykończony jest wysokiej jakości materiałami w z dbałością o szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Zaniemyska

Sadyba,Warszawa

630 000 zł36 m² 17 307,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Rezerwacja! Piękne mieszkanie 36,40 m , położone na Mokotowie, ul. Zaniemyska, okolice Sadyba Best Mall (powsińska/ Św. Bonifacego). To idealna propozycja do zakupu, ale także inwestycyjnie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

3 600 zł31 m² 116,13 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zgrabne widokowe mieszkanie z balkonem aneksem kuchennym oraz aneksem sypialnianym usytuowane w nowoczesnym apartamentowcu. Dla pary lub pary studentów. Mieszkanie jest w pełni urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głowackiego

Chomiczówka,Warszawa

615 000 zł30 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaprezentować Państwu perełkę inwestycyjną - urządzoną, wyposażoną kawalerkę o powierzchni 30 m2, usytuowaną na ostatnim, 8 piętrze w budynku z 2017 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Korotyńskiego

Ochota,Warszawa

3 100 zł68 m² 45,93 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe dwupokojowe w pełni umeblowane mieszkanie z oddzielną widną kuchnią w dzielnicy Mokotów przy ulicy Wałbrzyskiej 48. Z okien rozpościera się widok na Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

959 000 zł70 m² 13 737,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,81 m2 znajdujące się przy ul. Aluzyjnej 19 na Warszawskiej Białołęce. Lokalizacja: - warszawa ul. Aluzyjna 19 - Lidl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łokuciewskiego

Bemowo,Warszawa

769 000 zł45 m² 17 085 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferuję do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem i komórką na warszawskim Bemowie przy ul. Łokuciewskiego 4. Pierwotnie było to mieszkanie 2 pokojowe ale z części salonu została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł28 m² 127,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Stylowe mieszkanie z tarasem w sercu Warszawy - okolice Nowego Światu Na wynajem oferuję wyjątkowe mieszkanie położone w klimatycznej kamienicy zaprojektowanej przez Architekta Zygmunta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

699 000 zł41 m² 17 048,80 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

parking za szlabanem po remoncie Sady Żoliborskie Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Elbląskiej (sady Żoliborskie, warszawa). Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sapieżyńska

Nowe Miasto,Warszawa

980 000 zł51 m² 19 253,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Śródmieściu przy ul. Sapieżyńskiej. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bemowo,Warszawa

1 080 000 zł75 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

4 pokoje sprzedaż Bemowo| 4 pokoje Warszawa sprzedaż | 4 pokojowe na Bemowie Przestronne 4 pokojowe mieszkanie 75 m2 z dużym balkonem zlokalizowane na trzecim piętrze, ulica Radiowa w Warszawie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okrzei

Praga-Północ,Warszawa

12 000 zł70 m² 171,43 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We also speak ua|eng|ru Zostań pierwszym najemcą! designerskie mieszkanie W prestiżowej inwestycji przy porcie praskim Ponadczasowy design | Dwie sypialnie | Klimatyzacja | Miejsce parkingowe |metro |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolnej Wszechnicy

Ochota,Warszawa

950 000 zł54 m² 17 658 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 53,8 m , położonego w spokojnej i zielonej części miasta. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Orzeszkowej

Ochota,Warszawa

2 950 zł32 m² 92,19 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne studio W rezydencji eliza na ochocie Nowoczesne wykończenie | Kameralne osiedle | 5 minut do Parku Szczęśliwickiego | W pełni wyposażone studio ***** rozkład pomieszczeń: * Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Komorska

Praga-Południe,Warszawa

2 800 zł33 m² 84,85 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna Kawalerka z Widokiem na Zieleń Praga-Południe, ul. Komorska. Mościcki Nieruchomości oferuje do wynajmu wyremontowane, jasne, ciche i świetnie skomunikowanego mieszkania w sercu.