dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 407 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 407 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łowicka

Mokotów,Warszawa

3 100 zł48 m² 64,58 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania na Starym Mokotowie ul. Łowicka 19 w apartamentowcu z windą i miejscem garażowym Marzysz o zamieszkaniu w sercu Starego Mokotowa? Mam coś idealnego dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 280 000 zł59 m² 21 805,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Sprzedane! Kolejna oferta w przygotowaniu: - 73 mkw 4 pokoje ul. Goleszowska 3, zamknięte osiedle 2021r. 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - gotowe do wprowadzenia Prezentuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kordeckiego

Grochów,Warszawa

1 600 zł12 m² 133,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazna dla zwierząt mini kawalerka na pierwszym piętrze w kamienicy z 1936 roku przy ul. Kordeckiego 27 w Warszawie. Nieruchomość: powierzchnia 12,41 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

4 599 zł63 m² 73,27 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuje na wynajem: trzy pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Warszawskiej Woli przy ulicy Jana Kazimierza, w inwestycji Stacja Kazimierz. Mieszkanie: salon z rozkładaną sofą z funkcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wasilkowskiego

Ursynów,Warszawa

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie na 3 piętrze w niskim 3 piętrowym budynku bez windy tuż przy stacji metra Imielin plan mieszkania: 2 pokoje: 16 m2 i 9 m2 kuchnia widna osobna łazienka, osobno toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Powiśle,Warszawa

3 200 zł27 m² 118,52 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa studio położone na 14 piętrze, przy ulicy Tamka. Obok Uniwersytecie Warszawskim, uniwersytecie Muzycznym i Akademii Sztuk Pięknych. Mieszkanie po generalnym remoncie - nowa łazienka, nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olszewska

Mokotów,Warszawa

950 000 zł62 m² 15 447,20 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Do sprzedaży mieszkanie 3 pok rozkładowe przy ulicy Olszewskiej Mieszkanie składa się z - przedpokoju - oddzielnej widnej kuchni - łazienki - oddzielne Wc - pokój - duży pokój z przejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Serocka

Grochów,Warszawa

2 300 zł28 m² 82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie - na Pradze Płd., aneks kuchenny, słoneczne, niska zabudowa, ciche, przytulne i słoneczne mieszkanie o pow. 28 m2 położone jest przy ul. Serockiej na Pradze Południe w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

2 600 zł33 m² 78,79 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem doskonale zaprojektowany, klimatyzowany apartament z osobną sypialnią na nowym osiedlu Mój Ursus. Mieszkanie dostępne od 1 marca. Herbu oksza | nowe osiedle mój ursus | 33 m | 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

915 000 zł50 m² 18 425,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na dzień otwarty, który odbędzie się w czwartek 05/03/26 od godziny 14:00. Zapraszam po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,66.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja 3 Maja

Solec,Warszawa

12 000 zł154 m² 77,92 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w wyjątkowym mieszkaniu, odnowionym z dbałością o każdy detal pod okiem uznanego architekta. Nowoczesne wyposażenie i dwa balkony, w tym jeden z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

1 200 000 zł55 m² 21 818,20 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przestronne i bardzo zadbane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55 m , położone w nowoczesnym budynku na warszawskim Gocławiu, w dzielnicy Praga-Południe. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Krańcowa

Włochy,Warszawa

1 285 000 zł77 m² 16 731,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty w niedzielę po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie ul. Krańcowa 57 / Włochy 3 pokoje / 76,8 m2 powierzchni + balkon wokoło niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionu AK Pięść

Wola,Warszawa

565 000 zł38 m² 15 066,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Zapraszam na Dzień Prezentacji w środę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią w świetnej lokalizacji obok Metra Księcia Janusza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

4 850 zł38 m² 127,30 zł/m²

 

Piętro:6/22

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Platinum Towers to luksusowe budynki o nowoczesnej architekturze, składające się z eleganckich apartamentów, pasażu handlowego oraz 3 poziomowego parkingu. To jeden z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Redutowa

Wola,Warszawa

3 000 zł34 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zupełnie nowe studio, w pełni wyposażone, w nowym budynku na osiedlu city flow na warszawskiej Woli ul. Redutowa wola Ul. Redutowa| nowy apartamentowiec Z windą | zupełnie nowe studio |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

1 080 000 zł68 m² 15 990,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

3 pokojowe mieszkanie tuż przy sgh i Metrze Pole Mokotowskie. Idealne dla rodziny lub inwestycyjnie np. 3 pokoje dla studentów. Mieszkanie do remontu. Załączone zdjęcia to wizualizacje. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dobra

Powiśle,Warszawa

10 000 zł101 m² 99,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Unikalny, cichy i świeżo wyremontowany, z ogromnym smakiem, apartament w historycznej kamienicy z windą z 1936 roku na Powiślu, tuż przy Elektrowni Powiśle czeka na pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marcina z Wrocimowic

Białołęka,Warszawa

667 000 zł46 m² 14 617,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w stanie deweloperskim na warszawskiej Białołęce w nowej inwestycji Nadwiślańska Kaskada przy ul. Marcina z Wrocimowic. Budynek ukończony pod koniec 2023 roku. Kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

4 500 zł52 m² 86,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie na Mokotowie idealne dla pary bądź znajomych. Komfortowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie o powierzchni 52 m to doskonały wybór od 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

3 790 zł56 m² 67,68 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Szukasz komfortowego mieszkania do wynajęcia? Mieszkanie o powierzchni 56 m z balkonem i windą znajduje się na 4. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Iwanowa-Szajnowicza

Kabaty,Warszawa

3 800 zł47 m² 80,85 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia od marca komfortowe dwa pokoje w nowopowstałej inwestycji Echo Rytm Kabaty. Mieszkanie urządzone i umeblowane w nowoczesnym stylu z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Jerozolimskie

Stare Włochy,Warszawa

920 000 zł47 m² 19 549,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Warszawa / stare włochy / Osiedle Zielone Aleje 3- pokoje, 48m2, dwustronne, położone na pierwszym piętrze - wykończone w bardzo wysokim standardzie, gotowe do zamieszkania. Idealne dla singla, pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Andersa

Muranów,Warszawa

1 158 000 zł61 m² 18 984 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1958

Muranów przy ul. Andersa, doskonałe: genialna lokalizacja, tuż przy projektowanej, dodatkowe stacji metra w Śródmieściu. Ciche, z okien, loggii daleka perspektywa, widoki w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warecka

Centrum,Warszawa

3 700 zł50 m² 74 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni ok 50 m , usytuowane na 5 piętrze zabytkowej kamienicy z windą przy ul. Wareckiej, w samym sercu Warszawy. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wola,Warszawa

799 000 zł47 m² 17 109,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zapraszamy koleżanki i kolegów z innych biur nieruchomości do współpracy przy sprzedaży tego mieszkania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania 46,70m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

3 400 zł40 m² 85 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wola | 2 pokoje | blisko centrum | parking Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkania o powierzchni ok. 40 m 2 , położone na 8 piętrze inwestycji Bliska Wola, przy ul. Kasprzaka 29. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Warszawa

699 000 zł29 m² 23 743,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1927

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 29,44 m (zgodnie z Księgą Wieczystą), położone w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Warszawie przy ulicy Wilczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

2 197 650 zł80 m² 27 453,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Z przyjemnością zapraszam do obejrzenia wyjątkowej, gotowej do wprowadzenia nieruchomości o powierzchni 80,5 m2 w prestiżowej inwestycji zlokalizowanej w sercu Warszawy. Praska Moderna to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 950 zł35 m² 112,86 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na warszawskiej Woli - ul. Jana Kazimierza. Mieszkańcy bloku posiadają dostęp do basenu oraz sauny. Świetna komunikacja - tramwaje, autobusy!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Holzera

Wilanów,Warszawa

4 500 zł48 m² 94,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje nowy, nowoczesny i komfortowo urządzony apartament na ostatnim piętrze - 2 pokoje z klimatyzacją w Miasteczku Wilanów. English version below W całym apartamencie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szadkowskiego

Bemowo,Warszawa

1 079 000 zł79 m² 13 658,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przestronne 4 pokoje z dwoma balkonami | 75,3 m2 | gotowe do wprowadzenia | ul. Szadkowskiego Jeśli szukasz mieszkania, które daje poczucie przestrzeni, światła i prywatności ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sierakowskiego

Stara Praga,Warszawa

6 750 zł81 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy apartament w Porcie Praskim. Jasny i przestronny apartament znajduje się na najwyższym piętrze budynku co zapewnia mu piękny widok na Pragę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sołtana

Bemowo,Warszawa

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja Dobrachata prezentuje: do wynajęcia od już przestronne, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 przy ul. Andrzeja Sołtana 14 na warszawskim Bemowie. Mieszkanie: jest to oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

2 450 000 zł67 m² 36 632,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio, wykończone. Bez pcc Chronos Apartamenty to kameralny budynek na Warszawskiej Woli, w samym sercu biznesowego centrum. To miejsce dla ludzi ceniących każdą chwilę, którzy lubią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

4 825 zł52 m² 92,65 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Z pieknym widokiem, 52 M2, 3 pokoje, rejtana, mokotów. Mieszkanie po generalnym remoncie! budynek: mieszkanie usytuowane na 7 piętrze w 10 kondygnacyjnym budynku z 1968 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Silnikowa

Ursus,Warszawa

619 000 zł45 m² 13 755,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim, położone przy ul. Silnikowej 14 w nowym budynku z 2024 roku. Salon z południową ekspozycją wypełniony jest naturalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smolna

Śródmieście,Warszawa

1 147 000 zł51 m² 22 276,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Słoneczne i jasne dwupokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, z których roztacza się wspaniały widok na panoramę Warszawy, usytuowane na piątym piętrze w kamienicy z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Krzemieniecka

Bielany,Warszawa

2 590 zł19 m² 133,16 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

715 000 zł47 m² 15 125,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Rezerwacja! Mam zaszczyt przedstawić Państwu wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia trzeciego pokoju, usytuowane w znamienitej, przedwojennej części Warszawskiej Starej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

5 300 zł78 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 77,7 m z balkonem i loggią, 11. piętro, garaż i basen w cenie. Jeśli dodałaś/eś tą ofertę do ulubionych nie krępuj się z wysłaniem zapytania przez formularz,.