dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 437 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 437 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skorochód-Majewskiego

Ochota,Warszawa

640 000 zł44 m² 14 512,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 44,1 m2 położone w atrakcyjnej części Ochoty blisko Parku Szczęśliwieckiego. Lokal składa się z 3 niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

665 000 zł30 m² 22 166,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Digital Broker prezentuje komfortowe mieszkanie o powierzchni 30 m z balkonem, położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Warszawy - na Powiślu, przy ul. Górnośląskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

1 600 000 zł86 m² 18 604,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż |wyjątkowy mieszkanie z widokiem na patio| Miasteczko Wilanów Zamieszkaj w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie - na cichym, zadbanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

780 000 zł57 m² 13 660,20 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Trzy pokoje 57m2 + balkon z widokiem na panoramę Warszawy. Kompaktowe, przestronna mieszkanie 57m2 z bardzo funkcjonalnym układam. Do dyspozycji mamy salon 16m2 oraz dwie sypialnie 10m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

2 950 000 zł86 m² 34 230,70 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy, 4-pokojowy apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Mennica Residence, w samym sercu Woli. Nieruchomość Apartament jest narożny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wyzwolenia

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 495 000 zł58 m² 25 599,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Super lokalizacja - tuż przy Placu Zbawiciela; 5 minut do stacji metra Politechnika. Oferujemy do sprzedaży rozkładowe, dwustronne, doskonale doświetlone 2 pokojowe mieszkanie o pow. 58,40m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

2 300 zł40 m² 58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe 40 mkw. na Starych Bielanach za 2300zł miesięcznie. Duży pokój 16 mkw. , mniejszy 12 mkw.- wymienione okna, drzwi, na podłogach panele. W salonie kanapa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Belwederska

Śródmieście,Warszawa

2 600 000 zł121 m² 21 519,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Uwaga! cena 2.600.000 PLN właściciel nie przewiduje negocjacji ceny Prestiżowa lokalizacja. Mieszkanie W historycznej, zabytkowej zrewitalizowanej kamienicy Z 1938r. Ulica Belwederska okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Służby Polsce

Ursynów,Warszawa

780 000 zł43 m² 18 139 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe na Ursynowie, stan do wprowadzenia 500 m do Metra Stokłosy Niski kameralny budynek z 1980r, po termoizolacji Balkon oszklony 6 m Piwnica 3 m Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Janowiecka

Pohulanka,Warszawa

2 670 zł44 m² 60,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Janowieckiej na Targówku. Nieruchomość ma 44 mkw znajduje się na 3. (z 3) piętrze, w strzeżonej inwestycji Osiedle Wilno z 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

780 000 zł38 m² 20 526,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie po remoncie - 38 m - odrestaurowana kamienica z windą, ul. Andersa, śródmieście, 8 minut od metra Na sprzedaż oferuję klimatyczne, w pełni wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kubańska

Saska Kępa,Warszawa

820 000 zł50 m² 16 334,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie przy ul. Kubańskiej, położone na 1. piętrze w bloku, w spokojnej części dzielnicy. Atutem nieruchomości jest loggia z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

800 000 zł50 m² 15 968,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Biuro nieruchomości Pure Estates prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę Warszawy. Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Meander

Kabaty,Warszawa

730 000 zł47 m² 15 475,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne, funkcjonalne mieszkanie położone na warszawskim Ursynowie, w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra Natolin. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Swarzewska

Bielany,Warszawa

875 000 zł57 m² 15 243,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,40 m , położone przy ul. Swarzewskiej 38 na klimatycznych Stare Bielany jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

4 000 zł51 m² 78,94 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Najemca nie płaci prowizji - 0% - re/max Maraton Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i garażem Bemowo, ul. Szeligowska, 150 m od powstającej stacji metra Chrzanów. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Ruczaj

Wilanów,Warszawa

1 366 750 zł124 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

124,25 m2 na 1 piętrze z 2 balkonami po 7,9 m2, w stanie deweloperskim po 11 tys. zł/m2, (cena 1366750 zł). Na życzenie -wykończone "pod klucz" w wysokim standardzie -w cenie po 1750.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sobolewska

Sadyba,Warszawa

4 800 zł95 m² 50,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia część środkowego segmentu (parter i pierwsze piętro) o łącznej powierzchni 95 m, w malowniczej i spokojnej okolicy Sadyby, przy ul. Sobolewskiej. Dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

1 297 500 zł100 m² 12 975 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

dwupoziomowe mieszkanie mieszkanie na Bemowie zamknięte osiedle 2009r mieszkanie w nowszym budownictwie mieszkanie z garażem Dwupoziomowe mieszkanie na ostatnim piętrze budynku z 2009r., na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magellana

Ursynów,Warszawa

749 000 zł48 m² 15 604,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne, funkcjonalne mieszkanie położone w warszawskim Ursynowie. Lokal znajduje się na parterze zadbanego budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

1 069 000 zł66 m² 16 080 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,48 m , zlokalizowane przy ulicy Odkrytej 15 (białołęka, warszawa), w inwestycji Bliżej Natury - Osiedle Natura realizowanej przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Panamska

Mokotów,Warszawa

1 318 000 zł73 m² 18 121,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Eleganckie Mieszkanie na sprzedaż Mokotów | 73 m | Ogród + loggia | 2020 r. | 34 pokoje | Wysoki standard Na sprzedaż nowoczesne, komfortowe mieszkanie o powierzchni blisko 73 m, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

820 000 zł46 m² 17 826,10 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 46 m2 m2 znajduje się na 2 piętrze i składa się z: - salonu 22.5 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartaginy

Stegny,Warszawa

770 000 zł56 m² 13 628,30 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3 pokoje 56,5 m Stegny wysoki parter + loggia Na sprzedaż przestronne i ustawne 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone na warszawskich Stegnach. Lokal znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smolna

Śródmieście,Warszawa

1 500 000 zł64 m² 23 255,80 zł/m²

 

Piętro:3/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Lokalizacja: śródmieście Północne / ul. Smolna 8. - ścisłe centrum, naprzeciwko Muzeum Wojska Polskiego, tuż przy Parku Karola Beyera. Trzy minuty pieszo do Nowego Światu , Foksal, ronda de Gaullea.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Śniardwy

Mokotów,Warszawa

395 000 zł21 m² 18 990,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Są miejsca, które łączą w sobie wygodę, funkcjonalność i prestiż warszawskiego stylu życia. Taka właśnie jest kawalerka o powierzchni 20,8 m , położona w sercu Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

11 750 zł90 m² 130,56 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

90 metrowy apartament Z ekspozycją na trzy strony świata | znakomita lokalizacja | basen I siłownia Prezentujemy Państwu niepowtarzalny i przestronny 90-metrowy Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

999 999 zł47 m² 21 367,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Villa Kasprowicza | Stare Bielany | 45,6 m + taras 18,7 m | Ostatnie piętro Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w prestiżowym i kameralnym budynku Villa Kasprowicza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Samolotowa

Gocław,Warszawa

840 000 zł70 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Digital Broker prezentuje Państwu mieszkanie na sprzedaż 4-pokojowe o powierzchni 70 m2 w doskonałej lokalizacji przy ulicy Samolotowej 3 na 3 piętrze. Budynek został wybudowany w 1986.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Osmańczyka

Bemowo,Warszawa

615 000 zł37 m² 16 621,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania mieszkanie w dobrym stanie 2 pokoje: salon z aneksem kuchennym oraz sypialnia przedpokój i łazienka. W przedpokoju i kuchni zrobiona bardzo praktyczna i pojemna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 179 000 zł57 m² 20 684,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

! rezerwacja! Opis To propozycja dla osób, które szukają połączenia nowoczesnego komfortu, prywatnej zieleni i wysokiego standardu wykończenia w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

805 000 zł58 m² 13 975,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie (57,6 m ) na Mokotowie - dostępne od zaraz Z ogromną przyjemnością przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powsińska

Mokotów,Warszawa

998 792 zł56 m² 17 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe, narożne na osiedlu z niską, kameralną zabudową. W lokalizacji, która łączy w sobie zieleń, ciszę i infrastrukturę stolicy. W mieszkaniu, na powierzchni 56,27mkw.