dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 443 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

8 443 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rembertów,Warszawa

638 130 zł53 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! 0% pcc! Zakup od dewelopera Oddanie w maju/czerwcu w 2026 roku Mieszkania na sprzedaż | Warszawa Rembertów | przy lesie Na sprzedaż mieszkania położone na nowym, kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bellottiego

Wola,Warszawa

2 600 000 zł117 m² 22 241,20 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

-nieruchomość dostępna tylko W verano estate - Jeśli szukasz przestronnego, jasnego i funkcjonalnego mieszkania w centrum Warszawy to miejsce idealnie spełni Twoje oczekiwania. Bellottiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batalionów Chłopskich

Chrzanów,Warszawa

3 900 zł56 m² 69,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko wynajem bezpośredni, pośrednikom dziękuję. Wynajem tylko w formie umowy najmu okazjonalnego. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu, w godzinach 16-21. Do wynajęcia nowe, 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

11 700 zł72 m² 162,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowe, dwustronne mieszkanie przy ul. Wilczej 55, w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji warszawskiego Śródmieścia Południowego. Lokal posiada dwustronną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

775 000 zł39 m² 19 974,20 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Opiekun oferty tel. Gustowne, po remoncie, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,8 m2 z pięknym widokiem na centrum miasta. Podstawowe informacje: mieszkanie po generalnym remoncie w 2024r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Walewska

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł24 m² 104,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę w pełni wyposażoną w sprzęty i meble o powierzchni 24 m2, III piętro (bez windy) w kameralnym III piętrowym bloku w dzielnicy Praga Południe przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drogomilska

Bemowo,Warszawa

725 200 zł52 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

W kilku słowach: 2-pokojowe mieszkanie o doskonałym rozkładzie, z potencjałem, zarówno inwestycyjnym - możliwość wydzielenia nawet 4 osobnych pokoi, jak i zachowaniem aktualnego planu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Chomiczówka,Warszawa

495 000 zł31 m² 15 967,70 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio mieszkanie o powierzchni 31m2 z 2000r. w dzielnicy Bielany. W skład mieszkania wchodzą: salon, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem mieszkanie po remoncie, dwupokojowe o pow. 55 m2, nowoczesne, funkcjonalnie urządzone i wyposażone w nowe meble. Mieszkanie z ładnie wyeksponowanym balkonem, z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

860 000 zł31 m² 27 741,90 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Z przyjemnością prezentujemy nowoczesne apartamenty inwestycyjne, zlokalizowane w prestiżowych budynkach przy ul. Kasprzaka 29 i 31, w sercu dynamicznie rozwijającej się Bliskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małcużyńskiego

Ursynów,Warszawa

2 800 zł53 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa, ursynów - Natolin, ul. Małcużyńskiego 53 m2 | 2 pokoje z oddzielną kuchnią | balkon typu loggia | parter > 400m stacja metra Natolin > 200m przystanek autobusowy > przedszkole obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radiowa

Bemowo Lotnisko,Warszawa

4 700 zł63 m² 74,60 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ładne, zadbane, przytulne, 3 pokoje bezpośrednio! Świeżo po remoncie! 3 pokoje, parking w cenie Bemowo Oferuje przytulne, umeblowane, pachnącego nowością mieszkanie, które łączy spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Żoliborz,Warszawa

499 000 zł47 m² 10 617 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zdjęcie i parametry techcznie nieruchomości mają charakter poglądowy. Więcej informacji po wysłaniu zgłoszenia w wiadomości przez portal lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Staromiejskie,Warszawa

1 199 000 zł55 m² 21 959,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym, położone w jednej z najbardziej klimatycznych części Warszawy - na Nowym Mieście. Atuty: widok z okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okrzei

Stara Praga,Warszawa

2 850 000 zł120 m² 23 679 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przestronny apartament położony w nadwiślańskiej inwestycji Port Praski z widokiem na port, i panoramę Warszawy. Nieruchomość Przestronny apartament o powierzchni 120,36 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wolska

Wola,Warszawa

485 000 zł20 m² 24 250 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Oferuję do sprzedaży ciche mieszkanie o pow. 19,64 m2, składające się pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki oraz przedpokoju. Lokal znajduje się na ostatnim, dziesiątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

2 100 zł24 m² 88,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka 23,6 m | umeblowana | Mokotów, ul. Sobieskiego Do wynajęcia funkcjonalna i zadbana kawalerka o powierzchni 23,6 m , położona na 2. piętrze w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sanocka

Ochota,Warszawa

3 900 zł50 m² 78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 50 m2, na którą składa się: - 3 niezależne pokoje, - łazienka połączona z toaletą, - oddzielna, widna kuchnia, - przedpokój. Pokoje są umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lizbońska

Praga-Południe,Warszawa

2 900 zł44 m² 65,76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1.05 nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m wraz z miejscem garażowym, usytuowane w nowym budownictwie przy ulicy Lizbońskiej 5 w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Płocka

Młynów,Warszawa

689 000 zł30 m² 22 814,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Komfortowe mieszkanie po remoncie idealna lokalizacja na warszawskiej Woli - obecnie wynajmowane a czynsz w wysokości ok. 3800 zł/mc! Niedawno podpisana umowa najmu okazjonalnego - świetna opcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Służewiec,Warszawa

3 700 zł57 m² 64,91 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia apartament na Służewcu, dwa pokoje z tarasem, w nowoczesnym budynku z windą, na zamkniętym terenie, w biznesowym sercu Warszawy! Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gotarda

Służewiec,Warszawa

930 000 zł53 m² 17 415,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,4 m , położone w atrakcyjnej części Warszawa dzielnicy Mokotów (służewiec), przy ul. Gotarda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zapustna

Solipse,Warszawa

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gotowe do wprowadzenia się mieszkanie na zamkniętym bezpiecznym osiedlu przy ul. Zapustnej w Warszawie. Bardzo dobrze z komunikowane z resztą miasta. Mieszkanie: - ok 55 m2, - gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Sowińskiego

Ulrychów,Warszawa

2 200 zł26 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Nieruchomość jest zlokalizowana przy ul.Sowińskiego 54 na Warszawskiej Woli. 10 minut piechotą do wejściu stacji Metro Ulrychów. W sąsiedztwie Parku Moczydło (15 minut).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

799 000 zł50 m² 15 821,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przytulne, jasne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50,5 m z osobną kuchnią oraz balkonem, wraz z miejscem postojowym w garażu podziemnym (na tej samej Księdze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wasilkowskiego

Ursynów,Warszawa

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie na 3 piętrze w niskim 3 piętrowym budynku bez windy tuż przy stacji metra Imielin plan mieszkania: 2 pokoje: 16 m2 i 9 m2 kuchnia widna osobna łazienka, osobno toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłosia

Włochy,Warszawa

3 600 zł63 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia o pow. 63m2 z miejscem postojowym w garażu podziemnym ,mieszczące się na 2 piętrze w budynku z 2001 roku z windą. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Powązkowska

Żoliborz,Warszawa

4 094 zł61 m² 66,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, nowoczesne mieszkanie w sercu Żoliborza #przyjazne zwierzętom #bez prowizji #english Lokalizacja ul. Powązkowska 13 (róg Krasińskiego i Elbląskiej) mieszkanie nr 50 Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

1 250 000 zł39 m² 31 709,80 zł/m²

 

Piętro:17/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż stylowy, dwupokojowy lokal o powierzchni 39,40 mkw. położony w prestiżowym apartamentowcu Platinum Towers w samym sercu Warszawy. Mieszkanie znajduje się na 17. piętrze, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osikowa

Bielany,Warszawa

2 400 zł73 m² 32,88 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla singla, pary, kilkoro znajomych bądź rodziny - wymagana forma najmu okazjonalnego. Do podpisania umowy najmu potrzebne zaświadczenie o zatrudnieniu. Oferujemy do wynajęcia 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stawki

Muranów,Warszawa

3 300 zł58 m² 57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 58 m2, ul. Stawki. Czwarte piętro w budynku pięciopiętrowym. Mieszkanie dwustronne, dwa pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka z wc, balkon, czynsz najmu 3300 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sarabandy

Pyry,Warszawa

1 249 000 zł120 m² 10 408,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2018

Rezerwacja Na sprzedaż: dwupoziomowe mieszkanie bezczynszowe w zabudowie szeregowej, w bardzo dobrym standardzie wyposażenia. Nieruchomość znajduje się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Targówek,Warszawa

555 555 zł46 m² 11 947,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dzień dobry! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią o powierzchni 46,5 m , zlokalizowane na 3. piętrze 10-kondygnacyjnego budynku przy ul. Krasnobrodzkiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Park Morskie Oko

Mokotów,Warszawa

8 500 zł84 m² 101,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękny apartament na granicy parku Morskie Oko w prestiżowej lokalizacji w Warszawie. Idealne miejsce dla osoby wymagającej luksusu i wygody. Kameralny trzypiętrowy budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wólczyńska

Chomiczówka,Warszawa

1 295 000 zł67 m² 19 331,20 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Jasna, nowoczesna przestrzeń łącząca kuchnię, jadalnię i salon w elegancką i funkcjonalną całość. Mieszkanie dopracowane w każdym szczególe z dbałością.