dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 415 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 415 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

2 200 zł48 m² 46,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na Mokotowie, 3-pokojowe, na drugim piętrze, o powierzchni 47,5 m2. Jeden pokój jest przechodni. Mieszkanie jest po remoncie, czyste. Wyposażone jest w meble, między innymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierzowska

Mokotów,Warszawa

667 000 zł56 m² 11 910,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Art D eco House Twoje idealne miejsce na Mokotowie. Inwestycja składa się z dwóch etapów, adresowanych nie tylko do innowacyjnych designerów ale również do miłośników klasycznej sztuki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Noakowskiego

Śródmieście Południowe,Warszawa

569 000 zł55 m² 10 321,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferuję do sprzedaży bezpośrednio - bez pośredników - mieszkanie gotowe do zamieszkania. Śródmieście Południowe, ulica Noakowskiego, bezpośrednie sąsiedztwo Politechniki Warszawskiej. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Korotyńskiego

Ochota,Warszawa

2 700 zł84 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia. 84 m2, 3 pokoje: 26,2 m2, 13 m2, 12,4 m2. Lokalizacja: warszawa, ochota, rakowiec, róg ulic Jasielskiej i Korotyńskiego (opodal skrzyżowania ul. Raclawickiej i ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balzaka

Bielany,Warszawa

359 000 zł54 m² 6 599,26 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie na Bielanach z pięknym widokiem na Stawy Brustmana, niedaleko stacji metra Wawrzyszew. Mieszkanie dwustronne, rozkładowe, składa się z otwartej na salon kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

420 000 zł62 m² 6 720 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Budynek W bardzo dobrej lokalizacji, łatwy dojazd do każdego miejsca w Warszawie. W budynku czysto i ładnie, dwie windy duża i mała, klatka schodowa nowa, osiedle ciche, spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narbutta

Górny Mokotów,Warszawa

420 000 zł48 m² 8 838,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Właściciel sprzeda bezpośrednio nabywcy, bez żadnych prowizji. Pośrednicy, z całym szacunkiem, proszeni o nietelefonowanie. Mieszkanie jest usytuowane na 2 piętrze, 3 piętrowej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Dymińska

Żoliborz,Warszawa

1 400 zł27 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia kawalerkę o pow. 27 mkw w cichej, spokojnej i zielonej okolicy. W pobliżu park Cytadela, blisko stacja metra Dworzec Gdański. Mieszkanie po remoncie, odnowione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

2 300 zł59 m² 38,98 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, oddzielną, widna kuchnią.Nowoczesny budynek z 2008, dwie windy. Mieszkanie umeblowane, wyposażone, w kuchni sprzęt agd - lodówka, kuchenka z płytą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Meander

Ursynów,Warszawa

850 000 zł114 m² 7 469,24 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne 5 pokojowe mieszkanie w apartamentowcu na Ursynowie. 4 sypialnie, 2 hole, 2 tarasy, 2 wc, łazienka, salon z widną kuchnią. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

267 000 zł41 m² 6 449,28 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie na Bielanach - Piaskach, broniewskiego przy Reymonta, ustawne, ciche i słoneczne (wszystkie okna na wschód z pięknym widokiem na panoramę Warszawy. Dwa niezależne pokoje (18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

4 000 zł92 m² 43,34 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowy apartament o powierzchni 92,3 m2, umeblowany i wyposażony. Trzy pokoje z wnęką kuchenną, dwie łazienki i wc. Pokój dzienny 28,6 m2 z balkonem 3,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konotopska

Ursus,Warszawa

309 244 zł59 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Inwestycja neovillage to osiedle, które będzie usytuowane w zachodniej części Ursusa, w Gołąbkach gdzie dominuje niska zabudowa domków jednorodzinnych. Projekt składa się z pięciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stryjeńskich

Ursynów,Warszawa

600 000 zł76 m² 7 894,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Sprzedam bez pośredników funkcjonalne, rozkładowe, 4-pokojowe mieszkanie 76 m2 z dużą widną kuchnią, loggią, dwiema łazienkami, piwnicą i dodatkowo miejscem w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malczewskiego

Mokotów,Warszawa

439 000 zł53 m² 8 283,02 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Budynek w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym, przy metrze Polskim Radiu na ul.Malczewskiego / Modzelewskiego. Budynek ocieplony, odnowiony, po wszystkich remontach (nowe windy).Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Leszczyńska

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne 3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku na Powiślu. Mieszkanie jest w świetnym stanie, było odmalowane parę miesięcy temu. Jest umeblowane i bardzo słoneczne. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maklakiewicza

Mokotów,Warszawa

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

metraż pokoi 14,11,6

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:6/22

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47m2 w budynku apartamentowo - biurowym przy metrze Wilanowska. W budynku znajdują się biura, bank, market, centrum fitness. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

1 100 zł45 m² 24,44 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie 45m umeblowana sypialnia, szafy wnekowe, do wynajecia od zaraz miejsce parkingowe kryte basen na terenie osiedla do dyspozycji mieszkańców pralka lodówka, szafy wnekowe obnizona cena najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 000 zł69 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 69 m2 na pierwszym piętrze - Osiedle La Lumiere. Bardzo dobrze wykończone, klimatyzacja w salonie, luksusowa łazienka, w pełni wyposażona kuchnia (lodówka, zmywarka etc), ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, al. Wilanowska

Wilanów,Warszawa

6 900 zł130 m² 53,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ładne czteropokojowe mieszkanie na Wilanowie, w pełni wyposażone i umeblowane przy ul. Wilanowskiej 85 o powierzchni 130 m2. Mieszkanie jest położone na ekskluzywnym ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paca

Praga-Południe,Warszawa

1 500 zł46 m² 32,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Powierzchnia 46 m kw, ul. Paca, w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym blisko ronda Wiatraczna, 10 min od centrum. Usytuowane na 2 piętrze w budynku 3 piętrowym. Duże okna (od podłogi do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pięciolinii

Ursynów,Warszawa

380 000 zł47 m² 8 085,11 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Bezpośrednio Sprzedam mieszkanie, na Ursynowie,ul. Pięciolinii, blisko stacji metra Ursynów i Stokłosy (ok 7 min pieszo do obydwu stacji); 47 m2, po remoncie (kuchnia zabudowana,z dużą szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

435 000 zł64 m² 6 796,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

DO sprzedania ładne 3 pokojowe mieszkanie Z widną kuchnią W niskim bloku na ursynowie W pobliżu metra! Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku z 1986 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miła

Wola,Warszawa

2 250 zł49 m² 45,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49m2 na warszawskiej Woli. Bardzo ładne, jasne, ciche i świeżo wyremontowane mieszkanie na 3 pietrze w 3 piętrowym bloku w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobosza

Ochota,Warszawa

420 000 zł61 m² 6 885,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ładne mieszkanie po remoncie w atrakcyjnej lokalizacji na ochocie w bliskim sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego oraz zielonego skweru przy ul. Opaczewskiej. Nowa, niższa cena! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ursynów

Ursynów,Warszawa

2 900 zł70 m² 41,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w wysokim standardzie na podłodze znajduje się drewno egzotyczne, bardzo widne, ciche położone w przy terenie zielonym. W mieszkaniu jest duży salon z wypoczynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

561 834 zł56 m² 10 032,80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2-pokojowe, słoneczne mieszkanie na Kabatach w bardzo dobrej lokalizacji (w bezpośredniej bliskości stacji metra Kabaty). Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8-piętrowym budynku (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł48 m² 41,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do sprzedania lub wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,73m2 na Śródmieściu w przepięknej przedwojennej kamiennicy. Mieszkanie znajduje się na 2 pietrze w 3 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lewartowskiego

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciche mieszkanie o powierzchni 32m2 w idealnym stanie na zielonym Muranowie w super punkcie komunikacyjnym, bardzo blisko stacji metra (dw. Gdański i Ratusz-Arsenał), linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

1 700 zł48 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 48 mkw usytuowane na piętrze w 10-cio piętrowym budynku. Lokal składa się z 2 pokoi, widnej, oddzielnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki razem z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rondo Wiatraczna

Praga-Południe,Warszawa

2 700 zł69 m² 39,41 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia trzypokojowe, nowe mieszkanie w poblizu Ronda Wiatraczna. Przytulne, rozkladowe 68m.kw ( dwa pokoje +pokój dzienny+kuchnia+łazienka+WC+ hall), balkon oraz loggia. Idealne pod biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Aluzyjna

Tarchomin,Warszawa

1 200 zł49 m² 24,49 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie-dwa pokoje z aneksem kuchennym i garderobą+ przedpokój i łazienka. Wysoki standard, stan idealny, wszystkie meble robione "na wymiar", sprzęt zabudowany. Kuchnia na wymiar, cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Włościańska

Żoliborz,Warszawa

339 000 zł38 m² 8 921,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dwupokojowe mieszkanie usytuowane na parterze trzy piętrowego budynku z 2009 roku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego ok.20m2 połączonego z funkcjonalnym aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

3 600 zł65 m² 55,38 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowe mieszkanie w Śródmieściu. Salon, sypialnia, kuchnia z jadalnią, garderoba i duża łazienka mieszcząca wannę, prysznic, wc i bidet. Kuchnia z wyspą, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wyględowska

Mokotów,Warszawa

1 850 zł37 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna kawalerka 37 m2 na zamkniętym strzeżonym osiedlu Marina Mokotów. Mieszkanie jest w pełni umeblowane. Wykończone w wysokim standardzie. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ursynów

Ursynów,Warszawa

2 700 zł60 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne 3 pokojowe: 19 m2, strona świata: wsch, 12 m2, stron świata: zach, 10 m2, strona świata: zach, po remoncie. Kuchnia: samodzielna, powierzchnia 6,4 m2, widna, meble pod wymiar, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Łagodna

Mokotów,Warszawa

3 900 zł82 m² 47,56 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu na terenie prestiżowego osiedla Marina Mokotów. Mieszkanie o łącznej powierzchni 82 m2 składa się z 2-ch sypialni i pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

3 300 zł65 m² 50,77 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Widne, ciekawie urządzone i rozplanowane mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji - zaledwie 300 m. od stacji Metro Wilanowska i 200 m. od przystanków tramwajowych przy ul. Puławskiej. Bliskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

2 500 zł67 m² 37,31 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe z kuchnią o powierzchni 67 m2 z dużym zabudowanym balkonem, wola okolice ul. Okopowej. W pobliżu sklepy, szkoły, przychodnie, apteki, centra handlowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Piękne, rozkładowe mieszkanie w centrum Warszawy, ul. Grzybowska, tuż obok Jana Pawła II (okolice ronda onz). Mieszkanie umeblowane, możliwość podłączenia kablówki i internetu. 2 osobne,.