dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 437 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 437 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saska

Saska Kępa,Warszawa

370 000 zł60 m² 6 166,67 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 niezależne pokoje, bardzo dobry rozkład. Okna wychodzą na stronę wschodnią, okno kuchenne na północ. Łazienka, wc, widna kuchnia, loggia. Okna pcv. Na podłogach mozaika parkietowa. Zamykany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marconich

Wilanów,Warszawa

1 424 000 zł160 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2003

Apartament for sale in wilanów mieszkanie na sprzedaż W wilanowie Rozkładowe 5 pokojowe mieszkanie zarówno na cele mieszkalne jak i biuro. Bardzo dobry punkt komunikacyjny. Salon 30m2, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartograficzna

Lewandów,Warszawa

1 200 zł43 m² 27,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bezpośrednio nowe mieszkanie 2 pokojowe ( 43 m 2) w nowym budownictwie, przy ulicy Kartograficznej ( obok sklepu Decatlon). 2 pokoje+ aneks kuchenny + łazienka, 2 piętro bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiosenna

Praga-Północ,Warszawa

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia - od zaraz. Pokoje, umeblowane z oddzielną widną kuchnią. W przedpokoju wbudowana szafa. Cicha spokojna okolica. Blisko do Centrum. Dodatkowe opłaty: energia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 600 zł90 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie na 1 piętrze. 3 pokojowe z dużą kuchnią, 12-to metrowym tarasem oraz z podziemnym garażem. Mieszkanie jest w pełni umeblowane. Cicha spokojna okolica. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

3 500 zł86 m² 40,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament do wynajęcia - przy parku skaryszewskim appartment for rent - next to skaryszewski park Apartament w bezpośredniej bliskości (z bezpośrednim dojściem) do Jeziorka Kamionkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żelazna

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł135 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Czteropokojowe mieszkanie o pow. 135m2 -salon, 3 sypialnie w tym jedna z garderob), 1 łazienka (natrysk+wanna), wc , duża kuchnia, garderoba ogólna, duża weranda. Okna mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

12 000 zł144 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartment for rent in wilanów mieszkanie do wynajęcia W wilanowie Piękny czteropokojowy apartament w pełni umeblowany, sypialnia z łazienką, kuchnia częściowo otwarta na salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

4 600 zł110 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajmu W wilanowie apartment for rent in wilanów Trzypokojowe w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 110m2 o wysokim standardzie wykończenia. Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

6 800 zł142 m² 47,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Apartament for rent in wilanów mieszkanie na wynajem W wilanowie Pięciopokojowe mieszkanie wykończone materiałami wysokiej jakości, tylko na cele biurowe Salon z aneksem kuchennym (67 m2), 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejazd

Mokotów,Warszawa

6 200 zł114 m² 54,39 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartment for rent in mokotów mieszkanie do wynajmu na mokotowie Mieszkanie czteropokojowe na osiedlu Marina Mokotów w bardzo dobrym stanie i wygodnym rozkładzie. W łazienkach najwyższy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

5 500 zł102 m² 53,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament( penthouse) for rent in wilanów! apartament(penthouse) na wynajem W wilanowie! Luksusowy, nowoczesny Penthouse, czteropokojowy na terenie zamknietego osiedla całodobowo chronionego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 200 zł76 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament for rent in wilanów! apartament na wynajem W miasteczku wilanów! Nowocześnie urządzony apartament 3-pokojowy (76m2; 2,8m wysokości) w prestiżowym Miasteczku Wilanów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 700 zł88 m² 42,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajmu W wilanowie apartment for rent in wilanów Trzypokojowe mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie z drewnianym parkietem, oraz elegancko wykończonymi łazienkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obornicka

Wilanów,Warszawa

5 500 zł83 m² 66,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament do wynajęcia w wilanowie/apartment for rent in Wilanow Bardzo ładny, elegancki apartament w Wilanowie, osiedle małe, kameralne, usytuowane przy bocznej uliczce vis-a-vis Miasteczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilanów

Wilanów,Warszawa

2 600 zł62 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartment for rent in wilanów apartament do wynajęcia W wilanowie W pełni umeblowane, dwupokojowe mieszkanie położenie w miasteczku Wilanów, z widokiem na Trakt Królewski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żaglowa

Mokotów,Warszawa

9 500 zł115 m² 82,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia na mokotowie apartment for rent in mokotów Komfortowy apartament w najładniejszej części osiedla, w pierwszej linii przy wodzie. Przestronny salon (30m2), funkcjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kazimierzowska

Mokotów,Warszawa

8 500 zł152 m² 55,92 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie do wynajęcia na mokotowie apartment for rent in mokotów Czteropokojowy aparament wykończony w bardzo dobrym standardzie. Hall wejściowy, kuchnia i łazienka 2 wykończona kamieniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Starego Miasta

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł69 m² 46,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia na Rynku Starego miasta/apartment for rent in Old Town Klimatyczne, piękne mieszkanie z widokiem na Rynek Starego Miasta. Bardzo wysoki standard wykończenia. Dwa duże pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

10 500 zł100 m² 105 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament do wynajecia w Centrum Unikalna oferta.Supernowoczesny, ultra luksusowy apartament na górnym Mokotowie. Unikalne połączenie świetnej lokalizacji (kilka minut do centrum), z wygodami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Starego Miasta

Śródmieście,Warszawa

15 000 zł150 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament na sprzedaż na Rynku Starego miasta/apartment for sale in Old Town Śródmieście, wyjątkowy apartament na Starym Mieście. Wyjątkowa perełka na rynku! Lokalizacja Lokalizacja apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

5 000 zł76 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartment for rent in mokotów mieszkanie do wynajęcia na mokotowie Apartament w sercu starego Mokotowa zlokalizowane w kameralnej inwestycji \"Rezydencji Narbutta\". Apartament składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Joliot-Curie

Mokotów,Warszawa

4 500 zł82 m² 54,88 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartment for rent in mokotów mieszkanie do wynajęcia na mokotowie Przestronne mieszkanie na drugim piętrze w apartamentowcu w Warszawie na Górnym Mokotowie. Wysoki standard wykończenia - meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konstancińska

Mokotów,Warszawa

3 200 zł80 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajmu na mokotowie apartment for rent in mokotów Czteropokojowe mieszkanie położone w cichej, zielonej okolicy na Sadybie. Oddzielna kuchnia (14m2) ze stołem jadalnym, umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Limanowskiego

Mokotów,Warszawa

3 000 zł61 m² 49,18 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartment for rent in sadyba - mokotów mieszkanie do wynajęcia na sadybie - mokotowie Ciche mieszkanie 3 pokojowe mieszkanie wraz z podziemnym miejscem garażowym na 1 samochód w strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

699 872 zł121 m² 5 775 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowy Apartament na sprzedaż/ Wilanów New apartment for sale in Wilanów klient nie płaci prowizji! bez podatku pcc. Czteropokojowe rozkładowe mieszkanie w stanie developerskim. Budynek na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

595 922 zł103 m² 5 775 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nowy Apartament na sprzedaż/ Wilanów New apartment for sale in Wilanów klient nie płaci prowizji! bez podatku pcc. Nowy apartament, w stanie developerskim, do wykończenia. Budynek na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyny

Stegny,Warszawa

3 350 000 zł183 m² 18 306 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Apartament for sale in mokotow! apartament na sprzedaz mokotow! Luksusowo wykończony apartament w znakomitej lokalizacji. Wysokość pomieszczeń 3m2. Mozliwość korzystania z przynależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

900 000 zł75 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Apartament for sale in wilanów apartament na sprzedaż W wilanowie Mieszkanie z klimatem indywidualny projekt wnętrza o pow 75 m2 , 3 pokoje - bardzo ładne ciekawy funkcjonalny rozkład , na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

800 000 zł79 m² 10 126,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na sprzedaż na Mokotowie Apartment for sale in Mokotów Mieszkanie powierzchnia 79m2 - dwa pokoje, świetna lokalizacja apartament z potencjałem. Ciekawa aranżacja wnętrza, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ledóchowskiej

Wilanów,Warszawa

930 000 zł98 m² 9 489,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Apartament for sale in wilanów mieszkanie na sprzedaż W wilanowie Apartament o powierzchni 98m2 wykończony i urządzony w wysokim standardzie w kameralnym budyneku na strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

588 000 zł60 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż W wilanowie apartment for sale in wilanów Mieszkanie położone w miasteczku Wilanów o powierzchni 60,01 m 2. + balkon 5m2 na pierwszym piętrze budynku trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Warowna

Mokotów,Warszawa

970 000 zł85 m² 11 385 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartment for sale in mokotów mieszkanie do sprzedaży na mokotowie Ciche trzypokojowe mieszkanie na całodobowo chronionym terenie osiedla Maina. Kuchnia widna w pełni umeblowana i wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marconich

Wilanów,Warszawa

699 000 zł84 m² 8 354,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż mieszkanie w 3 piętrowym budynku po remoncie. Odnowiona klatka schodowa, wokół dużo zieleni, w pobliżu Pałac i Park Wilanowski. Czteropokojowe rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifacego

Mokotów,Warszawa

260 000 zł38 m² 6 933,33 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super cena! Apartment for sale Mieszkanie do sprzedaży przy Sadyba Best Mall. Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w doskonałym punkcie Mokotowa - Sadyby. Usytuowane na parterze z komórką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łagodna

Mokotów,Warszawa

1 490 000 zł78 m² 19 102,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Apartament do sprzedaży w Marinie Liczba pokoi: 3 Własność: hipoteczne Metraż: 86 m2 Piętro: 2(4) Rok budowy: 2005 Lokalizacja: warszawa/mokotów Czynsz: 800 zł Komunikacja: mzk Szczegóły:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiktorii Wiedeńskiej

Wilanów,Warszawa

1 250 000 zł146 m² 8 561,64 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Apartament for sale in wilanów mieszkanie na sprzedaż W wilanowie Nowy Apartament 146m2 w apartamentowcu na Starym Wilanowie. Bardzo wysoki standard zaprojektowania i wykończenia. 4 pokoje ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Czechowicza

Ursus,Warszawa

450 000 zł63 m² 7 097,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Apartament na sprzedaż W ursusie apartment for sale in ursus Mieszkanie 63,4 m2 w Ursusie , b. dobra lokalizacja 10 min do skm(15 min do centrum), 300 m basen, korty tenisowe + park 100 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

998 000 zł82 m² 12 170,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie do spzedaży na mokotowie apartment for sale in mokotów Bardzo ładne czteropokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, urządzone według projektu architekta. Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Wilanów,Warszawa

490 000 zł64 m² 7 656,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Apartament for sale in wilanów mieszkanie na sprzedaż W wilanowie Bardzo ładne trzypokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie. Wysoki standard wykończenia, gotowe do zamieszkania. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 000 000 zł220 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2004

Apartment for sale in mokotów mieszkanie na sprzedaż na mokotowie Atrakcyjny aprtament 5-pokojowy o pow.220m2. Z okien piekny widok na tor wyścigów konnych. Apartament z wyraźnym.