dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 439 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 439 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

899 000 zł60 m² 14 983,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Mieszkanie w przedwojennej kamienicy. Jest po całkowitym remoncie,na nowo zaprojektowane wnętrza z zachowaniem wielu elementów przedwojennych/sztukaterie na sufitach,podłoga dębowa./ Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klarysewska

Mokotów,Warszawa

460 000 zł60 m² 7 679,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie na sprzedaż na mokotowie apartment for sale in mokotów Trzypokojowe rozkładowe mieszkanie w zadbanym budynku na Sadybie. Dogodne połączenie kominikacyjne do Centrum. W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wyględowska

Mokotów,Warszawa

2 290 zł46 m² 49,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie na Marinie Mokotów. Na terenie osiedla znajdują się park, place zabaw, bank, restauracja, sklep spożywczy, winiarnia, pralnia, apteka. Nieopodal zielony kompleks- pola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Przejazd

Mokotów,Warszawa

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna kawalerka o powierzchni 35 m2, 4 piętro, winda. Pokój z meblościanką i kanapą. Duży balkon (6 m2). Łazienka z wanną i pralką. Przedpokój z szafą wnękową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

1 750 000 zł90 m² 19 444,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesny i luksusowy apartament zlokalizowany w centrum Warszawy w sąsiedztwie odrestaurowanego Placu Grzybowskiego. Apartament bardzo słoneczny, przestronny, wykończony z klasą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ochota

Ochota,Warszawa

342 000 zł48 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nerudy

Bielany,Warszawa

390 000 zł53 m² 7 358,49 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie na Bielanach - Chomiczówce, po remoncie do wprowadzenia. Dogodny dojazd do centrum (metro, autobusy, tramwaje), jasne ( okna na południe i zachód), z ładnym widokiem na tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sewastopolska

Mokotów,Warszawa

2 100 zł53 m² 39,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ciche, trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie, po kapitalnym remoncie. Okna pcv, str.św.płd.zach. i płn.wsch. Na podłodze mozaika i terakota. Ściany wygładzone. Wymienione drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

810 000 zł78 m² 10 451,60 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie przy ul. Bukowińskiej, na 2 piętrze z oknami skierowanymi na wschodnią stronę, aneks kuchenny wyposażony i umeblowany połączony z salonem, umeblowanie i wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filtrowa

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł64 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia unikatowe, dwupokojowe mieszkanie w pięknej przedwojennej kamienicy na pograniczu Starej Ochoty i Śródmieścia. Przyjemna, spokojna i bezpieczna okolica. Okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pruszkowska

Ochota,Warszawa

323 000 zł39 m² 8 282,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Budynek po kapitalnym remoncie. Wymienione piony, ocieplony, nowa elewacja, klatka po remoncie. Wokół dużo zieleni, obok plac zabaw. Mieszkanie do odświeżenia. W pokojach panele. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

2 700 zł68 m² 39,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament for rent in wilanów mieszkanie na wynajem W wilanowie Mieszkanie widne, komfortowe, umeblowane w stylu kolonialnym, w pełni wyposażone, gotowe do wprowadzenia od zaraz, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konotopska

Ursus,Warszawa

422 151 zł69 m² 6 074,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Inwestycja neovillage to osiedle, które będzie usytuowane w zachodniej części Ursusa, w Gołąbkach gdzie dominuje niska zabudowa domków jednorodzinnych. Projekt składa się z pięciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Popiełuszki

Warszawa,mazowieckie

210 000 zł19 m² 11 052,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

> dogodna lokalizacja > spokojna okolica > zadbany, doinwestowany blok I jego otoczenie > funkcjonalna kawalerka Sprzedam kawalerkę na Żoliborzu, przy ul. Popiełuszki 17b (róg ul. Gojawiczyńskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Herbsta

Ursynów,Warszawa

280 000 zł36 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Kupujący nie płaci prowizji/ wynagrodzenie biura pokrywa strona sprzedająca Kawalerka do własnej aranżacji tuż przy stacji meta Stokłosy Lokal o pow. 36,4mkw usytuowany jest na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersena

Bielany,Warszawa

280 000 zł42 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na Bielanach, ul. Andersena trzecie piętro, 2 pokoje, kuchnia i łazienka, łącznie 42m2. Blisko komunikacji, w pobliżu tramwaje przy ul. Wólczyńskiej. Dwa niezależne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opoczyńska

Mokotów,Warszawa

2 700 zł67 m² 40,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy piękne, dwupokojowe mieszkanie położone na Starym Mokotowie, w pobliżu sgh i Pola Mokotowskiego. Mieszkanie po generalnym remoncie (parkiet, glazura, terakota) składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ledóchowskiej

Wilanów,Warszawa

650 000 zł87 m² 7 471,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie na sprzedaż na Wilanowie/ Apartment for sale in Wilanów W pełni wykończone, zaprojektowane przez architekta wnętrz mieszkanie, dwa pokoje plus salon, aneks kuchenny z jadalnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

2 000 000 zł125 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartament do sprzedaży na mokotowie apartment for sale in mokotów Czteropokojowy apartament na terenie osiedla całodobowo chronionego. Wysoki standard wykończenia materiałami dobrej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

830 000 zł98 m² 8 431,53 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Luksusowe - mieszkanie - w - apartamentowcu! - Lokalizacja - dzielnica najnowocześniejszych biurowców w Warszawie. Blisko - praca, galeria Mokotów, komunikacja - w tym stacje metra. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

358 860 zł60 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Apartamenty Wiślane to dwa efektowne budynki posiadające od pięciu do siedmiu kondygnacji, usytuowane przy ulicy Odkrytej na Białołęce. Inwestycje wyróżnia wysoka dbałość o szczegóły oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaśminowa

Mokotów,Warszawa

2 700 000 zł238 m² 11 344,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

W imieniu naszego klienta mam przyjemność przedstawić do sprzedaży luksusowy apartament przy ul. Jaśminowej/okolice skoczni przy ul. Płyćwiańskiej. Budynek został zbudowany w 2006 r, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mokra

Targówek,Warszawa

1 380 zł38 m² 36,32 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie, w pełni wyposażone , dwupokojowe z kuchnią, łazienką i wc. Obok znajduje się mieszkanie 50m2 również w pełni samodzielne, składające się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mokra

Targówek,Warszawa

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z ogródkiem, w pełni wyposażone , dwupokojowe z kuchnią, łazienką. Obok znajduje się mieszkanie 38m2 również w pełni samodzielne, składające się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mycielskiego

Grochów,Warszawa

287 000 zł48 m² 5 979,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Bezpośrednio, 2p, 47,9m2, po remoncie, sprzedam bezpośrednio atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie położone w cichej części warszawskiej Pragi Południe, przy ul. Mycielskiego 20. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tomcia Palucha

Ursus,Warszawa

345 000 zł50 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie o pow.50 m2 znajdujące się na 2 piętrze 7 piętrowego bloku wybudowanego w 2002 roku , z cegły. Składa się z 2 pokoi- 17 m2 i 14 m2, przedpokoju- 7m2, kuchni- 5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Argentyńska

Praga-Południe,Warszawa

2 800 zł64 m² 44,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, piekne mieszkanie w nowoczesnym budynku na Saskiej kępie/kępie Gocławskiej. Okolica bardzo spokojna, z okien widok na segmenty i zieleń. Przestronna loggia. Winda z garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę z widną kuchnią. Na Ochocie przy ulicy Grójeckiej - dobra lokalizacja, na przeciwko teatru "ochota". Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czerniowiecka

Mokotów,Warszawa

4 500 zł90 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajmu na mokotowie apartment for rent in mokotów Apartament w kameralnym budynku apartamentowym na Mokotowie Pod Skocznią. Elegancki hol wejściowy z całodobową recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Studencka

Mokotów,Warszawa

4 500 zł90 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament do wynajęcia na mokotowie/apartment for rent in Mokotów Mam przyjemność przedstawić do wynajmu nowoczesny apartament w nowym kameralnym budynku, znajdującym się 2 minuty od stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

10 000 zł138 m² 72,46 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajmu na mokotowie apartment for rent in mokotów Czteropokojowy apartament na terenie osiedla chronionego z 2000 roku. Umeblowanie na życzenie klienta. Możliwość korzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 350 zł45 m² 52,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajmu W wilanowie apartment for rent in wilanów Kuchnia otwarta na pokój w pełni umeblowana i wyposażona (lodówka, płyta grzewcza, okap), duży pokój z balkonem ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 000 zł78 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

duży salon z kuchnią w aneksie z wyspą, sypialnia oddzielona od salonu przesuwanymi drzwiami, garderoba, pomieszczenie gospodarcze, łazienka z wc. Kuchnia i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Łagodna

Mokotów,Warszawa

2 150 000 zł156 m² 13 782 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy, bardzo dobrze doświetlony, apartament o powierzchni 156 m2, okna dwóch pokoi oraz łazienki wychodzą na część niskozabudowaną osiedla Marina. Cztery przestronne pokoje plus nieco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balzaka

Bielany,Warszawa

1 900 zł55 m² 34,55 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowe mieszkanie z widokiem na Stawy Brustmana, blisko metra. Mieszkanie położone na 3 piętrze, dwustronne. Kuchnia otwarta barkiem na pokój. 2 sypialnie. Łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świętojańska

Śródmieście,Warszawa

2 600 000 zł114 m² 22 807 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Apartament for sale centrum Mieszkanie do sprzedaży w Śródmieściu Bardzo ładny po kapitalnym remoncie apartament na sprzedaż w samym sercu warszawy(starówka). Apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Noskowskiego

Mokotów,Warszawa

382 000 zł60 m² 6 366,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

3 - pokojowe mieszkanie W ładnej okolicy, w pobliżu park, dużo zieleni, blisko Land, sklepy, apteki, szkoły, żłobek, przedszkole, bardzo dobra komunikacja: metro, tramwaj i autobus co 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

265 000 zł30 m² 8 862,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie jednopokojowe 29,9m.z cegły. Blok ogrodzony z możliwością parkowania na terenie. Instalacje w mieszkaniu wymienione, nowe plastikowe okna, na podłodze w przedpokoju.