dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 439 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 439 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagłoby

Ursus,Warszawa

268 000 zł48 m² 5 525,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Warszawa-ursus- 3 pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Trzy pokojowe mieszkanie -48,2m2-usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windy z lat 70tych -spółdzielcze własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Muszlowa

Bemowo,Warszawa

330 000 zł46 m² 7 173,91 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie na 1szym piętrze przy ul. Muszlowej. Widne, rozkładowe 46m2, 2 pokoje (11m i 20m), widna kuchnia (7m), przedpokój, łazienka i przeszklona loggia. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klimczaka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 700 zł68 m² 39,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne, dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Miasteczko Wilanów. Mieszkanie widne, komfortowe, umeblowane w stylu kolonialnym, w pełni wyposażone. Składa się z dużego jasnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bonifraterska

Śródmieście,Warszawa

1 190 000 zł56 m² 21 250 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Bezpośrednio sprzedam 2-pokojowy apartament 56 m2 w prestiżowej lokalizacji Bonifraterska róg Franciszkańskiej. Mieszkanie narożne, ekspozycja na południowy-wschód i południowy-zachód. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolberga

Mokotów,Warszawa

489 000 zł50 m² 9 819,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Budynek w bardzo dobrym punkcie ,blisko metro Wierzbno i dobra komunikacja. Mieszkanie 2 -pokojowe z loggią .niski budynek ,Bardzo ciche. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Łagodna

Mokotów,Warszawa

2 029 520 zł156 m² 13 009,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Polecam - apartament , 5 pokoi, powierzchnia: 154,52 m2 ; dzielnica: mokotów; subdzielnica: wyględów; osiedle: marina mokotów (położone w kwadracie ulic: żwirki i Wigury Racławicka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balzaka

Bielany,Warszawa

359 000 zł54 m² 6 587,16 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3 pokojowe mieszkanie z widokiem na Stawy Brustmana, blisko metra. Mieszkanie położone na 3 piętrze, dwustronne. Kuchnia ok. 7m2 otwarta barkiem na pokój 16m2 z loggią. 2 sypialnie po ok. 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wyzwolenia

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia Apartament 2 pokojowy, 50m2, bardzo dobra lokalizacja przy samym Pl. Zbawiciela, wysoki standard wykończenia. 2pokojowy apartament o powierzchni 50m2 usytuowane na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bielany

Bielany,Warszawa

446 600 zł65 m² 6 870,77 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Trzy pokojowe mieszkanie 65m2 na warszawskich Bielanach. Mamy do dyspozycji dwie loggie po 4m2. Cena mieszkania zawiera wykończenie. Pokoje 21m2; 11m2; 11m2. Nowoczesna bryła, kameralny budynek oraz ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Bohaterów Września

Ochota,Warszawa

2 200 zł56 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2 usytuowane na 6 ostatnim piętrze. Składa się z dwóch pokoi i osobnej kuchni. Duży pokój (23 m2) z loggią (8 m2) wychodzi na południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

4 200 zł105 m² 39,85 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 105,4m2, usytuowane na 6 piętrze w 10cio piętrowym budynku. Składa się z salonu o pow. 35,8m2, dwóch sypialni o pow. 20,1 i 17,2m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białowieska

Grochów,Warszawa

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka po kapitalnym remoncie w dobrej lokalizacji,bardzo dobry dojazd do centrum,ciche,umeblowane-pralka,lodówka,kuchenka,telewizor.Mieszkanie znajduje się na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Unikalny komfort mieszkania w centrum z doskonałą komunikacją i bliskością zieleni. Oferuję do wynajmu mieszkanie o pow. 30m. z aneksem sypialnym, kuchnią, łazienką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Ochota

Ochota,Warszawa

818 040 zł107 m² 7 645,23 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie w budynku biurowo-apartamentowym, położonym na Ochocie (pomiędzy ulicami: białobrzeską i Grzymały-Sokołowskiego); powierzchnia: 107,2 mkw; liczba pokoi: 4; piętro: 4; rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

275 640 zł46 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Apartamenty Wiślane to dwa efektowne budynki posiadające od pięciu do siedmiu kondygnacji, usytuowane przy ulicy Odkrytej na Białołęce. Inwestycje wyróżnia wysoka dbałość o szczegóły oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

1 290 000 zł85 m² 15 176,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie w świetnej lokalizacji w samym sercu Saskiej Kępy (róg Francuskiej i Zwycięzców) w apartamentowcu z ochroną. Bardzo ładne i przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowej Góry

Jelonki,Warszawa

1 300 zł34 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym, częściowo umeblowane, ciche, dla dwóch lub jednej osoby. Możliwość negocjacji. Do zapłacenia czynsz najmu + opłaty za prąd i gaz. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

1 100 zł23 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Idealne miejsce, samo centrum Warszawy, wejście do budynku od strony Pasażu Wiecha, na tyłach Galerii Centrum. Pokój słoneczny, widny, z oknami na zachód, widok na Pałac Kultury. Duża loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

412 000 zł40 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Atrakcyjne 1 pokojowe mieszkanie 40 m2 wykończone w wysokim standardzie na zamkniętym strzeżonym osiedlu. Łazienka z wanną, kuchnia widna z wyposażeniem. Balkon. Okna nowe drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

335 000 zł38 m² 8 701,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

W cenie mieszkania pomieszczenie gospodarcze O pow. 6M2! Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na wysokim parterze. Salon z aneksem kuchennym. Zabudowa i kuchnia indukcyjna w cenie. Sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rajska

Mokotów,Warszawa

485 000 zł54 m² 8 981,48 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie dwustronne o powierzchni 54 m2, 2-pokojowe, przy ul. Rajskiej, mokotów, 4 piętro w 7-piętrowym budynku z cegły. Mieszkanie położone w spokojnej cichej okolicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zaściankowa

Wilanów,Warszawa

1 350 zł35 m² 38,57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie , nieumeblowane , usytuowane na parterze w kamienicy. Okna wychodzą na wschód. Kuchnia z oknem, w aneksie. Wejście od zaraz. Ładne, umiarkowanie ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pługa

Ochota,Warszawa

2 300 zł84 m² 27,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne, przestronne mieszkanie w zabytkowej kamienicy na Starej Ochocie o powierzchni 84,5 m2. Dwa pokoje. Salon 26m2, sypialnia 17m2, kuchnia 20m2. W łazience jest prysznic. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio, słoneczne mieszkanie dwupokojowe z kuchnią, łazienką i balkonem. Doskonała lokalizacja: ul Grójecka róg Banacha; blisko przystanek autobusowy i tramwajowy. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilcza

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 199 000 zł94 m² 12 755,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Mam do sprzedania piękne mieszkanie w kamienicy w samym centrum Warszawy. 93,6 m2 w zabytkowej kamienicy z 1937 roku, 5 piętro/5 z windą. Mieszkanie tuż po gruntownym remoncie, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Ursus,Warszawa

250 000 zł37 m² 6 756,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie o pow. 37,1 m 2 usytuowane jest na pierwszym piętrze 3-piętrowego bloku. W metraż mieszkania wchodzą dwa pokoje (salon - 22 m 2 i sypialnia - 7 m 2 ), aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Coopera

Bemowo,Warszawa

1 900 zł51 m² 37,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie usytuowane na zamknietym , całodobowo strzeżonym osiedlu.Składa się z dużego pokoju o powierzchni ok 19m2,sypialni ok 10m2, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zamkowy

Śródmieście,Warszawa

800 000 zł84 m² 9 523,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Oferta szczególnie godna polecenia osobom poszukującym klimatu. Rozkładowe, widne, wysokie (3,2m!) mieszkanie w powojennej kamienicy na jednej z najbardziej reprezentacyjnych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Dobra

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł112 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia (4000 zł miesięcznie), sprzedaży lub zamiany na mniejsze z dwoma sypialniami, garażem i windą. Kamienica po kapitalnym remoncie, naciągnięte gipsem, na podłogach parkiet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Śródmieście,Warszawa

395 000 zł42 m² 9 404,76 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Dwupokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 42m2 usytuowane na 4 piętrze w eleganckiej kamienicy z 1905 roku. Okna wychodzą na zachód. Składa się z dwóch widnych pokoi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grażyny

Mokotów,Warszawa

729 000 zł69 m² 10 519,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Przestrzenne, słoneczne oraz bardzo ustawne mieszkanie w kameralnym apartamentowcu na Starym Mokotowie. Usytuowane na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku z windą, na ogrodzonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

245 000 zł35 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe rozkładowe zlokalizowane na Starym Żoliborzu .Kuchnia widna , na podłodze parkiet \do cyklinowania\, w łazience glazura starego typu.Teren na ogrodzony ,w budynku wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bacha

Mokotów,Warszawa

465 000 zł63 m² 7 380,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 2-pokojowe W niskim budynku na osiedlu służew nad dolinką z oknami na Park Służewiecki, skierowanymi na południowy-wschód. Mieszkanie po generalnym remoncie, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Skalskiego

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie na osiedlu Saska. Jest to nowe i nieużywane mieszkanie, wykończone X piętrze. Ma 60 m3 i składa się z salonu, dwóch sypialni, łazienki & 1 x miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

579 000 zł68 m² 8 514,71 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie W kamienicy- serce warszawy! Pokoje duże, kształtne i rozkładowe. Kuchnia widna, osobno. Dwustronna wystawa okien pozytywnie wpływa na oświetlenie wnętrza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śniadeckich

Śródmieście,Warszawa

575 000 zł50 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Ciche, klimatyczne mieszkanie w kamienicy na ogrodzonym podwórku w centrum Warszawy. Mieszkanie dwustronne, rozkładowe. Usytuowane na 3 piętrze w budynku z windą, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Fregaty

Mokotów,Warszawa

4 300 zł88 m² 48,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne, bardzo widne i słoneczne mieszkanie z tarasem na osiedlu Marina Mokotów. Salon łączony z kuchnią , dwie sypialnie, dwie łazienki , garderoba (4 m2), okna od wschodu i od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Samolotowa

Praga-Południe,Warszawa

2 100 zł61 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajecia trzypokojowe mieszkanie położone na gocławiu. Mieszkanie słoneczne z ekspozycją okien na wschód i zachód w okolicy pętli na Goclawiu. Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

399 000 zł63 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

3 pokoje 63m2 ul.Odkryta/Białołęka 1/4piętro. Cena: 399.000zł (6.300zł/m2) Opis mieszkania: Dwustronne, rozkładowe mieszkanie do wprowadzenia. Bardzo dobry standard. Salon (18m2) z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 100 000 zł70 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Unikalna oferta sprzedaży mieszkania w kamienicy z XIX wieku! Budynek i mieszkanie zostało wyremontowane przy użyciu wysokiej jakości materiałów, wymieniono wszystkie instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

295 000 zł48 m² 6 145,83 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta specjalna Do sprzedania przytulne i pięknie urządzone mieszkanie o pow.48m2 bez balkonu na parterze w Warszawie na Bielanach. Mieszkanie własnościowe z kw. Ma 3 pokoje oraz.