dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 439 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 439 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Bohaterów Września

Ochota,Warszawa

383 250 zł49 m² 7 821,43 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Rezydencja La Tour to nowoczesna architektura oraz wysoki standard wykończenia. Inwestycja zlokalizowana na warszawskiej Ochocie przy ul. Bohaterów Września. Na 12 piętrach efektownej wieży powstaje 246.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

315 000 zł48 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie 3pok 48m2 przy ul.Broniewskiego,usytuowane na 9 p. w budynku 10 piętrowym-ładny widok.Mieszkanie przerobione na 2pokoje z możliwością powrotu do planu pierwotnego,widne czego nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wronia

Wola,Warszawa

687 864 zł72 m² 9 555 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Luksusowy budynek apartamentowy zaprojektowany został w odpowiedzi na oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Projektanci z renomowanego biura Rafaela de La - Hoz Castanys zadbali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baleya

Rakowiec,Warszawa

311 850 zł38 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

bezpośrednio Ciche mieszkanie na drugim piętrze w bloku mieszkalnym w czteropiętrowym bloku. Dwa pokoje, okna wychodzące na wschód. Widok na podwórko. Okna pcv wymienione w 2011r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wronia

Wola,Warszawa

808 825 zł86 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

497 500 zł65 m² 7 653,85 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

La Cascade to inwestycja zlokalizowana na warszawskich Bielanach przy ul. Bogusławskiego, w odległości 15 minut jazdy samochodem od centrum Warszawy. W dwunastopiętrowym budynku La Cascade.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wronia

Wola,Warszawa

719 658 zł77 m² 9 345 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

452 808 zł64 m² 7 032,27 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Villa Arte to kompleks trzech zespołów budynków o wysokości od pięciu do jedenastu pięter, zlokalizowanych przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli, w odległości 5 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wronia

Wola,Warszawa

641 113 zł54 m² 11 970 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wronia

Wola,Warszawa

736 867 zł72 m² 10 290 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stryjeńskich

Ursynów,Warszawa

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje, 46m2, ul.Stryjeńskich/Ursynów, 9/10piętro, 2001r. Czynsz: 2.000zł + Opłaty licznikowe Opis mieszkania: Dwupokojowe, umeblowane mieszkanie do wprowadzenia od zaraz. Kuchnia (8m2) wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Bohaterów Września

Ochota,Warszawa

389 550 zł51 m² 7 638,24 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

260 000 zł37 m² 7 034,63 zł/m²

 

Piętro:1/19

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Polecam Mieszkanie na osiedlu Potok, / Żoliborz/ w zadbanym budynku, usytuowane na pierwszym piętrze. Monitoring, ochrona 24h. domofon, bardzo czysta klatka schodowa. Dobrze działająca spóldzielnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zdziarska

Białołęka,Warszawa

198 652 zł40 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na osiedlu Zielona Dolina powstaje zespół dwupiętrowych domów wielorodzinnych. Znajdą się tu popularne kawalerki, mieszkania dwupokojowe z oddzielnymi widnymi kuchniami oraz niezwykle chętnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

460 000 zł48 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 48m2 w Centrum Warszawy, tuż obok hotelu Westin. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z otwartą kuchnią (21m2), dwóch sypialni (10 i 8 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wronia

Wola,Warszawa

672 852 zł59 m² 11 445 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mozarta

Służew,Warszawa

385 000 zł46 m² 8 297,41 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie spółdzielcze własnościowe (księga wieczysta). Doskonała lokalizacja. Cicha, spokojna okolica, super węzeł komunikacyjny (metro - 3 minuty, autobusy, tramwaje) dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Ochota,Warszawa

255 000 zł37 m² 6 891,89 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie słoneczne, rozkładowe i przytulne, z pięknym widokiem na miasto w b. dobrej lokalizacji. Lokal na 8 piętrze w budynku 10 piętrowym. Pokoje; 15m2, 10m2. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wronia

Wola,Warszawa

873 390 zł83 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

2 300 zł64 m² 35,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Od 1 lipca 2013 mam do wynajęcia 64m mieszkanie 2 pokojowe. Idealne dla 4 osób. Mieszkanie jest umeblowane, czyste i widne. Na wyposażeniu pralka i 2 lodówki. Bardzo dobra komunikacja, blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bielany

Bielany,Warszawa

446 600 zł65 m² 6 902,63 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Trzy pokojowe mieszkanie 64,7 m2 na warszawskich Bielanach. Cena mieszkania zawiera wykończenie. Pokoje 21m2; 11m2; 11m2. Atutem są dwie loggie po 4m2. Nowoczesna bryła, kameralny budynek oraz ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wronia

Wola,Warszawa

654 333 zł59 m² 11 130 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

637 000 zł60 m² 10 616,70 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Bardzo ładne, świeże, ciepłe oraz ciche mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60,1m2. Mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie niedaleko przecięcia ulic Woronicza i Etiudy Rewolucyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Bohaterów Września

Ochota,Warszawa

387 238 zł45 m² 8 624,45 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wronia

Wola,Warszawa

823 737 zł86 m² 9 555 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

669 000 zł140 m² 4 778,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Bardzo funkcjonalne mieszkanie przy ul. Odkrytej na Tarchominie. Zadbane, zielone, strzeżone osiedle, dużo miejsc parkingowych dla mieszkańców i gości oraz plac zabaw dla dzieci. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

420 000 zł72 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Rozkładowe mieszkanie na cichym, strzeżonym osiedlu przy ul. Strumykowej na Białołęce. Mieszkanie położone jest nadrugim piętrze w niskim, nowoczesnym budynku, oddanym do użytku w 2002.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Ochota

Ochota,Warszawa

309 728 zł40 m² 7 685,56 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przytulne mieszkanie 40m2 w wyjątkowym miejscu na warszawskiej Ochocie. Salon połączony z aneksem kuchennym - 21m2, sypialnia to natomiast 11m2.! cena zawiera wykończenie! Apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Targówek

Targówek,Warszawa

275 000 zł55 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie trzypokojowe , rozkładowe, z widną kuchnią i balkonem. Nowe okna pcv , łazienka i kuchnia bez glazury.Budynek po termomodernizacji , nowa elewacja.Lokalizacja w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Bohaterów Września

Ochota,Warszawa

429 441 zł53 m² 8 148,79 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grzymalitów

Białołęka,Warszawa

458 000 zł78 m² 5 871,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3 pokoje 78m2 ul.Grzymalitów/Białołęka 2/3piętro. Cena: 458.000zł (5.800zl/m2) + 15tys. Garaż Opis mieszkania: dwustronne (płn.-Wsch.; Płd.-Zach.) rozkładowe w bardzo dobrym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

827 900 zł117 m² 7 076,07 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

298 000 zł37 m² 8 054,05 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Kupujący nie płaci wynagrodzenia. Wynagrodzenie po stronie sprzedającego. Mieszkanie 2-pokojowe. Kuchnia pierwotnie widna, oddzielna, została przeniesiona do przedpokoju. Zabudowa kuchni w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

319 300 zł46 m² 6 917,24 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

300 700 zł39 m² 7 710,26 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014