dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 415 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 415 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antyczna

Wawrzyszew,Warszawa

244 000 zł38 m² 6 421,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu przytulnego 2-pokojowego mieszkanka w odległości ok 200 m od metra ( Wawrzyszew), o powierzchni 37,7 m2 przy ulicy Antycznej na Bielanach. Lokal składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 500 zł36 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

- parter w kamienicy - Zgrabne mieszkanie jednopokojowe w bardzo dobrej lokalizacji - miejsce dobrze skomunikowane, blisko zarówno Starówki jak i galerii Arkadia. - lokal nadający się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

580 000 zł71 m² 8 215,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Bardzo duże możliwości negocjacyjne Trzy pokojowe mieszkanie na VI piętrze w bliskim sąsiedztwie Ratusza i Starego Miasta - Ul. Andersa w okolicy Świętojerskiej. Mieszkanie przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Fabryczna

Śródmieście,Warszawa

275 000 zł39 m² 7 051,28 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Wygodne, ustawne, słoneczne, dwu-pokojowe mieszkanie w Śródmieściu. Nieruchomość usytuowana przy ulicy Fabrycznej, blisko ulicy Górnośląskiej. Mieszkanie położone jest na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kruczkowskiego

Śródmieście,Warszawa

2 000 000 zł130 m² 15 384,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Apartamenty patria, świetna lokalizacja, wysoka jakość wykończenia. Piękny apartament o powierzchni 130m2, usytuowany na pierwszym piętrze w apartamentowcu Patria z 2006 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Freta

Śródmieście,Warszawa

670 000 zł58 m² 11 551,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Zapraszamy na prezentację mieszkania na tyłach Rynku Starego Miasta - ul. Freta. Dwupokojowe mieszkanie o pow. 58 m2, położone na I piętrze w III piętrowej kamienicy. Kamienica usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drzymały

Ursus,Warszawa

380 000 zł54 m² 6 972,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 3 pokojowe w doskonałej cichej lokalizacji w Ursusie. Pokoje o pow.17,65 m2 , 8,50m2 oraz 11,9m2, kuchnia o pow. 5,20m2 , przedpokój 6,40 m2 łazienka z wc 2,75m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

325 000 zł44 m² 7 386,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszam na prezentację. Rozkładowe, ciche mieszkanie położone na wysokim parterze budynku z 1965 roku. Kuchnia 6m otwarta na większy 20m pokój. Nowa glazura i terakota, dodatkowo zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Limanowskiego

Mokotów,Warszawa

2 500 zł98 m² 25,51 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Piękne mieszkanie 3- pokojowe, o pow. 98,3 m2, w budynku z cegły z 1997 r., V piętro w 5-piętrowym, winda, garaż podziemny dostępny z windy (wygodne miejsce tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

450 000 zł57 m² 7 853,40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3 pokojowe, 57 m2, świetny punkt komunikacyjny, atrakcyjna cena. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 57,3 m2 usytuowane na czwartym piętrze w bloku z lat 70-tych. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kakowskiego

Gocław,Warszawa

1 700 zł62 m² 27,42 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie po remoncie, osiedle zamkniete, dostepne od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Wola

Wola,Warszawa

189 000 zł26 m² 7 269,23 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Prowizję płaci sprzedający! Kawalerka 26m2 zlokalizowana na starej Woli w doskonałym punkcie komunikacyjnym 10 minut autobusem od centrum. Mieszkanie składa się z pokoju 18m2, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

550 000 zł48 m² 11 458,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Dwupokojowe mieszkanie w sercu Starego Mokotowa w klimacie lat 30. Mieszkanie o powierzchni 48 m znajduje się w kamienicy hr. Wielopolskich na rogu ul. Puławskiej i Narbutta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 850 zł50 m² 37 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe 50 mkw mieszkanie położone na Mokotowie, niedaleko stacji metra Pola Mokotowskie. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, mniejszego pokoju, małej kuchni, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

260 000 zł30 m² 8 813,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie, gotowe do wprowadzenia. Kuchnia widna, w zabudowie, w pełni wyposażona. Łazienka z wanną, glazura, terakota. Na przedpokoju duża szafa w zabudowie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Batalionu Parasol

Wola,Warszawa

180 000 zł25 m² 7 114,62 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Typowe nietypowe mieszkanie jednopokojowe. Powierzchnia całkowita to 25,3 m2 w której skład wchodzą przestronny, jasny pokój ok. 14 m2, oddzielna kuchnia ok. 3,5 m2, łazienka ok. 4 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

360 000 zł46 m² 7 912,09 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Bardzo atrakcyjne mieszkanie w cichym zakątku bliskiej Pragi Południe w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Skaryszewskiego. Trzy pokojowe, rozkładowe o łącznej powierzchni 45,5 m.kw. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

453 000 zł51 m² 8 882,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Polecam do kupna w super lokalizacji, mieszkanie w kamienicy z 1953r. na górnym Mokotowie 300m od stacji metra pole mokotowskie przy ul. Aleja Niepodległości, własność hipoteczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

409 000 zł40 m² 10 225 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Ścisłe centrum miasta - wyremontowane dwa pokoje z aneksem w kamienicy z windą, ochroną i parkingiem na podwórku. Najlepsza lokalizacja w Warszawie! Tuż obok deptak na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

390 000 zł63 m² 6 180,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie 3 pokojowe, 63m2, osiedle strzeżone, nowa cena. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63,1m2 usytuowane na trzecim piętrze w bloku 3-piętrowym. Idealny rozkład pozwala na oddzielenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

460 000 zł57 m² 8 070,18 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam na prezentację 3 pokoje w ścisłym centrum Warszawy - niemalże na osiedlu vis a vis Pałacu Kultury. Mieszkanie na IV piętrze w X pięrowym budynku z Rama H., rok budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świętosławska

Praga-Południe,Warszawa

580 000 zł76 m² 7 631,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania piękne , nowocześnie urządzone mieszkanie 3 pokojowe , o powierzchni 76 m2 na Pradze Płd ul.Świętosławska. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4-piętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

399 000 zł58 m² 6 879,31 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 58m2 (7 piętro), wykończone w wysokim standardzie. Zlokalizowane na warszawskim Mokotowie na ul. Pory. Apartamentowiec 7-piętrowy wybudowany w 2009 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

330 000 zł36 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ścisłe centrum miasta - odświeżone dwa pokoje z oddzielną kuchnią. Najlepsza lokalizacja w Warszawie! Mieszkanie usytuowane w Śródmieściu, 200 metrów do stacji Metra Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stępińska

Mokotów,Warszawa

385 000 zł50 m² 7 623,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

okna wymienione Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

289 000 zł36 m² 8 014,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rozkładowe, narożne, dwupokojowe mieszkanie wybudowane z solidnej cegły z lat 60-tych. Znajdujące się na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku na Bielanach w zadbanym i cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gizów

Wola,Warszawa

311 500 zł44 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

III Etap Osiedla Dobrolin to kameralny sześciopiętrowy budynek, który powstał przy ulicy Gizów 3. Projekt podobnie jak poprzednie etapy cechuje wysoka jakość wykończenia, ciekawa i nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Znanieckiego

Praga-Południe,Warszawa

649 000 zł107 m² 6 065,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 107mkw ( można przywrócić pierwotny układ 4-pokojowy ) położone na Warszawskim Gocławiu przy ul. Znanieckiego. Budynek w otoczeniu zabudowy wielorodzinnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Mokotowie Górnym o powierzchni 48m2 przy ul. Narbutta od strony ul. Puławskiej. Dwa oddzielne pokoje. Większy z balkonem i widokiem na zamknięte ogródki. Oba w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

246 000 zł28 m² 8 864,87 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie typu studio usytuowane na szóstym piętrze w dziewięcio piętrowym bloku mieszkalnym na Saskiej Kępie z pięknym widokiem na panoramę Warszawy. Mieszkanie po remoncie do wprowadzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

612 000 zł72 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

! mieszkanie przy Pl. Zbawiciela! 8500zł/m2! Oferuję własnościowe, 3-pokojowe mieszkanie znajdującę się nieopodal Placu Zbawiciela. Lokal znajduje się na 4 piętrze w 6- piętrowej kamiennicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zapustna

Włochy,Warszawa

455 000 zł68 m² 6 691,18 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Kupujący nie płaci wynagrodzenia Mieszkanie rozkłaodwe. Kuchnia oddzielna, widna. Zabudowa kuchni ( drewniana ) wraz ze sprzętem agd w cenie mieszkania. Łazienka i toaleta osobno. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karmelicka

Śródmieście,Warszawa

2 400 zł43 m² 55,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, wysokiej jakości mieszkanie o powierzchni 43 m2 w centrum Warszawy. Mieszkanie 2-pokojowe, 1 piętro w 2 piętrowej kamienicy. Bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

3 100 zł85 m² 36,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie 85 m 2 ul. Al. Wilanowska 83/8 z miejscem garażowym i tarasem 12m2 usytuowane o wysokim standardzie wykończenia budynku. Mieszkanie wykończone, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

385 000 zł55 m² 7 025,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Przytulne trzypokojowe mieszkanie na Warszawskiej Woli. Nieruchomość składa się z pokoi o powierzchni 19m2; 14m2; 12m2; wyłożonych eleganckim parkietem dębowym. Dzięki dużym oknom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Książkowa

Tarchomin,Warszawa

2 100 zł67 m² 31,34 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe funkcjonalne mieszkanie, kuchnia w pełni wyposażona i umeblowana, mieszkanie dwustronne, 2 balkony, w znacznym stopniu umeblowane, jasne i ciepłe, łazienka z wanną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

285 000 zł37 m² 7 702,70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe, bardzo ustawne, jasne o powierzchni 37 m2 znajdujące się na ogrodzonym, pełnym zieleni terenie. Mieszkanie zostało odnowione -został wycyklinowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrąg

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowy, luksusowy apartament w najlepszej części Powiśla,całkowicie umeblowany i wyposażony, stan idealny po remoncie. Apartament (ok. 50 m2) składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

1 800 zł54 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Bemowie przy ul. Powstańców Śląskich (w pobliżu Tesco, urząd Bemowa). Dogodny i szybki dojazd do centrum miasta autobusem bądź tramwajem z przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 50 mkw, położone w ścisłym centrum Warszawy - przy ul. Chmielnej. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, sypialni, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

389 000 zł70 m² 5 557,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

3 pokoje 70m2 ul.Mehoffera/Białołęka 3/3piętro. Nowa, niższa cena! Opis mieszkania: dwustronne (pn-wsch; pd-zach) mieszkanie w dobrym standardzie do wprowadzenia. Kuchnia (10m2) oddzielna.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij