dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 407 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 407 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wola,Warszawa

1 050 000 zł42 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szukasz miejsca, które nadąży za Twoim tempem życia, a jednocześnie stanie się oazą spokoju po intensywnym dniu w mieście? Odkryj apartament, który łączy nowoczesną architekturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

359 000 zł26 m² 13 968,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Kawalerka 25,7 m Warszawa Targówek (bródno) ul. Piotra Wysockiego 24 Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27 m zlokalizowana w Warszawie, w dzielnicy Targówek (bródno), przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

539 000 zł30 m² 17 724,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Prezentujemy 1-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Radzymińskiej 36/38/40 w dzielnicy Praga-Północ w Warszawie, w pobliżu Centrum Praskiego Koneser. Jest to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Aleja Niepodległości

Filtry,Warszawa

2 198 000 zł103 m² 21 315 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1937

Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z lat 30 na Warszawskiej Ochocie, o powierzchni 103 m2. Okna wychodzące na trzy strony świata, ponad 3m wysokości i niska zabudowa w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamieniecka

Praga-Południe,Warszawa

399 900 zł36 m² 10 986,30 zł/m²

 

Piętro:suterena/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Szukasz nieruchomości, która zarabia od pierwszego dnia? Ta oferta przy ul. Zamienieckiej 62 na warszawskiej Pradze-Południe to idealna propozycja dla inwestora szukającego bezpiecznej lokaty kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Powsinek,Warszawa

1 399 000 zł95 m² 14 689,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Wprowadzenie Prezentujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 95,24 m , zlokalizowane przy ulicy Puławskiej 270 w Warszawie. To komfortowa nieruchomość w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

5 500 zł86 m² 63,95 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia: apt. 3 pok, 86 m2 6 piętro /8 Budynek 2015 r, garaż podziemny, ochrona, zielone patio. Salon z dużą loggią i pięknym widokiem na miasto i parki 2 sypialnie (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nasienna

Włochy,Warszawa

7 000 zł105 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.Nowe, 4-pokojowe mieszkanie 105 m w nowym budynku z 2025 roku | Garaż podziemny | 2 łazienki | Nieumeblowane pokoje Na wynajem nowe, jeszcze niezamieszkałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka 3-pokojowa

Mokotów,Warszawa

1 380 000 zł7 m² 197 143 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Digital Broker oferuje na sprzedaż mieszkanie 71 m2, w apartamentowcu na warszawskim Mokotowie Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, jest wykończone w standardzie premium, okna z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mokotów,Warszawa

825 000 zł54 m² 15 277,80 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie położone na 4-tym piętrze 12-piętrowego docieplonego, zadbanego budynku, zbudowanego w 1977 technologii rama H. Instalacje wod-kan zostały wymienione. Całe wyposażenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

679 000 zł36 m² 18 861,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferujemy wyjątkowo stylowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone przy ul. Dickensa na warszawskiej Ochocie, jednej z najbardziej cenionych i stabilnych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

950 000 zł46 m² 20 828,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartamenty Saska Nad Jeziorem | 45,61 m | widok na zieleń i jeziorko Są miejsca, do których chce się wracać. Takie, w których dzień zaczyna się od światła odbijającego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzielna

Wola,Warszawa

5 400 zł54 m² 100 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2, znajdujące się na 7 piętrze w apartamentowcu z windą w samym centrum 1,5 km od Browarów Warszawskich. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przejazd

Marina Mokotów,Warszawa

3 100 zł54 m² 57,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem eleganckie, dwustronne mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Najważniejsze atuty: 2 pokoje | 54 m mieszkanie dwustronne - bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

2 200 zł20 m² 110 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie idealne dla singla bądź singielki! Nieruchomość: oferuję do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 20 mkw w bloku z windą na 6 piętrze. Lokal składa się z pokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

3 700 zł49 m² 75,51 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Bruna 6 jest idealnym wyborem. Auty mieszkania: metraż: 49 m Piętro: 5 Ekspozycja: południowo-wschodnia (mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Korkowa

Marysin Wawerski,Warszawa

4 300 zł70 m² 61,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m , położone na 2. piętrze w budynku z 2020 roku. Jest to pierwsza oferta najmu - mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obywatelska

Włochy,Warszawa

4 500 zł77 m² 58,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m , usytuowane na 2. piętrze w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na Nowych Włochach. Układ mieszkania: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Blaszana

Praga-Północ,Warszawa

609 000 zł37 m² 16 410,70 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe 37m2, z widokiem na Wisłę i Zamek Królewski na modnej Starej Pradze za 609000 zł. Lokal składa się z pokoju dziennego z wyjściem na zabudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pieńkowskiego

Mokotów,Warszawa

539 000 zł31 m² 17 353,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż: słoneczne mieszkanie z pięknym widokiem na Mokotowie ul. Pieńkowskiego 4 Jeśli szukasz funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji na Mokotowie, z dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Botewa

Tarchomin,Warszawa

3 600 zł68 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie na Białołęce Tarchomin przy ulicy Christa Botewa 10 o powierzchni 68 m2, znajdujące się na 8 piętrze w bloku z windą na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Gocławek,Warszawa

3 350 zł48 m² 69,79 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 1. piętrze w dzielnicy Gocławek. Układ i przestrzeń: 2 pokoje salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w samym sercu Warszawy przy ul. Mokotowska. Lokal znajduje się na 1. piętrze w 7-piętrowym budynku. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Norwida

Wola,Warszawa

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na 4 piętrze w budynku z windą przy ul. Norwida 3 w Warszawie. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kawy

Bemowo,Warszawa

2 790 zł62 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie przy ul. Fr. Kawy o powierzchni 62 m2, znajdujące się na 2 piętrze w bloku z windą. Układ pomieszczeń: mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleje Jerozolimskie

Stare Włochy,Warszawa

2 795 zł42 m² 66,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 - pokojowe Nowe mieszkanie z ogródkiem | Aleje Jerozolimskie 190 | Dostepny Garaż Na wynajem nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie z prywatnym ogródkiem, zlokalizowane przy Alejach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Muranów,Warszawa

5 900 zł128 m² 46,09 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament 128 m | 4 pokoje | metro dworzec gdański | ul. Słomińskiego | garaż Komfortowy i przestronny apartament o powierzchni 128 m , położony na 6 piętrze prestiżowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

4 000 zł100 m² 40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 100m , położone na 5 piętrze w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na Ursynowie przy ul. Wąwozowa. Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gdańska

Żoliborz,Warszawa

5 600 zł125 m² 44,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki i przestronny apartament z kominkiem, położony w prestiżowej, zielonej okolicy tuż przy Parku Kaskada. Doskonała lokalizacja zaledwie kilka minut spacerem od stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Giserska

Szamoty,Warszawa

777 000 zł37 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 37,04m , położone na 5 piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Giserskiej 9. Lokal został zaprojektowany z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sieczna

Lewandów,Warszawa

2 700 zł44 m² 61,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie na Białołece o powierzchni 44 m2, znajdujące się na 2 piętrze na zamkniętym osiedlu. *bez prowizji dla agencji Układ pomieszczeń: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Garwolińska

Młodych,Warszawa

3 200 zł51 m² 62,75 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcie, garwolińska 16a, praga południe lokalizacja Lokalizacja nieruchomości przy ul. Garwolińskiej 16a to doskonałe połączenie spokoju i wygody życia w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kokoryczki

Gocławek,Warszawa

2 900 zł39 m² 74,36 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie | 39 m2 | ul. Kokoryczki 3a | Praga-Południe Budynek: mieszkanie znajduje się na nowoczesnym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu Nowa Grochowska przy ul. Kokoryczki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kierbedzia

Dolny Mokotów,Warszawa

4 800 zł63 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie na Dolnym Mokotowie o powierzchni 63 m , znajdujące się na 7 piętrze w nowoczesnym apartamentowcu z windą. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miarki

Bemowo,Warszawa

799 999 zł72 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trójstronne mieszkanie na Bemowie w bloku z roku 1995 3-pokojowe mieszkanie o pow. 72m2 przy ul. Miarki składające się z: przedpokoju Salonu Kuchni Sypialni Pokoju Łazienki (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

2 600 zł25 m² 104 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna kawalerka na Woli o powierzchni 25 m , znajdująca się na 2 piętrze kamienicy, która jest na przestronnym terenie. Nieruchomość posiada balkon. Świetna lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

3 999 zł65 m² 61,52 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na 5. piętrze w nowoczesnym budynku z 2013 roku. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stokłosy

Stokłosy,Warszawa

2 600 zł33 m² 78,79 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne, przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m , położone na osiedlu Stokłosy przy ul. Stokłosy 2/4, w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra Ursynów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

749 000 zł42 m² 17 706,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie na warszawskiej Woli - świetna lokalizacja przy metrze. Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 42,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

4 200 zł53 m² 79,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie przy ul. Powstańców Śląskich 65a, o powierzchni 53 m2, znajdujące się na 3 piętrze w apartamentowcu. Układ pomieszczeń: mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

4 550 zł49 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane na 4 piętrze nowoczesnego budynku z 2016 roku przy ul. Siedmiogrodzka. Lokal zaprojektowany.