dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 445 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 445 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Leszczyńska

Śródmieście,Warszawa

1 600 zł28 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 28 m2 mieszkanie jednopokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze. Bardzo ciche mieszkanie. Polecam Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ursynów

Ursynów,Warszawa

630 000 zł85 m² 7 411,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Prowizję pokrywa sprzedający! Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie na bliskim, zielonym Ursynowie. Mieszkanie do remontu i własnej aranżacji o ciekawym rozkładzie. Duża kuchnia z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Banderii

Wola,Warszawa

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcie mieszkanie na bliskiej Woli z bardzo dobrym dojazdem do Centrum (bezpośrednio przed blokiem przystanek tramwajowy: 20, 23, 24 oraz autobusowy: 102, 103, 136). Mieszkanie wyposażone jak na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

210 000 zł31 m² 6 709,27 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Zadbana kawalerka na Dąbrówce Wiślanej, idealna zarówno do zamieszkania jak i pod wynajem Mieszkanie jest dobrze doświetlone, rano słońce nas nie budzi, ale za to mamy go pod dostatkiem do samego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kawcza

Praga-Południe,Warszawa

487 291 zł73 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Do sprzedania mieszkanie na pierwszym piętrze, 2-poziomowe,mieszkanie na 1 piętrze + antresolaniski czynsz naliczany bez antresoli!stan deweloperski lub wykończenie pod klucz (cena stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kawcza

Praga-Południe,Warszawa

341 619 zł55 m² 6 211,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania 2 poziomowe mieszkanie w przedwojennej 2 kondygnacyjnej kamienicy Mieszkanie na 1 piętrze plus antresola czynsz tylko od powierzchni na 1 piętrze baz antresoli * Treść niniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kłopotowskiego

Praga-Północ,Warszawa

358 000 zł48 m² 7 458,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Mieszkanie w kamienicy z lat 30-tych, w urokliwej części Starej Pragi, wysokie 3m. Po generalnym remoncie. Salon z otwartą kuchnią 22mkw, sypialnie 10 i 9 mkw, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

270 000 zł27 m² 10 112,40 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe na w świetnej lokalizacji ścisłego centrum Warszawy. Na wprost budynku jest park Saski. Mieszkanie usytuowane na 2-gim piętrze. Budynek po wymianie instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

450 000 zł62 m² 7 315,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Znajduje się ono na pierwszym piętrze, a na piętrze są tylko dwa mieszkania. W bloku obok, po wyjściu z osiedla jest sklep Marcpol, na przystanek idzie się z 5 minut, a dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chodecka

Targówek,Warszawa

239 000 zł36 m² 6 638,89 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Ładne i funkcjonalne mieszkanie na warszawskim Bródnie o pow. 36 m2 - pokój z otwartą kuchnią, łazienka, przedpokój i garderoba, która jest olbrzymią zaletą , gdy mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oświatowa

Jelonki,Warszawa

359 000 zł60 m² 5 983,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania przestronne i słoneczne mieszkanie na poddaszu. Okna na trzy strony. Mieszkanie składa się z dużego pokoju (28,7m2), sypialni(9m2), osobnej kuchni(8,8m2), łazienki(2,6m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marconich

Wilanów,Warszawa

5 000 zł160 m² 0,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartament 160 m2 w sercu Starego Wilanowa. Kuchnia połączona z jadalnią, salon, gabinet, 2 sypialnie, 3 łazienki, pralnia/pomieszczenie gospodarcze. Dodatkowo 2 miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

372 000 zł66 m² 5 636,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe mieszkanie (66,6m2) na cichym, spokojnym, zamkniętym osiedlu Regaty w dzielnicy Warszawa Białołęka. Mieszkanie jest na ostatnim, 3 piętrze, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Arkuszowa

Bielany,Warszawa

799 000 zł115 m² 6 947,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

5 pokoi, 2 łazienki. Czynsz 850zl. apartament tuż przy otulinie Parku Kampinoskiego, gustownie i funkcjonalnie zaprojektowany i urządzony. Bardzo słoneczny, przestronny, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

345 000 zł50 m² 6 831,68 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Tylko sprzedający płaci prowizję! Rozkładowe mieszkanie 50,5m2 składające się z 2 kwadratowych, ustawnych pokoi: salon 21m2 na podłodze panele i 14m2 na podłodze mozaika. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 300 zł39 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w zadbanej kamienicy na Mokotowie o powierzchni 39m2. Duży pokój 20m2. Kuchnia ( 10m2) w pełni wyposażona ( nowa zabudowa, zmywarka). Łazienka ( 4m2) z prysznicem. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mozarta

Mokotów,Warszawa

480 000 zł72 m² 6 713,29 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na służewiu nad dolinką 4 pokojowe, rozkładowe, dwustronne wschód zachód, ciche. Mieszkanie do remontu, jednak wszystkie okna wymienione na plastikowe, terakoty i glazury w kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszowska

Praga-Południe,Warszawa

345 000 zł40 m² 8 625 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie w stylu prowansalskim,wykończone luksusowo,sprzedaż z całością umeblowania -antyki,prowansalska kuchnia itp.Sypialnia z biblioteką i garderobą,łazienka w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bielańska

Śródmieście,Warszawa

439 000 zł47 m² 9 340,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Idealne mieszkanie w idealnym miejscu. Bradzo ciche dobre do zamieszkania jak i na inwestycję. Budynek po remontach. Mieszkanie do wejścia. * treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wiślana

Białołęka,Warszawa

245 000 zł35 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

słoneczne mieszkanie na Białołęce (osiedle Regaty, ul. Żeglugi Wiślanej), na nowym strzeżonym osiedlu. Blok oddany w 2010r. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w trzypiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wittiga

Białołęka,Warszawa

310 000 zł62 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Pilnie na sprzedaż lub zamiana na 2 pokojowe tylko na Tarchominie z dopłatą tj.rozliczeniem za nadmetraż.LokalizacjaWarszawa/ Białołękaul. Wittiga (blok- piętro 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Palestyńska

Targówek,Warszawa

335 000 zł54 m² 6 203,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Rozkładowe mieszkanie na strzeżonym i spokojnym osiedlu na Bródnie. Mieszkanie na 3 piętrze w niskim budynku bez windy, z miejscem parkingowym na terenie osiedla. Cena obejmuje 53.7m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sielecka

Mokotów,Warszawa

360 000 zł47 m² 7 659,57 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie w odległości sto metrów od Łazienek Królewskich! Przedstawiamy Państwu mieszkanie w super lokalizacji! Bliskość Łazienek Królewskich sprawia, że mieszkając tu masz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Coopera

Bemowo,Warszawa

330 000 zł33 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Parter z ogródkiem i ogrodem zimowym. Warszawa Bemowo osiedle Lazurowa. Blok z 2009r. Stan idealny nigdy nie zamieszkałe wyposażone z dużaymi zabudowanymi szafami. Cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pięciolinii

Ursynów,Warszawa

479 000 zł68 m² 7 044,12 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe, przestronne i bardzo widne, w pobliżu metra Urysnów oraz Stokłosy. Okolica cicha, dużo zieleni, bardzo dobry punkt komunikacyjny. W okolicy szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wyspowa

Targówek,Warszawa

613 975 zł120 m² 5 116,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie na Zaciszu w bloku na ogrodzonym i strzeżonym osiedlu. Powierzchnia całkowita 120m : 88m pow. użytkowej + 32 m skosów na antresoli. Nowocześnie urządzone - szafy wnękowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

329 000 zł58 m² 5 721,74 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie 57,50m2 skladajace sie z 3 pokoi /dzienny- 16m2 i dwoch sypialni/, przedpokoju /pojemne pawlacze/, widnej kuchni, lazienki i wc. Usytuowane na podwyzszonym parterze. Bez windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

215 000 zł30 m² 7 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Nowa, umeblowana (pralka, lodówka, sprzęt rtv i agd) kawalerka o pow. 30m2 z dużym widnym pokojem połączonym z kuchnią oraz ładną łazienką. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wincentego

Zacisze,Warszawa

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie (42m2 / 1 piętro) na zamkniętym, strzeżonym osiedlu Zielone Zacisze. W klatce winda. Salon z aneksem kuchennym w nowej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kabacki Dukt

Kabaty,Warszawa

1 600 zł27 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

27 m2, metro, tesco, las Kabacki

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tańskiego

Warszawa,mazowieckie

270 000 zł40 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie znajduje się w cichej, dobrze skomunikowanej, zielonej okolicy. Posiada balkon z zejściem do ogródka. W bardzo bliskim sąsiedztwie -następna ulica- jest szkoła podstawowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Mokotów,Warszawa

338 000 zł50 m² 6 760 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 3-pokojowe, warszawa Mokotów dolny, ul. Zwierzyniecka ,powierzchnia 50m2, położone na 9 piętrze, słoneczne, rozkładowe z dużą, widną, ustawną kuchnią w zadbanym budynku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dantego

Bielany,Warszawa

429 000 zł65 m² 6 640,87 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Do Sprzedania mieszkanie, 4 pokoje, 9 piętro, blok, rama H, 10 piętrowy, wielkapłyta, rok oddania do eksploatacji 1975r. Warszawa, bielany, powierzchnia całkowita: 64,6 m. kw.Czteropokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

4 200 zł100 m² 42 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, jasne mieszkanie 100 metrowe na 10 piętrze, 2 sypialnie, duży salon z garderobą, duże wnękowe szafy, 2 łazienki (prysznic + wanna), kuchnia w pełni wyposażona. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

489 000 zł61 m² 8 016,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Atrakcyjne mieszkanie -2 pokojowe 61.30m2 wygodne i funkcjonalne, kuchnia oddzielna z oknem, 3 szafy komandora 2 w przedpokoju, 1 w sypialni, Bardzo duży balkon, do mieszkania przynalezy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Waszyngtona

Praga-Południe,Warszawa

355 000 zł57 m² 6 228,07 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Bardzo atrakcyjne mieszkanie w cichym zakątku bliskiej Pragi w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Skaryszewskiego. Trzy pokojowe, rozkładowe o łącznej powierzchni 57m.kw. Salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kroczewska

Białołęka,Warszawa

790 000 zł168 m² 4 702,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania Bardzo ładne, przestronne mieszkanie usytuowane w skrajnym segmencie na własnej działce o pow. 600 m. Atrakcyjna lokalizacja na granicy Warszawy, bezpośrednio pod lasem, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartograficzna

Lewandów,Warszawa

310 000 zł57 m² 5 438,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

nowocześnie zaprojektowane mieszkanie na nowopowstałym strzeżonym całodobowo osiedlu "Lewandów Park" o niskiej zabudowie. Całość została wybudowana w bezpośredniej bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorycka

Bielany,Warszawa

290 000 zł37 m² 7 837,84 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Atrakcyjne mieszkanie przy Lasku Bielańskim! Polecam, nowa atrakcyjna cena! 2 pokoje, 37m 2 ul. Dorycka na Bielanach przy metrze Młociny Jasne, rozkładowe mieszkanie, usytuowane na siódmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kawcza

Praga-Południe,Warszawa

535 788 zł81 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

210 000 zł27 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Sprzedam mieszkanie 26,59 m2 na osiedlu Bliska Wola przy ulicy kasprzaka/prymasa tysiąclecia/ordona. Mieszkanie idealne jako pierwsze mieszkanie, dla studenta lub w celach inwestycyjnych. Doskonała.