dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 407 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 407 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Nabielaka

Mokotów,Warszawa

912 000 zł83 m² 11 001,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Piękne mieszkanie w znakomitej lokalizacji w apartamentowcu z 2000 roku usytuowanego w pobliżu dwóch parków Łazienki Królewskie i Morskie Oko.Mieszkanie urządzone wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

415 000 zł82 m² 5 060,98 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Witam Państwa! Mam przyjemność zaproponować Państwu mieszkanie o powierzchni 82m zlokalizowanego na dziewiątym piętrze w budynku mieszkalnym w Warszawie, w dzielnicy Bielany - ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

476 000 zł51 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Dwupokojowe z klimatem na starej Saskiej Kępie! Mieszkanie ciepłe, słoneczne ciche z balkonem. W budynku w który znajduje się mieszkanie wymieniono instalacje, ocieplono go.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ursynów

Ursynów,Warszawa

480 000 zł61 m² 7 868,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie o powierzchni 61 m2 - 3 pokojowe z widną kuchnią w niskim budynku na 3-cim piętrze. Nieruchomość w w bardzo dobrym stanie, po przeprowadzonym generalnym remoncie (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Rzymowskiego

Mokotów,Warszawa

249 000 zł27 m² 9 222,22 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie na Mokotowie na Służewiu, blisko Galerii Mokotów, w doskonałym punkcie komunikacyjnym, blisko przystanki autobusowe i tramwajowe. Budynek pierwotnie był 7 piętrowy, zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Blacharska

Mokotów,Warszawa

275 000 zł42 m² 6 501,18 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

ul. Blacharska 42,3m2, 2 pokoje, 275.000PLN KONTAKT: Parametry ogólne: Jednostronne rozkładowe mieszkanie o powierzchni 42,3m2. Mieszkanie w cichej okolicy, dużo zieleni 5min do metra, 5min do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

1 690 000 zł98 m² 17 244,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nowoczesny luksusowy penthouse zaprojektowany przez architekta wnętrz w sąsiedztwie parku Fort Bema na Bemowie dla najbardziej wymagających klientów. Wykończony w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małej Brzozy

Białołęka,Warszawa

459 000 zł63 m² 7 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe 63 m2 zlokalizowane na małym osiedlu dwupiętrowych bloków na Białołęce, w pobliżu skrzyżowania Trasy Toruńskiej z ulicą Głębocką. Bardzo dogodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Bema

Wola,Warszawa

1 310 000 zł162 m² 8 086,42 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Rodzinny apartament W najlepszym punkcie woli 5-pokojowy apartament w najlepszym punkcie Woli - między ul. Wolską i ul. Kasprzaka, z rozległą panoramą stolicy widoczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

518 000 zł72 m² 7 194,44 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m2 zlokalizowane na Grochowie przy rondzie Wiatraczna, aleja Stanów Zjdnoczonych .Doskonała lokalizacja , świetne połączenie komunikacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

330 000 zł50 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Dwupokojowe, bardzo jasne i ciche mieszkanie o pow. 50m2. Na powierzchnię mieszkania składają się: widna kuchnia (6,6m2), pokoje na planie kwadratu (23,8 i 10,4 m2), przedpokój (5,8m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chodecka

Targówek,Warszawa

1 150 zł37 m² 31,08 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Prezentujemy dwu pokojowe mieszkanie z widną oddzielną kuchnią usytuowane na 2 piętrze w 11 piętrowym budynku. Pokoje o pow ok. 17m2 i 8m2. W kuchni nowe szafki, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łojewska

Targówek,Warszawa

315 000 zł50 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam słoneczne 3 pokojowe o powierzchni 50m. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym bloku z dwoma windami. Okna (pcv) od pokoi wychodzą na zachód, a od kuchni na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Solec

Śródmieście,Warszawa

552 900 zł57 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Budynek apartamentowy w samym sercu Powiśla z widokiem na Wisłę, stadion Narodowy i centrum Warszawy. Na dwunastu kondygnacjach budynku zaprojektowane zostały nowoczesne apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ząbkowska

Praga-Północ,Warszawa

1 800 zł67 m² 26,87 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, 67 m2, II piętro, ulica Ząbkowska. Jasna, duża łazienka, olbrzymia szafa wnękowa w przedpokoju, nowa kuchnia - oddzielna, duży salon połączony otwartym oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Smolna

Śródmieście,Warszawa

650 000 zł68 m² 9 558,82 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1934

Niezwykła okazja! Rozkładowe, dwupokojowe położone w ścisłym Centrum Warszawy, zaledwie ok. 200m od ulicy Nowy Świat! Widok z okien na Muzeum Narodowe, park Kultury i całe południowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

730 000 zł72 m² 10 138,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Wygodne mieszkanie przy metrze wilanowska Atrakcyjne mieszkanie w bloku z 2002 roku w doskonałej lokalizacji - Al. Wilanowska przy Dworcu Południowym! 3 pokoje - salon (27m), 2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okna wychodzące na stronę zachodnią, na teren zielony między budynkami. Cicho.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

395 000 zł57 m² 6 929,82 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3pokojowe mieszkanie przy metrze Wilanowska! 435000pln 395000pln Mieszkanie w świetnym punkcie komunikacyjnym - do stacji Metro Wilanowska 5 minut spacerem. Składa się z przedpokoju (3,5 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niegocińska

Mokotów,Warszawa

320 000 zł50 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Super okazja! mokotów 3 pokoje - 320 000 zł! Mieszkanie do lekkiego remontu. Czyste, ciepłe,słoneczne z wieloma możliwościami aranżacji. Okna drewniane. Można połączyć dwa mniejsze pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

699 000 zł85 m² 8 223,53 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Trzypokojowe mieszkanie w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym. Mieszkanie rozkładowe do własnej aranżacji. Bardzo dobry rozkład pomieszczeń. W przedpokoju duża szafa wnękowa. Loggia około 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Syrokomli

Bródno,Warszawa

1 100 zł31 m² 35,48 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Jednopokojowe mieszkanie 31m. czystę zadbane, podstawowe meble, pralka lodówka, od juz! kaucja + opłąty licznikowe+ 1100zł/m-c

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wittiga

Tarchomin,Warszawa

300 000 zł46 m² 6 521,74 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie 2 pokojowe 18 i 12m, pokoje na południowy wschód, kuchnia na północny zachód. Budynek usytuowany blisko trasy mostu M. Skłodowskiej z dobrym dojazdem do metra Młociny ( tramwaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

1 950 zł45 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Media: internet - stałe łącze, telewizja kablowa pakiet podstawowy (około 60 programów) Telefon: nie ma telefonu stacjonarnego, na życzenie wynajmującego może zostać założony w przeciągu 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

599 000 zł84 m² 7 130,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Bardzo ładne, funkcjonalne mieszkanie w budynku z cegły, blisko metra Słodowiec. Pokoje rozkładowe, parkiet, 24/18/10/10 mkw., kuchnia widna, glazura i terakota, wyposażona, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dobra

Powiśle,Warszawa

2 200 zł63 m² 34,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament do wynajęcia ul. Dobra 27 Warszawa Powierzchnia 63 m kw. Dostępne do wynajmu średnio lub długoterminowego. Wysokość czynszu wynosi 2200 pln + opłata za energię elektryczną Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chocimska

Mokotów,Warszawa

4 500 zł103 m² 43,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia piękne, przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 103 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze w przedwojennej kamienicy z windą, w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa

Śródmieście,Warszawa

385 000 zł44 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie własnościowe na ulicy Wałowej, śródmieście w pobliżu Starego i Nowego Miasta oraz Parku Krasińskich. Bardzo dobra komunikacja Metro, przystanki: autobusowy i tramwajowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

4 300 zł89 m² 48,31 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypkojowy apartament, całkowicie wykończony z wykorzystaniem najlepszej klasy materiałów, umeblowany. Salon połączony z otwartą kuchnią z zabudową wyspową, lodówko-zamrażarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

349 000 zł38 m² 9 306,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie na Powiślu, ciche i słoneczne. Wysoki standard wykończenia, świeżo po remoncie. Wymienione zostały wszystkie instalacje, nowe drzwi zewnętrzne (antywłamaniowe) i wewnętrzne, nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ostroroga

Wola,Warszawa

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 usytuowane na strzeżonym osiedlu Młyny Królewskie przy ul. Ostroroga. Składa się z dużego pokoju połączonego z kuchnią o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radarowa

Ochota,Warszawa

287 000 zł37 m² 7 756,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadbane dwupokojowe mieszkanie 37m2 w niskiej zabudowie 4 piętrowej. Mieszkanie sprzedaję z pełnym wyposażeniem i umeblowaniem (sprzęt agd oraz meble). Osiedle położone w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

850 000 zł126 m² 6 746,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2004

Dwupoziomowy apartament z dwoma miejscami postojowymi i komórką lokatorską. 125 m2 powierzchni użytkowej, 140 m2 powierzchni po podłodze. Założona księga wieczysta. Mieszkanie zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Francuska

Praga-Południe,Warszawa

357 000 zł47 m² 7 595,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie trzypokojowe (17 m2, 9 m2, 6m2) do remontu usytuowane na 0/3 p. Zlokalizowane w niedalekiej odległości od ul. Francuskiej (serce Saskiej Kępy), w cichej i spokojnej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Batuty

Służew,Warszawa

480 000 zł71 m² 6 760,56 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 4-ro pokojowe do remontu na osiedlu Służew n/dolinką, w doskonałej lokalizacji, blisko stacja metra Służew. Lokal o ciekawym rozkładzie.Cichy.Ładny widok z okien. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Sztormowa

Mokotów,Warszawa

3 995 000 zł204 m² 19 583,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Nowoczesny luksusowy penthouse zaprojektowany przez architekta wnętrz na osiedlu Marina Mokotów dla najbardziej wymagających klientów. Wykończony w wysokim standardzie z najwyższej klasy.