dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 349 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 349 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wołomińska

Praga-Północ,Warszawa

449 000 zł30 m² 14 916,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży ustawnej kawalerki o powierzchni 30,1 m , położonej na warszawskiej Pradze-Północ - w dobrze skomunikowanej części dzielnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego

Wola,Warszawa

849 000 zł49 m² 17 326,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe mieszkanie! nrożne Do sprzedaży bardzo widne i przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 zlokalizowane w Warszawie, w dzielnicy wola/nowolipki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

620 000 zł44 m² 13 964 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Jasne mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 44,4 m , w pełni przygotowane do zamieszkania. Znajduje się w świetnie skomunikowanej części Białołęki, przy ulicy Aluzyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

579 000 zł45 m² 12 895,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Szukasz mieszkania dla rodziny lub inwestycji z potencjałem do własnej aranżacji w świetnej lokalizacji? To funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Wileńskiej 18 może stać się dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cypryjska

Służew,Warszawa

998 000 zł74 m² 13 541,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie w zadbanym budynku z cegły z 1993 roku bez windy. Mieszkanie położone w wewnętrznej czyści osiedla Cypryjska. Budynek objęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

4 700 zł68 m² 68,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Warszawa | Mokotów | ul. Bluszczańska. Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku. W pełni umeblowane i wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długosza

Wola,Warszawa

849 000 zł50 m² 16 946,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone w świetnej lokalizacji na warszawskiej Woli, w klimatycznej przedwojennej kamienicy. Nieruchomość znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Nowodwory,Warszawa

685 000 zł47 m² 14 574,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie położone na warszawskiej Białołęce - Nowodwory. Lokal znajduje się na 6 piętrze, co zapewnia wyjątkową ilość naturalnego światła oraz przyjemny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wola,Warszawa

3 500 zł43 m² 81,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe 43 m3 nowoczesne mieszkanie na warszawskiej Woli. Umeblowane i wyposażone w wysokim standardzie, na nowym osiedlu. Doskonała lokalizacja i połączenie z pozostałymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Celownicza

Praga-Południe,Warszawa

1 149 000 zł48 m² 23 897,70 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Avenue Estate przedstawia wyjątkowy, luksusowy apartament z loggią i miejscem parkingowym, położony w spokojnej części Pragi-Południe, w budynku Horyzont Praga przy ul. Celowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Burakowska

Wola,Warszawa

5 900 zł67 m² 88,06 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania przy ul. Burakowskiej. Inwestycja zlokalizowana jest w bliskim sąsiedztwie Centrum Handlowego Arkadia. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 749 999 zł80 m² 21 766,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferujemy na sprzedaż ekskluzywny, trzypokojowy apartament o powierzchni 80,4 m , położony w prestiżowej lokalizacji w sercu Miasteczka Wilanów, tuż przy Osi Królewskiej. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

1 385 000 zł71 m² 19 507 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż narożne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m , położone w nowoczesnej inwestycji Living Point Mokotów (2018). To propozycja dla osób, które cenią sobie świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

988 000 zł38 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:5/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży apartament o powierzchni 38,02 m2 znajdujący się w prestiżowej inwestycji dwóch 22- piętrowych wież Platinum Towers przy ul. Grzybowskiej 61. Mieszkanie z dużą, 8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ursynów,Warszawa

899 000 zł68 m² 13 220,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej cenie! Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Rakowiec,Warszawa

639 000 zł47 m² 13 595,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Przedstawiam Państwu mieszkanie w Warszawie przy ul, grójeckiej 47m2 między Dickensa a Korotyńskiego o wysokości 250 cm. Lokal posiada dwa pokoje , widną sporą kuchnię, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

750 000 zł46 m² 16 163,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferujemy do zakupu ciekawe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,41 m . Jest ono położone na 3. piętrze w pięciopiętrowym budynku z windą z 2006 roku. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Afrykańska

Saska Kępa,Warszawa

779 000 zł48 m² 16 229,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do mieszkania na pograniczu Saskiej Kępy i Pragi Południe, w bliskiej odległości spacerem do zielonych terenów Parku Skaryszewskiego Cechy mieszkania: oddzielna widna kuchnia ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Darwina

Praga-Północ,Warszawa

430 000 zł25 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Westate Wola ma przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 25 m , położone w jednej z najlepiej skomunikowanych lokalizacji na Pradze - bezpośrednio przy Rondzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jerzego Waszyngtona

Saska Kępa,Warszawa

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie w okolicy Saska Kępa o powierzchni 55 m , zlokalizowane na 2 piętrze w 8-piętrowym bloku z dwoma windami. Nieruchomość posiada garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

1 049 000 zł60 m² 17 483,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż dwupoziomowe, bardzo jasne mieszkanie o powierzchni łącznej 60m usytuowane na 6 i 7(ostatnim) piętrze. Pierwotnie mieszkanie posiadało 3 pokoje, lecz obecnie jedna sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chrzanowska

Bemowo,Warszawa

1 100 000 zł53 m² 20 688,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie na Bemowie na strzeżonym osiedlu w bloku z 2018 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 53.17m2 przy ul. Chrzanowskiej składające się z: przedpokoju Salonu Aneksu kuchennego Pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pańska

Wola,Warszawa

780 000 zł46 m² 16 846,70 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 46,3 m , zlokalizowane przy ul. Pańskiej 65 w samym centrum Warszawy. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sierakowskiego

Praga-Północ,Warszawa

5 500 zł65 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament W porcie praskim Przestronny | Wysoki standard | W pełni wyposażony | Miejsce postojowe w garażu | Przestronne | W pełni wyposażone | Monitoring | Ochrona |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kabaty,Warszawa

5 000 zł75 m² 66,43 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

75,27 m | 3 pokoje | salon z kuchnią | duży balkon | garaż | piwnica | Kabaty Jeśli szukasz mieszkania, które robi wrażenie od pierwszego wejścia właśnie je znalazłeś! Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pańska

Wola,Warszawa

950 000 zł46 m² 20 518,40 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Klimatyzowane, po remoncie, jasne, 3-pokojowy mieszkanie położone na 8 piętrze, w doskonałej lokalizacji, tuż przy metrze Rondo onz, fabryce Norblina, browarach Warszawskich. Rondo onz | 46,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzieci Warszawy

Skorosze,Warszawa

680 000 zł45 m² 14 978 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Opiekun oferty Aleksandra Nowakowska tel. Przedstawiam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,4 m, położone na piątym piętrze, w atrakcyjnej lokalizacji gotowe do zamieszkania. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sieczna

Białołęka,Warszawa

489 000 zł29 m² 16 862,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Białołęka ul. Sieczna > stacja metra Kondratowicza 10 min autobusem > bezpośrednio obok osiedla poczta, paczkomaty, żabka, mnóstwo sklepów, mnóstwo punktów usługowych (kosmetyka, fryzjerzy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kazachska

Wilanów,Warszawa

3 300 zł46 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem: 2 pokoje, 46 m komfortowe mieszkanie z miejscem postojowym w cenie | Wilanów, ul. Kazachska 5. Dla kogo? Mieszkanie idealne dla singla lub pary. Osób które szukają wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

970 000 zł55 m² 17 636,40 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Oferuję do sprzedaży rozkładowe mieszkanie w powojennej kamienicy w samym centrum miasta. Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Marszałkowskiej, blisko stacji metra Centrum w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Deotymy

Wola,Warszawa

1 249 900 zł58 m² 21 550 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży trafia mieszkanie w dzielinicy Wola na pogranoczu poddzielnicy Młynów i Koło, szczególnie rekomendowane dla osób potrzebujących większej przestrzeni do codziennego życia, 58m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Stary Żoliborz,Warszawa

930 000 zł43 m² 21 815,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż - Stary Żoliborz, ul. Słowackiego 20 Na sprzedaż eleganckie, w pełni wyremontowane mieszkanie położone w jednej z najbardziej prestiżowych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stryjeńskich

Kabaty,Warszawa

4 000 zł72 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 4 pok. o pow. 72m2, zlokalizowane na pięknie zagospodarowanym zamkniętym osiedlu. Pokój dzienny połączony jest z kuchnią i tworzy otwartą przestrzeń. Trzy mniejsze zamykane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

775 000 zł47 m² 16 454,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 47.1 m2 znajduje się na 4 piętrze i składa się z: - Niezależnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krymska

Stegny,Warszawa

825 000 zł64 m² 12 931 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,8m2 z piwnicą na Mokotowie. Podstawowe informacje: 4-pokojowe przestronne mieszkanie znajdujące się na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ignacego Potockiego

Powiśle,Warszawa

649 000 zł34 m² 19 088,20 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Dwustronne, dwupokojowe mieszkanie na Warszawskim Powiślu przy ulicy Potockiego, składające się z: salonu Sypialni Kuchni Łazienki Przedpokoju Balkon Balkon francuski Lokal do odświeżenia, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bonifraterska

Śródmieście,Warszawa

935 000 zł48 m² 19 577,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie z dużym potencjałem inwestycyjnym, na Nowym Mieście, 47,76 m , z piwnicą i balkonem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Potoki

Sadyba,Warszawa

15 000 zł119 m² 126,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament na wynajem - ul. Potoki, zielona enklawa Mokotowa Na wynajem wyjątkowy apartament zlokalizowany przy ul. Potoki - w jednej z najbardziej kameralnych i zielonych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wagów

Ursynów,Warszawa

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m , zlokalizowane przy ulicy Braci Wagów 20 w nowoczesnym budynku z windą. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Holzera

Warszawa,mazowieckie

766 596 zł40 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie: powierzchnia 39.72 m2 + ogródek 32.24 m2 Budynek: Części wspólne wykończone naturalnymi materiałami: kamień, ceramika, drewno.Indywidualnie zaprojektowane, reprezentacyjne lobby wejściowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Praga-Północ,Warszawa

649 000 zł61 m² 10 639,30 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Nowa cena! Na sprzedaż poleca się mieszkanie 3-pokojowe, dwustronne o bardzo praktycznym i wygodnym rozkładzie pomieszczeń. W pakiecie szeroki widok na okolicę oraz wschody i zachody.