dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 413 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 413 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bielany,Warszawa

615 000 zł65 m² 9 461,54 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie z osobną widną kuchnią na Bielanach przy ulicy Bogusławskiego. Odrębna własność - można kupić na kredyt. Mieszkanie o powierzchni 64,81m na co składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Bielany,Warszawa

840 000 zł57 m² 14 737 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 57M2 ,3pok, ul.Reymonta,(Warszawa, Bielany Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczekocińska

Mokotów,Warszawa

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 35m2 na Mokotowie w pobliżu stacji metra racławicka, 1 pok., oddzielna kuchnia, łazienka, przedpokój, balkon. Mieszkanie znajduje się na 2-gim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warneńska

Mokotów,Warszawa

595 000 zł64 m² 9,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Wygodne 4 pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem na zmiany aranżacyjne. Spokojnie, cicho a w okolicy wszystko co potrzebne do wygodnego życia. Idealne dla rodziny i na wynajem! Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Słomińskiego

Żoliborz,Warszawa

1 490 000 zł102 m² 14 608 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Apartament 102M2, 3pok., ŻOLIBORZ, UL.SŁOMIŃSKIEGO (Warszawa, Żoliborz,GARAŻ I KOMÓRKA Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

626 000 zł53 m² 11 811,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m2 w bezpośrednim sąsiedztwie metra Wawrzyszew (2 minuty pieszo). Lokal na 2 piętrze w niskim budynku z lat 60-tych. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Malborska

Bródno,Warszawa

640 000 zł52 m² 12 261 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania duże 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52m2 znajdujące się na strzeżonym osiedlu o niskiej zabudowie z 2007 roku przy ulicy Malborskiej 15. Lokal mieści się na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bohaterewicza

Gocław,Warszawa

1 980 000 zł106 m² 18 679 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 106 M2, 3 pokoje, praga-południe, gocław, ul.BOHATEREWICZA Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym stanie w bezpiecznej okolicy na Gocławiu na ulicy Bohaterewicza. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

296 000 zł25 m² 11 727 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Park Leśny Rembertów jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pięciolinii

Ursynów,Warszawa

345 000 zł31 m² 11 129 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

ul. Pięciolinii 6 - w tej lokalizacji chcę przedstawić Państwu nieruchomość o powierzchni 31 m2, składającą się z: dużego 19 m2 salonu oddzielnej kuchni z oknem łazienki przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niegocińska

Mokotów,Warszawa

430 000 zł44 m² 9 862,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Idealnie ciche mieszkanie 2- pokojowe w zielonej okolicy! Na prezentowane mieszkanie o powierzchni 37,1 m składają się z dwa pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nerudy

Bielany,Warszawa

545 000 zł44 m² 12 386,40 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe mieszkanie 43,8m2 (2 pokoje, kuchnia, łazienka) na 13 piętrze w bloku 15 piętrowym wykonanym w technologii rama H z 1980 r. wysokość 260 cm. Ekspozycja mieszkania północny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

320 000 zł16 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dla inwestora dwupak- dwie bliźniacze Kawalerki po ok 16 m2 każda na jednej kw w centrum Warszawy, ul. Karolkowa - 300 m od Metro Rondo Daszyńskiego, -kamienica po rewitalizacji (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Wola,Warszawa

410 000 zł27 m² 15 185,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka przy ulicy Syreny oddalona o 300m od Stacji Metra Młynów. Mieszkanie o powierzchni 26,4m składa się z przestronnego pokoju dziennego o powierzchni ok 15m, z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piaskowa

Wola,Warszawa

865 000 zł56 m² 15 446,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Prezentuję do sprzedaży jasne, dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Piaskowej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze kameralnego osiedla z mnóstwem dobrze utrzymanej zieleni i placem zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karabeli

Bemowo,Warszawa

415 000 zł46 m² 9 059 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie z dużymi oknami (wschód/południe) z pięknym widokiem. Mieszkanie ciepłe i jasne. Wymaga remontu. Mieszkanie z możliwością założenia księgi wieczystej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Rakowiec,Warszawa

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Ochota, mołdawska / Żwirki i Wigury, 2 pokoje, 36 m2; osobna ślepa kuchnia; brak balkonu; 8 piętro z 10. Ciche! Budynek otoczony zielenią. Mieszkanie po remoncie. Budynek w dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

7 900 zł89 m² 88,76 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania na wynajem przy ulicy Chłodnej. Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 89m2 usytuowane na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ujazdów,Warszawa

3 200 zł35 m² 91,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowy funkcjonalny apartament w doskonałej lokalizacji w bezpośrednim sąsiedztwie Łazienek Królewskich. Mieszkanie jest częściowo umeblowane, właściciel może również zabrać meble aby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żywnego

Mokotów,Warszawa

499 000 zł36 m² 13 765,50 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 36.5 metrowe, dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Żywnego 23, mokotów, warszawa. Status prawny mieszkania: pełna własność z księgą wieczystą bez obciążeń. Stan mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łucka

Wola,Warszawa

6 300 zł127 m² 49,61 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu dwustronny apartament usytuowany na styku dzielnic śródmieście/wola. Doskonały wybór dla osób ceniących sobie świetną lokalizacje, w okolicy jest wiele przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ochota,Warszawa

549 000 zł36 m² 15 972,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne, wyremontowane mieszkanie z aneksem kuchennym idealne dla singla lub pary. Lokalizacja przy jednej z głównych ulic Warszawy zapewni Ci dostęp, do wszystkiego czego potrzebujesz. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Wola,Warszawa

419 000 zł29 m² 14 448,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Przestronna kawalerka z możliwością wydzielanie małej sypialni przy ulicy Obozowej. Kawalerka w budynku z lat 60-tych z cegły. Budynek po wszystkich remontach: wymienione piony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Siennicka

Grochów,Warszawa

485 000 zł45 m² 10 840 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie 44,74 M2, 2 pokoje, praga-południe, ul.SIENNICKA Na sprzedaż: Mieszkanie w ogólnym stanie dobrym ale wymaga remontu, w bezpiecznej okolicy na Pradze Południe na ulicy Siennickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pawińskiego

Ochota,Warszawa

639 000 zł45 m² 14 250,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w dzielnicy Ochota. Mieszkanie jest dwustronne z osobną kuchnią. Atuty nieruchomości: lokalizacja: blisko Park Pola Mokotowskie, uniwersytet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pięciolinii

Ursynów,Warszawa

410 000 zł31 m² 13 268,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Wynagrodzenie agencji pokrywa w całości właściciel nieruchomości. Kupujący 0% Z wielką przyjemnością przedstawiam do sprzedaży urokliwą kawalerkę w znakomitym miejscu Ursynowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nerudy

Chomiczówka,Warszawa

720 000 zł55 m² 13 090,90 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie dwustronne wschodnio-zachodnie z balkonem od strony wschodniej. Osobna widna kuchnia, w tym duża lodówkozamrażarka, kuchnia gazowa, zmywarka i pralka w kompletnej zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana III Sobieskiego

Sielce,Warszawa

515 000 zł39 m² 13 307 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mokotów Dolny- sielce dwupokojowe do wprowadzenia mieszkanie Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze składa się z: pokoju dziennego z wyjściem na balkon,sypialni,widnej,oddzielnej kuchni,łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konarskiego

Bemowo,Warszawa

3 500 zł78 m² 44,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Przestronne 78m2 ładne i jasne mieszkanie 3 pok. na bliskim Bemowie przy ul. Konarskiego, w pobliżu Górczewskiej, zaraz za ch Auchan na Woli (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

630 000 zł49 m² 12 968,30 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nobilea Home ma przyjemność zaprezentować Państwu dwustronne, jasne rozkładowe mieszkanie na siódmym piętrze w bloku mieszkalnym na Warszawskich Nowolipkach. 2 pokoje, okna wychodzące na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

1 490 000 zł106 m² 13 990,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Nobilea Home ma zaszczyt zaprezentować Państwu dwustronne mieszkanie na czwartym piętrze w budynku położonym na osiedlu Fort Bema przy ul. Obrońców Tobruku. Fort Bema to wyjątkowe miejsce. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lachmana

Stokłosy,Warszawa

810 000 zł85 m² 9 529 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Do sprzedaży duże (85m2), dwustronne (w-Z), czteropokojowe mieszkanie. pokój 1 (18,92m), pokój 2 (12,14m), pokój 3 (12,14m), pokój 4 (11,52m), kuchnia (12,29m), łazienka (3,15m), toaleta (1,19),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elektoralna

Śródmieście Północne,Warszawa

2 699 zł46 m² 58,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wymagane podpisanie umowy najmu okazjonalnego. Możliwość wprowadzenia własnych mebli. *English below mieszkanie W kamienicy zlokalizowanej między Placem Bankowym a Halą Mirowską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Załuskich

Żoliborz,Warszawa

625 000 zł37 m² 16 711,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bardzo przytulne i ciche mieszkanie, doskonałe dla singla i pary. Świetne jako inwestycja, na wynajem. Lokal przeszedł remont kilka lat temu. Kuchnia została otwarta na większy pokój poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Umińskiego

Gocław,Warszawa

530 000 zł57 m² 9 330,99 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż jasne, przytulne 3 pokoje z balkonem , na 9 piętrze (z windą) w budynku z 1981 roku, w fenomenalnej lokalizacji przy ulicy Umińskiego na Gocławiu. Doskonale skomunikowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzymińska

Targówek,Warszawa

499 000 zł47 m² 10 617 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3-pok. + kuchnia, pow. 65 m2 - Mieszkanie do remontu - Świetna Lokalizacja blisko Centrum Praskie koneser - Praga Północ Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47 m2, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polska

Mokotów,Warszawa

715 747 zł54 m² 13 348,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0 % prowizji. Bezpośrednio - brak prowizji i podatku pcc Zadzwoń i dowiedz się więcej k: *506 070.609 PRESTIŻOWE TRZYPOKOJOWE MIESZKANIE NA MOKOTOWIE - 53,62 m2 - SALON Z ANEKSEM KUCHENNYM.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

699 000 zł43 m² 16 146,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

IP Properties oferuje na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji na Mokotowie! Mieszkanie: dwupokojowe, przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,3 m2, ulokowane na 2 nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pratulińska

Targówek,Warszawa

648 000 zł52 m² 12 462 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania piękne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52m2 znajdujące się 2 minuty pieszo od stacji metra Targówek Mieszkaniowy. Lokal gotowy do zamieszkania. Mieszkanie znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

4 900 zł83 m² 59,04 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nobilea Home ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, jasne mieszkanie na drugim piętrze w budynku położonym na warszawskim Mokotowie. Trzy pokoje, okna w salonie wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Mokotów

Mokotów,Warszawa

5 800 zł70 m² 82,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do zaoferowania mamy Państwu apartament na kameralnym osiedlu Marina Mokotów. Nieruchomość 70m2 w której w skład wchodzi sypialnia, przestronny salon i widna kuchnia oraz łazienka.