dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 407 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 407 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzyborska

Praga-Południe,Warszawa

715 000 zł50 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania świeżo wyremontowane, 2 pokojowe mieszkanie z dużą piwnicą. Wykończone z dbałością o detale. Zlokalizowane w sercu Pragi Południe- idealna oferta dla miłośników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Rembertów,Warszawa

344 990 zł30 m² 11 499,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż kawalerka z balkonem. Stan do odświeżenia. Pełna własność. Osiedle zamknięte. Rok budowy 2007. Czynsz 320 zł. Wyposażenie wliczone w cenę. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Walewska

Praga-Południe,Warszawa

569 000 zł47 m² 12 132,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Jasne i ustawne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,9m2, usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe przy ul. Walewskiej. Wejscie do klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bluszczańska

Czerniaków,Warszawa

732 979 zł44 m² 16 605,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Jeżeli cenisz sobie spokój, to dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,14 mkw. w kameralnej inwestycji z ogrodem jest dla Ciebie! Od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

2 600 000 zł160 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Piękny wyjątkowy Penthouse na Górnym Mokotowie z 2 tarasami 38 m2 i 28 m2! Lokal składa się z dużego salonu, jadalni, aneksu kuchennego, 3 sypialni , gabinetu , 3 łazienek, pralni ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

1 420 000 zł80 m² 17 750 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie w budynku apartamentowym w centrum Warszawy. Mieszkanie na 2 piętrze w budynku w windą, z 2007r. Osiedle zamknięte z całodobową ochroną (osiedle Inflancka). Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Sulkiewicza

Śródmieście,Warszawa

455 000 zł25 m² 18 295,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Śródmieście przy Łazienkach Królewskich. Bardzo cicha kameralna uliczka jednokierunkowa w sąsiedztwie Belwederu i Łazienek Królewskich - 110m od wejścia. Dobre, prestiżowe sąsiedztwo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 mkw, zlokalizowane na Starym Mokotowie przy ul. Madalińskiego. Mieszkanie usytuowane jest na 2. piętrze 7-piętrowego bloku na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

550 000 zł45 m² 12 222,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie składa się z: 1. Pokoju dziennego z aneksem kuchennym o pow. 21m2. Pełne wyposażenie kuchni obejmuje zabudowę kuchenną z dużą lodówką, zmywarką, płytą grzewczą wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nutki

Ursynów,Warszawa

2 400 zł73 m² 32,88 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przy metrze Ursynów ul. Nutki 1, składające się z 3 niezależnych pokoi, balkonu, oddzielnej widnej kuchni i dużego przedpokoju, łazienki oraz wc i piwnicy. Okna z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Teodorowicza

Wilanów,Warszawa

2 800 zł30 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka o pow. 30 mkw. Kuchnia z kompletem urządzeń agd otwarta na pokój. Przestronna lazienka z prysznicem-deszczownica i pralka. Garderoba w przedpokoju. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

899 000 zł66 m² 13 683,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szanowni Państwo, z przyjemnością mogę zaprezentować Państwu 3 pokojowy apartament w budynku z 2012 roku znajdujący się na warszawskiej Ochocie przy ulicy Włodarzewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Miła

Wola,Warszawa

379 000 zł27 m² 14 037 zł/m²

 

Piętro:9/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Poszukujesz mieszkania dla swojego dziecka zaczynającego studia w Warszawie? Może zależy Ci na lokacie kapitału! Poszukujesz mieszkania na start z dobrym dojazdem do centrum? Pragniesz ulokować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Zawady

Zawady,Warszawa

1 490 000 zł115 m² 12 987 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Cichy, przestronny apartament z dużym tarasem na Zawadach. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z otwartą kuchnią i jadalnią, 2 sypialni, gabinetu, łazienki, toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

4 650 000 zł92 m² 50 653,60 zł/m²

 

Piętro:24/54

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Gdzie: centrum, złota 44. Odpowiednie dla: - lubiących mieszkać w centrum miasta ceniących sobie wysoki komfort życia. Zalety: najwyższy budynek w Europie. Apartament w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zachariasza

Praga-Północ,Warszawa

5 750 zł76 m² 75,66 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne mieszkanie - 4 pokoje, 2 łazienki, kuchnia, balkon, miejsce postojowe w garażu podziemnym. Mieszkanie częściowo umeblowane. Istnieje możliwość wstawienia własnych mebli przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

677 000 zł54 m² 12 579 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną jasną kuchnią usytuowane na parterze w kameralnym 4-piętrowym bloku na Saskiej Kępie. Lokalizacja | Budynek: to wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

535 000 zł46 m² 11 758,20 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

DO sprzedania: trzypokojowe słoneczne, mieszkanie o pow.48 m2 z dwustronną ekspozycją okien (północny wschód- południowy zachód) zlokalizowane w centrum Warszawy przy skrzyżowaniu Al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Raszyńska

Ochota,Warszawa

540 000 zł35 m² 15 463,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Bezpośrednio. Dostępne od zaraz mieszkanie w przedwojennej kamienicy. Świetna lokalizacja. Dobra komunikacja autobus, tramwaj w bezpośrednim sąsiedztwie. Blisko do parku. Do odświeżenia lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

17 000 zł87 m² 194,51 zł/m²

 

Piętro:24/54

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gdzie: centrum, złota 44. Apartament będzie umeblowany pod klienta. z widokiem na najpiękniejszą część Warszawy. Odpowiednie dla: - lubiących mieszkać w centrum miasta ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

1 659 000 zł78 m² 21 296,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

W pełni wykończony i gotowy do zamieszkania apartament w biznesowym centrum Warszawy - Wola róg ulic siedmiogrodzka/karolkowa. Przestronny apartament o powierzchni 77,9 m2 zlokalizowany przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Krysta

Wola,Warszawa

349 975 zł25 m² 13 999 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż przytulne, komfortowe, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 24,62 M2 w doskonale skomunikowanej części dzielnicy Wola, przy samym metrze Księcia Janusza. Lokalizacja Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Władysława Reymonta

Bielany,Warszawa

470 000 zł42 m² 11 190,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42m2, usytuowane na 1 piętrze w wysokim budynku zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy al. Reymonta. Na powierzchnię mieszkania składa się - dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Potok,Warszawa

1 650 000 zł68 m² 24 264,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż klimatyczny 3-pokojowy apartament o powierzchni 68 mkw z pięknym widokiem na zieleń i wodę. W skład apartamentu wchodzą: - salon połączony z kuchnią, - dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żurawia

Śródmieście,Warszawa

3 700 zł38 m² 97,37 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Designerski, nowoczesny, dwupokojowy apartament o powierzchni 38m2 - Centrum. Starannie dobrane materiały podkreślają unikatowy wystrój wnętrza a całość została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bogusławskiego

Chomiczówka,Warszawa

1 130 000 zł81 m² 13 950,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Warszawa-Bielany, 81 m2, 4 pokoje, 2 łazienki plus wc, ostatnie piętro, loggia 12 m2, garaż i piwnica. Doskonała lokalizacja (9 min do metra), idealne dla rodziny lub na inwestycję 81 m2 przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starej Baśni

Bielany,Warszawa

640 000 zł56 m² 11 327,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią. Okolica: pełna miejska infrastruktura, dużo zieleni, bardzo dobra komunikacja miejska, (sklepy, szkoły, przedszkola, punkty usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

4 550 zł72 m² 63,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na osiedlu zamkniętym przy samym Parku Szczęśliwickim. Mieszkanie ma 72 m2 - 3 pokoje ( jeden z nich to salon połączony z widną kuchnią), balkon 8m. Mieszkanie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

903 640 zł46 m² 19 700 zł/m²

 

Piętro:24/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prezentuje na sprzedaż mieszkanie w wybudowanej już inwestycji na Warszawskiej Woli, położonej przy ulicy Kasprzaka. Inwestycja składa się z 212 mieszkań rozłożonych na 26 piętrach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

685 000 zł39 m² 17 564,10 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na Sprzedaż nowy, luksusowy i klimatyzowany apartament 39m2, wykończony w najwyższym standardzie, z dbałością o najmniejszy szczegół. Apartament położony w wyjątkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zbaraska

Praga-Południe,Warszawa

489 000 zł48 m² 10 251,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Oferuję na sprzedaż, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Zbaraskiej na warszawskiej Pradze-Południe (okolice ul. Kinowej). Lokal usytuowany jest na 4. piętrze bez windy. Mieszkanie o powierzchni 47,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

495 000 zł50 m² 9 880,24 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Dwupokojowe mieszkanie w pobliżu Fortów Bema. Klasyczny rozkład. Pokój dzienny z balkonem, ustawna sypialnia, widna kuchnia, łazienka z wc, oraz przedpokój. Stan bardzo dobry, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wincentego

Targówek,Warszawa

1 200 000 zł82 m² 14 634,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Pragnę przedstawić eleganckie, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 82 m2 w warszawskiej dzielnicy Targówek. Położone jest na terenie kameralnego, bezpiecznego Osiedla Klonowa Aleja. Jest ono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hieronima

Targówek,Warszawa

509 000 zł46 m² 11 065,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 46m2, usytuowane na 2 pietrze 4 piętrowego,kameralnego, jednoklatkowego budynku z końca lat60-tych na Targówku. Bardzo dobry rozkład- 3 pokoje , oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Bielany,Warszawa

462 000 zł32 m² 14 215,40 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie o powierzchni 32,5m2, 1-pokojowe z oddzielną, widną kuchnią. Zlokalizowane na granicy Bielan i Żoliborza przy ul. Gwiaździstej, tuż przy Parku Kępa Potocka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowskiego

Praga-Południe,Warszawa

483 000 zł48 m² 9 979,34 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Komfortowe, przestronne dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Gocławiu-ul. Bukowskiego. Budynek, w którym mieści się przedmiotowy lokal jest budynkiem 5-piętrowym, wybudowanym w 1991 roku. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Targówek,Warszawa

779 000 zł73 m² 10 671,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie znajdujące się na warszawskim Targówku przy ul. Smoleńskiej Mieszkanie jest bardzo ustawne oraz gotowe do wprowadzenia bez konieczności ponoszenia większych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

570 000 zł36 m² 15 833,30 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

2 pokojowe 36 mkw mieszkanie na Powiślu. 5 piętro, w budynku winda. W środku parku koło ośrodka sportowego. Ogrodzony budynek. Z miejscem postojowym za ogrodzeniem co jej atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szałasa

Białołęka,Warszawa

684 000 zł60 m² 11 305,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie sprzedajemy bezpośrednio, agencją Nieruchomości dziękujemy. Do sprzedania pięknie zaprojektowane mieszkanie o metrażu 60,5 m w inwestycji Napollo - Nowy Park 2018 rok. Mieszkanie.