dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 407 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 407 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Naruszewicza

Mokotów,Warszawa

4 500 zł47 m² 95,74 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie mieszkanie usytuowane na 3 piętrze nowoczesnego apartamentowca na Mokotowie (rezydencja Mokotów) z 2015 roku. Mieszkanie o powierzchni 47 m2 składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Praga-Południe,Warszawa

1 170 000 zł88 m² 13 250,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie. Składa się z - salonu połączonego z kuchnią 36 m2 - sypialni z garderobą 14 m2 - pokoju - sypialni z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inflancka

Śródmieście,Warszawa

1 100 000 zł72 m² 15 277,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe, umeblowane, zlokalizowane w pobliżu centrum handlowego Arkadia, na strzeżonym osiedlu. Mieszkanie o powierzchni 72 m2, składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Włochy,Warszawa

1 070 200 zł69 m² 15 498,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedstawiam do sprzedaży cudownie zaaranżowane mieszkanie znajdujące się na osiedlu City Sfera zrealizowanym przez dewelopera Robyg. Inwestycja ta powstała w 2020 roku i zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzozowa

Stare Miasto,Warszawa

3 200 zł43 m² 74,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Brzozowej (stare Miasto). Nieruchomość znajduje się w kamienicy z lat 30', na 2. (z 3) piętrze. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 860 000 zł98 m² 18 979,60 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Apartament 98m2 wykończony w wysokim standardzie + loggia 6,5m2 (salon z kuchnią, sypialnia, pralnia, łazienka, gabinet) znajdujący się na 8 piętrze w 9 piętrowym budynku. W ceną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

5 500 zł54 m² 101,85 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

do wynajęcia luksusowo zaprojektowane i urządzone mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na ekskluzywnym i strzeżonym osiedlu Zielony Żoliborz. Mieszkanie znajduje się na wysokim 3 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

4 838 101 zł211 m² 22 899 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1930

Przy tej ofercie Osoba prowadząca Do sprzedania jednopoziomowy, przestrzenny apartament typu Penthouse o pow. ok 210 m 2 w odrestaurowanej kamienicy z 1936 roku. Powierzchnia składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włościańska

Żoliborz,Warszawa

469 000 zł37 m² 12 675,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Pragnę zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 zlokalizowane na warszawskim Żoliborzu. Znajduje się na trzecim piętrze wyposażonego w windę dziesięciopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żurawia

Śródmieście,Warszawa

4 200 000 zł186 m² 22 607,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1912

Usytuowane w stylowej przedwojennej kamienicy Jasny i przestronny apartament (wysokość pomieszczeń: 375 cm) o bardzo funkcjonalnej powierzchni z możliwością wydzielenia kilku stref:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wola,Warszawa

389 000 zł31 m² 12 589 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1931

Przestronna, zadbana kawalerka 3 minuty od stacji metro Płocka. Rozwinięta sieć komunikacji miejskiej z pozostałymi dzielnicami Warszawy: metro, tramwaje, autobusy, kolejka podmiejska - stacja Wawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krzywińska

Bródno,Warszawa

1 315 000 zł89 m² 14 852 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie na parterze ok.89 m2. 4 pokoje z ogródkiem w kameralnej części Bródna przy ul.Krzywińskiej. Blok 3 piętrowy z 2016 roku położony przy cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

715 000 zł53 m² 13 490,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe na Ursynowie Stan do wprowadzenia 2 minuty do metra Natolin Ekspozycja południowo-zachodnia Widok na park, stare drzewa Mieszkanie z osobną kuchnią, osobnym wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tokarza

Bródno,Warszawa

369 000 zł32 m² 11 354 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania duża kawalerka z wyposażeniem znajdująca się na Bródnie przy ulicy Wacława Tokarza 1. Mieszkanie jest po remoncie łazienki, wymianie elektryki, odświeżeniu ścian. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wieśniacza

Bemowo,Warszawa

873 600 zł67 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3-pokojowe mieszkanie z trzema balkonami na Bemowie. Stan deweloperski. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej bez wykończeń do indywidualnej aranżacji bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

6 100 zł60 m² 101,67 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Klimatyczne mieszkanie po generalnym remoncie w wyjątkowym apartamentowcu położonym w samym sercu Warszawy w pobliżu Pl. Europejskiego i Al. Solidarności. Strzeżony budynek oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

605 000 zł39 m² 15 552,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie jest bardzo jasne, okna wychodzą na dwie strony: północną i wschodnią. Lokal składa się z: salonu, sypialni, przedpokoju, widnej kuchni, oraz łazienki. Budynek z 1963 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

635 000 zł34 m² 18 898,80 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie przy rondzie onz, w stanie bardzo dobrym, po generalnym remoncie w latach 2012-2013. Mniejszy remont w 2019r. W lokalu znajdują się dwa pokoje, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

580 000 zł56 m² 10 338,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zależy Ci na sprawnym dojeździe do centrum? Poszukujesz mieszkania dla siebie i swojej rodziny? A może wraz ze swoją drugą połówką pragniesz zamieszkać w gotowej do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

470 335 zł55 m² 8 551,55 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez pcc! Nowoczesne osiedle położone na obrzeżach Warszawy, w Rembertowie, przy ulicy Chełmżyńskiej. Celem było stworzenie dobrego miejsca na złapanie oddechu od szybkiego tempa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dobra

Powiśle,Warszawa

6 500 zł85 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Powiśle w przedwojennej kamienicy. Parkiet, mieszkanie wysokie na 3,2 m, 2 piętro. Lokal po renowacji, idealny na biuro, kancelarie, gabinet. Bez mebli Mieszkanie o powierzchni mieści się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korotyńskiego

Ochota,Warszawa

465 000 zł37 m² 12 433,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie znajdujące się na 4-tym piętrze czterech piętrowego budynku bez windy przy ulicy Korotyńskiego 34 tuż przy skrzyżowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

6 800 zł65 m² 104,62 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie bez mebli na biuro, kancelarię lub inną działalność gospodarczą. Kuchnia i łazienka nowe, pokoje puste, gotowe do aranżacji biura. Dwie piwnice, duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Służewiec,Warszawa

1 240 000 zł71 m² 17 464,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mam do zaoferowania Państwu piękny, dwustronny, trzypokojowy apartament w cichej części prestiżowego osiedla ,hubertus". Powierzchnia mieszkania: 71m2 | 3 pokoje | Największe miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

495 000 zł38 m² 13 130 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie jednopokojowe z osobną kuchnią. Piąte piętro w sześciopiętrowym budynku. Winda. Ciche. Okno na zielen. Budynek po dociepleniu elewacji. Piony wodne i co wymienione. Podłoga ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Belgradzka

Natolin,Warszawa

4 500 zł76 m² 59,59 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaoferować: na wynajem - bardzo przestronne umeblowane 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Belgradzkiej 4 tuż obok Metra (stacja Metro M1 Natolin) z miejscem postojowym w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

489 300 zł36 m² 13 614,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inspirowane warszawskim modernizmem, kameralne trzy budynki. Biały tynk połączony z dekoracyjną, pionową płytką klinkierową nadaje całości minimalistyczny, a przy tym elegancki wygląd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leszno

Wola,Warszawa

555 000 zł42 m² 13 214,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Klimatyczne, jasne, ciche, wysokie mieszkanie w kamienicy z 1952 roku. Metraż 41,50 m2. Budynek po generalnym remoncie, zostały wymienione wszystkie instalacje wodno-kanalizacyjne, elektryczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płocka

Czyste,Warszawa

3 800 zł52 m² 72,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 52,5m2, znajdujące się przy ulicy Płockiej. Nieruchomość położona jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Morcinka

Bemowo,Warszawa

899 000 zł77 m² 11 705,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 76,8m2 usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku zlokalizowane na Bemowie. Budynek ocieplony, wymienione instalacja grzewcza i wodna, indywidualne liczniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dembowskiego

Ursynów,Warszawa

1 071 000 zł85 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Państwa uwadze przedstawiam nowoczesne, funkcjonalne i rozkładowe mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji! mieszkanie Mieszkanie przeszło gruntowny remont w 2019 roku, gdzie zostały wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

465 000 zł27 m² 17 222,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na klimatycznej Saskiej Kępie. Lokal po generalnym remoncie elektryka, hydraulika, nowe meble kuchenne, dostępny sprzęt agd. Na powierzchnię mieszkania składa się: pokój - ok.16,0 m2 Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Muranów,Warszawa

579 000 zł38 m² 15 169 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Muranów Śródmieście! Prezentujemy Dwupokojowy, nowoczesny apartament wykończony w wysokim standardzie. Usytuowany na wysokim parterze w 4-piętrowej kamienicy z 1953r. przy ul. Nowolipki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Załuskich

Żoliborz,Warszawa

387 000 zł20 m² 19 350 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz nowoczesnej, wykończonej pod klucz kawalerki w doskonałej lokalizacji to mieszkanie jest właśnie dla ciebie! Mieszkanie zostało wyremontowane we współpracy z biurem projektowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Śródziemnomorska

Mokotów,Warszawa

2 900 000 zł282 m² 10 283,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1992

Przedstawiam Państwu 6 pokojowy apartament 281,30 m2. Do mieszkania wjeżdżamy prywatną windą. Nieruchomość jest monitorowana, z recepcją i ochroną. Zaprojektowana z rozmachem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

469 000 zł35 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie Wola Centrum pow.35 m2 przy metrze. 4 pietro bez windy, rok budowy 1957 1 pokój, kuchnia, łazienka, przedpokój, balkon i piwnica. Mieszkanie suche, słoneczne, do remontu zamieszkania w/g.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Ogińskiego

Targówek,Warszawa

360 000 zł30 m² 11 842,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu piękną 30 metrową kawalerkę po generalnym remoncie. Nieruchomość usytuowana jest na wysokim parterze w bloku przy ulicy Ogińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

764 000 zł50 m² 15 280 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie w tym miejscu to synonim słowa komfort; zaczynając od dużej (8m2) loggii przynależnej do mieszkania, dostępu do wewnętrznego zamkniętego patio prawdziwa oaza zieleni; przez pasaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

478 500 zł60 m² 7 975 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: białołęka | 2 Pokoje | 60 m2 | Oddzielna Kuchnia | Loggia | Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 642 087 zł115 m² 22 899 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Przy tej ofercie Osoba prowadząca Do sprzedania jednopoziomowy apartament typu Penthouse o pow. 115, 38 m 2 w odrestaurowanej kamienicy z 1936 roku. Kupujący zwolniony z podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hübnera

Żoliborz,Warszawa

1 330 000 zł79 m² 16 835,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Trzypokojowe, 79 mkw, wysokie (3 m) mieszkanie na parterze. Jasne, przestronne, z dużą ilością szaf. Mieszkanie po remoncie. Składa się z: salonu z aneksem kuchennym (ok 32 mkw), sypialni.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij