dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 407 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 407 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wagonowa

Ochota,Warszawa

537 300 zł27 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Elegancka, pełna słońca, całkowicie urządzona kawalarka - studio o powierzchni 27 m2. Idealna nieruchomość inwestycyjna jako lokata rosnącego kapitału, pod wynajem lub do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Grochów,Warszawa

488 000 zł35 m² 13 942,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą dostępnego od zaraz, dwupokojowego, rozkładowego oraz funkcjonalnego mieszkania. Nieruchomość znajduje się na warszawskiej Pradze Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Praga-Południe,Warszawa

735 000 zł44 m² 16 629 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż - mieszkanie na Ostrobramskiej 83, 44,2 m z loggią i miejscem postojowym Agencja nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Ostrobramskiej 83.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemysłowa

Śródmieście,Warszawa

5 600 zł60 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia - Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy na Solcu - 60 m Do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w kamienicy z lat 30. XX wieku. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

1 399 000 zł68 m² 20 573,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Elegancki i nowoczesny 3-pokojowy apartament z wyjątkowym układem pomieszczeń Opis nieruchomości: na sprzedaż przestronny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 68 m , łączący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

1 099 000 zł71 m² 15 478,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Wąwozowa Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71m2 ( 73m2 według pomiaru ) zlokalizowane na Ursynowie / Kabaty. Mieszkanie znajduję się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płocka

Wola,Warszawa

1 199 000 zł80 m² 14 894,40 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie z balkonem Mieszkanie znajduje się na 12 piętrze w 16-pięrowym budynku z windą z 1999 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

850 000 zł43 m² 19 707,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe, słoneczne mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Śródmieściu przy ul. Złotej. Nieruchomość znajduje się na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Alternatywy

Ursynów,Warszawa

988 000 zł52 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Ursynowie przy ul. Alternatywy. Nieruchomość znajduje się na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kokoryczki

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł25 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego apartamentu zlokalizowanego w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Praga Południe, przy ul. Kokoryczki 5. Apartament położony na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

3 800 zł55 m² 69,09 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy apartament o podwyższonym standardzie, zlokalizowany w prestiżowym budynku na Mokotowie. Lokalizacja: ul. Konstruktorska 5D, mokotów, warszawa Metraż: 55 m Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

747 000 zł34 m² 21 970,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Bezpośrednio - sprzedam lub zamienię. Wyremontowane dwupokojowe mieszkanie w sercu Starej Ochoty. Idealne na inwestycję pod wynajem lub jako pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

625 000 zł36 m² 17 217,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Oferujemy przytulne mieszkanie zlokalizowane na 3. piętrze czteropiętrowego bloku z 1962 roku, bez windy. Lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację z centrum Warszawy oraz dostęp do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

874 500 zł62 m² 13 992 zł/m²

 

Piętro:6/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe przestrzenne mieszkanie przy Rondzie Wiatraczna. Nieruchomość ma 62 m2, znajduje się na 6 piętrze, budynku wielopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jugosłowiańska

Gocław,Warszawa

769 000 zł43 m² 17 975,70 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na Gocławiu. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 13-piętrowym apartamentowcu z 2015 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł38 m² 72,77 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu niezwykle ustawnego i słonecznego 2-pokojowego mieszkania, które zachwyca swoją lokalizacją i klimatem. Znajduje się na 7. piętrze budynku z 1962 roku, oferując.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Warszawa

Wola,Warszawa

4 700 zł76 m² 61,84 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Spacious and sunny 3-room apartment 76 m for rent, located on the 6th floor of a well-maintained building in a secure estate on Ordona 5 E. The apartament is perfect for a family or.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

1 580 000 zł93 m² 17 007,50 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Bezpośrednio sprzedam Funkcjonalny i przestronny apartament na Dolnym Mokotowie w Park Towers- ogrodzonym kompleksie z dwupoziomowym parkingiem podziemnym, stałą ochroną i recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ordona

Wola,Warszawa

1 241 850 zł40 m² 30 992 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa prestiżowa inwestycja na woli przy blue city - 6km od centrum Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 15 piętrze z korzystnym układem o powierzchni 46,05 m2 z przynależną loggią - 10,64.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Modzelewskiego

Wierzbno,Warszawa

2 299 zł38 m² 60,50 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa niezależne pokoje z widną kuchnią, balkon, łazienka z prysznicem razem z wc. Mieszkanie czyste i przytulne, ale wystrój i meble lata 70-80. Wo lne od zaraz Stacja metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szafrańców

Białołęka,Warszawa

871 220 zł62 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na białołęce przy galerii północnej Mieszkanie trzypokojowe usytuowane na szóstym piętrze z korzystnym układem o powierzchni 62,23m2 z przynależnym balkonem 8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł27 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia, piękną kawalerkę w kamienicy o powierzchni 27m2. W skład lokalu wchodzą: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

8 600 zł128 m² 67,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje 4-pokojowy apartament do wynajęcia w Miasteczku Wilanów. Apartament cechuje duże nasłonecznienie oraz korzystny układ wschodnio-zachodni. Lokalizacja Apartament znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

12 900 zł129 m² 100 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng Do wynajęcia przestronny i elegancki apartament o powierzchni 129 m , zlokalizowany przy al. Wilanowskiej 214, w prestiżowej części Mokotowa nad Skarpą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bracka

Śródmieście,Warszawa

2 950 zł55 m² 53,64 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Doskonała lokalizacja przy ul. Brackiej, z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej i komunikacyjnej. Mieszkanie o metrażu 55m z dwoma pokojami oraz osobną kuchnią: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

455 000 zł24 m² 18 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Mieszanie 1 pokojowe o powierzchni 24,5m2, usytuowane na parterze w kamienicy zlokalizowane w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym na Pradze Północ - bezpośrednio przy placu Hallera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

2 900 zł37 m² 78,08 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, wygodnie i funkcjonalnie zaaranżowane mieszkanie przy ul. Olbrachta 62, tuż obok stacji metra, w pobliżu Wola Parku. W pokoju dziennym do dyspozycji Najemcy pozostaje duża,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

1 890 000 zł93 m² 20 235,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Komfortowy, niepowtarzalnie urządzony 4-pokojowy apartament usytuowany w prestiżowej lokalizacji w samym centrum Mokotowa. Apartament zaprojektowany został w niezwykle przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

672 000 zł42 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Przestronne, słoneczne mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Sadybie Wygodne mieszkanie dwupokojowe, gotowe do zamieszkania, zaspokoi potrzeby każdego, kto ceni sobie funkcjonalność i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dziatwy

Henryków,Warszawa

945 000 zł63 m² 14 983,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

| oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane na jednym z najlepszych osiedli w Białołęce. Inwestycja zrealizowana przez Dom Development, u zbiegu ulic Krokwi i Dziatwy, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

4 400 zł38 m² 115,79 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne , nowoczesne i wygodne mieszkanie na Powiślu. Lokalizacja/ budynek: świetna lokalizacja na Powiślu - dzielnicy pełnej niezależnych galerii i sklepów w stylu retro. Tętniące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Namysłowska

Nowa Praga,Warszawa

740 000 zł40 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie, położone w sercu tętniącej życiem Pragi Północ. To 40-metrowe mieszkanie przeszło niedawno kompleksowy remont,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Toruńska

Targówek,Warszawa

499 000 zł38 m² 13 306,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Otwórz drzwi do przyszłości, gdzie codzienne wygody spotykają się z doskonałą lokalizacją zaledwie 8 minut dzieli Cię od metra! To mieszkanie to przestrzeń pełna potencjału, idealna dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

675 000 zł49 m² 13 775,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ciche 49 m kw mieszkanie na Bielanach blisko lasu. Mieszkanie dla rodziny albo inwestycyjnie. Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji bardzo blisko linii autobusowej oraz linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Trakt Nadwiślański

Białołęka,Warszawa

2 700 zł34 m² 79,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja dobrachata prezentuje: dostępne od już piękne, funkcjonalne mieszkanie przy ulicy Trakt Nadwiślański 4a na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie: jest to oferta idealna dla osób wymagających,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

5 000 zł64 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2- pokojowy apartament na Starym Mokotowie. Lokal o pow. 48 m2 (około 64 m2 z antresolą) mieści się na ostatnim piętrze w budynku z 2001 roku. (winda dojeżdża piętro niżej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

699 000 zł38 m² 18 640 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z nową wyłącznością sprzedaży mieszkania na Saskiej Kępie. Cechy nieruchomości: mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, a jego powierzchnia to 37,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ordona

Wola,Warszawa

1 430 053 zł85 m² 16 867,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa prestiżowa inwestycja na woli przy blue city - 6km od centrum Mieszkanie trzypokojowe usytuowane na 1 piętrze z korzystnym układem o powierzchni 84,78 m2 z przynależnym dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rodziny Połanieckich

Chomiczówka,Warszawa

4 500 zł77 m² 58,21 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę najmu ekskluzywnego apartamentu - nowoczesnego mieszkania, w budynku posadowionym na warszawskich Bielanach. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 502 510 zł77 m² 19 592 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Uwaga! nowa lokalizacja biura sprzedaży! Biuro Sprzedaży Dewelopera Tel. Apartamenty W atrakcyjnej lokalizacji W sercu Woli - dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy! Doskonały dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wawelberga

Wola,Warszawa

2 750 zł32 m² 85,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe przy ul. H. Wawelberga 3 na warszawskiej Woli. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w kamienicy z 1908 roku. To doskonała propozycja dla osób.