dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 438 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 438 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wilanów

Wilanów,Warszawa

858 029 zł75 m² 11 511 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedmiotem oferty jest mieszkanie na Warszawskim Wilanowie. Tel: lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Warszawie w dzielnicy Wilanów - Miasteczko Wilanów Do Centrum Warszawy dojazd zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

544 726 zł38 m² 14 441,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To mieszkanie jest zarezerwowane, ale posiadamy inne w tej inwestycji. 100-letnia kamienica z grubej cegły, a w niej wyjątkowy apartament 2-pokojowy, w którym zamiast gładkich ścian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursus,Warszawa

472 000 zł39 m² 11 982,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, bez pcc! Projekt jednego z największych graczy na scenie europejskiego rynku nieruchomości. Deweloper o ugruntowanej pozycji to pewna inwestycja i luksus wiążący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Rembertów,Warszawa

533 638 zł57 m² 9 396,69 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez pcc! Nowoczesne osiedle położone na obrzeżach Warszawy, w Rembertowie, przy ulicy Chełmżyńskiej. Celem było stworzenie dobrego miejsca na złapanie oddechu od szybkiego tempa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Młynów

Młynów,Warszawa

589 000 zł42 m² 13 858,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mam przyjemność zaprezentować dwupokojowe, dwustronne oraz ciche mieszkanie o powierzchni 42,5 m2 usytuowaną na Warszawskiej Woli (młynów). Budynek położony w bardzo dobrze skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

834 480 zł34 m² 24 385,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Rozkład Studio o powierzchni blisko 35 m2 znajduje się na drugim piętrze. Na tej powierzchni można wygospodarować salon z aneksem kuchennym, sypialnie i łazienkę. W podziemnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Chrzanów,Warszawa

987 000 zł78 m² 12 735,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! Bez pcc! Nowe osiedle na warszawskim Chrzanowie to sześć nowoczesnych budynków z podziemnymi garażami. Wyjątkowy design architektury i bogactwo zieleni sprawią, że to osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Racjonalizacji

Mokotów,Warszawa

8 000 zł70 m² 114,29 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękny trzypokojowy apartament 70m2 na Mokotowie, ul. Racjonalizacji 3. Położone w odległości kilkuminutowego spaceru od linii tramwajowych i autobusowych. Wykończone z najwyższą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magiera

Żoliborz,Warszawa

505 000 zł37 m² 13 783,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność do zaprezentowania mieszkanie składające się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki. Z jednego z pokoi wyjście na balkon z widokiem na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Sierpnia

Włochy,Warszawa

2 900 zł32 m² 92,06 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia kawalerkę na pograniczu Ochoty i Włoch, przy ul. 1 sierpnia. Lokal mieści się na 10 piętrze z 11 w bloku z windą. Mieszkanie o powierzchni 31,5 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

1 350 000 zł68 m² 19 852,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Do sprzedaży luksusowe, nowo wykończone, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 68,2m2 położone na drugim piętrze w 4-piętrowym apartamentowcu przy ul. Branickiego, w Miasteczku Wilanów (pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

1 490 000 zł75 m² 19 930,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! bez pcc! Inwestycja położona jest w sercu Bielan - klimatycznej dzielnicy z tradycjami. Ta lokalizacja łączy w sobie wszystkie zalety kameralnej i zielonej okolicy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Muranów

Muranów,Warszawa

694 000 zł39 m² 17 979,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie inwestycyjne! Prezentowane mieszkanie posiada 38,6 m2 i składa się z dwóch oddzielnych micro- kawalerkę po generalnym remoncie na pierwszym piętrze pod wynajem. Roi około 8%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sienna

Wola,Warszawa

5 100 zł80 m² 63,75 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Lokalizacja/budynek: doskonała lokalizacja w centrum miasta, na granicy Woli i Śródmieścia. Budynek położony 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stępińska

Mokotów,Warszawa

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka na Dolnym Mokotowie dla singla/singielki lub pary. Nieruchomość: przytulna i schludna kawalerka w dobrze skomunikowanej okolicy. Mieszkanie składa się z 3 osobnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komorska

Praga-Południe,Warszawa

630 000 zł60 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60m2 znajdującego się przy ulicy Komorskiej na 2 piętrze w bloku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł58 m² 12 069 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferujemy na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie w świetnej lokalizacji. Mieszkanie o powierzchni 58 m2 znajduje się 200 m od stacji metra Stokłosy. W pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, oferuję do wynajmu, niezwykle przytulne, urządzone ze smakiem, tuż po remoncie, pachnące świeżością, nigdy jeszcze nie zamieszkałe, klimatyczne mieszkanie 2 pokojowe nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Powiśle,Warszawa

3 300 zł38 m² 86,16 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przytulne mieszkanie mieszczące się na warszawskim Solcu, tylko w naszej ofercie na wyłączność. Mieszkanie Dwupokojowe, jasne i przytulne, położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

799 000 zł71 m² 11 253,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania (70,38 mkw) w inwestycji dewelopera Murapol z 2015 r. przy ulicy Berensona. Z salonu wyjście na duży ogród około 80 mkw! Idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rozłogi

Jelonki,Warszawa

746 000 zł68 m² 10 998,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Szkoły i przedszkola znajdziesz w promieniu 300 metrów. Do Metra Bemowo niespełna 15 min. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum w pełni wykończony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

3 300 zł72 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy przestronne, jasne, odnowione mieszkanie do wynajmu na warszawskim Ursynowie - Kabatach. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi ( osobne wejścia), widnej, przestronnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Chrzanów,Warszawa

545 000 zł35 m² 15 421,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe osiedle na warszawskim Chrzanowie to sześć nowoczesnych budynków z podziemnymi garażami. Wyjątkowy design architektury i bogactwo zieleni sprawią, że to osiedle szybko stanie się Twoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białej Koniczyny

Mokotów,Warszawa

3 150 880 zł168 m² 18 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferuję nietuzinkowy, oddany już do użytku, 167 metrowy apartament. Brak dodatkowych opłat - brak prowizji dla biura, brak podatku pcc. Apartament już został oddany do użytku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Praga-Południe,Warszawa

661 000 zł46 m² 14 502 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji! bez pcc! Kolejny etap osiedla położonego w centrum tętniącego życiem Gocławia. Już dziś dołącz do grona zadowolonych mieszkańców! Nowa pula mieszkań w sprzedaży Szeroki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Białołęka,Warszawa

549 000 zł42 m² 13 080,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Białołęka to jedna z tych dzielnic Warszawy, która dynamicznie się zmienia, szczególnie w ostatnim czasie. Zielone otoczenie inwestycji charakteryzuje się ciszą i spokojem. Ale to tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gocławek

Gocławek,Warszawa

1 180 000 zł90 m² 13 111,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować czteropokojowe, wysokie (3 m), przestrzenne, dwustronne, komfortowe mieszkanie na warszawskim Gocławiu w okolicy Parku nad Balatonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kinowa

Grochów,Warszawa

524 000 zł36 m² 14 515,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36 m2, usytuowane na 7 piętrze w 10-piętrowym budynku po generalnym remoncie zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe - Grochów - ul. Kinowa. Estetyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łukowska

Grochów Południe,Warszawa

414 000 zł34 m² 12 176,50 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Przestronna kawalerka na spokojnym osiedlu z łatwym dojazdem, idealna dla par, osób mieszkających samemu oraz pod dalszy wynajem. Rozkład mieszkania(34m) Pokój dzienny Kuchnia Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Deotymy

Koło,Warszawa

789 999 zł64 m² 12 343,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Do sprzedania przestronne mieszkanie o powierzchni 64m2, położone na 3 piętrze budynku przy ulicy Deotymy 43a, na warszawskiej Woli. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

5 400 zł84 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najemca nie ponosi kosztu wynagrodzenia agencji Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego mieszkania przy ul. Mołdawskiej w Warszawie, w zacisznej części Ochoty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Praga-Północ,Warszawa

2 500 zł37 m² 67,75 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka o powierzchni 37 m2 znajdujące się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynku. Budynek znajduje się na Warszawskiej Pradze-Północ przy ul. Stefana Okrzei 23. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Złoty Potok

Ursynów,Warszawa

590 000 zł32 m² 18 670,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe z możliwością przerobienia na studio/kawalerkę. Mieszkanie od strony południowej, bardzo jasne, wysoki standard oraz nowoczesna stylistyka. Dwupokojowe, 31,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

5 600 zł80 m² 70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Zygmunta Modzelewskiego na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie usytuowane na ostatnim - 4. piętrze w bloku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malawskiego

Mokotów,Warszawa

460 000 zł39 m² 11 794,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szanowni Państwo, przedstawiam fantastyczne mieszkanie inwestycyjne na Mokotowie. Cicha i zielona cześć wyglęgowa z genialną komunikacją z centrum miasta sprawdzi się idealnie dla pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

719 000 zł40 m² 17 975 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Właśnie wyremontowane mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym usytuowane na ósmym piętrze w piętnastopiętrowym bloku przy ul. Żelaznej i Grzybowskiej. Składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

1 499 060 zł48 m² 31 152,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Pięknie żyj na Pięknej! Oferujemy na sprzedaż 20 luksusowych apartamentów przy ul. Pięknej. Już sama lokalizacja tworzy prestiżowy i międzynarodowy klimat. Przy ulicy Pięknej znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lubaszki

Mokotów,Warszawa

3 400 zł41 m² 83 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz luksusowy apartament na nowym, prestiżowym osiedlu Green Mokotów przy ulicy Lubaszki 10. Idealne dla singla lub pary. Mile widziane osoby niepalące. Umowa najmu okazjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Ujazdowskie

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z oddzielnią dużą kuchnią z oknem , usytuowane na drugim piętrze kamienicy w oficynie w Al. Ujazdowskich w pobliżu pl. Trzech Krzyży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

5 400 zł49 m² 110,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English description below Do wynajęcia funkcjonalny, dwupokojowy apartament o powierzchni 49m2 wykończony w wysokim standardzie, znajdujący się na ostatnim- 6 piętrze- strzeżonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

670 000 zł66 m² 10 197,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż jasne, ciche i ustawne 4 pokojowe mieszkanie, na 2 piętrze (brak windy) w 4 piętrowym bloku z 1972 roku tuż przy parku, na ulicy Konstancińskiej, na Sadybie (mokotów) Oferta.