dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 445 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 445 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

8 500 zł91 m² 93,41 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Brief Mokotów Służew / Melody Park / Apartament o pow. 91 m2 / 2 sypialnie / ogromna loggia z widokiem na zieleń / 2 miejsca garażowe w cenie wynajmu / Fenomenalne osiedle chronione dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

11 900 zł140 m² 85 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo jasny i przestronny apartament na 11 piętrze z pięknym widokiem, klimatyzowany w wygodnej lokalizacji na granicy Mokotowa i Wilanowa. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baśniowa

Ochota,Warszawa

1 229 000 zł71 m² 17 309,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Ciche, rozkładowe trzypokojowe mieszkanie w sercu Starej Ochoty. Budynek położony bardzo blisko ul. Grójeckiej, jednak okna wychodzą na cichą uliczkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Sierakowskiego

Praga-Północ,Warszawa

922 200 zł31 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż, będące częścią renomowanego kompleksu Port Praski. Ta niezwykła realizacja od kilku lat rozwija się, a wraz nią cała Praga Północ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Solidarności

Nowolipki,Warszawa

1 340 000 zł57 m² 23 633,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie, po generalnym remoncie z 2018 roku. Opis mieszkania: 3-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią, salonem z wyjściem na loggie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drwęcka

Praga-Południe,Warszawa

2 490 zł35 m² 71,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie Agencji! mieszkanie Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40 m2 na którą składa się: - pokój z wyjściem na balkon - sypialnia - aneks kuchenny - łazienka Mieszkanie jest zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopcińskiego

Ursynów,Warszawa

874 900 zł60 m² 14 581,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Oferujemy na sprzedaż słoneczne, jasne 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Ursynów - Imielin (czesława Przybylskiego oraz Stefana Kopcińskiego). Atuty nieruchomości: - wysoki standard -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

675 000 zł37 m² 18 243,20 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 37-metrowe mieszkanie na Saskiej Kępie. Mieszkanie składa się z małego przedpokoju, pokoju dziennego otwartego na kuchnię, oddzielnej sypialni i łazienki. Mieszkanie jest narożne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Południe,Warszawa

2 200 zł30 m² 73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z osobną, widną kuchnią na Grochowie, przy ulicy Zbaraskiej. Mieszkanie w doskonałej lokalizacji - 200m do komunikacji miejskiej (autobusy i tramwaje wzdłuż Grochowskiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Przyjemna cicha kawalerka w przestrzennym rozmiarze 35m2 przy ul. Andersa i ulicy Wałowej. Odrestaurowana kamienica (zadbane, zmodernizowane klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

5 000 zł47 m² 106,38 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie składające się z 3 odrębnych pokoi, oddzielnej kuchni oraz łazienki. Każdy pokój jest klimatyzowany (4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

5 700 zł54 m² 104,59 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Apartament o powierzchni 54 mkw. w sercu Pragi-Północ, zlokalizowany zaledwie kilka kroków od od stacji metra Szwedzka. Nieruchomość w inwestycji Bohema, która przyciąga swoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

3 000 zł48 m² 63,13 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o pow. 47,52 m2, na ul. Krzyżówki, wykończone i umeblowane z agd z bardzo dużym tarasem i miejscem garażowym, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamiejska

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia nieumeblowane dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią zlokalizowane na 12 piętrze w budynku z windą, na dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

2 400 000 zł57 m² 41 811,90 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferuję na sprzedaż nietuzinkowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Powiślu. Lokal usytuowany przy ul. Solec, na siódmym (7), ostatnim piętrze. Budynek posiada dwie windy, hall oraz całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

1 015 000 zł69 m² 14 710,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Przestronne, jasne, 3-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie na IV piętrze z windą i z dwoma balkonami. Inwestycja Derby 14 z 2012.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosabowskiego

Gocławek,Warszawa

989 000 zł70 m² 14 205,70 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Nie jestem zainteresowany współpracą z agencjami. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży naszego mieszkania. Miejsce, w którym spędziliśmy cztery bardzo dobre lata, teraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kasprzaka

Odolany,Warszawa

1 129 000 zł60 m² 18 816,70 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji bez prowizji Mieszkanie o powierzchni 60,41 m2 zlokalizowane na 1 piętrze przy ul. Kasprzaka 29C w Warszawie. Składa się z pokoju, garderoby, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Stary Mokotów,Warszawa

3 500 zł30 m² 115,51 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Jeśli chcesz wynająć mieszkanie w fenomenalnej lokalizacji z pięknym widokiem, cieszyć się kilkuminutową odległością od komunikacji oraz zaplecza handlowo-usługowego to koniecznie czytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Okrzei

Praga-Północ,Warszawa

680 000 zł28 m² 24 727,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

We speak in Polish, ukrainian, english languages. Na sprzedaż świetne inwestycyjne mieszkanie przy ul. Okrzei 18. Mieszkanie prężnie pracuje w najmie krótkoterminowym (pozytywne opinie na Bookingu).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pory

Stegny,Warszawa

4 400 zł109 m² 40,37 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy ul. Pory (mokotów). Lokal o powierzchni 109 mkw, usytuowany jest na 2. piętrze budynku wzniesionego w 2006 roku. Osiedle monitorowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młynarska

Wola,Warszawa

756 000 zł45 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przestronne mieszkanie (45m2) z dobrym rozkładem do generalnego remontu. Na sprzedaż prezentuję 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie na warszawskiej Woli w pobliżu Metra Płocka. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Ursynów,Warszawa

789 900 zł48 m² 16 490,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Oferujemy na sprzedaż słoneczne, jasne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w pobliżu metra Imielin. Atuty nieruchomości: - funkcjonalny rozkład - niskie opłaty - miejsce parkingowe - doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

949 000 zł57 m² 16 767 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2 pokoje (z możliwością wydzielenia 3) W super cenie W bardzo dobrej lokalizacji! Na sprzedaż duże 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Jana Kazimierza 60. Niedaleko również ulice Wolska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Gocław,Warszawa

850 000 zł56 m² 15 178,60 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na Warszawskim Gocławiu w okolicy Jeziora Balaton. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 11 piętrze 12-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamiejska

Targówek,Warszawa

560 000 zł38 m² 14 933,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Oferuję na sprzedaż kawalerkę przy ul. Zamiejskiej na Targówku. Nieruchomość ma 37,5 mkw i składa się z dużego salonu z wyjściem na balkon, oddzielnej kuchni i łazienki. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sielecka

Mokotów,Warszawa

750 000 zł37 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 37 m2, usytuowane na trzecim piętrze w trzypiętrowej kamienicy z lat 50 tych w sąsiedztwie Łazienek Królewskich pomiędzy ul. Iwicką a Sielecką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Ursynów,Warszawa

2 450 zł30 m² 83,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia do wynajęcia mieszkanie kawalerkę z wydzieloną sypialnią w spokojnej i zielonej części Warszawy dzielnicy Ursynów. Wymarzone przytulne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. 1 Maja

Ursus,Warszawa

849 000 zł51 m² 16 504,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Pośredników prosimy o powstrzymanie się przed kontaktem. Sprzedam jasne i bardzo ciche mieszkanie przy ul. 1 maja 2 w bloku z 1962r. znajdującego się na końcu ślepej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 660 zł28 m² 95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronne, dobrze zaaranżowane i umeblowane mieszkanie usytuowane w kameralnym budynku z 2017 roku, w pobliżu stacji Metra Stokłosy. Mieszkanie ciche i słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Ochota,Warszawa

894 000 zł53 m² 16 867,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Opiekun oferty tel. Mieszkanie w niskim budownictwie, w doskonałej lokalizacja. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku 4 kondygnacyjnym, bez windy. Podstawowe informacje: dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzyżówki

Żerań,Warszawa

838 000 zł48 m² 17 634,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy Państwu do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,52 m2, z dużym balkonem i miejscem postojowym na ul. Krzyżówki. Budynek, pięciopiętrowy, otoczony zielenią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwatery Głównej

Gocławek,Warszawa

995 000 zł58 m² 17 037,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Ogłoszenie bezpośrednie bez prowizji Na sprzedaż przestronne, jasne i wygodne mieszkanie o powierzchni 58.4 m2, położone na Pradze Południe, w dzielnicy Gocławek, przy ulicy Kwatery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

1 599 000 zł74 m² 21 608,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Pracujemy W święta I dni wolne! Przedmiotem oferty jest mieszkanie trzypokojowe wykończone w wysokim standardzie, na 5 piętrze w 6-piętrowym budynku. Zlokalizowane w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pawińskiego

Ochota,Warszawa

690 000 zł45 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Marzysz o idealnym mieszkaniu w Warszawie? Mam dla Ciebie coś wyjątkowego! Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 45,05 m usytuowane na warszawskiej Ochocie, przy ul. Pawińskiego, to nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

938 400 zł28 m² 34 000 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania pod wynajem w Centrum Warszawy? Oferujemy państwu idealną nieruchomość pod wynajem w prestiżowej lokalizacji na ul.Złotej 11. Mieszkanie dzięki dużym oknom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Smocza

Wola,Warszawa

659 000 zł27 m² 24 461,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Dostępna od zaraz. Bezpośrednio od właściciela (osoba prywatna). Ważne! wszelkich pośredników proszę O niekontaktowanie się W sprawie ogłoszenia. Sprzedam przytulną kawalerkę.