dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 437 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 437 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rembielińska

Targówek,Warszawa

1 469 000 zł70 m² 20 985,70 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mamy przyjemność zaoferować Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego apartamentu zlokalizowanego na Skrzyżowaniu ulic Rembielińskiej oraz Kondratowicza. Lokalizacja: okolica jest rewelacyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Heroldów

Młociny,Warszawa

2 900 zł48 m² 60,63 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| ładnie urządzone, widne 2 pokojowe mieszkanie na Młocinach, idealne dla pary lub małej rodziny. Mieszkanie jest na ogrodzonym osiedlu ze sporą ilością zieleni. Lokal w bardzo dobrym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Burakowska

Wola,Warszawa

1 280 000 zł47 m² 27 234 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkanie 47M2, dwa pokoje, przy arkadii, burakowska 16b, wysoki standard wykończenia. Budynek: mieszkanie znajduje się w siedmiokondygnacyjnym budynku, który został wzniesiony przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

729 000 zł44 m² 16 759 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43.5m2 + balkon 5,39m2 znajdujące się na Pradze - Południe przy ulicy Nowaka - Jeziorańskiego 15. Klucze do lokalu zostały już odebrane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Okęcka

Wierzbno,Warszawa

2 950 zł41 m² 71,95 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Całkowicie zmodernizowane 2 pokojowe mieszkanie 41m2 z oddzielną widną kuchnią na Mokotowie tuż przy metrze Wierzbno (przystanek 2 min spacerkiem - widać z okien). Mieszkanie na wysokim VIII.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mikołajczyka

Gocław,Warszawa

2 500 zł58 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 58 mkw, zlokalizowane przy ul. Stanisława Mikołajczyka na warszawskiej Pradze Południe (gocław). Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wagów

Ursynów,Warszawa

2 200 zł47 m² 46,81 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 01.09.2024 r. Oferujemy do wynajęcia urocze mieszkanie o powierzchni 47m2 na warszawskim Ursynowie przy ul. Braci Wagów, tuż przy metrze Natolin. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

897 000 zł54 m² 16 766,40 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia? Mam dla Ciebie widok, który rozkocha w sobie nawet największego sceptyka! każdy poranek przywitasz tu z widokiem na niesamowity warszawski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sewerynów

Powiśle,Warszawa

1 595 000 zł63 m² 25 434,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Odkryj Elegancję i Komfort Mieszkania przy ul. Sewerynów na Warszawskim Powiślu Zapraszamy do eksploracji wyjątkowego mieszkania, które z pewnością spełni oczekiwania najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sitnika

Wola,Warszawa

795 000 zł47 m² 16 879 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w zadbanym budynku bezpośrednio przy malowniczym Parku Moczydło. To idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chocimska

Stary Mokotów,Warszawa

1 067 000 zł47 m² 22 702,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1947

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania na Starym Mokotowie. Zabytkowa Kamienica położona na cichej uliczce przy Chocimskiej 13, to idealne miejsce dla tych, którzy cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Władysława Reymonta

Stare Bielany,Warszawa

619 000 zł37 m² 16 954,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Opiekun oferty: tel. Podstawowe informacje: mieszkanie do własnej aranżacji w kamienicy z lat 50. Mieszkanie ma ekspozycję wschodnią od strony zieleni dzięki czemu jest jasne i ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Śródmieście,Warszawa

1 995 000 zł77 m² 25 808,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w budynku z cegły - 100 m od Alej Ujazdowskich ; 4 piętro w 6 piętrowej zadbanej kamienicy z windą. Lokal o pow. 77,30 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

2 200 zł38 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe, umeblowane z widną kuchnią oraz balkonem. Położone w środku osiedla, z dala od ruchliwych ulic ale blisko komunikacji - stacja metra Księcia Janusza 700m, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

2 890 000 zł101 m² 28 614 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Wyjątkowy Apartament w prestiżowej inwestycji qbik w sercu Mokotowa czeka na Ciebie! Zachwyć się przestrzenią i nowoczesnością tego dwupoziomowego apartamentu, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starodęby

Skorosze,Warszawa

895 000 zł62 m² 14 372,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szukasz idealnego mieszkania, który zachwyci Cię lokalizacją oraz nienaganną jakością wykonania? Zapraszam do zapoznania się z inwestycją położoną w Warszawie ul. Starodęby. Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

2 200 zł26 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania w prestiżowej lokalizacji w Warszawie Żoliborz Plaża Jeśli szukasz miejsca, które łączy wygodę, styl i wyjątkową lokalizację, to mieszkanie jest idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 500 000 zł130 m² 26 923,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu zupełnie nowy 130 metrowy Penthouse usytuowany w Miasteczku Wilanów. Apartament 5 pokojowy z dużym 40 metrowym tarasem położony jest na ostatnim, czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bemowo,Warszawa

1 366 095 zł90 m² 15 095 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prowizja biura 0% Oferujemy do sprzedaży bardzo ładny 3 pokojowy apartament o pow. 90,50 m2 zlokalizowany na Bemowie. Lokal usytuowany jest na 1 pietrze 3-piętrowego budynku z 2022r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bełdan

Służew,Warszawa

830 000 zł48 m² 17 291,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż jasne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2. Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Bezpośrednie sąsiedztwo przystanków komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pużaka

Skorosze,Warszawa

639 000 zł47 m² 13 584,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Biuro nieruchomości Alfa Home prezentuje klimatyczne, dwustronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2. Mieszkanie znajduje się w kameralnym, 3 piętrowym budynku. Lokalizacja Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

799 000 zł57 m² 14 017,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 metrów kwadratowych, zlokalizowane na urokliwym osiedlu Sady Żoliborskie (żoliborz, warszawa). Jest to idealna nieruchomość dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolorowa

Skorosze,Warszawa

819 000 zł51 m² 15 933,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Szanowni Państwo, mam zaszczyt zaprezentować niepowtarzalną nieruchomość zlokalizowaną w Warszawie w cichej i zielonej części Ursusa. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sierakowskiego

Praga-Północ,Warszawa

1 380 500 zł51 m² 26 899,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Elegancki apartament w topowym Porcie Praskim - ul. Sierakowskiego English version below opis: praga - Północ, port Praski - ul. Sierakowskiego; przestronny, stylowy apartament o powierzchni 51,32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grenadierów

Praga-Południe,Warszawa

1 880 000 zł104 m² 18 076,90 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Idealne mieszkanie dla rodziny z dziećmi, funkcjonalne w dogodnej lokalizacji. Oferujemy na sprzedaż przestronne i eleganckie mieszkanie zlokalizowane na VII piętrze w IX piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wilanów Wysoki,Warszawa

895 000 zł50 m² 17 989,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,75m2 zlokalizowane na Wilanowie / Wilanów Wysoki. Nieruchomość położona jest na 1 piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wola,Warszawa

1 716 700 zł74 m² 23 258,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Termin oddania I kwartał 2026 roku. Czteropokojowe mieszkanie na Woli z dużym balkonem. Blisko komunikacji miejskiej : autobus 50m, tramwaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Czyste,Warszawa

949 000 zł56 m² 16 922,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo, z przyjemnością pragnę przedstawić Państwu przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 56,08 m2, zlokalizowane na terenie warszawskiej Dzielnicy Wola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

645 000 zł42 m² 15 357,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mamy do zaoferowania doskonałe , 3-pokojowe mieszkanie na Sadybie. Lokal mieści się w odnowionej kamienicy z 1953 roku przy Ul. Św. Bonifacego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Imielin,Warszawa

665 000 zł46 m² 14 456,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Hej, młody Warszawiaku! Szukasz swojego miejsca? Mamy coś, co Ci się spodoba! kupuj za gotówkę Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na 3 piętrze, zlokalizowane na malowniczym Ursynowie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

3 800 zł38 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Do wynajęcia bardzo ładne, ciche ) dwupokojowe mieszkanie (2017r.) na 1 piętrze. Osiedle zamknięte i strzeżone z portiernią. Ul. Siedmiogrodzka 1. Mieszkanie jest umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Joliot-Curie

Mokotów,Warszawa

730 000 zł50 m² 14 659 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Cena: 14,659 zł za m2! Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie z loggią na parterze w budynku 4-piętrowym. ul. Joliot Curie. Budynek z cegły 1962r. po remoncie, ocieplony. W budynku jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kondratowicza

Nowe Bródno,Warszawa

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

2 pokoje Z balkonem, w sąsiedztwie metro kondratowicza. Czynsz za wynajem obejmuje opłatę administracyjną wraz z zaliczką na wodę i ogrzewanie. 2 niezależne pokoje: 19,6 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

1 050 000 zł77 m² 12 285 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Tylko U nas. Świetne miejsce Bielan - blisko sklepy, usługi, przedszkole, szkoły, uczelnia uksw, galeria Młociny i in. W okolicy dużo zieleni, tereny rekreacyjne, parki. Bardzo dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pod Lipą

Kabaty,Warszawa

915 000 zł80 m² 11 437,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Bezpośrednio sprzedam mieszkanie. Warszawa, kabaty, ul. Pod Lipą 8. 915 tys. zł.(0% prowizji). Bardzo blisko stacji metra Kabaty. Mieszkanie w stylu loftowym, na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Stara Ochota,Warszawa

999 000 zł62 m² 16 043 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Digital Broker prezentuje przestronne 2-pokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy , położone przy ulicy Grójeckiej 70b na Starej Ochocie. Stara Ochota jest uznana za jeden z piękniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Inflancka

Muranów,Warszawa

882 000 zł47 m² 18 766 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

___u zbiegu ulic Stawki i Andersa Piękne zamknięte Osiedle Stawki! ul. Inflancka! Osiedle ogrodzone i strzeżone! Posiada parking dla mieszkańców. Nieopodal osiedla jest basen. Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tamka

Śródmieście,Warszawa

9 600 zł90 m² 106,55 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty tel. Biuro lub mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy ul. Tamka. Aktualnie jest zaaranżowane jako biuro z open-space, ale w kw lokal ma przeznaczenie mieszkaniowe (3 pok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bemowo,Warszawa

1 290 000 zł86 m² 14 994,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie zlokalizowane w budynku przy ul. Arki Bożka/ Bemowo. Mieszkanie - rozkładowe pow. użytkowej 86,03 m2. Ekspozycja pd-zach. Usytuowane na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostrzycka

Praga-Południe,Warszawa

2 900 zł38 m² 77,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowo wyremontowane bardzo ładne mieszkanie przy ul. Ostrzyckiej 1/3 na Pradze Południe przy granicy z Saską Kępą obok trasy łazienkowskiej. Mieszkanie składa się z: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Budki Szczęśliwickie

Szczęśliwice,Warszawa

1 150 000 zł59 m² 19 561,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atuty nieruchomości | 58,79m2 | 3 Pokoje | Balkon | Garaż | Spokojna okolica | Dogodna lokalizacja | 10 minut na pieszo do wkd | Nowe budownictwo | 2023r. budowy | Jasne | Duże okna | Zapraszam do zakupu.