dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 415 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 415 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niecała

Śródmieście,Warszawa

890 000 zł49 m² 18 126,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Do sprzedania mieszkanie o pow. 49,10 m2 przy ul. Niecałej. To jeden z najbardziej cenionych adresów w Warszawie. Elegancka i spokojna okolica. Nieruchomość zlokalizowana jest jedyne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gibalskiego

Nowolipki,Warszawa

3 800 zł42 m² 90,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia urokliwe, jasne, 2 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli (nowolipki) przy ulicy Gibalskiego. Mieszkanie o pow. 42 m2 składa się z klimatycznego salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zajęcza

Powiśle,Warszawa

6 500 zł43 m² 151,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy i dwupokojowy apartament na warszawskim Powiślu. Znajduje się on w budynku Moderna przy ul. Zajęczej. Inwestycja zlokalizowana naprzeciwko Elektrowni Powiśle. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wandy

Mokotów,Warszawa

775 000 zł53 m² 14 622,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

***3 pokoje***piękny widok***świetna lokalizacja*** Na sprzedaż mieszkanie na starej Saskiej Kępie w bloku z roku 1968. Mieszkanie mieści się na 10 piętrze i rozciąga się z niego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korsaka

Praga-Północ,Warszawa

525 000 zł48 m² 10 937,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

***3 pokoje***praga północ***blisko komunikacja*** Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na Pradze Północ. Metraż mieszkania ok. 48 metrów kwadratowych na co składają się: salon 15,77m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Derby

Białołęka,Warszawa

480 000 zł54 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkania 2 pokojowe na Skarbka z Gór na Białołęce. 3 piętro, o powierzchni 54,10 m2. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie jest dwustronne i składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

6 900 zł140 m² 49,29 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Na wynajem atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż na Mokotowie. Znajduje się w nowym apartamentowcu z ok 2014 roku. W okolicy liczne punkty usługowe, szkoła, przedszkole, blisko do Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mielczarskiego

Kabaty,Warszawa

4 000 zł70 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m2, położone przy ul. Mielczarskiego na Kabatach. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze. Wchodząc do mieszkania widzimy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

685 000 zł42 m² 16 309,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecamy ciche, jasne do wprowadzenia 2 pokojowe na Żoliborzu Kamienica z 1950 r, cegła Ekspozycja południowo-zachodnia Wysokość 2,85 m Sypialnia od Parku Piwnica 6 m Klimatyczne wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

637 436 zł29 m² 21 935,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Niski czynsz mimo wysokiego standardu - poniżej 10 zł/mkw. Wstaw meble, tv i mieszkaj/wynajmuj. Kup gotowe do wynajmu mieszkanie na Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

627 000 zł46 m² 13 630,40 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 pokojowe z pięknym widokiem na panoramę Warszawy. Usytuowane na 11 piętrze. Jasne, dwustronne, narożne mieszkanie. 3 pokoje w tym jeden z balkonem, oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Radziwie

Młynów,Warszawa

670 000 zł48 m² 13 981,60 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferuję Państwu kompaktowe i 2-pokojowe mieszkanie, na 9. piętrze inwestycji - Wola Tower przy ul. Radziwie, zrealizowanej przez Turret Development i oddanej do użytku w 2009 roku. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czechowa

Wawrzyszew,Warszawa

525 000 zł44 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Marzy Ci się komfortowe dwupokojowe mieszkanie na Bielanach? A może chcesz dobrze zainwestować pieniądze w lokal pod wynajem? Można śmiało powiedzieć, że warszawski Wawrzyszew ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

495 000 zł52 m² 9 464,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Szanowni Państwo, jeżeli szukacie 2- pokojowego mieszkania ze świetnym układem i genialnym położeniem to trafiliście pod adres spełniający wszystkie Wasze wymagania- gościeradowska 13!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nugat

Kabaty,Warszawa

614 000 zł48 m² 12 899 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Nieruchomość znajduje się w najlepszej lokalizacji na Ursynowie obok Metra Imielin, ciche 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze. Mieszkanie jasne i rozkładowe, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okocimska

Wola,Warszawa

399 000 zł31 m² 12 871 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Metro Księcia Janusza tuz przy bloku - 50m. Mieszkanie do własnej aranżacji, 2 osobne pokoje - idealne pod wynajem przy ulicy Okocimskiej, strona wschodnia z pięknym widokiem na panoramę Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

599 046 zł29 m² 20 614,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Bez prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Kup gotowe do wynajmu mieszkanie na Mokotowie. Niski czynsz mimo wysokiego standardu - poniżej 10 zł/mkw. Deweloper z doświadczeniem na rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

650 000 zł26 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Pięknie żyj na Pięknej! Śródmieście to jedna z najpopularniejszych i najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. To również najstarsza część stolicy bogata w liczne budowle, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelazna

Mirów,Warszawa

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Podstawowe informacje: atrakcyjne, umeblowane mieszkanie o powierzchni 60 m2 z loggią. Zaprojektowane dla pary lub singla. Zalety nieruchomości: ciche i wygodne dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Ochota,Warszawa

995 000 zł56 m² 17 767,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Opiekun oferty tel. Podstawowe informacje: trzypokojowe mieszkanie w kamienicy o powierzchni 56m2, na Ochocie ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. Mieszkanie po generalnym remoncie, stan idealny. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

715 000 zł53 m² 13 490,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Wyremontowane mieszkanie z pełnym wyposażeniem czeka. może właśnie na Ciebie? Atuty: +dobra komunikacja z innymi częściami miasta +dobrze rozplanowana i maksymalnie wykorzystana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

849 000 zł58 m² 14 637,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania piękne mieszkanie o powierzchni 58 m2 na Miasteczku Wilanów z komórką lokatorską gratis. Obsługa notarialna w cenie! W skład mieszkania wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kamińskiego

Tarchomin,Warszawa

550 000 zł47 m² 11 702,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47 m2, przy ul. Kamińskiego, na warszawskiej Białołęce w obszarze Tarchomina. Główne atuty: - dogodny dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Miła

Wola,Warszawa

389 000 zł27 m² 14 407,40 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Najlepsza lokata kapitału w dzisiejszych czasach! Mieszkanie idealne na wynajem długoterminowy jak i Airbnb. Poszukujesz mieszkania na start? A może zależy Ci na tym, aby do centrum dostać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

920 000 zł62 m² 14 722,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dwupokojowe mieszkanie przy parku na Fortach Bema. Obszerny salon z balkonem, sypialnia, kuchnia w aneksie, łazienka z wanną. Klimatyzacja zamontowana w 2020 roku. Lokal wykończony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Majdańska

Praga-Południe,Warszawa

749 000 zł62 m² 11 984 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Szukasz mieszkania pełnego światła - w doskonałym stanie - w cichej i bardzo zielonej okolicy? Mamy coś dla Ciebie :) Oto idealne mieszkanie w odnowionym bydynku przy ul. Majdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

1 208 289 zł62 m² 19 400,90 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Komfortowe, gotowe mieszkanie na Mokotowie. Polecam gotowe mieszkanie dla Twojej rodziny. Salon z aneksem kuchennym 17,50 mkw. Dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

7 800 zł93 m² 83,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia przestronny, klimatyzowany apartament ze wspaniałym widokiem na zieleń i rzekę. Apartament o łacznej powierzchni 93 m2 składa się z: -przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Franciszkańska

Muranów,Warszawa

796 000 zł57 m² 13 964,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

3 pokoje Balkon Metro Starówka Zapraszam na prezentacje Lokalizacja: warszawa Muranów, ul. Franciszkanska Metraż: 56,9 m2 Piętro: 1 z 3 Rok budowy: 1961 Materiał: cegła Stan prawny: odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

828 282 zł52 m² 15 928,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Chcesz mieszkać w eleganckim mieszkaniu, ale nie masz czasu go urządzić ? Wprowadź się do gustownie wykończonego mieszkania o podwyższonym standardzie na warszawskim Wilanowie. Piękną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Madalińskiego

Górny Mokotów,Warszawa

3 000 zł43 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zarezerwowane Przytulne, komfortowe, dwustronne mieszkanie z małym balkonem (porte-fenêtre 1m2) na Górnym Mokotowie , 250m od stacji Metro Racławicka. Idealne dla singla, pary lub małżeństwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

660 000 zł44 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Super oferta dla konesera - wielbiciela żoliborskich klimatów. Nowa niższa cena Stary Żoliborz Oficerski, plac Inwalidów, cytadela. Dwupokojowe, przestrzenne (wysokie na 320 cm) mieszkanie na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radziwie

Warszawa,mazowieckie

1 030 000 zł72 m² 14 242,30 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m2 z balkonem w bardzo dogodnej, pod każdym względem lokalizacji. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ochota

Ochota,Warszawa

4 000 zł74 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie Z tarasem I garażem. Jasne, umeblowane 3-pokojowe 74 m2 , położone na 12 piętrze budynku. Przestronny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jezuicka

Śródmieście,Warszawa

3 300 zł51 m² 64,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: mieszkanie położone przy ul. Jezuickiej tuż przy Rynku Starego Miasta. Mieszkanie mimo,iż znajduje się w ścisłym centrum Warszawy jest ciche. Komunikację zapewnia dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

550 000 zł64 m² 8 593,75 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Marzysz o własnym mieszkaniu z pięknym widokiem? A może myślisz o zainwestowaniu w doskonałą nieruchomość, która będzie na Ciebie pracować? Powodów dlaczego czytasz akurat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

7 000 zł84 m² 83,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości, oferuje do wynajęcia, mieszkanie znajdujące się na warszawskim Wilanowie (osiedle Ostoja Wilanów) w wybudowanym w 2011 roku budynku czteropiętrowym z windą, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dwernickiego

Praga-Południe,Warszawa

399 000 zł36 m² 11 207,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferuję Państwu bardzo kompaktowe i praktyczne 2-pokojowe mieszkanie, na 3 piętrze inwestycji bloku wybudowanego w 1960 roku z cegły, więc nie jest to wielka płyta. Mieszkanie znajduje.