dowolna

Mieszkania z ogródkiem Warszawa - Oferty mieszkań z działeczką

1 687 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 687 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Zawady,Warszawa

2 490 000 zł100 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: luksusowy apartament z ogrodem Wilanów, oferuję na sprzedaż wykończony apartament o powierzchni 100 m . Największym atutem apartamentu jest prywatny ogród, który tworzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Oleandrów,Warszawa

935 000 zł45 m² 20 964,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Okazja 2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Warszawa, śródmieście ul. Marszałkowska 9/15 Metraż: 46,60 m2, powierzchnia użytkowa 51 m2 Piętro: 2/5 Winda: tak Rok budowy: 1951 Stan prawny:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Anielewicza

Nowolipki,Warszawa

425 000 zł31 m² 13 780,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie jest do remontu, co daje możliwość pełnej aranżacji według własnych potrzeb. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30,84 m wpisanej w księdze wieczystej, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

738 917 zł40 m² 18 472,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

999 517 zł83 m² 12 042 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Praga Południe - kamionek/grochów Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopalniana

Fort Bema,Warszawa

1 625 000 zł92 m² 17 663 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowa niższa cena! Mieszkanie z ogrodem na sprzedaż Bemowo | 92 m + ogród 160 m | 3 pokoje Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z prywatnym ogrodem, położone na Bemowie, na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żeńców

Bemowo,Warszawa

1 050 000 zł62 m² 16 930 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować trzypokojowe mieszkanie na Bemowie. Mieszkanie o powierzchni: 62.02 m2 znajduje się na parterze i składa się z: - Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Ursus,Warszawa

769 850 zł52 m² 14 663,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Bródno,Warszawa

649 836 zł45 m² 14 440,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Targówek - Bródno możliwość zobaczenia tego lokalu I podobnych na żywo! Zamieszkaj w zielonej, rozwijającej się okolicy! Targówek - Bródno - idealna lokalizacja dla ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Białołęka,Warszawa

664 953 zł56 m² 11 779,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z prywatnym dużym ogrodem o powierzchni aż 83 m - idealna przestrzeń na odpoczynek, grill czy miejsce zabaw dla dzieci. Zakup bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

557 402 zł32 m² 17 418,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Oś Królewska

Wilanów,Warszawa

943 000 zł41 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

TO nie mieszkanie. TO przestrzeń, która zmienia twoje życie. Wilanów | 41 m | parter z prywatnym ogródkiem | luksus, który czuć wszystkimi zmysłami zamknij oczy I wyobraź sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Karabeli

Bemowo,Warszawa

1 179 000 zł79 m² 14 961,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż oferuję wyjątkowo funkcjonalne i doskonale zlokalizowane mieszkanie położone na warszawskim Bemowie, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Górczewska oraz ul. Lazurowej. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

759 125 zł46 m² 16 502,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3 pokojowe dwustronne - 45,53m2 + balkon 5,61m2 promocja na parking podziemny tylko teraz 30.000 ZŁ Ochota/Włochy - obok WKD Raków 5 MINUT DO WKD! 11 MINUT WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

999 867 zł62 m² 16 126,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

2 249 000 zł71 m² 31 779 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 70 m , do których dostajesz coś, czego w nowych inwestycjach praktycznie już nie ma: taras 124 m . Tak ponad 100 metrów własnej, prywatnej przestrzeni na świeżym powietrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Pożaryskiego

Wawer,Warszawa

599 000 zł33 m² 18 151,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bezpośrednio. Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 33,4 m z prywatnym ogródkiem 18 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

1 162 598 zł74 m² 15 710,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chełmska

Dolny Mokotów,Warszawa

1 790 000 zł92 m² 19 541,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z ogrodem, tarasem i loggią | Chełmska 9 - Dolny Mokotów Przedmiotem oferty jest czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w najlepszej części warszawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

603 657 zł35 m² 17 247,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2-pokojowe - 34,38m2 + ogródek 28,08m2 promocja na parking podziemny tylko teraz W cenie 30.000 ZŁ Z KAŻDEGO POKOJU WYJŚCIE NA BALKON Ochota/Włochy - obok WKD Raków 5 MINUT DO WKD!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stalowa

Praga-Północ,Warszawa

2 250 zł29 m² 77,59 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dla singla lub pary Oferujemy do najmu mieszkanie (29 m2) położone w nowo wybudowanym apartamentowcu przy ul. Stalowej 27 na warszawskiej Pradze. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

973 800 zł32 m² 30 412,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 30 m z własnym ogródkiem 16 m ostatnie takie mieszkanie dostępne w tej inwestycji. Idealne dla singla, pary albo jako pewna inwestycja pod wynajem. Układ jest prosty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

2 800 zł27 m² 104,87 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem komfortowe mieszkanie nowocześnie urządzone, umeblowane, wyposażone w wysokiej jakości sprzęt agd, klimatyzowane. Mieszkanie zlokalizowane jest w wyjątkowo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Grajewska

Szmulowizna,Warszawa

349 000 zł22 m² 15 720,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Zapraszam na dzień otwarty, który odbędzie się w środę 11 marca w godzinach 15.00 - 20.00! Prezentowane mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

884 608 zł59 m² 14 993,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3 pokojowe - 58,39m2 +2 x balkon promocja na parking podziemny tylko teraz 30.000 ZŁ Ochota/Włochy - obok WKD Raków 5 MINUT DO WKD! 11 MINUT WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kobielska

Praga-Południe,Warszawa

999 000 zł76 m² 13 179,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż: * Wyjątkowe i przytulne 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem! * Pow. 75,8 m , parter, ul. Kobielska (róg Siennickiej) * Pełna własność z kw - możliwość kredytu *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Bródno,Warszawa

887 556 zł60 m² 14 793 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siennicka

Grochów,Warszawa

949 000 zł60 m² 15 808,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie z rynku wtórnego z dwoma ogrodami do adaptacji. Lokalizacja: warszawa, praga-Południe (grochów), ul. Siennicka 33. Atrakcyjna, spokojna okolica, idealna dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Żoliborz,Warszawa

1 800 000 zł68 m² 26 315,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z propozycją apartamentu na warszawskim Żoliborzu. Lokal wykończony jest wysokiej jakości materiałami w z dbałością o szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

5 500 zł48 m² 114,58 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng 3 pokoje z ogródkiem | Odolany | Jana Kazimierza | Garaż | Taras Do wynajęcia komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem, położone przy ul. Jana Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

1 599 866 zł91 m² 17 580,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żelazna

Centrum,Warszawa

1 950 000 zł134 m² 14 552 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż wyjątkowo przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 134 m2, położone na 3 piętrze w budynku 7 -piętrowym z 1996 r, zlokalizowane przy ulicy Żelaznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

866 308 zł52 m² 16 659,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Białołęka,Warszawa

529 000 zł37 m² 14 217 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

* zapytaj mnie o inne oferty w okolicy - gotowe oraz z budowie * Zielona okolica * Duży wybór mieszkań * Prezentujemy Państwu nową inwestycję deweloperską, strategicznie zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 045 900 zł74 m² 14 093,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Bródno,Warszawa

749 857 zł50 m² 14 997,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Elektryczna

Powiśle,Warszawa

4 900 zł43 m² 113,45 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia wyjątkowa ofertę eleganckiego 2 pokojowego mieszkania w prestiżowej inwestycji Flisac, zlokalizowanej w sercu Powiśla przy ul. Elektrycznej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sady Żoliborskie

Sady Żoliborskie,Warszawa

2 950 000 zł132 m² 22 399 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Przestronny apartament położony W zaciszu sadów żoliborskich Jasne wnętrza | Weranda 23 m | Dwa miejsca parkingowe w garażu | Tuż przy parku | Cicha i spokojna okolica | Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kulczyńskiego

Ursynów,Warszawa

697 800 zł53 m² 13 065 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 200 m do metra Imielin | 53,4 m2 | 2 pokoje | Oddzielna Kuchnia | duży balkon Jasne, ciche i ustawne mieszkanie o powierzchni 53,4m2 w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

5 000 zł54 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Apartamenty na wynajem warszawa centrum lokalizacja: budynek apartamentowy znajdujący się w samym centrum powiśla, otoczony trzema parkami na Warszawskim Powiślu przy ul. Tamka w bardzo bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Białołęka,Warszawa

2 500 zł46 m² 54,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie położone na warszawskiej Białołęce przy ul. Monteverdiego. Mieszkanie zlokalizowane jest na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu. Położone na parterze posiada dostęp do.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij