dowolna

Mieszkania z ogródkiem Warszawa - Oferty mieszkań z działeczką

1 679 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 679 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

4 500 zł55 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu wyjątkowego, 2-pokojowego mieszkania z ogródkiem, zlokalizowanego na parterze nowoczesnego bloku na Wilanowie, przy ulicy Sarmackiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ogórkowa

Wawer,Warszawa

725 000 zł55 m² 13 134,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

2 pokojowe mieszkanie z możliwością łatwego stworzenia 3 pokoju plus ogród 200 m - Warszawa, wawer, ul. Ogórkowa Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży urokliwego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Muranów,Warszawa

730 000 zł44 m² 16 590,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Śródmieście Muranów > zielona i kameralna część centrum Warszawy przy skrzyżowaniu ul. Zamenhofa i ul. Lewartowskiego, obok muzeum Polin| ok 2 km od Pałacu Kultury 44 m2 | 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

1 120 000 zł82 m² 13 584 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę trzystronnego, jasnego, 4- pokojowego mieszkania o powierzchni 82,45 m2 w stanie deweloperskim usytuowanego w bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Bielany,Warszawa

660 000 zł30 m² 22 147,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania dla siebie, a może planujesz zakup pod przyszłą inwestycję? Zapoznaj się z naszą ofertą sprzedaży zaledwie 6 mieszkań w nowym, kameralnym apartamentowcu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kotsisa

Praga-Północ,Warszawa

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie z ogródkiem przy ul. Kotsisa 8a w dzielnicy Praga Północ. Mieszkanie jest zlokalizowane na parterze pow. 40 m2, 2 oddzielne pokoje z każdego pokoju wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kamińskiego

Tarchomin,Warszawa

500 000 zł34 m² 14 662,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Białołęka, tarchomin, ul. Kamińskiego | autobusy: 300 m od klatki | tramwaje: 600m od klatki | w okolicy liczne sklepy: biedronka, Lidl, carrefour, galeria Północna 34,1 m2 | dwustronne - 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

882 000 zł71 m² 12 422,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Tarchomin ul. Talarowa/mehoffera nowe mieszkanie 4 pokojowe 70,26 m2 z balkonem, ogrodem lub tarasem. W cenie od 882 000,00 pln. DO negocjacji Kontakt : Inwestycja jest realizowana na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bielany,Warszawa

1 085 800 zł57 m² 18 899,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Batalionu AK Karpaty

Czerniaków,Warszawa

909 000 zł47 m² 19 468,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty tel. Rozkładowy 2-pokojowy apartament zaprojektowany, aby cieszyć o powierzchni 46,69 m2. Ogródek ok. 50 m2 z tarasem 15 m2 z deski kompozytowej, a na terenie osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aluzyjna - wjazd

Białołęka,Warszawa

735 000 zł51 m² 14 411,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania na parterze o powierzchni 51,03 m , z przestronnym ogródkiem o powierzchni 149 m . To idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

1 388 900 zł104 m² 13 354,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Tarchomin ul. Talarowa/mehoffera nowe mieszkanie 4 pokojowe 103,41 m2 z balkonem, ogrodem lub tarasem. W cenie od 1 388 400,00 pln. Kontakt : Inwestycja jest realizowana na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipie

Muranów,Warszawa

2 900 zł29 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować Państwu nowe piękne mieszkanie, zlokalizowane w Centrum Warszawy przy ul. Nowolipie. Dostępne od 1 Pażdziernika! Powierzchnia użytkowa wynosi 29 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje + kuchnia balkon muranów Aleja Jana Pawła II 66 Mieszkanie składa się z: - 16-metrowego salonu, z wyjściem na 4-metrowy balkon - 10-metrowej sypialni, z szafą - 3-metrowej, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Fortowa

Bielany,Warszawa

735 000 zł37 m² 19 972,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż jasne, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,80 m2 Podstawowe informacje: mieszkanie nowe w stanie deweloperskim zlokalizowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Oczapowskiego

Stare Bielany,Warszawa

1 684 500 zł80 m² 21 001,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kupno bezpośrednio od dewelopera W najlepszej cenie bez prowizji i podatku pcc *** Metro Wawrzyszew 450 m*** ***metro Stare Bielany 550 m*** stare

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tawułkowa

Wawer,Warszawa

899 000 zł158 m² 5 696 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2020

Wawer/ miedzeszyn , Bezczynszowy 6- pokojowy apartament składający się z 2. samodzielnych mieszkań usytuowanych na 1. i 2. piętrze w budynku z 2020 r. Mieszkanie na 1. piętrze: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Bemowo,Warszawa

701 699 zł40 m² 17 599,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na Bemowie przy metrze Chrzanów! Zakup bezpośrednio od dewelopera: zakup bezpośrednio od Dewelopera 0% prowizji Możliwość negocjacji ceny 0% pcc Ogród z tarasem - 45 m 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 199 000 zł64 m² 18 618 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mamy przyjemność zaprezentować w pełni umeblowany 2 poziomowy apartament w Wilanowie. Znajduje się na ostatnim 3 i 4 piętrze z wyjściem na 34 m taras. Na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

1 099 000 zł74 m² 14 903,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania w Wilanowie Zapraszamy do odkrycia niezwykłego zakątka Wilanowa, który może stać się Twoim nowym domem! Jeśli marzysz o przestronnym, stylowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rosoła

Ursynów,Warszawa

3 900 zł77 m² 50,65 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości mk Real Estate ma przyjemność zaprezentować mieszkanie przy ul. Rosoła na Ursynowie. Rozkład: mieszkanie o powierzchni 77m2 składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Fortowa

Bielany,Warszawa

660 000 zł30 m² 22 147,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty tel. kupujący nie płaci podatku pcc! Na sprzedaż jasne, rozkładowe, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 29,80m2 z ogrodem 76,44m2 Podstawowe informacje: mieszkanie nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wałowa

Muranów,Warszawa

765 000 zł36 m² 21 309,20 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

** śródmieście/muranów I 36 m2 I 2 pokoje I oddzielna kuchnia ** Oferuję jasne, słoneczne, przestronne i ciche mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

797 000 zł41 m² 19 635,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w kamienicy z windą przy ulicy Aleja Niepodległości na Mokotowie. Metraż mieszkania to 40,59m na który składa się: -Przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

8 600 000 zł216 m² 39 772,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2020

Niepowtarzalny penthouse w pięknej okolicy z ogromnym ponad 120 metrowym tarasem na dachu. Apartament usytuowany jest na ostatnim piętrze kameralnej, bardzo eleganckiej willi miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

899 000 zł43 m² 20 810 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Apartament 43,2 m2 | 2 Pokoje | Wysoki 3,15 m | Parter | Winda | Ogródek 50 m2 | Czynsz 500 zł | Zamknięte Osiedle | Własnościowe z kw | Patio | Cicha i Zielona Okolica | 10 min Spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Plac Aleksandra Rembowskiego

Sadyba,Warszawa

2 250 000 zł100 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż apartament położony w sercu starej Sadyby, w bezpośrednio sąsiadujący z Rezerwatem Jeziorko Czerniakowskie. Apartament dwupoziomowy o powierzchni 100 m2, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kartograficzna

Lewandów,Warszawa

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cena przy wynajmie na min. 12 miesięcy do negocjacji. Dodatkowo płatny czynsz dla Wspólnoty Mieszkaniowej 700 zł miesięcznie+liczniki (ok 100-150zl/mc) Mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gdecka

Grochów,Warszawa

1 250 000 zł74 m² 16 919,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Zapraszam do zapoznania się z mieszkaniem, które jest inne niż wszystkie. Sam przekonaj się o wyjątkowości tego miejsca - idealnego dla Twojej rodziny. Kameralność, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Żoliborz,Warszawa

1 333 000 zł44 m² 30 137,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do kontaktu w celu umówienia prezentacji | Jeśli zakup wiąże się ze sprzedażą innej nieruchomości, chętnie przeprowadzę Państwa przez ten proces | Możliwy zakup na kredyt hipoteczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ludwiki

Moczydło,Warszawa

4 500 zł42 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia nowego, klimatycznego, dwupokojowego mieszkania na parterze z ogródkiem w prestiżowej inwestycji Apartamenty Ludwiki na Woli. Mieszkanie jest w pełni wyposażone. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Marynin

Bemowo,Warszawa

950 663 zł64 m² 14 861,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez pcc! Bez prowizji! Nowoczesne mieszkania niedaleko centrum, wśród zieleni i w kameralnej atmosferze. Inwestycja skierowana w stronę osób, które cenią sobie zarazem ciszę oraz spokój, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kępna

Praga-Północ,Warszawa

870 000 zł39 m² 22 416,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż w sercu Pragi Północ, przy ulicy Kępnej 15. Lokal znajduje się w przedwojennej , przepięknej oraz odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wola,Warszawa

1 471 000 zł59 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Komfortowy apartament 58,84 M2, trzy pokoje, ogródek, burakowska 16, wola. Budynek: apartament znajduje się na parterze w siedmiokondygnacyjnym budynku, który został wzniesiony przez firmę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

1 953 000 zł60 m² 32 458 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferuję Państwu bardzo komfortowy, 2- pokojowy apartament znajdujący się na 7. piętrze w 14- piętrowym budynku apartamentowym z 2009 r. Atelier Residence to prestiżowy budynek w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Włochy,Warszawa

1 250 000 zł63 m² 19 841,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie Metraż mieszkania to 63 m2 i składa się z : salonu z aneksem kuchennym sypialni pokoju dziecięcego gabinetu łazienki dwóch ogródków To doskonale zaprojektowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miedza

Targówek,Warszawa

999 000 zł63 m² 15 857,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz spokojnego azylu w przepięknym otoczeniu? Szkoda Ci pieniędzy i czasu na remonty, architekta i wykończenie? Ta oferta jest dla Ciebie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Batalionu AK Karpaty

Mokotów,Warszawa

919 000 zł46 m² 19 763,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mam przyjemność przedstawić Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,50 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze 4 piętrowego budynku z 2012 roku przy ulicy Batalionu ak "karpaty", na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Włochy,Warszawa

699 000 zł38 m² 18 212,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego mieszkania w spokojnej okolicy? Zależy Ci na dobrym dojeździe do centrum ? Zapoznaj się z poniższą ofertą: mieszkanie 2 pokoje - 39 m2 Zadzwoń i umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czarnomorska

Mokotów,Warszawa

660 000 zł56 m² 11 743,80 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,20 m2, usytuowane na wyższym parterze w 12 piętrowym budynku przy ulicy Czarnomorskiej. Rozkład salon 16 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kabaty,Warszawa

899 000 zł50 m² 17 915,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Biuro nieruchomości findsquare ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulne 2-pokojowe mieszkanie na ul. Wąwozowej w świetnie skomunikowanym punkcie i bliskiej okolicy Lasu Kabackiego na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij