dowolna

Mieszkania z ogródkiem Warszawa - Oferty mieszkań z działeczką

1 681 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 681 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wola,Warszawa

749 000 zł39 m² 19 205,10 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Inwestycyjny as w samym sercu nowego Centrum Miasta! atuty: 1. Roi na poziomie 8,8%! 2. Odległość od najważniejszych ośrodków rozrywki - Fabryki Norblina i Browarów Warszawskich - 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Syta

Zawady,Warszawa

2 330 000 zł117 m² 19 914,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Przepiękny Penthouse z przestronnym i słonecznym tarasem, zaprojektowany z dbałością o najwyższą jakość i najmniejsze detale. Taras o powierzchni 30 m2 na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Idzikowskiego

Mokotów,Warszawa

900 000 zł50 m² 17 832,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

- english version below - Na sprzedaż mieszkanie położone przy parku, z widokiem na zieleń z okien, dużą ilością przeszkleń oraz ogrodem zimowym. ******* atuty: zadaszony, otwierany ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

860 315 zł75 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rodzinne 4 pokojowe mieszkanie z ogródkiem Nowa inwestycja na Białołęce 18 minut autobusem do Metro Młociny Cena 11500 za m2 to cena na etapie rozpoczęcia budowy. Klucze do odbioru za ok 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyki

Bemowo,Warszawa

780 000 zł62 m² 12 580,70 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne Mieszkanie na Bemowie z Ogródkiem - Twoje Idealne Miejsce na 62 Metrach Kwadratowych! Mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na Bemowie. To idealna oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bociania

Ursynów,Warszawa

2 273 000 zł143 m² 15 895,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

To wyjątkowe mieszkanie jest idealne dla osób, które cenią sobie przestrzeń oraz możliwość relaksu w domowym zaciszu. Będzie także doskonałym wyborem dla rodzin lub osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

967 000 zł64 m² 14 996,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1948

Poszukujesz swojego miejsca w klimatycznej kamienicy? Masz swoje wyobrażenie wnętrza i szukasz przestrzeni, gdzie można je zrealizować? Właśnie teraz masz możliwość zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Nowa Praga,Warszawa

1 280 000 zł55 m² 23 272,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy apartament 55 M2, dwa pokoje, bohema-nowa praga, szwedzka, wysoki standard wykończenia. Budynek: apartament znajduje się w pięciokondygnacyjnym budynku, który został wzniesiony przez Okam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Wawer,Warszawa

1 089 000 zł75 m² 14 520 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

.Prezentowana nieruchomość to czteropokojowe mieszkanie w Warszawie ( dzielnica Wawer ) o powierzchni ok. 75m2 na które składają się: - trzy niezależne pokoje ( ok.9,5m2, ok. 10m2, ok.10 m2 ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

1 900 000 zł83 m² 22 891,60 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Jana Pawła II 61 m 95 II piętro dwa tarasy i klimatyzacja okno z salony wychodzi na drzewostan oddalony o około 70 m, okna na stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Podmiejska

Bemowo,Warszawa

254 000 zł23 m² 11 000,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Uwaga, mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne lokale idealne dla celów inwestycyjnych jak i na własny użytek. Lokale w stanie deweloperskim do własnej aranżacji w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 304 000 zł59 m² 22 101,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Sprzedaż I 3 pokoje Z ogódkiem I wilanów I 4 miejsca garaż. Oferuję do sprzedania funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe z ogródkiem, o rozkładzie idealnym dla rodzin oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Arsenalska

Rembertów,Warszawa

4 000 zł80 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stylowy dom wolnostojący na ogrodzonej posesji, położony wśród zieleni. Rozkład: -parter- salon z kominkiem, aneks kuchenny, łazienka, przedpokój, taras z wyjściem do ogrodu; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Woronicza

Służew,Warszawa

3 600 zł38 m² 94,74 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wolne od zaraz! Zapraszam! Szanowni Państwo polecamy piękne, urządzone w wysokim standardzie 1 pokojowe mieszkanie na ul. Woronicza w pobliżu tv Polskiej (3 przystanki od stacji Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

580 000 zł47 m² 12 340,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż Warszawa, praga-Północ Podstawowe informacje: -Powierzchnia: 47 m -piętro: 2. w 10-piętrowym bloku z 1976 roku -typ budynku: blok z wielkiej płyty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Drwęcka

Praga-Południe,Warszawa

1 147 997 zł79 m² 14 537,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

**nowoczesny Dwupoziomowy Apartament 3-pokojowy 78,97 m na Warszawskiej Pradze Południe - Idealne Miejsce do Zamieszkania** **zakup bez prowizji i podatku pcc.** **Mieszkanie** Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Elektoralna

Mirów,Warszawa

1 044 000 zł63 m² 16 466,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Rozmawiam w Twoim języku ~ pl/ua/ru| ang ~ Świetna lokalizacja ~ przy Hali Mirowskiej ~ 600 m Browary Warszawskie ~ Historyczna część Warszawy ~ Z wielką przyjemnością prezentuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dembowskiego

Ursynów,Warszawa

795 000 zł43 m² 18 488,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe wykończone w oparciu o detale na Ursynowie Metro Stokłosy - 10 min pieszo Ciche Ekspozycja Południowo, północna Ogródek 11 m, taras od strony południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

996 000 zł44 m² 22 636,40 zł/m²

 

Piętro:3/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bezpośrednio 2 pokoje+kuchnia+taras 11m, blok 2009, metro Płocka We speak English. Pośrednicy - proszę nie dzwonić. Mieszkanie 44 m2, świeżo po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

580 000 zł47 m² 12 340,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

615 000 zł44 m² 13 977,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż: przestronne i jasne mieszkanie na warszawskiej Białołęce. Dobrze skomunikowane, z centrum Warszawy. Powierzchnia 44m2, 2 pokoje, lokal położony na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bony

Gołąbki,Warszawa

799 000 zł53 m² 14 962,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania przytulne, w pełni wyposażone, 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem. Mieszkanie jest w dobrym stanie, umeblowane i wyposażone - gotowe do zamieszkania. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Toruńska

Targówek,Warszawa

1 200 000 zł63 m² 18 936,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie na Targówku ul. Toruńska 2. piętro w nowoczesnym budynku monitoring, ochrona 24/7 3 przestronne pokoje idealne dla rodziny lub pod inwestycję Wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalowa

Praga-Północ,Warszawa

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta agencji, pobieramy prowizję od najemcy. Oferujemy do najmu dwupokojowe mieszkanie (37 m2) położone w nowo wybudowanym apartamentowcu przy ul. Stalowej 27 na warszawskiej Pradze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Rozłucka

Praga-Południe,Warszawa

2 200 zł24 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pracujesz w Centrum i nie chcesz tracić czasu na codzienne dojazdy? Lubisz Park Skaryszewski? Chciałbyś odpocząć we własnym ogródku po pracy? Dobrze trafiłeś! już dziś możesz zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

7 500 000 zł208 m² 36 057,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1937

Absolutny Unikat! Penthouse przy Koszykowej, między Aleją Róż i Aleją Przyjaciół - 3 tarasy, ostatnie piętro, widok na zieleń, ogród zimowy - 5 pokoi, luksusowe wnętrze. Wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

999 000 zł58 m² 17 224,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferta tylko U nas! 2 pokojowe mieszkanie do wprowadzenia! Mieszkanie spełnia również kryteria programu "rent To Own". Wpłać 20% i zamieszkaj od zaraz. Resztę zapłacisz za 2 do 5 lat - masz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Powiśle-Solec,Warszawa

3 775 000 zł116 m² 32 554,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Kupujący nie płaci 2% pcc - sprzedaż przez spółkę Z O.O. Podana cena jest ceną brutto i zawiera 8% podatku vat. = = = = = = = = = = = = = = = 4 pokojowy apartament Z dużym ogrodem Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ursynów,Warszawa

1 250 000 zł54 m² 23 148,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mówimy po en/pl/ua/ru Prezentujemy ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na parterze na osiedlu Wille Taneczna w Warszawie na Ursynowie. Dom oddany do użytku w 2020 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

1 263 938 zł77 m² 16 376,50 zł/m²

 

Piętro:parter/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,18 m w nowym osiedlu na Woli, z doskonałą lokalizacją blisko centrum Warszawy. Dzięki świetnej komunikacji (autobusy, tramwaje, skm),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łuczek

Nowe Włochy,Warszawa

865 000 zł46 m² 18 903 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania na ul. Łuczek w Nowych Włochach, warszawa. Mieszkanie jest odświeżone po wyprowadzce właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tokarza

Targówek,Warszawa

684 000 zł55 m² 12 436,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nieruchomość położona na Bródnie, zakup tylko za gotówkę, grunty nieuregulowane. Mieszkanie o metrażu 55 m2, składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Trzy pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

14 000 zł109 m² 128,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Nowoczesny, komfortowy 4 pokojowy apartament w prestiżowej Rezydencji w sercu Mokotowa, zlokalizowany nieopodal Metra Wierzbno. Kameralna inwestycja w której znajduje się tylko 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bartłomieja

Służew,Warszawa

4 900 zł46 m² 106,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pierwszy najemca, nowe mieszkanie 46 M2, 2 pokoje, służewiec budynek: apartament znajduje się na prestiżowym osiedlu -solea Mieszkania przy Wyścigach. To butikowa inwestycja o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Błonia Wilanowskie,Warszawa

1 300 000 zł62 m² 21 005 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

If you need information in English, call me please. Miasteczko Wilanów - ul Sarmacka. Jasny, przestronny, komfortowo zaprojektowany i wykończony apartament o powierzchni 61,89m2, usytuowany na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Bemowo,Warszawa

769 000 zł44 m² 17 678,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dwa pokoje 43,5m + 80m ogrodu!, garaż, komórka, nowe! apartament przy metrze-szeligowska 30a. Bez pcc, można na kredyt jest kw. DO własnej aranżacji, stan developerski. Budynek ; posiada rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzielna

Nowolipki,Warszawa

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, 48 mkw. z oddzielną kuchnią, usytuowane na parterze. Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone w niezbędny sprzęt agd. Widok na dwie strony budynku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

823 050 zł30 m² 27 900 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Warszawa Mokotów, służewiec - ul. Domaniewska | 150m przystanek autobusowy | 500m pętla tramwajowa na Służewcu | lotnisko Chopina 3 km | stacja kolejowa Warszawa Służewiec 800 | 900m centrum handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wojtyszki

Miedzeszyn,Warszawa

960 000 zł80 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Państwa uwadze polecam bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie w czterolokalowym budynku mieszczącym się na terenie Wawra u zbiegu ulic Wojtyszki z ul. Gawronią, niedaleko ul. Skalnicowej. 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bociania

Ursynów,Warszawa

2 245 000 zł143 m² 15 699,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Sprzedam 4 pokojowe mieszkanie w kameralnej okolicy - 143m ( można podzielić na 2 osobne mieszkania, 2 kw i 2 drzwi wejściowe), 2 ogródki , 1 taras 9m.( 4 wyjścia na ogródki). Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tyniecka

Mokotów,Warszawa

1 220 000 zł51 m² 24 015,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Klimatyczne, tyniecka, 51 m2, bezpośrednio Unikatowe, klimatyczne mieszkanie w willowej części Starego Mokotowa przy ulicy Tynieckiej. Prestiżowa, modna i bardzo pożądana lokalizacja.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij