dowolna

Mieszkania z ogródkiem Warszawa - Oferty mieszkań z działeczką

1 680 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 680 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Muranów,Warszawa

3 500 zł39 m² 89,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 39m2, piętro 1/4 bez windy, w budynku z 1959r. przy ul. Stanisława Dubois, śródmieście Muranów. Idealne dla singla/singielki lub pary. Oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Elektoralna

Mirów,Warszawa

4 500 zł48 m² 94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oaza spokoju I klimatu W sercu cudownej woli. Lux lokalizacja!. Koszty najmu 4500 zł czynsz 900 zł kaucja 4500 zł media wg zużycia wolne od zaraz. Pokoje będą doposażone wg wymagan klienta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

7 500 zł120 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie Z kominkiem I ogrodem 300 M2 W kameralnym budynku wolnostojącym na mokotowie górnym! Umeblowane | Tylko 2 mieszkania w budynku | Dodatkowo piwnica | Świetna lokalizacja |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gawota

Ursynów,Warszawa

825 000 zł53 m² 15 566 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53m usytuowane na parterze w niskim bloku z 2000roku zlokalizowane na Ursynowie. Zamknięte, strzeżone osiedle z monitoringiem i całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Callas

Białołęka,Warszawa

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezposrednio od właściciela! Nowe 2-pokojowe mieszkanie | Wysoki standard | Garaż i komórka | Duży ogród Szukasz komfortowego, nowoczesnego i w pełni wyposażonego mieszkania? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

12 000 zł96 m² 125 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w prestiżowym miejscu Biały Kamień tuż przy Polach mokotowskich. Idealne dla rodziny 2+2, bez zwierząt. Rozkład Apartament składa się z 4 pokoi - 3 sypialni, 2 łazienek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dla osób bez zwierząt. Do wynajęcia ciche i jasne mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem (28 m2) i miejscem parkingowym w garażu usytuowane na parterze budynku z 2017.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Michałowskiego

Włochy,Warszawa

699 000 zł56 m² 12 504,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Zapraszam do zapoznania się z ofertą ładnego mieszkania tuż przy Stawach Koziorożca. Mieszkanie z balkonem i ogródkiem. Kupując mieszkanie nabywasz 1/4 udziału w działce oraz:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skoczylasa

Praga-Północ,Warszawa

2 850 zł33 m² 86,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia duża, stylowa kawalerka przy ul. Władysława Skoczylasa 13 na Pradze Północ *mieszkanie o podwyższonym standardzie, idealne dla wymagających *lokal o powierzchni 33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Rembertów,Warszawa

780 000 zł60 m² 12 892,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kolejna oddawana do użytkowania inwestycja solidnego developera - dom czterolokalowy. Oferta dużego mieszkania 3 pokojowego 60,5 m2. Mieszkanie o ładnym rozkładzie - salon z otwartą kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Raków,Warszawa

1 099 000 zł55 m² 19 981,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,47 m2 znajdujące się na parterze w nowym 5 piętrowym budynku z 2022 roku. Budynek znajduje się na strzeżonym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

980 000 zł71 m² 13 802,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania (70,38 mkw) w inwestycji dewelopera Murapol z 2015 r. przy ul. Berensona. Osiedle: kameralne osiedle w zielonym otoczeniu Białołęki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

1 359 150 zł39 m² 34 426,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim Inwestycja: chmielna duo , warszawa Lokalizacja: chmielna, warszawa ?termin oddania: II kwartał 2025 Szczegóły mieszkania: metraż: 39,48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bemowo,Warszawa

1 266 000 zł90 m² 14 058,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bemowo 3 pokoje I metro I zakończona inwestycja I 1266000zł Zapraszam do zakupu mieszkania w kameralnej inwestycji na Bemowie. Budynek znajduje się przy ul Powstańców Śląskich,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

989 000 zł56 m² 17 749,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Opis nieruchomości: przedstawiam Państwu nowocześnie urządzone mieszkanie tuż przy II stacji linii metra (bemowo) o powierzchni 56 m2 + 34 m2 ogródka z zadaszonym tarasem. Wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

1 910 000 zł74 m² 25 915,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Miło mi zaprezentować przestronny i nowoczesny apartament o powierzchni 73 m , położony na prestiżowym osiedlu Modern Żoliborz Residence w Warszawie. To wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

720 000 zł41 m² 17 738,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w kamienicy z windą przy ulicy Aleja Niepodległości na Mokotowie. Metraż mieszkania to 40,59m na który składa się: -Przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koszykowa

Filtry,Warszawa

6 600 zł70 m² 94,29 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English description below Piękny 2 pokojowy Apartament położony na ulicy Koszykowej tuż przy warszawskich Filtrach. Apartament: słoneczny i przestronny (70 m2) apartament składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Wilanów,Warszawa

19 000 zł263 m² 72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Polecam!wysoki standard! 2 ogródki i taras! Klimatyzacja! Jacuzzi! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności lokalu! Na żywo wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Nowy Tarchomin,Warszawa

1 275 000 zł115 m² 11 062,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

>Twoja oaza spokoju w mieście< zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 72/115m , położonego w cichej i zielonej okolicy Warszawy. Idealne dla rodzin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Irzykowskiego

Bemowo,Warszawa

740 000 zł49 m² 14 979,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania: trzypokojowe, jasne mieszkanie o powierzchni około 49,4 m2, na wysokim parterze, położone na warszawskim Bemowie, w sąsiedztwie Górczewska Park w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Warszawa

750 000 zł32 m² 23 227 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Viva invest Prezentuje : Polecam unikatową, rozkładową kawalerkę w budynku przy ul. Wilczej 2/4 w odległości 300 m od Parku "łazienki Królewskie". Mieszkanie składa się z hallu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kasprzaka

Odolany,Warszawa

679 000 zł43 m² 15 939 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa / Bliska Wola - Centrum / 43mkw / 2 pokoje / taras / ogródek / piwnica / garaż Przedmiotem oferty jest kompletna nieruchomość zlokalizowana w inwestycji na Woli 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Ochota,Warszawa

1 150 000 zł82 m² 14 093 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Apartament blisko Centrum! Blisko Pl. Zawiszy! Do sprzedania przestronny trzypokojowy apartament na 6 piętrze w budynku 16 piętrowym Apartamentowiec z 2004r. z monitoringiem i ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Franciszkańska

Nowe Miasto,Warszawa

2 450 zł29 m² 84,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia kawalerkę w Śródmieściu przy ul. Franciszkańskiej. Nieruchomość ma 29 mkw i składa się z przedpokoju, łazienki, kuchni oraz pokoju. Mieszkanie usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ulrychów,Warszawa

891 000 zł54 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m z dużym, narożnym ogródkiem (56 m ) oraz miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Nowy Tarchomin,Warszawa

1 139 000 zł115 m² 9 882,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Słoneczny 4-pokojowy segment w zielonej części Warszawy - Idealne dla Ciebie! > lokalizacja: zamieszkaj w spokojnej, zielonej części Warszawy, z doskonałą komunikacją! Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Głębocka

Grodzisk,Warszawa

738 000 zł48 m² 15 375 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania komfortowe 2-pokojowe znajdujące się przy ulicy Głębockiej na osiedlu z 2012 roku, na ogrodzonym osiedlu z placem zabaw i małym stawem w centrum osiedla. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kartograficzna

Lewandów,Warszawa

699 000 zł40 m² 17 280,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

We speak pl / ukr / ru / eng Przedstawiamy Państwu komfortowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 40,45 m + ogródek 16,02 m , w świetnej lokalizacji na Białołęce. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hektarowa

Zawady,Warszawa

1 750 000 zł92 m² 19 063 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Uroczy, jasny i przestronny apartament o powierzchni 91,8 m 2 z 17 metrowym tarasem, ślicznym zielonym ogródkiem, usytuowany na parterze 2 piętrowego apartamentowca, na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Bródno,Warszawa

799 000 zł60 m² 13 316,70 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie o powierzchni 60 m2, usytuowane na 8 piętrze w wysokim budynku z lat 80-tych zlokalizowane na warszawskim Targówku - Bródno- przy ul. Wyszogrodzkiej. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Ursus,Warszawa

800 000 zł63 m² 12 664,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego, dwustronnego mieszkania z ogródkiem w inwestycji Ursus Vita, ul Giserska 11. Inwestycja realizowana jest przez dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dzielna

Muranów,Warszawa

560 000 zł20 m² 28 268,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

| do sprzedaży małe mieszkanie na ulicy Dzielnej w Warszawie w Centrum w rejonie Muranowa. Mieszkanie jest całkowicie umeblowane i gotowe do wprowadzenia. Warto podkreślić bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Biedronki

Wilanów,Warszawa

15 500 zł300 m² 51,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Rozkład: luksusowy apartament o powierzchni 300 m2 posiada 4 sypialnie z wbudowanymi szafami, dwie łazienki z wanną i prysznicem, saunę, toaletę dla gości, pomieszczenie gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Żoliborz,Warszawa

4 300 zł42 m² 103,12 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem pięknie urządzone, 2 pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym przy ul. Hubnera 5 na Artystycznym Żoliborzu. Doskonała lokalizacja, szybki dojazd do ścisłego centrum Warszawy zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

12 500 zł164 m² 76,13 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

English description below Prezentujemy Państwu przestronny apartament o powierzchni ponad 160m2 na ostatnim piętrze w skład, którego wchodzi: - przestronny z działającym kominkiem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Wierzbno,Warszawa

690 000 zł38 m² 18 157,90 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Warszawa, wierzbno, ul. Modzelewskiego - tuż przy Polskim Radiu 38 m2 | 2 pokoje z oddzielną kuchnią z oknem | piwnica ok 2 m2 | wysoki parter | budynek z 1963r. | brak balkonu | stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

620 000 zł54 m² 11 524,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Taras na dachu | Ogród zimowy na dachu | Świetna lokalizacja Wyjątkowe mieszkanie z tarasem na dachu, ogrodem zimowym, widokiem na panoramę Warszawy. Idealne do zamieszkania lub wynajmu. Do.