dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przy Agorze

Wrzeciono,Warszawa

3 700 zł50 m² 74 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 50m2, piętro 3/9 z windą, w budynku z 2023r. przy ul. Przy Agorze, bielany Wrzeciono. Idealne dla singla/singielki, pary lub niewielkiej rodziny, także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bartłomieja

Służew,Warszawa

1 699 000 zł86 m² 19 641,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na Górnym Mokotowie. Mieszkanie znajduje się w kameralnym apartamentowcu przy ul. Bartłomieja, oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pandy

Ochota,Warszawa

2 420 000 zł118 m² 20 595,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż wyjątkowe, rodzinne mieszkanie w zielonej części Warszawskiej Ochoty - ul. Pandy Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powsińska

Sadyba,Warszawa

9 500 zł80 m² 118,75 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl/en/ua/ru Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie | 2 łazienki | Balkon | Garaż Do wynajęcia przestronne, nowe mieszkanie wykończone w bardzo wysokim standardzie - jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Waliców

Wola,Warszawa

1 855 350 zł53 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

We speak pl, ua, ru, eng Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 53 m , położone na 6 piętrze prestiżowej inwestycji Mennica Residence w samym centrum Warszawy, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wólczyńska

Chomiczówka,Warszawa

3 300 zł45 m² 73 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam gorąco! do wynajęcia od zaraz! Piękne, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe, 45 m2 z miejscem postojowym w garażu podziemnym, położone w apartamentowcu z 2020r. na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Piaseczyńska

Mokotów,Warszawa

4 163 353 zł126 m² 32 964 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentujemy unikalną okazję zakupu apartamentu w prestiżowej inwestycji Oaza Mokotów. To kameralne miejsce stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

629 694 zł38 m² 16 549,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję komfortowe mieszkanie na rynku pierwotnym o powierzchni użytkowej 37,26 m , zlokalizowane tuż przy stacji metra, w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jeziorowa

Wawer,Warszawa

848 893 zł70 m² 12 071,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Czteropokojowe /trzypokojowe, ciche, słoneczne i bardzo ustawne mieszkanie o pow. 70,32 m2 z ogródkiem o pow. 30 m2 w kameralnym, ogrodzonym i strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 500 zł44 m² 79,55 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 mkw, położone na Woli przy ul. Jana Kazimierza. Lokal składa się z jasnego salonu z aneksem kuchennym, przytulnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

4 550 zł49 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Komfortowy Apartament przy Metrze Daszyńskiego | Osiedle in city | Układ Salon z aneksem kuchennym: przestronny salon ze skórzaną kanapą z funkcją spania oraz stołem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 699 000 zł142 m² 19 007 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Biuro nieruchomości "cravtt Property" ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży, pięknie wykończony, komfortowy apartament/penthouse z ogrodem zimowym/tarasem, o powierzchni 142 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

1 830 000 zł82 m² 22 443 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny, wykonany w wysokim standardzie 3 pokojowy apartament o powierzchni 81.54 m2 z 16 metrowym tarasem położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

499 000 zł32 m² 15 511,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowoczesna, w pełni wyposażona kawalerka położona przy ul. Aleje Jerozolimskie w dzielnicy Włochy. Lokal znajduje się na 3. piętrze w apartamentowcu z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

3 300 zł46 m² 71,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie 2 pokojowe, idealne dla singla lub pary. Mieszkanie w inwestycji Brzozowy Zakątek przy ul. Branickiego, w okolicy sklepy, restauracje, autobus, tramwaj. Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

829 000 zł71 m² 11 676,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Dwupoziomowe mieszkanie z potencjałem | 71 m | balkon | garaż | winda | Białołęka - ul. Książkowa Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 71 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzyżówki

Żerań,Warszawa

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie ul. Krzyżówki 11b Na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 7. (ostatnim) piętrze budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

3 900 zł48 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Do wynajęcia nowoczesne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 48 m , położone przy ul. Kolejowej w prestiżowej inwestycji 19. Dzielnica na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

5 290 zł106 m² 49,91 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - 4-pokojowe mieszkanie, ursynów, ul. Belgradzka 10 Na wynajem przestronne i ciche mieszkanie o powierzchni 106 m , położone na 6. piętrze z 10 w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

2 700 zł33 m² 82 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! (english below) Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Na żywo jeszcze ładniejsze niż na zdjęciach! Umowa zwykła! Nie najem okazjonalny! Do wynajęcia bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Iwicka

Sielce,Warszawa

18 500 zł143 m² 129,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu przytulny, minimalistyczny apartament - loft na wynajem w kameralnej inwestycji o podwyższonym standardzie Iwicka Residence - w pobliżu Łazienek Królewskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

1 219 680 zł53 m² 23 100 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania przestronne, ładne, ciche, w nowym budownictwie (2020 r.) dwupokojowe mieszkanie na 3 pietrze z loggią na którą jest wejście z obydwu pokoi. Ul. Skierniewicka 34a. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbu Szreniawa

Wilanów,Warszawa

1 270 000 zł66 m² 19 254,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

*rezerwacja do 30.04.2026* Na sprzedaż przytulne, wykończone mieszkanie położone w eleganckiej inwestycji Zora w prestiżowej dzielnicy Wilanów przy ulicy Herbu Szreniawa w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bema

Moczydło,Warszawa

1 490 000 zł97 m² 15 345 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie na woli Możliwość wydzielenia 4 pokoju | Wola | Ciche mieszkanie | Kameralna uliczka | Dwustronna ekspozycja | Miejsce postojowe w garażu | Południowy salon | *****.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siennicka

Praga-Południe,Warszawa

762 475 zł44 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

We speak pl, ua, ru, eng Na sprzedaż: nowe mieszkanie w stanie deweloperskim - Aleje Praskie, praga-Południe Oferujemy mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piaseczyńska

Mokotów,Warszawa

3 939 935 zł127 m² 30 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentujemy unikalną okazję zakupu ostatnich apartamentów w prestiżowej inwestycji Oaza Mokotów. To kameralne miejsce stworzone z myślą o najbardziej wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

5 000 zł69 m² 72,46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Przestronne 3 Pokoje | Wola Prestige | Jana Kazimierza | Od zaraz Układ 3 Niezależne Pokoje: każdy pokój jest oddzielny, zamykany i w pełni umeblowany (wygodne łóżko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

4 800 zł63 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mokotów/ ul. Kłobucka / 3 pokoje / 63 m2 / balkon / garaż Na wynajem trzypokojowe mieszkanie położone na Mokotowie w pobliżu Galerii Mokotów i lotniska Chopina. Mieszkanie Komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marywilska

Marywilska,Warszawa

3 700 zł53 m² 69,81 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przyjemne mieszkanie 3-pokojowe | 4/5 piętro | Marywilska 60e | Balkon | Miejsce parkingowe | Komórka lokatorska Do wynajęcia przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

988 957 zł43 m² 22 999 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament 2-pokojowy 43 m | 11. piętro | Varsovia Apartamenty | Wola | idealny pod inwestycję Do sprzedaży dwupokojowy apartament o powierzchni 43 m , zlokalizowany na 11. (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Flisaków

Kobiałka,Warszawa

749 000 zł53 m² 14 132,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 53 m z prywatnym ogródkiem 42 m , położone na parterze kameralnego, niskiego budynku na zamkniętym Osiedlu Regaty. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

9 500 zł93 m² 101,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny, 3-pokojowy apartament na wynajem położony w centralnej, najbardziej pożądanej części Miasteczka Wilanów, przy ul. Klimczaka. Gotowy do wprowadzenia, wykończony w wysokim.