dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 425 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 425 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komputerowa

Mokotów,Warszawa

1 430 000 zł60 m² 23 793,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Piękne, 3 pokoje w nowym budownictwie na Mokotowie. Mieszkanie położone w drugiej linii zabudowy przy ul. Komputerowej, na 7 piętrze, 62m2, z ładnym widokiem z okien na niczym nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

1 469 000 zł74 m² 19 718,10 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przestronny, trzypokojowy apartament na sprzedaż. Apartament znajduje się na 3. piętrze i w jego skład wchodzi: salon z aneksem kuchennym 2 sypialnie (około 13 m i 16 m ) łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagów

Ursynów,Warszawa

2 000 000 zł80 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Słoneczne, dwustronne mieszkanie tuż przy metrze Natolin. Gotowe do zamieszkania, wykończone w wysokim standardzie. Mieszkanie jest bardzo zadbane, zamieszkałe od samego początku przez pierwszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

6 000 zł70 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

English version below. English speakers are welcome. Nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,72 m , idealne dla rodziny lub osób pracujących zdalnie. Położone w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sztuk Pięknych

Odolany,Warszawa

899 000 zł47 m² 19 087,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2 pokoje | balkon | garaż | zielone patio | Odolany - ul. Sztuk Pięknych Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone na warszawskiej Woli - dynamicznie rozwijających się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klukowska

Targówek,Warszawa

9 800 zł74 m² 132,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gotowy do wprowadzenia apartament 3 pokojowy z prywatnym tarasem, jacuzzi, sauną i prysznicem w kameralnym budynku przy ulicy Klukowskiej 50 na Osiedlu Wilno. Budynek: klukowska 50 to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ceramiczna

Białołęka,Warszawa

595 000 zł38 m² 15 782,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Rezerwacja! Bez prowizji dla kupującego gotowe do zamieszkania, 2 pokojowe z balkonem i komórką lokatorską w cenie mieszkania (mieszkanie 37,70m2, komórka 2,10 m2) po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaściankowa

Wilanów,Warszawa

1 120 000 zł40 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Sprzedam luksusowy w bardzo bardzo wysokim standardzie jakości i wykonania 40 m2 apartament położony na Zawadach w Wilanowie. Bardzo ciche i w piękne do życia miejsce. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pełczyńskiego

Lotnisko,Warszawa

3 800 zł57 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem przestronne dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem na zamkniętym osiedlu na Bemowie. Komfortowa komunikacja: do stacji metra Bemowo 10 min spacerem lub jeden przystanek tramwajowy. Do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Włodkowica

Białołęka Dworska,Warszawa

430 000 zł26 m² 16 686,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

/ agencjom serdecznie dziękuję / Osiedle Nova Viva Garden - Annopol sprzedam nową, wykończoną, umeblowaną ze sprzętem agd, - kawalerkę z balkonem, 25,77 m.kw., na 3 piętrze w budynku 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sejmu Czteroletniego

Wilanów,Warszawa

1 180 000 zł58 m² 20 344,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Ofertuję na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie mieści się na parterze trzypiętrowego budynku, na kameralnym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

638 000 zł53 m² 11 947,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji Apartamenty gotowe! Opis 1 pokojowe 413 000zł 3 pokojowe 640 000zł Inwestycja jest nowoczesnym osiedlem położonym w warszawskim Rembertowie, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kierbedzia

Mokotów,Warszawa

959 000 zł45 m² 21 483 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament gotowy do odbioru w stanie deweloperskim. Apartament 2 pokojowy o powierzchni 44,62m2 z balkonem 6m2 znajduje się w charakterystycznym kaskadowym siedmiopiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kolejowa

Czyste,Warszawa

702 000 zł27 m² 25 676,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Uwaga kupujacy nie płaci prowizji agencji! kupujesz W cenie dewelopera bez podatku pcc Nowy wykończony apartament pod klucz o powierzchni 27,34m2 z ogródkiem 67m2 Zapraszam na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przy Forcie

Skorosze,Warszawa

925 000 zł55 m² 16 690,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zostań już dziś właścicielem wyjątkowego mieszkania na pograniczu Warszawskich Włoch i Ursusa, z chronioną kontrolą dostępu przez całą dobe w bliskiej odległości spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

999 000 zł42 m² 24 072,30 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż - Gumińska, wola | 41,5 m balkon 8 m - parking podziemny - Lokalizacja: ul. Gumińska, warszawa - dzielnica Wola - Powierzchnia: 41,5 m Układ mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Odolany,Warszawa

1 199 000 zł45 m² 26 644,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Z wielką przyjemnością prezentuję Ci ciche mieszkanie z balkonem, miejscem w garażu podziemnym i widokiem na centrum, położone w doskonale skomunikowanej lokalizacji, jaką jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

2 259 000 zł91 m² 24 745,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 91,29 m z prywatnym ogrodem o powierzchni 228 m , położony w prestiżowej inwestycji Villa Pan Tadeusz przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Odolany,Warszawa

1 682 000 zł63 m² 26 740,90 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z designerskim wykończeniem i funkcjonalnym układem - Lokalizacja: spokojne i prestiżowe osiedle z doskonale rozwiniętą infrastrukturą. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakuszanki

Gołąbki,Warszawa

850 000 zł55 m² 15 454,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Dwustronne Ciche Klimatyzowane Gotowe do wejścia 500 metrów od Parku Hassów! Dostępne również dla klientów kredytowych Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żółwia

Chomiczówka,Warszawa

1 199 000 zł64 m² 18 626,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nie jestem zainteresowany współpracą z pośrednikami nieruchomości. Mam do zaoferowania do sprzedania bezprośrednio, 3-pokojowe, przytulne i odświeżone mieszkanie w nowej zabudowie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dunikowskiego

Ursynów,Warszawa

719 000 zł37 m² 19 475 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Osiedle zakątek cybisa to nowoczesny kompleks mieszkaniowy z całodobową ochroną i monitoringiem, zapewniający mieszkańcom komfort oraz poczucie bezpieczeństwa. Jest możliwość zrobienia 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sprawna

Nowodwory,Warszawa

625 000 zł42 m² 14 863,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Prezentuję mieszkanie na warszawskiej Białołęce (nowodwory)! Lokal ten znajduje się w budynku z 2016 roku. Został on wybudowany przez dewelopera Konstans. Składa się on z: - przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nasienna

Raków,Warszawa

8 000 zł115 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Raków | Nasienna | Apartamentowiec w kameralnej zabudowie. Apartament o powierzchni 115 m , 4 sypialnie, 2 łazienki, 2 balkony i 1 miejsce garażowe. parter z ogrodem. Kameralny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

2 690 zł35 m² 76,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje, 35 m, garaż, ogródek - Górczewska 181, przy metrze i ch Wola Park. Wynajmę umeblowane mieszkanie z małym ogródkiem - Mieszkanie dla 1- 2 osób. Metraż 35 m, dobrze rozplanowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pieskowa Skała

Ursynów,Warszawa

3 800 zł56 m² 67,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość: na wynajem narożne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,5 mkw w kameralnym niskim bloku z 2022 roku na ostatnim 3 piętrze. Lokal składa się ze słonecznego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejezdna

Białołęka,Warszawa

769 000 zł49 m² 15 601,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Lokalizacja: białołęka - Kobiałka - ul. Przejezdna, ok. 5 km od trasy S8 i C.H. Targówek. - osiedle z 2017 r., zamknięte, monitorowane, wjazd przez szlaban. Przy ul. Ostródzkiej przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sierpińskiego

Rakowiec,Warszawa

669 000 zł38 m² 17 467,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania położonego przy ul. Sierpińskiego 1a na zielonej Ochocie - w jednej z najbardziej cenionych i dobrze skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wiosny Ludów

Ursus,Warszawa

2 499 zł27 m² 90,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukacie Państwo mieszkania do wynajęcia w Warszawie, mieszkania: nowego, wykończonego w wysokim standardzie z klimatyzacją na bezpiecznym i ogrodzonym osiedlu to ta informacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiosny Ludów

Ursus,Warszawa

2 999 zł37 m² 81,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

4 900 zł65 m² 75,38 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować przestronne i nowoczesne mieszkanie do wynajęcia od zaraz. Mieszkanie posiada 65m2 i składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - sypialni - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krokwi

Białołęka,Warszawa

3 250 zł55 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Są mieszkania, w których codzienność we dwoje układa się po prostu naturalnie. Jest przestrzeń na wspólne poranki, pracę w swoim rytmie, spokojne kolacje i wieczory, które nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Mokotów,Warszawa

1 260 000 zł55 m² 22 909,10 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż mieszkanie na Mokotowie. Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , położone w 12-piętrowym apartamentowcu z windą z 2003 roku. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przejazd

Marina Mokotów,Warszawa

2 100 000 zł117 m² 17 979,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

116 m | Marina Mokotów | 4 pokoje Na sprzedaż przestronny, komfortowy apartament o powierzchni 116 m , położony na 1. piętrze uwielbianego osiedla przy ul. Przejazd 2. Marina Mokotów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

7 200 zł104 m² 69,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4 pokoje, miasteczko Wilanów, garaż, klimatyzacja | 104,18 m Oferta dla osób bez zwierząt. Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 104,18 m , zlokalizowane.