dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

696 252 zł60 m² 11 604 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do prezentacji! Lokalizacja: **6min spacerem do stacji wkd Raków - Czas dojazdu do Centrum 10min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

813 000 zł58 m² 14 017 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do obejrzenia. Mieszkanie sprzedawane jest z pełnym wykończeniem i wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bekasów

Ursynów,Warszawa

1 300 000 zł94 m² 13 829,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferujemy! Mieszkanie 3pokojowe do własnej aranżacji. Okolica: w najbliższej okolicy las Kabacki, sklepy, centrum handlowe, przedszkola, szkoły, placówki medyczne, ursynowskie centrum Sportu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

706 335 zł59 m² 11 885 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Borsucza

Raków,Warszawa

2 700 zł29 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, nowe, luksusowo urządzone mieszkanie, usytuowane w apartamentowcu, przy ul. Borsuczej. W skład lokalu wchodzi: - salon z wydzieloną sypialnią, - łazienka, - kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popularna

Włochy,Warszawa

1 047 200 zł68 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ładne 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się w nowym budynku z 2020 roku. Nieruchomość znajduje się przy ulicy Popularnej. Obok piękny park Cietrzewia ze stawami, siłownia place.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łasaka

Las,Warszawa

6 900 zł106 m² 65,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Na wynajem nowe mieszkanie na osiedlu Las w dzielnicy Wawer blisko pętli Gocław. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 3 sypialni oraz 2 łazienek. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

850 000 zł55 m² 15 454,50 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu na pograniczu Woli i Śródmieścia. Salon z zabudowaną loggią i widną, otwartą kuchnią, ustawna sypialnia, łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strumykowa

Tarchomin,Warszawa

584 212 zł45 m² 12 996,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Expander oferuje bez prowizji i pcc. Oferujemy do sprzedania funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku 3 piętrowym położone w cichej i spokojnej okolicy Białołęki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grójecka

Szczęśliwice,Warszawa

749 000 zł53 m² 14 132 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Grójeckiej o łącznej powierzchni 53m2 z dużym balkonem (15m2). Mieszkanie składa się z : - Salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdrowa

Wilanów,Warszawa

571 650 zł31 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż atrakcyjne inwestycyjnie mieszkanie w Miasteczku Wilanów. Nowocześnie wykończone. Studio znajduje się na zamkniętym, strzeżonym osiedlu w cichej i spokojnej okolicy. Jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

6 000 zł77 m² 77,92 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jasne mieszkanie z bardzo dobrym rozkładem, wychodzące na trzy strony świata. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych sypialni, widnego i przestronnego salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dzika

Muranów,Warszawa

5 000 zł90 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Apartament do wynajmu, warszawa, śródmieście, muranów, 90m2, 3 pok., usytuowany na 9 piętrze w budynku 11-piętrowym wybudowanym w roku 1999. Akces Nieruchomości oferuje mieszkanie do wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

359 000 zł21 m² 17 095,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Przedmiotem sprzedaży jest klimatyzowany apartament zlokalizowany w budynku Warsaw Apartments przy al. Jerozolimskich 216. Apartament w pełni wykończony składający się z: - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaktorowska

Wola,Warszawa

2 550 zł26 m² 96,59 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pracujesz w zagłębiu biurowym Woli i nie chcesz tracić czasu na codzienne dojazdy? Lubisz szybko przemieszczać się po mieście, dlatego preferujesz różne formy transportu: metro, tramwaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płosa

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

650 000 zł55 m² 11 911,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty: tel. Oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Narożne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 54,57 m2 na kameralnym osiedlu na Targówku, blisko metra. Podstawowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejazd

Mokotów,Warszawa

880 000 zł55 m² 15 913,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania komfortowe i przytulne mieszkanie na Marinie Mokotów. Wygodne, 2 -pokojowe, rozkładowe mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze siedmiopiętrowego budynku. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

5 900 zł65 m² 90,21 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się na kameralnym, prestiżowym osiedlu Apartamenty Mokotów Park, z dostępem do sauny i klubu fitness. Nowocześnie zagospodarowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

706 335 zł59 m² 11 885 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

3 900 zł59 m² 65,65 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowy, w pełni wyposażony 3-pokojowy apartament z oddzielną kuchnią i dużym balkonem, w świeżo oddanej inwestycji przy ulicy Mińskiej 69 (praga Południe). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

696 252 zł60 m² 11 604 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

813 000 zł58 m² 14 017 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

818 850 zł83 m² 9 907 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż piękne mieszkanie znajdujące się w czteropiętrowym budynku z zielonym dachem, oferujące wiele udogodnień dla mieszkańców. Budynek jest doskonale dostosowany do różnych potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

20 000 zł77 m² 259,74 zł/m²

 

Piętro:25/44

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament Z pięknym widokiem na 25. Piętrze W budynku cosmopolitan budynek: cosmopolitan to luksusowy wieżowiec apartamentowy, którego budowa ukończyła się w grudniu 2013 roku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Targówek

Targówek,Warszawa

789 000 zł66 m² 11 918,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

<![cdata[mieszkanie 3 pokojowe z widną kuchnią z oknem, łazienką z wanną, toaletą oraz tarasem z ogródkiem. Pełny remont w 2020 roku, automatyczne nawadnianie. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

813 000 zł58 m² 14 017 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

696 252 zł60 m² 11 604 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

706 335 zł59 m² 11 885 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

799 000 zł44 m² 18 296,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

*** Rezerwacja do 20.01.2023 *** Podpisana umowa przedwstępna *** Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania zlokalizowanego w atrakcyjnej lokalizacji, zaraz obok metra Młynów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Stegny,Warszawa

9 000 zł73 m² 123,29 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

/ we speak english, ukrainian and russian / nowoczesne, designerskie mieszkanie - mokotów stegny budynek: inwestycja Nowa Mangalia została wybudowana w 2022 przy Al. Sikorskiego 18. Budynek posiada 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

3 800 zł67 m² 57 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m2 położone na Mokotowie - przy ulicy Bluszczańskiej! mieszkanie Mieszkanie mieści się na 1 piętrze, posiada 66,14m2 powierzchni oraz dwustronną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Liwska

Targówek,Warszawa

505 000 zł40 m² 12 599 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najnowsza inwestycja powstająca na Targówku przy ul. Liwskiej na rogu ul. Wysockiego będzie, pod każdym względem bezkonkurencyjną ofertą dla osób szukających mieszkania o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Służewiec,Warszawa

1 435 000 zł84 m² 17 122,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opis nieruchomości: przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania na osiedlu Moduo Gardens, nowej prestiżowej lokalizacji na warszawskim mokotowie! *** Tylko w naszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

10 500 zł110 m² 95,45 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ekskluzywne w centrum na biuro informacje ogólne: mieszkanie na wynajem. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 2 pokoje. Standard wykończenia - wysoki. Zaprojektowane przez architekta. Dostępne - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Elektryczna

Powiśle,Warszawa

3 900 000 zł90 m² 43 213,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Partner house group prezentuje trzypokojowy apartament w jednej z najlepszych inwestycji na warszawskim Powiślu - flisac. Opis inwestycji flisac Apartamenty Powiśle to prestiżowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

3 600 zł62 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem doskonale zlokalizowane mieszkanie w eleganckim apartamentowcu z ochroną przy ulicy Dickensa 27, tuż przy samym Parku Szczęśliwickim! 2 pokoje | park szczęśliwicki | spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Włochy

Włochy,Warszawa

510 000 zł36 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Niniejsza oferta dotyczy dwupokojowego mieszkania w inwestycji przy al. Jerozolimskich. (english describtion below) mieszkanie Mieszkanie złożone jest z pokoju dziennego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marywilska

Płudy,Warszawa

370 000 zł33 m² 11 356,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Cicha kawalerka na nowym osiedlu "miasto Moje" ul. Marywilska 68. Lokal znajduje się w budynku IV-go etapu, oddanego do użytku. Zakup od osoby prywatnej, mieszkanie zostało wykupione od dewelopera,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wola,Warszawa

730 000 zł44 m² 16 590,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2-pok | 44m2 | Taras z ogrodem 43m | Wola Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w pełni umeblowane o powierzchni 44 m2 znajdujące się na Warszawskiej Woli przy ul. Jana Kazimierza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

660 000 zł34 m² 19 411,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Komfortowa kawalerka na Żoliborzu z balkonem. Ustawny pokój, widna kuchnia częściowo otwarta, łazienka z prysznicem oraz przedpokój z szafą w zabudowie. Stan lokalu bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

580 000 zł33 m² 17 575,80 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedaży jasne i ciche mieszkanie o pow. 33 m2 usytuowane na 13 ostatnim piętrze apartamentowca/galerii Metro na Ursynowie przy samym metrze Stokłosy. Budynek osiada patio na czwartym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij