dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 435 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 435 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

4 500 zł37 m² 123,19 zł/m²

 

Piętro:5/25

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę wynajmu 2-pokojowego, nowego mieszkania wykończonego w wysokim standardzie na ekskluzywnym osiedlu Bliska Wola (ul. Marcina Kasprzaka 29).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marcina z Wrocimowic

Białołęka,Warszawa

569 000 zł41 m² 13 884,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do Sprzedania: rozkładowe, słoneczne i klimatyczne 2 pokoje - 40,98 m2 - mieszkanie bardzo jasne, dwustronne na wschód i północ - duży balkon - oddzielna kuchnia - trzecie piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Ursynów,Warszawa

4 100 zł50 m² 82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Idealnie ciche mieszkanie na Eco Parku. 2 pokoje. Sypialnie z łóżkiem małżeńskim. Salon połączony z widną kuchnią. Kuchnia wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Praga-Południe,Warszawa

998 000 zł59 m² 16 915,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Piękne mieszkanie 3 pokojowe na Pradze Południe Oferujemy na sprzedaż niezwykle przytulne i bardzo funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 58,31 m2. Nieruchomość ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bemowo,Warszawa

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Podstawowe informacje Pięknie wykończone 2-pokojowe mieszkanie na monitorowanym osiedlu w cichej, spokojnej i zielonej okolicy, usytuowane na Bemowie. Idealne dla singla lub pary ceniącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Saska

Saska Kępa,Warszawa

7 900 zł92 m² 85,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świetne, kompaktowe trzy pokoje 92m2 na Saskiej Kępie, przy ulicy Saskiej. Cicho i spokojnie. Mieszkanie po remoncie generalnym, wymianie wszystkich instalacji, łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

1 350 000 zł75 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż pięknie wykończone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,88 m2 z dużym balkonem. Mieszkanie znajduje się na zemkniętym osiedlu w 4-piętrowym budynku z 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podchorążych

Mokotów,Warszawa

1 146 147 zł46 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartamenty Podchorążych 31 - Twoje Luksusowe Miejsce na Dolnym Mokotowie Z dumą przedstawiamy Apartamenty Podchorążych 31 - wyjątkową inwestycję mieszkaniową w prestiżowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szlenkierów

Wola,Warszawa

4 300 zł45 m² 95,56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne, mieszkanie dwupokojowe w idealnej lokalizacji na Woli. Mieszkanie oddalone 10 minut od Metra Młynów. Idealna propozycja dla singla, przyjaciół czy pary. Rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

640 101 zł55 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu w dynamicznie rozwijającej się okolicy, a dokładniej w Rembertowie na pograniczu z podwarszawskimi Ząbkami! Inwestycja jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żółkiewskiego

Gocławek,Warszawa

1 475 000 zł98 m² 15 115,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne i komfortowe mieszkanie, w kameralnym budynku przy ul. Stanisława Żółkiewskiego, w okolicy ul Grochowskiej i Szaserów. 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gandhi

Ursynów,Warszawa

3 200 zł35 m² 91,43 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

kawalerka z garażem podziemnym w pełni wyposażone Najem okazjonalny u notariusza

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

12 000 zł110 m² 109,09 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy, nowoczesny apartament zaprojektowany przez architekta wnętrz, zlokalizowany na Starym Mokotowie 10min samochodem od ścisłego Centrum Warszawy. Nowoczesny, wybudowany w 2018 apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górska

Mokotów,Warszawa

4 500 000 zł148 m² 30 303 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż Ostatni 4-pokojowy apartament w inwestycji Apartamenty Górska 32. Łączna powierzchnia to aż 148,54 m2 - tworzą ją: - hall 14,36m2 - toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

1 920 000 zł83 m² 23 132,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Wolne od zaraz-całkowicie wyposażone! Polecam i Zapraszam na prezentację! Sprzedaż pięknie wykończonego i umeblowanego apartamentu 4-ro pokojowego (ok.83 m2) z bio kominkiem, dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Służewiec,Warszawa

6 000 zł74 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować Państwu 3-pokojowe, przestronne mieszkanie, zlokalizowane w Warszawie przy ul. Cybernetyki. Powierzchnia użytkowa wynosi 74 m2. Nieruchomość usytułowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 900 000 zł100 m² 18 928,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Mam dziś do zaoferowania wyjątkowy apartament na Mokotowie w genialnie skomunikowanej okolicy metra Wilanowska! informacje O nieruchomości: apartament 4-pokojowy (trójstronny) o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Międzyborska

Gocław,Warszawa

1 250 000 zł60 m² 20 833,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowocześnie urządzone i gotowe do wprowadzenia 3 - pokojowe mieszkanie z dwoma ogródkami z tarasami, dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

11 700 zł160 m² 73,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Strzeżone osiedle | Standard Premium | 4 sypialnie | 2 łazienki | 2 tarasy | Mokotów | Klimatyzacja | 2 x Garaż Kameralny budynek na znanym i cenionym osiedlu Marina Mokotów z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 550 000 zł69 m² 22 463,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 3-pokojowe mieszkanie na Warszawskiej Woli. W pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania z obszernym tarasem i balkonem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Kaliszówka

Bielany,Warszawa

1 920 000 zł83 m² 23 132,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Harfowa

Ochota,Warszawa

11 000 zł155 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty tel. Lokal handlowo-usługowy na Ochocie z ogromnym potencjałem! Podstawowe informacje: lokal posiada niezależne wejście bezpośrednio z ulicy oraz duże witrynowe okna wychodzące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świetlików

Jelonki Południowe,Warszawa

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz przytulne i słoneczne mieszkanie w budynku, z którego wszędzie masz blisko. Biedronka vis a vis wyjścia z budynku. Hala Wola i przystanki komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

610 000 zł31 m² 19 677,40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkanie 31 mkw na sprzedaż, indywidualnie zaprojektowane i wykonane z najwyższą starannością. Wszystkie meble robione na zamówienie. Bez pcc! Od sprawdzonego i wiarygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

630 000 zł40 m² 15 632,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Białołęka os. Derby ul. Skarbka z Gór | przystanki autobusowe 100 m od budynku | stacja metra Kondratowicza 10 min autobusem | na tej samej ulicy liczne sklepy i punkty usługowe | szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szyprów

Marina Mokotów,Warszawa

12 000 zł136 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 3 pokojowy o pow. 136 m2 do wynajęcia na parterze w V piętrowym apartamentowcu. Nieruchomość zlokalizowana na prestiżowym, chronionym i bezpiecznym osiedlu Marina Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

899 000 zł78 m² 11 496,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Bardzo przestronne i słoneczne - 3 pokojowe mieszkanie 78,2m2 z oddzielną kuchnią, balkonem, łazienką i toaletą. Mieszkanie ma bardzo duży potencjał aranżacyjny, bardzo łatwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poligonowa

Gocław,Warszawa

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa, dzielnica Praga Południe, ul. Poligonowa Przestronne mieszkanie o powierzchni 56m2 dostępne do wynajęcia. Idealna lokalizacja w sercu dzielnicy Praga Południe (gocław). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Akacjowa

Stara Miłosna,Warszawa

855 000 zł78 m² 10 947,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie 78 m2, garaż + ogródek, warszawa-Wesoła Do sprzedania słoneczne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 78,1 m2, które znajduje się na wysokim parterze w trzypiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdziechowskiego

Ksawerów,Warszawa

1 890 000 zł76 m² 24 868,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament na Warszawskim Mokotowie Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Biograficzna

Bielany,Warszawa

1 150 000 zł69 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Agencja Parter House Group przedstawia Państwu wyjątkową ofertę - przestronne mieszkanie o powierzchni 69 metrów kwadratowych, usytuowane na 4. piętrze w 5-piętrowym budynku z 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Mirów,Warszawa

4 730 zł45 m² 105,16 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

/ english below / Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Wyjątkowa oferta apartamentu o wysokim standardzie dla klientów wymagających, szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Włochy,Warszawa

1 200 000 zł63 m² 19 053,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez pcc I prowizji Sprzedam 3-pokojowy apartament o pow. 62,98 m2 z 2 tarasami, w tym 1 na dachu (ponad 30 m2) i bardzo komfortowym układem, zlokalizowane na 6. piętrze nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okularowa

Wawer,Warszawa

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56 mkw., zlokalizowane przy ul. Okularowej na granicy Wawra i Pragi Południe. Mieszkanie znajduje się na 1. (z 5) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

1 200 000 zł49 m² 24 489,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż mieszkanie 49m2, ul.Zygmunta Krasińskiego, na Sadach Żoliborskich, Warszawa Mieszkanie: 2pokoje, mieszkanie wysokie 2,80 m, duże okna, parkiet drewniany, wentylacja w każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 100 zł42 m² 73,95 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego, dwupokojowego mieszkania, które znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie - dzielnicy Wola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lazurowa

Chrzanów,Warszawa

4 200 zł52 m² 80,77 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 52 m2 na 5 piętrze bloku z 2023 roku przy ul. Lazurowej na Bemowie. Atrakcyjna lokalizacja na nowoczesnym osiedlu. W pobliżu przystanki autobusowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Czeladnicza

Międzylesie,Warszawa

1 290 000 zł118 m² 10 932 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Niecodzienne mieszkanie w niecodziennym otoczeniu! Dwa duże tarasy Powierzchnia całkowita 148,34m2, w tym garaż 25,55m2 i komórka/piwnica 5,30m2. Mieszkanie : 117,49m2. Lokalizacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

849 000 zł54 m² 15 869,20 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2-pokojowe mieszkanie z możliwością na 3-pokojowe na Sadybie na sprzedaż! Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie w nowoczesnym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolonijna

Targówek,Warszawa

880 000 zł43 m² 20 465 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania ładne, przestrzenne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42.68m2 znajdujące się na Osiedlu LaMelodie przy ulicy Kolonijnej 5 na Warszawskim Targówku. Mieszkanie mieści się na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

2 200 zł42 m² 53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Czy poszukujesz gotowego do zamieszkania, ładnie urządzonego i schludnego mieszkania na warszawskim Bemowie? Czy zależy Ci na dostępności sklepów, usług, zieleni? Czy ogromny taras będzie dla.