dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pokorna

Muranów,Warszawa

1 150 000 zł56 m² 20 624 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

.Muranów! Idealna lokalizacja Śródmieścia Warszawy! Apartamentowiec Murano na zamkniętym osiedlu przy ul. Pokorna! Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie 55,76m2. Usytuowane na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Włochy,Warszawa

1 250 000 zł63 m² 19 841,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie Metraż mieszkania to 63 m2 i składa się z : salonu z aneksem kuchennym sypialni pokoju dziecięcego gabinetu łazienki dwóch ogródków To doskonale zaprojektowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

1 110 000 zł74 m² 14 939,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

** praga południe I dwustronne mieszkanie 3 pokoje I loggia + garaż ** Oferuję jasne, rozkładowe, słoneczne, przestronne i ciche mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na warszawskiej Pradze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

21 000 zł140 m² 150 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wilanów | Hlondy. Penthouse o powierzchni 140m2, 3 sypialnie, 2 łazienki, toaleta, taras 100m2, 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym. 4 piętro | na wynajem. Doskonały adres, otoczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sonaty

Służew,Warszawa

3 900 zł60 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 60m2, piętro 1/5 z windą, w budynku z 2022r. przy ul. Sonaty, mokotów, służew. Idealne dla singla/singielki, pary lub małej rodziny. Cena: 3900zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 109 999 zł61 m² 18 196,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność przedstawić Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,62 m2 zlokalizowane na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku z 2013 roku przy ulicy Cybernetyki. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Gocławek,Warszawa

619 000 zł43 m² 14 328,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Do kupienia studio 43,20m2, piętro 1/6 z 2 windami, w budynku z 2003 r., Praga Południe, Gocławek. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, ewentualnie do odświeżenia. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prochowa

Praga-Południe,Warszawa

5 300 zł78 m² 67,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokal Mieszkalny o pow. 78 m2 - Dla rodziny, pary lub wymagającego singla - Gustownie Wykończony w Wysokim Standardzie - Grochów - Praga Pd Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, doskonałe dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Kamionek,Warszawa

1 400 000 zł82 m² 17 112,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4-pokojowy apartament w stanie deweloperskim w inwestycji soho by Yareal na warszawskim Kamionku. Budynek / Osiedle Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

385 000 zł25 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

***bezpośrednio***bez prowizji*** Al. Jerozolimskie 216 apartament 1 pokojowy 25,34m2. W pełni wykończony I wyposażony (zdjęcia) Z klimatyzacją cena 385 tys. DO negocjacji Garaż 40 tys.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Batalionu AK Karpaty

Mokotów,Warszawa

919 000 zł46 m² 19 763,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mam przyjemność przedstawić Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,50 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze 4 piętrowego budynku z 2012 roku przy ulicy Batalionu ak "karpaty", na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Włochy,Warszawa

699 000 zł38 m² 18 212,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego mieszkania w spokojnej okolicy? Zależy Ci na dobrym dojeździe do centrum ? Zapoznaj się z poniższą ofertą: mieszkanie 2 pokoje - 39 m2 Zadzwoń i umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

1 070 000 zł46 m² 23 260,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Prezentowane mieszkanie to 2 funkcjonalne pokoje z otwartą kuchnią i balkonem. Mieszkanie usytuowane jest od strony południowej, w związku z czym jest bardzo dobrze doświetlone przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Powiśle,Warszawa

4 650 zł45 m² 103,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*english below* Apartament w prestiżowej warszawskiej dzielnicy Powiśle z miejscem postojowym w garażu. Dostępny od 1. sierpnia - na prezentację zapraszamy wcześniej! Opis nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rekrucka

Wawer,Warszawa

1 271 661 zł90 m² 14 148,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez pcc! 0% prowizji! Inwestycja inna niż wszystkie. Apartamenty Nowy Marysin to kilkanaście budynków, tworzących małe miasteczko, w którym znajdą się lokale usługowe, kawiarnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawki

Muranów,Warszawa

4 700 zł66 m² 71,21 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 66m2, piętro 5/5 z windą w budynku z 2013r. przy ul Stawki, śródmieście, muranów. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 4700 zł + 1000 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Janina

Wilanów,Warszawa

749 900 zł41 m² 18 452,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszam na prezentację wyjątkowego mieszkania wybudowanego w 2016 roku. Ciche mieszkanie w otoczeniu zieleni na spokojnym osiedlu w Wilanowie przy ulicy Herbu Janina w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 1 Maja

Ursus,Warszawa

559 000 zł51 m² 10 960,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w świetnej lokalizacji zaraz obok Placu Tysiąclecia na Ursusie. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

1 221 000 zł66 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność zaoferować 3-pokojowy (66 m2) mieszkanie przy ulicy Włodarzewskiej na Szczęśliwicach. Nieruchomość znajduje się na strzeżonym osiedlu zaldwie kilka minut spacerem od Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

2 840 000 zł101 m² 28 118,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży dwupoziomowego, trzypokojowego apartamentu/loftu, położonego w znakomitej lokalizacji przy ul. Woronicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czapelska

Praga-Południe,Warszawa

930 000 zł36 m² 25 833,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe w Warszawie. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul. Czapelskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrąg

Powiśle,Warszawa

3 200 zł45 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Solec ul.Okrąg | 2 Oddzielne Pokoje 45 m2 | Rozkładowe | Oddzielna Kuchnia | 7 Piętro z Windą |Jasne | Słoneczne | Ciche | Strony Świata Południe | Najem Okazjonalny | Przystanek Most.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hübnera

Żoliborz,Warszawa

3 800 zł44 m² 86,36 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentowane biuro składa się z: - sala konferencyjna, - gabinet, - kuchnia, - łazienka, - hol, oraz - balkon Prezentowane biuro zostało zagospodarowane z mieszkania w budynku mieszkalnym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kabaty,Warszawa

899 000 zł50 m² 17 915,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Biuro nieruchomości findsquare ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulne 2-pokojowe mieszkanie na ul. Wąwozowej w świetnie skomunikowanym punkcie i bliskiej okolicy Lasu Kabackiego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Gocław,Warszawa

965 888 zł55 m² 17 561,60 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu Apartament zlokalizowany przy ulicy Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Metraż apartamentu to 55m2 składa się z : salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

395 200 zł26 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz gotowego, urządzonego lokalu ta propozycja jest właśnie dla Ciebie. Apartament to propozycja dla inwestorów i Klientów indywidualnych, położony przy Alejach Jerozolimskich 216.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Grochów Południe,Warszawa

3 200 zł62 m² 51,61 zł/m²

 

Piętro:18/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajmu warszawa praga południe, ul. Ostrobramska lokalizacja: budynek w dobrym standardzie znajdujący się na Pradze Południe na ul. Ostrobramskiej w bliskiej odległości do ch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dywizjonu AK Jeleń

Mokotów,Warszawa

1 300 000 zł55 m² 23 461,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na Wiślanym Mokotowie. Nieruchomość oferuje znakomitą lokalizację. Mieszkanie o powierzchni 55,41 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

385 000 zł25 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

***bezpośrednio***bez prowizji*** Al. Jerozolimskie 216 apartament 1 pokojowy 25,34m2. W pełni wykończony I wyposażony (zdjęcia) Z klimatyzacją cena 385 tys. DO negocjacji garaż 40 tys.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

14 000 zł107 m² 130,84 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam na wynajem nowoczesne, minimalistyczne i jasne 4 pokojowe mieszkanie w Apartamentach na Powiślu, przy ul. Kruczkowskiego 4D. Opis Apartament o powierzchni 107 m2 ma takie atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Gocławek,Warszawa

1 550 000 zł78 m² 19 871,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 5-pokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem znajdujące się na osiedlu Santorini na Pradze Południe. Idealna propozycja dla rodziny 2+3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 990 000 zł118 m² 25 339 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu tego wyjątkowego apartamentu znajdującego się przy Ul: sarmackiej 12g! - O wyjątkowości tego apartamentu na mapie Wilanowa świadczy przede wszystkim fenomenalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rechniewskiego

Gocław,Warszawa

690 000 zł36 m² 19 081,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Idealne mieszkanie na start w pożądanej przez kupujących okolicy, na nowoczesnym zamkniętym osiedlu na gocławiu! Dodatkowo aż 2 miejsca parkingowe! - Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rossiniego

Zielona,Warszawa

570 000 zł43 m² 13 317,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Twoje nowe mieszkanie czeka na Ciebie! Pragnę zaoferować Państwu klimatyczne mieszkanie położone na Warszawskiej Zielonej Białołęce. Lokal o łącznej powierzchni 42,8m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bardzo proszę o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00, po tej godzinie proszę o smsa bądź maila. Oferujemy do wynajmu urokliwe widne 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, ul. Gandalfa

Służewiec,Warszawa

3 300 zł42 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Nieruchomość jest wykończone w bardzo dobrym standardzie, w pełni umeblowany i wyposażony. Czekamy na instalację klimatyzacji. Nowy najemca będzie się cieszył już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Makolągwy

Ursynów,Warszawa

1 586 000 zł114 m² 13 912,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zakupu czteropokojowego, wyjątkowego i urokliwego mieszkania na warszawskim Ursynowie (stary Imielin). Oferta skierowana przede wszystkim dla rodzin z dziećmi ale też i dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Ursynów,Warszawa

665 000 zł35 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Więcej informacji Ursynów puławska/pileckiego blisko stacji metra stokłosy apartament 2 pokojowy 35.07m2 z balkonem 7m2 w cenie: 665 083,00pln BRUTTO z VAT 23% stan deweloperski (istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skargi

Targówek,Warszawa

799 000 zł60 m² 13 316,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

*Wyłącznie u nas* Szukasz trzypokojowego mieszkania przy metrze? Zależy Ci na gotowym do wprowadzenia lokalu? Nie mogłeś lepiej trafić! Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wincentego

Targówek,Warszawa

3 100 zł35 m² 88,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 35 m2 na terenie osiedla Park Leśny na Targówku - 300 m do stacji Metro Kondratowicza! Mieszkanie usytuowane jest na parterze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ksawerów,Warszawa

2 580 000 zł131 m² 19 694,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż Mieszkanie 4-pokojowe w apartamentowcu na Mokotowie. Budynek usytuowany jest w drugiej linii od ulicy, co gwarantuje ciszę.