dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jugosłowiańska

Gocław,Warszawa

3 300 zł48 m² 69 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia Gocław - umowa najmu okazjonalnego! Do wynajęcia w pełni wyposażone, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 47,9m2. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 315 875 zł59 m² 22 149,10 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do zaoferowania mam nowe 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowo powstałej inwestycji w dzielnicy Mokotów, ul. Wołoska Metraż 59,41 m2 składa się z: - salon z aneksem kuchennym- 26 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łagodna

Marina Mokotów,Warszawa

6 500 zł85 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Posiadamy w naszej ofercie na wynajem piękny apartament o powierzchni 85 mkw na strzeżonym osiedlu Marina Mokotów. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze. Budynek o podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

949 000 zł50 m² 18 792,10 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Viva Invest prezentuje, jeżeli szukasz funkcjonalnego mieszkania w genialnie skomunikowanej lokalizacji, a zarazem blisko zieleni to dobrze trafiłeś. Prezentowane mieszkanie znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szwedzka

Nowa Praga,Warszawa

1 380 000 zł55 m² 25 090,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy apartament 55 M2, dwa pokoje, bohema-nowa praga, szwedzka, wysoki standard wykończenia. Budynek: apartament znajduje się w pięciokondygnacyjnym budynku, który został wzniesiony przez Okam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

35 000 zł142 m² 246,48 zł/m²

 

Piętro:39/52

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament Z wyjątkowym widokiem - złota 44 budynek: wieżowiec został zaprojektowany przez światowej sławy architekta Daniela Libeskinda i jest najwyższym budynkiem mieszkalnym w Unii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

728 000 zł32 m² 22 566,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż apartament 2 pokojowy w inwestycji w samym sercu Śródmieścia przy ul. Kolejowej, dzielnica Wola Apartament składa się z: - salon z aneksem kuchennym - 18,56 m2 - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 450 000 zł69 m² 20 959,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferujemy do sprzedaży wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie, które składa się z: - salonu - kuchni otwartej na salon (wyburzona ściana pomiędzy kuchnią a salonem) - dwóch sypialni - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Pyry,Warszawa

2 900 zł82 m² 35,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia studio 82 m2 (użytkowe 64 m2), poddasze/3 bez windy, w budynku z 2000 r., przy ul. Gawota, ursynów Pyry. Mieszkanie umeblowane (będzie dodatkowa szafa w części sypialnianej),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

4 200 zł43 m² 97,29 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, funkcjonalne mieszkanie położone na pierwszym piętrze w pięciopiętrowym budynku z 2017r. Mieszkanie urządzone w nowoczesnym stylu z zastosowaniem najwyższej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hemara

Brzeziny,Warszawa

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 40m2, piętro 2/2 bez windy, w budynku z 2019r. przy ul. Hemara, białołęka Brzeziny. Idealne dla singla/singielki, pary lub młodej rodziny. Cena: 3200 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pana Tadeusza

Stare Włochy,Warszawa

5 400 zł84 m² 64,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 83,5m2, piętro 1/3 z windą, w budynku z 2008r. przy ul. Pana Tadeusza, stare Włochy. Idealne dla rodziny z dziećmi lub pary. Cena: 5400 zł + 1300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Natolin,Warszawa

2 800 zł51 m² 54,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 51m2, piętro 3/4 w budynku z windą z 2006 roku, przy ul. Stryjeńskich, ursynów-Natolin. Mieszkanie jasne, przestronne, funkcjonalnie urządzone, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nałęczowska

Sadyba,Warszawa

7 600 zł87 m² 87,36 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

English version below Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować apartament na wynajem w nowoczesnym budynku na Sadyba: lokalizacja: mokotów, apartamentowiec Nordic Sadyba, ul. Nałęczowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Centrum,Warszawa

35 000 zł133 m² 263,16 zł/m²

 

Piętro:20/52

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament na złotej 44 budynek: wieżowiec został zaprojektowany przez światowej sławy architekta Daniela Libeskinda i jest najwyższym budynkiem mieszkalnym w Unii Europejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rajska

Marina Mokotów,Warszawa

2 400 000 zł117 m² 20 513 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 117 m2 zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Apartament jest umeblowany i wykończony, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

994 000 zł60 m² 16 566,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kompaktowe 3 pokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Trzypokojowy apartament położony w samym sercu Mokotowa w nowo powstającej inwestycji. Do dyspozycji mamy przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

1 335 000 zł75 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż pięknie wykończone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,88 m2 z dużym balkonem. Mieszkanie znajduje się na zemkniętym osiedlu w 4-piętrowym budynku z 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Dolny Mokotów,Warszawa

26 000 zł136 m² 191,18 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament przy łazienkach królewskich budynek: mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku - prestiżowej inwestycji Park Lane - obok wejścia do Parku łazienki Królewskie. Prestiż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

4 500 zł54 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu nowe i świeżo wykończone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2, znajdujące się w Warszawie w dzielnicy Bemowo, przy ul. Szeligowskiej. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 105 607 zł44 m² 24 845,10 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do zaoferowania mam nowe 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowo powstałej inwestycji w dzielnicy Mokotów, ul. Wołoska Metraż 44,5 m2 składa się z: - salon z aneksem kuchennym- 27,53.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

637 520 zł31 m² 20 618,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji i podatku pcc. Mam do zaoferowanie nowe mieszkanie 1-pokojowe zlokalizowane w nowo powstałej inwestycji ul. Ostrobramska, dzielnica Praga-Południe Termin oddania II kwartał 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazachska

Wilanów,Warszawa

930 000 zł45 m² 20 889,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Avenue Estate prezentuje klimatyczne mieszkanie na Miasteczku Wilanóww. Idealne dla singla, pary lub pod cele inwestycyjne. (English Translation Below) Lokalizacja Apartament mieści się na cichym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Miasteczko Wilanów,Warszawa

15 500 zł153 m² 101,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Designerski apartament 153M2, 3 sypialnie, 2 miejsca W garażu, 3 tarasy budynek: budynek zlokalizowany w najlepszej części Miasteczka Wilanów - na kameralnym osiedlu Ostoja. Wnętrza budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fajansowa

Włochy,Warszawa

948 500 zł59 m² 16 040,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Termin oddania IV kwartał 2025 roku. Trzypokojowe mieszkanie na Włochach z dwoma balkonami. Blisko komunikacji miejskiej. Budynek bez barier, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

800 800 zł31 m² 25 658,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż Kawalerka w nowej inwestycji w samym sercu Śródmieścia przy ul. Kolejowej, dzielnica Wola Piętro 1 Apartament składa się z: - salon z aneksem kuchennym - 27,73 m2 - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Elektoralna

Śródmieście Południowe,Warszawa

3 900 zł44 m² 88,64 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 44 m2, piętro 1/7 z windą, w budynku z 2000 r. przy ul. Elektoralnej, śródmieście Południowe. Idealne dla pary. Oferta dla osób bez zwierząt. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

2 020 000 zł102 m² 19 803,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament 102m2 - mokotów Mieszkanie położone w nowo powstałej inwestycji na warszawskim Mokotowie. Do dyspozycji mamy część dzienną w którą wchodzi przestronny salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Miasteczko Wilanów,Warszawa

9 000 zł80 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartement 80M2, 2 miejsca W garażu, osiedle ostoja wilanów budynek: nowoczesny, 4-piętrowy budynek wybudowany w 2016 roku zlokalizowany w najbardziej prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

950 000 zł65 m² 14 615,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Odkryj Szansę: ekskluzywne, nowocześnie Odnowione Mieszkanie 3-Pokojowe na Białołęce w Warszawie! Serdecznie zapraszamy do odkrycia niepowtarzalnej propozycji mieszkalnej - ekskluzywnego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 288 279 zł69 m² 18 654,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do zaoferowania mam nowe wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowo powstałej inwestycji w dzielnicy Mokotów, ul. Wołoska. Aktualnie rabat - 40 000 zł od ceny katalogowej Cena 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

892 000 zł42 m² 21 238,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przytulne 2 pokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Dwa pokoje położone w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Mokotowie. Do dyspozycji mamy salon z aneksem o powierzchni 23m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

7 700 zł73 m² 105,48 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Brief: bernardyńska. Mokotów | 73 m2, 3 pokoje, 2 łazienki, miejsce garażowe. Ciche jasne mieszkanie, z obu sypialni widok na zieleń. 3. piętro. Fenomenalne osiedle, prawdziwa ukryta mokotowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 980 000 zł91 m² 21 791,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

** mokotów I dwupoziomowe mieszkanie 90,86 m , 3 pokoje ** Oferuję jasne, słoneczne, przestronne, klimatyzowane mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 90,86 m2 zlokalizowane na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prochowa

Praga-Południe,Warszawa

2 300 zł41 m² 56,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie - Praga Południe, grochów w pobliżu pętli Wiatraczna. Przy ulicy Prochowej znajduje się ładnie zagospodarowany Park Polińskiego. Mieszkanie jest bardzo przyjemne, ponieważ było.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Arbuzowa

Dolny Mokotów,Warszawa

990 000 zł50 m² 19 899,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Opiekun oferty tel. Rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną i widną kuchnią i jadalnią o powierzchni 49,75 m2 na pograniczu Stegien i Wilanowa. Podstawowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Motorowa

Gocław,Warszawa

1 110 000 zł60 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwupokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu W dzielnicy praga południe budynek: 15-piętrowy budynek mieszkalny z 2001 roku. Nieruchomość położona na terenie, strzeżonego/zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

740 000 zł57 m² 12 982,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Prezentujemy mieszkanie, które będzie idealne jako pierwsze mieszkanie oraz jako lokata kapitału. Mieszkanie posiada trzy, duże, widne pokoje, kuchnię, łazienkę i loggię. Najbliższy przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kuropatwy

Dąbrówka,Warszawa

3 900 000 zł208 m² 18 781,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość na sprzedaż - nowoczesny bliźniak o powierzchni 207,65 m - jako alternatywę dla osób poszukujących dużego mieszkania. Dom położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krzewna

Targówek,Warszawa

830 000 zł53 m² 15 660,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż bardzo ładne dwustronne mieszkanie położone na Targówku, przy ul. Krzewnej. (Tuż przy Osiedlu Wilno) Ta nieruchomość jest doskonałym wyborem dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Elektoralna

Wola,Warszawa

4 200 zł45 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przedstawimy wyjątkowo urokliwy apartament w doskonałej lokalizacji na granicy Śródmieścia / Woli. Apartament o wielkości 45 m2 z osobna sypialnią i aneksem kuchennym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij