dowolna

Mieszkania z aneksem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

5 940 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 940 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Konduktorska

Mokotów,Warszawa

1 285 000 zł58 m² 22 347,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania na sprzedaż w rozwijającej się dzielnicy Warszawy - Mokotów, zwanym tzw. "Mordorem". To przytulne 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Nowy Rembertów,Warszawa

494 000 zł37 m² 13 337 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki lokatorskiej: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

599 999 zł31 m² 19 354,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie na Pradze Północ Mieszkanie składa się z - salonu z aneksem kuchennym z balkonem - aneksu sypialnianego - łazienki - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Gwiaździsta

Bielany,Warszawa

1 683 000 zł85 m² 19 730,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Duże ( 85,3 m2 ) 3 pokojowe mieszkanie na drugim piętrze 10 piętrowego budynku z 2007 roku. W budynku 2 windy, 3 mieszkania na piętrze (bardzo ciche - grube ściany), ochrona. Bardzo mili.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 450 000 zł69 m² 20 950,70 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Ładne, dwustronne mieszkanie w świetnej lokalizacji. Salon z aneksem, dwie sypialnie, łazienka, pomieszczenie gospodarcze - w tym momencie jest to pralnia ale jest możliwość przerobienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fort Służew

Ursynów Północny,Warszawa

3 700 zł43 m² 86,05 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 43m2, piętro 8/9 z windą, w budynku z 2018r. przy ul. Fort Służew, ursynów Północny. Idealne dla singla/singielki, pary lub młodej rodziny. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wyględowska

Marina Mokotów,Warszawa

3 200 zł36 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne i komfortowe studio o powierzchni 36 m2, znajdujące się na strzeżonym osiedlu Marina Mokotów. Nieruchomość cechuje się niezwykłą ciszą, spokojem i doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

899 900 zł51 m² 17 645,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie na Saskiej Kępie. Mieszkanie o powierzchni 48 m kw. składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, pokoju (z przeznaczeniem na gabinet lub pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

737 000 zł39 m² 18 667,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

R e Z E R W A C J A, u M O W A P R Z E D W S T Ę P N A Dwupokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kurantów

Ursynów,Warszawa

664 999 zł36 m² 18 557 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Warszawa Ursynów | ul. Kurantów 5 | Inwestycja: aura Ursynów | 35,83 m2 | 2 pokoje | parter | ogródek 82,91m2 | nowe wykończone pod klucz mieszkanie do zamieszkania od zaraz | południowo-wschodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Moczydło,Warszawa

3 500 zł57 m² 61,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukasz przestronnego mieszkania blisko stacji metra w topowej lokalizacji -to ta oferta jest dla Ciebie. Prezentowana nieruchomość mieści się na 8 piętrze dziesięcio-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

2 300 zł61 m² 37,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tuż przy stacji metra Bemowo Oferujemy do wynajęcia urocze mieszkanie o powierzchni 61m2, znajdujące się na warszawskim Bemowie, na ul. Górczewskiej. Zapraszam do kontaktu w godzinach 9:30 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Grottgera

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł18 m² 21 666,70 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam kawalerkę gotową do użytku, 18 m2 w suterenie (-0,5 piętra). Zakup bezpośrednio od właściciela. Genialna lokalizacja: 1 minuta do nowo powstającej linii tramwajowej, 7 minut do wum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

1 250 000 zł62 m² 20 161 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Nowy Rembertów,Warszawa

494 000 zł37 m² 13 337 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oczapowskiego

Bielany,Warszawa

617 000 zł37 m² 16 857,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Ciche mieszkanie z balkonem usytuowane na Starych Bielanach, 5 min. Spacerem do metra. Znakomita oferta dla osoby szukającej zieleni, spokoju, a jednoczenie łatwości komunikacji, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

959 000 zł57 m² 16 742,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,29 m , 1 piętro w 4-piętrowym bloku z windą z 2019 roku -warszawa, białołęka, ul. Głębocka. Mieszkanie narożne z widokiem na sosny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Stara Miłosna,Warszawa

649 000 zł46 m² 14 108,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 46 m2, piętro 0/2 w budynku z 2013 roku, warszawa-Wesoła, stara Miłosna. Gotowe do wprowadzenia się, idealne dla pary, rodziny, a także inwestycyjnie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

2 200 zł31 m² 70,97 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

* wola * ul. Jana Kazimierza 28* 1-pok. *31 m2 * Oferujemy do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie o pow. 31mkw położone na warszawskiej Woli, w bardzo dobrze utrzymanym budynku przy ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmońskiego

Skorosze,Warszawa

985 000 zł64 m² 15 271,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na najbardziej docenionym osiedlu na Skoroszach. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rybałtów

Kabaty,Warszawa

1 566 100 zł88 m² 17 706,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez pcc! Bez prowizji! Elegancki apartamentowiec o niepowtarzalnej bryle położony na skraju Kabat, zaprojektowany i wyposażony tak, byś mógł mieszkać komfortowo, zdrowo i oszczędnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Daniszewska

Białołęka,Warszawa

779 000 zł51 m² 15 164,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

W skrócie: białołęka, ul. Daniszewska 20 Rok budynku 2019 r. Powierzchnia 51,37 m parter z 3 pięter Przestronny ogród- ponad 122 m mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 51,37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

586 000 zł50 m² 11 720 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą zdjęcia pokazują przykładową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

998 000 zł76 m² 13 080 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie z ogromnymi możliwościami aranżacji Oferuję Państwu zakup 76,3m2 mieszkania z niesamowitymi możliwościami aranżacyjnymi. Nieruchomość idealna zarówno dla rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

463 000 zł38 m² 12 346,70 zł/m²

 

Piętro:11/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę kawalerki położonego w jednej z najlepszych lokalizacji na Targówku - przy ulicy Kondratowicza. To doskonałe miejsce dla osób ceniących sobie komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Naukowa

Włochy,Warszawa

2 500 000 zł115 m² 21 739,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż nowoczesny, jasny i cichy apartament 4 pokojowy usytuowany w sercu zielonych Starych Włochów w kameralnym, dwukondygnacyjnym budynku mieszczącym 7 mieszkań. Wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Ursynów,Warszawa

1 020 000 zł57 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Idealny, 3 pokojowy apartament, gotowy do wprowadzenia, cicha spokojna okolica. Dobrze działająca wspólnota, bardzo miłe sąsiedztwo, zadbane tereny zielone wokół, blisko komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Nowy Rembertów,Warszawa

663 000 zł55 m² 11 963 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: 35 000 - Liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Foksal

Śródmieście,Warszawa

11 000 zł51 m² 215,69 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się ofertą nieruchomości do wynajęcia przy ul. Foksal 13/15. **lokalizacja:** Nieruchomość znajduje się w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Foksal 13/15 w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejezdna

Białołęka,Warszawa

810 000 zł60 m² 13 579,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Opis Oferujemy do sprzedania piękne, 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni ok. 60 m 2. Nieruchomość zlokalizowana na warszawskiej Białołęce przy ul. Przejezdnej. Umiejscowione na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Nowy Rembertów,Warszawa

494 000 zł37 m² 13 337 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sieczna

Białołęka,Warszawa

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

wynajem 2 pokoje Warszawa | wynajem 2 pokoje Białołęka | 2 pokoje wynajem Warszawa do wejścia | wyposażone 2 pokoje wynajem Przedstawiamy wykończone w wysokim standardzie dwupokojowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

4 940 zł92 m² 53,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu atrakcyjny, przestronny, 3 pokojowy apartament o powierzchni 92m2 w doskonałej lokalizacji Starego Mokotowa. Budynek z 2004r. Salon z narożnikiem i telewizorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 450 000 zł66 m² 22 070 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Apartament 3 pokojowy z pięknym widokiem na prywatny park na miasteczku. Ostoja Wilanów. Lokal usytuowany na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Składa się z : -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bełdan

Mokotów,Warszawa

840 000 zł48 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność przedstawić Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2, usytuowane na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1970 roku przy ulicy Bełdan na warszawskim Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dymińska

Żoliborz,Warszawa

999 900 zł43 m² 23 253,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży świeżo wyremontowanego mieszkanie na Warszawskim Żoliborzu. Mieszkanie jest dwustronne - ciche i słoneczne. Jest zupełnie nowe - przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gieysztora

Błonia Wilanowskie,Warszawa

1 149 000 zł52 m² 21 885,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Sprzedajemy bezpośrednio przestronne 3 pokojowe mieszkanie z rynku wtórnego o powierzchni 52,5m2. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe (bardzo wygodne pomiędzy filarami) oraz komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wola,Warszawa

894 880 zł56 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Nowa oferta: 24.03.2024 Warszawa Wola, Ulrychów - 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż (56 m2). Bezpośrednie sąsiedztwo parków (szymańskiego, sowińskiego, moczydło) oraz bliskość Metro Księcia Janusza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Groszowicka

Praga-Południe,Warszawa

3 300 zł65 m² 50,77 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przedstawiam czteropokojowe, zupełnie nowe mieszkanie do wynajęcia. Znajduje się ono na warszawskiej Pradze przy ul. Groszowickiej w bezpośrednim sąsiedztwie Uniwersytetu swps. Charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Goździków

Wawer,Warszawa

1 237 087 zł90 m² 13 765,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego etapu osiedla na Gocławku, który charakteryzuje się wyjątkową lokalizacją. Nowy budynek, usytuowany przy ulicy Goździków, w oddaleniu od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł32 m² 90,63 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: w pobliżu znajduje się stacja metra Rondo onz, przystanek autobusowy i tramwajowy. W bezpośredniej okolicy Park Mirowski, ogród Saski oraz oraz Hala Mirowska, liczne.