dowolna

Mieszkania z aneksem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

5 943 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 943 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

790 000 zł56 m² 13 982,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Bardzo jasne 2 pokoje - balkon - miejsce postojowe - zielone osiedle Na sprzedaż 2 pokojowe, narożne mieszkanie przy ul. Skoroszewskiej 10. Dodatkowo do mieszkania przynależy wygodne miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

873 340 zł34 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:2/30

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

W co warto inwestować w Warszawie? W nieruchomości w luksusowych apartamentowcach, w centrum Warszawy, których wartość z roku na rok wzrasta o kilkanaście procent.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

840 000 zł64 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowa okazja! Przestronne 3 pokoje gotowe do zamieszkania! Mieszkanie o powierzchni 64 m składa się z: *salonu z aneksem kuchennym *dwie stylowe sypialnie: komfortowe dla dzieci *dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

883 500 zł57 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2, usytuowane na 3 piętrze w budynku z windą z 2012roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Marywilskiej. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marsylska

Stegny,Warszawa

539 000 zł31 m² 17 387,10 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio kawalerkę o powierzchni 31 m, przy ul. Marsylskiej 3 na warszawskim Mokotowie, osiedle Stegny. Mieszkanie, zlokalizowane na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

819 000 zł38 m² 21 552,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Muranowie. Lokum ma 38 m2 i składa się z: - dużego pokoju z aneksem kuchennym - sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Liwska

Bródno,Warszawa

3 490 zł39 m² 89,49 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gorąco polecam nowe, świeżo wykończone mieszkanie w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy w pobliżu stacji metra oraz trasy toruńskiej. Lokalizacja - Rezydencja Liwska II ma znakomitą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Farbiarska

Ursynów,Warszawa

1 170 000 zł85 m² 13 764,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam nieruchomosć do sprzedaży w stanie deweloperskim. Znajduje się na nowo powstałym kameralnym kompleksie, składającym się z dwóch domów czterolokalowych. Usytuowany w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 400 zł69 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:2/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa Mokotów - Ksawerów, ul. Bukowińska - rezydencja "pod Orłem" - z całodobowym monitoringiem i ochroną oraz dostępem do tarasu i ogrodu na dachu budynku 69m2 | 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sławińska

Wola,Warszawa

4 000 zł40 m² 100 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu 40 metrowy apartament, który znajduje się przy ulicy Sławińskiej 6 na rogu ul. Kolejowej. Apartament posiada klimatyzację, jest w pełni umeblowany i wyposażony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kłopot

Śródmieście,Warszawa

5 300 zł68 m² 77,94 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentowane mieszkanie to idealna przestrzeń dla osób poszukujących nowoczesnego i funkcjonalnego wnętrza w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy. Wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niemcewicza

Ochota,Warszawa

1 810 000 zł102 m² 17 659 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Ceniącym komfort i wygodę oraz walory, jakie daje zamieszkanie w centralnym punkcie Warszawy, ta oferta nie ujdzie uwadze. Na Starej Ochocie dwustronne eleganckie 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pereca

Mirów,Warszawa

899 900 zł40 m² 22 782,30 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Via Estate przedstawia do sprzedaży nieruchomość po remoncie w dobrej lokalizacji na Warszawskiej Woli. Lokalizacja: idealny punkt lokalizacyjny! Bardzo bliska odległość od Ronda onz Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sowińskiego

Ulrychów,Warszawa

3 200 zł41 m² 78,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe na bliskiej Woli przy ul. Sowińskiego, tuż obok Parku Powstańców Warszawy, blisko Wola Park. Wolne od 1października br. Dla singla, pary, bez zwierząt. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 950 zł47 m² 62,77 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na Stokłosach, 60 metrów od stacji metra Stokłosy. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym. Pokój dzienny umeblowany w rozkładany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mehoffera

Tarchomin,Warszawa

1 180 000 zł88 m² 13 450,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatnie takie mieszkanie Z tarasem - 2 poziomy na 3 i 4 piętrze - z windą - 1 poziom - salon z aneksem, sypialnia i łazienka z prysznicem + balkon - 2 poziom - przestrzeń na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

4 600 000 zł188 m² 24 460,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

We speak eng, pol, ua, rus | No commission offer. Szukasz mieszkania najwyższej klasy? Tutaj nie ma miejsca na kompromisy! Na sprzedaż niepowtarzalna, elegancka rezydencja w luksusowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

1 050 000 zł60 m² 17 647,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na Warszawskiej Woli Mieszkanie zlokalizowane jest na zamkniętym osiedlu, które wyposażone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 400 zł69 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:2/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowy, w pełni umeblowany i wyposażony apartament o pow. 69 m2 z całodobową ochroną i recepcją w luksusowej rezydencji "pod Orłem" na warszawskim Mokotowie, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

7 000 zł117 m² 59,83 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament Z 2 sypialniami na zamkniętym osiedlu Z basenem budynek: apartamenty Przy Królikarni to komfortowe osiedle mieszkaniowe z 1999 roku położone u zbiegu alei Niepodległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

7 900 zł85 m² 92,94 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w cichym apartamencie na zielonym Powiślu przy ul. Górnośląskiej. Dwie sypialnie, obszerny salon z kuchnią, balkon i dwie garderoby. Jedno miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przy Parku

Ochota,Warszawa

30 000 zł224 m² 134,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Penthouse Z przepięknym tarasem przy parku szczęśliwickim budynek: przy Parku 14 to ekskluzywny kompleks willowy na warszawskiej Ochocie. Budynek wykonany z materiałów najlepszej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Południe,Warszawa

3 400 zł34 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja dobrachata prezentuje: do wynajęcia od 1 Listopada piękne,dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Żupniczej 23 na warszawskiej Pradze Południe. Mieszkanie: jest to oferta idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

2 184 000 zł93 m² 23 438,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

We speak eng, pol, ua, rus | No commission offer. Przedmiotem sprzedaży jest największy, najwyższy i niewątpliwie najbardziej prestiżowy apartament w tej inwestycji. Szczegóły inwestycji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

769 500 zł57 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Białołęka, tarchomin ul. Odkryta | przystanki autobusowe i tramwajowe oraz sklepy pod samym osiedlem | dojazd do metra Młociny tramwajem 15 min. 57 m2 | 2 pokoje z otwartą kuchnią | balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

3 950 zł32 m² 123,44 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Studio 32 m2, metro, ul. Siedmiogrodzka, rondo Daszyńskiego Przytulne, dwupokojowe mieszkanie (32 m2) Przestronna strefa dzienna z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 599 900 zł68 m² 23 527,90 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker sprzedaż bezpośrednia pośrednikom I agentom nieruchomości dziękuję I proszę aby nie dzwonić W sprawie ogłoszenia. Sprzedam elegancki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Postępu

Służew,Warszawa

1 699 999 zł81 m² 20 987,60 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3-pokoje I mokotów I gotowe do wprowadzenia Oferuję jasne, słoneczne oraz bardzo przestronne mieszkanie o powierzchni 81 m2 zlokalizowane w apartamentowcu na warszawskim Służewcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 800 zł49 m² 77,55 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem bezpośredni | nie podejmuje współpracy Z agencjami | agencje zapraszam wyłącznie Z zainteresowanymi klientami Piękny apartament z widokiem na centrum miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Picassa

Białołęka,Warszawa

849 000 zł71 m² 11 957,80 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Białołęka Tarchomin ul. Picassa | autobus 350 m | tramwaje 600 m | metro Młociny 15 min komunikacją | Galeria Północna 1 km | przedszkole i szkoła podstawowa 500 m 71 m2 | 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

950 000 zł49 m² 19 387,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe. W bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym. Nieruchomość gotowa do wprowadzenia, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 260 000 zł55 m² 23 085,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowy dwupokojowy apartament z balkonem od strony patio. Apartament o powierzchni 54,58m2 ( ekspozycja okien południowy -zachód ) składa się z przestronnego salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

930 000 zł37 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania: funkcjonalne, wyposażone gotowe do natychmiastowego wprowadzenia (lub wynajęcia), mieszkanie o powierzchni 37,2 m2 m2 na 2 piętrze w budynku apartamentowy z 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oś Królewska

Wilanów,Warszawa

880 000 zł39 m² 22 739 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie o powierzchni 39m2 ( ekspozycja okien zachodnia ) składa się z salonu z wyjściem na balkon ( 6,9m2), połączonego z otwartą kuchnią o powierzchni 20m2 oraz sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baśniowa

Ochota,Warszawa

626 000 zł35 m² 17 885,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Ciche mieszkanie na Starej Ochocie, 3 piętro z 6 pięter. Winda i schody typu francuskiego. Kamienica z cegły z lat 50-tych. Budynek ocieplony. Mieszkanie wysokie 2,9 cm o ogólnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

12 500 zł147 m² 85,03 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta dla osób bez zwierząt. Na wynajem 4-pokojowe, umeblowane mieszkanie zlokalizowane na Powiślu przy ul. Kruczkowskiego. Mieszkanie o pow. 147 m2 usytuowane jest na 7 piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

870 000 zł56 m² 15 672,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Rzut lokalu znajduje się na ostatnim miejscu w galerii. P rzedstawiam Państwu ofertę sprzedaży wygodnego mieszkania o powierzchni 55,54 m , zlokalizowanego na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 399 000 zł68 m² 20 573,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokojowy apartament w Miasteczku Wilanów Stylowo zaprojektowany i wykończony 3 pokojowy apartament z bardzo dużym salonem i funkcjonalnym rozkładem. Przestronny, nowoczesny, wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mańkowska

Białołęka,Warszawa

499 000 zł31 m² 16 096,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31m2, usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku z 2024 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Mańkowskiej. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bema

Wola,Warszawa

770 000 zł45 m² 17 134 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1894

Jednopokojowe mieszkanie na Woli o pow. 44,94 m2 usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowej wpisanej do rejestru zabytków kamienicy z 1894 roku. Mieszkanie składa się z dużego ok. 30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

560 000 zł29 m² 19 237,40 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie typu studio, o pow. ok. 29,1 m2, usytuowane na 16-ostatnim piętrze (winda dojeżdża do 15 piętra), w budynku z lat 70-tych. Składa się z jednego pokoju z aneksem.