dowolna

Mieszkania z aneksem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

5 945 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 945 ogłoszeń

5 200 zł44 m² 118,18 zł/m²

 

Piętro:2/22

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy, w pełni urządzony apartament położony przy ul Ogrodowej na styku Woli i Śródmieścia. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł43,20 m² 23 611,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 43 m , położone w samym sercu Warszawy przy ul. Trębackiej 3 w Śródmieściu, zaledwie kilka kroków od.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł43 m² 74,42 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w biznesowym centrum Warszawy - ul. Cybernetyki Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone w nowoczesnym budynku z 2016 r.,.

Szczegóły ogłoszenia

928 600 zł46,43 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

| polecam mieszkanie na Powiślu, w cichej, spokojnej okolicy. Budynek przy ulicy Koźmińskiej 17 w Warszawie, zlokalizowany na Powiślu, został wybudowany w 1936 roku. Kamienica ta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

9 000 zł55 m² 163,64 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stylowy apartament 3 pokoje, 55 m , Mennica Residence Ul. Waliców 11, wola/śródmieście Do wynajęcia wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 55 m , położony na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł38 m² 118,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegancki, w pełni wykończony i umeblowany 2 pokojowy apartament w stylu loft na 3 piętrze (u zbiegu ul. Kolejowej i ul. Prądzyńskiego). - 30m2 taras pokryty deska z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł41 m² 17 024 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam na Górny Mokotów -. Super lokalizacja - z jednej strony tramwaje i autobusy 7 minut spacerem z drugiej Metro Racławicka - 7 minut spacerem :) = nowa cena! = Ciekawa oferta.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł58 m² 29 310,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Idealnie cichy 2- pokojowy apartament 58m, w kameralnym budynku na ulicy Saperskiej. Eleganckie Sady Żoliborskie. Piętro 1/3. Ekspozycja południowo - zachodnia. Wysoki standard wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł60 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Rembertowie przy ul. Chełmżyńskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku. Rok budowy: 2018 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 zł90 m² 127,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gustowny apartament 90m na wynajem pierwszy najem! Do wynajęcia wyjątkowy, nowoczesny apartament o powierzchni 90 m , położony zaledwie kilka kroków od Parku Łazienkowskiego jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 480 000 zł69,44 m² 21 313,36 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Elegancki i supernowoczesny apartament w inwestycji Modern Mokotów. Wygodny, komfortowy apartament - 69,44 m2 wraz z miejscem postojowym, oraz boksem na rowery, motocykle, itp. Estetyczna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 649 zł39,93 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "apartamenty grajewska" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Apartamenty Grajewska, to.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł46,89 m² 19 940,29 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Atrakcyjne mieszkanie - Central Park Ursynów hot oferta tylko W pepper house! Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,89 m , położone na 6 piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł86,10 m² 17 409,99 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę 4-pokojowego mieszkania wykończonego w wysokim standardzie na osiedlu ursa sky (ul. Silnikowa 15). Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 999 zł73 m² 21 917,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Hampton Home ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie z ogrodem na Mokotowie Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 73 m , na zamkniętym, kameralnym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł40,50 m² 14 296,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta wyłącznie w naszym biurze! Przedstawiam Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,5m2 zlokalizowane na spokojnej Warszawskiej Białołęce. Nieruchomość mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł33 m² 24 090,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Konopackiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w zabytkowej części odrestaurowanej kamienicy nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł15,28 m² 147,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 15,28 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze w niskim, 3-piętrowym bloku z cegły z 1957 roku. Budynek znajduje się na ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł87,30 m² 18 327,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Saska kępa - przestronny apartament Z tarasem I widokiem na prywatny las To propozycja dla osób poszukujących ciszy, zieleni i komfortu życia w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

841 000 zł38 m² 22 131,58 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż elegancki, narożny apartament położony na 13. piętrze nowoczesnego budynku na warszawskiej Woli. To idealna propozycja dla osób, które cenią przestrzeń, światło, ciszę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł63 m² 20 476,19 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Jana Kazimierza budynek Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 8 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 63m2 składa się z: - 3 pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

855 630 zł31,69 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, rewitalizacja kamienicy zrealizowana w kwietniu 2026 r. Lokal M8 Odrestaurowana kamienica z początku XX wieku, w której historia łączy się z nowoczesnym standardem.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł46 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe z loggią i garażem w miasteczku wilanów; kompletnie umeblowane, wyposażone mieszkanie. Widne, przestronne, nowoczesne; pokój dzienny z aneksem kuchennym 24 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 164 000 zł52,56 m² 22 146,12 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 52,56 m , położone na 5. piętrze prestiżowej inwestycji oval sky na warszawskiej Woli. To wyjątkowa okazja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

6 700 000 zł267,54 m² 25 042,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy Państwu wyjątkowy, luksusowy apartament o imponującej powierzchni 267,54 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji przy ul. Piechoty Łanowej 17, w sercu zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł80 m² 22 375 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Elegancko wykończony apartament w wysokim standardzie apartament na sprzedaż za 1 870 000 pln. . Mieszkanie położone jest na parterze nowoczesnego budynku z 2009 roku (winda w budynku).

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł35,60 m² 16 853,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie o powierzchni 35,60 m usytuowane jest na pierwszym piętrze w kamienicy z lat 60-tych, wybudowanej z cegły i znajduje się w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 095 000 zł43,78 m² 25 011,42 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż elegancki, nowocześnie wykończony apartament o powierzchni 43,78 m2, położony w prestiżowym budynku apartamentowym z 2014 roku. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł80 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować 78 -metrowy apartament na wynajem w doskonałej lokalizacji przy ul. Dobrej na Powiślu. Nowoczesne mieszkanie położone wśród zieleni w sąsiedztwie Biblioteki.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł32,25 m² 21 705,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Kawalerkę na warszawskiej Pradze. Nieruchomość o powierzchni 32.25 m2 znajduje się na 3 piętrze i składa się z: - Pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł38,06 m² 14 976,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,06 m2 usytuowane na 2. piętrze w niskim 4 - piętrowym budynku przy ulicy Korotyńskiego 34 w Warszawie. Osiedle z zadbaną zielenią wokół.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł33,63 m² 15 165,03 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie o pow. blisko 34 m2, usytuowane jest na szóstym piętrze (z windą), z dużymi oknami, które wychodzą na Plac Wileński i katedrę. Aktualnie nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł38,24 m² 26 020 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Klimatyczne mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Bednarskiej. Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,24 m, położone w klimatycznej kamienicy przy ul. Bednarskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł58,43 m² 10 936,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Intymny i rozkładowy 3 pokojowy Apartament o pow. 58,43mkw usytuowany na parterze (nr4). Mieszkanie wyróżnia się rozkładem i położeniem / bliskość lasu / duże sypialnie / taras 5mkw /.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

766 500 zł36,50 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne Apartamenty - Doskonała Lokalizacja na Granicy Bielan, żoliborza i Bemowa! *** 0% prowizji od kupującego *** Termin Oddania Inwestycji: 4 Kwartał 2024 Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

944 630 zł42,94 m² 21 998,84 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Fort Wola budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku. Rok budowy: 2017 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł30 m² 110 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Apartamentowiec Bliska Wola Tower Wola to nowoczesna inwestycja zrealizowana przez renomowaną firmę deweloperską jw Construction, która od lat znana jest ze swojej doskonałej jakości i dbałości.

Szczegóły ogłoszenia

2 125 000 zł104,07 m² 20 418,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Wilanów / Błonia Wilanowskie, ul. Kazachska, komfortowy apartament, 3 pokoje, 104m2 2 wygodne standardowe miejsca postojowe w garażu podziemnym -tuż obok wejścia na klatkę. Bardzo ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł27,03 m² 22 937,48 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Nowoczesna inwestycja na warszawskiej pradze Niebanalny design | Minimalistyczna architektura | Prestiżowa inwestycja ***** rozkład pomieszczeń I standard: * Pokój z aneksem kuchennym, *.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł38 m² 16 973,68 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja cenowa: 2 pokoje z balkonem za 17000zł/m2. Twoja Przestrzeń na Mokotowie pcc | 0% Prowizji) Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem. Wyróżniona Oferta:.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł90 m² 105,56 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy Apartament 4-pokojowy | 90 m | Ursynów | Nowe Budownictwo 2023 english version below Wyjątkowy, nigdy wcześniej niezamieszkany apartament o powierzchni 90 m , zaprojektowany.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij