dowolna

Mieszkania z aneksem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

5 935 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 935 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Plac gen. Józefa Hallera

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł17 m² 147 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Urocza kawalerka przy Placu Hallera z widokiem na fontannę. Wnętrze zaprojektowane przez architekta dzięki czemu mieszkania jest wygodne i funkcjonalne. Dostępne od zaraz. Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Warszawa

15 950 zł100 m² 159,50 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament na wynajem, położony w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji w Warszawie Mennica Residence. Apartament znajduje się na wysokim piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Francuska

Saska Kępa,Warszawa

8 000 zł83 m² 96,39 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu apartament o pow. 83 m na Saskiej Kępie - wysoki standard, miejsce postojowe, balkon Atuty nieruchomości Położony na 6. piętrze, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Sady Żoliborskie

Żoliborz,Warszawa

1 790 zł20 m² 89,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od zaraz do 2026-03-22! Do wynajęcia kawalerka przy ul. Sady Żoliborskie 3 w Warszawie. Nieruchomość: powierzchnia 20 m2. Piętro 2/10. Dużo ogólnodostępnych miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ceramiczna

Białołęka,Warszawa

530 000 zł34 m² 15 588,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w 3 piętrowym budynku z 2003 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Ceramicznej. Mieszkanie o powierzchni 34m2 składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stańczyka

Wola,Warszawa

2 950 zł32 m² 92,65 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia eleganckie i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni ok. 32 m , usytuowane na 8. piętrze apartamentowca przy ul. Stańczyka 6 na warszawskiej Woli. To idealna przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

630 000 zł47 m² 13 375,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na wysokim parterze w 4 piętrowym budynku z 2000 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Blok znajduje się na zamkniętym osiedlu z placem zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Popiełuszki

Stary Żoliborz,Warszawa

470 000 zł20 m² 23 267,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Wyjątkowa kawalerka usytuowana w pięknej, zadbanej kamienicy na Starym Żoliborzu - jednej z najbardziej pożądanych i klimatycznych dzielnic Warszawy. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Olbrachta

Bemowo,Warszawa

888 000 zł44 m² 19 986,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Klimatyzowane 2 pokoje z balkonem i zielonym patio | ul. Olbrachta 126 | Metro | Parking | Bemowo Warszawa, bemowo - ul. Jana Olbrachta 126 2 pokoje | 44,43 m | balkon | klimatyzacja w obu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

4 500 zł46 m² 97,83 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękne, nowocześnie urządzone mieszkanie na warszawskim Żoliborzu, u zbiegu ulic Rydygiera i Przasnyskiej, w inwestycji splace. Na powierzchni 46m2 znajdują się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Nowa Praga,Warszawa

1 050 000 zł61 m² 17 306,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie na Pradze-Północ (nowa Praga) w apartamentowcu z 2023 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 60.67m2 przy ul. Jagiellońskiej składające się z: salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kadrowa

Rembertów,Warszawa

1 121 710 zł98 m² 11 446 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji rok budowy: 2025 (planowany odbiór) Twoje wymarzone miejsce. Osiedle Korona to kompleks czterech budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

4 300 zł37 m² 116,22 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Znakomita lokalizacja | zielona okolica | żoliborz artystyczny | patio | doskonała infrastruktura Przedstawiamy Państwu wyjątkowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 37 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jędrusik

Zielona,Warszawa

1 299 000 zł54 m² 23 878,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 3-pokojowego przestronnego i komfortowego Apartamentu położonego na prestiżowym ,żoliborzu Artystycznym w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ząbkowska

Szmulowizna,Warszawa

4 700 zł57 m² 82,46 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 57m2, piętro 1/6 z windą w budynku z 2024r. przy ul. Ząbkowskiej, praga-Północ, szmulki. Nowe, pachnące świeżością, idealne dla rodziny lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powązkowska

Żoliborz,Warszawa

4 300 zł37 m² 116,22 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamionkowska

Kamionek,Warszawa

1 390 000 zł68 m² 20 516,60 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkanie z dwoma balkonami w pobliżu soho. Lokalizacja: lokal usytuowany jest na Kamionku, w bliskiej odległości do soho - centrum kulturalnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

725 000 zł47 m² 15 524,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim - Ursus Szamoty Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,7 m położone na 3. piętrze nowoczesnego 7-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Wola,Warszawa

4 455 zł47 m² 95,31 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Koprowskiego

Ursynów,Warszawa

499 000 zł27 m² 18 481,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Funkcjonalna kawalerka o powierzchni ok. 27 mkw., znajdująca się na II piętrze w eleganckim trzypiętrowym apartamentowcu na osiedlu Sady Ursynów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kwiatowa

Mokotów,Warszawa

570 000 zł23 m² 24 516 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż kawalerka po remoncie - Stary Mokotów Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 23,25 m , położona na 2. piętrze odnowionej kamienicy na warszawskim Mokotowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Bielany,Warszawa

1 160 000 zł65 m² 17 766,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż mieszkanie idealne dla rodziny z dziećmi. Jeśli poszukujesz wymarzonej nieruchomości w dobrze skomunikowanej okolicy, położonej niedaleko placówek edukacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Ursynów,Warszawa

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 38 metrową kawalerkę w bloku przy Al. Ken 36 (11-te piętro z windą). Mieszkanie jest podstawowo umeblowane (dużo szafek w kuchni, w pokoju regał na książki, biurko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

684 480 zł44 m² 15 556,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker bezpośrednio - bez prowizji ul. Marywilska 68 - osiedle Miasto Moje od Ronson To przestronne mieszkanie ma powierzchnię 44,16 m i znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Daniszewska

Białołęka,Warszawa

1 020 000 zł62 m² 16 427,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowoczesne, komfortowe i w pełni wykończone 4-pokojowe mieszkanie z ogromnym balkonem 23,14 m , położone na 3. (ostatnim) piętrze kameralnego budynku z windą na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ordona

Odolany,Warszawa

1 199 000 zł56 m² 21 258,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Ordona. Prezentowany lokal ma powierzchnię 56,4m2, na którą składa się: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skolimowska

Śródmieście,Warszawa

599 000 zł27 m² 22 185 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

2 pokoje | Kameralne | Z Ogródkiem | W Centrum Kameralne mieszkanie w sercu Warszawy - tuż przy Placu Unii Lubelskiej! Lokal o powierzchni 26,5 m znajduje się w zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

475 000 zł28 m² 16 964,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1933

Oferujemy funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 28 m , zlokalizowaną na 1. piętrze w budynku na warszawskiej Woli. Mieszkanie po remoncie instalacji elektrycznej i hydraulicznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grodeckiego

Bielany,Warszawa

5 700 zł70 m² 81,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, jasne i ciche mieszkanie 3- pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 3- piętrowym budynku z 2000 r. na Bielanach. Mieszkanie o pow. 70 m składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Ochota,Warszawa

3 000 zł27 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kameralne studio 27 m2 w kamienicy, wysoki parter, ul. Filtrowa 62, ochota. (wejście od ul. Niemcewicza 3 ) ~to idealne miejsce dla singla, osoby prowadzącej gabinet terapeutyczny lub korepetytora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

7 800 zł98 m² 79,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje funkcjonalne, ciche mieszkanie z dwiema sypialniami, przechodnim gabinetem oraz dwoma ogródkami. Na podłogach zostało ułożone drewno egzotyczne - merbau, które znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chodakowska

Praga-Południe,Warszawa

903 600 zł57 m² 15 908,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy. 0% Prowizji 0% pcc Bezpośredni zakup od dewelopera. Nie czekaj, zadzwoń i umów się na spotkanie. Bezpłatnie porównaj oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

497 578 zł27 m² 18 720 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Laguna Beskidów to wyjątkowy projekt inwestycyjny, który umożliwia swoim inwestorom zarówno zakup mieszkania własnościowego jak i możliwość uzyskania dochodu pasywnego poprzez wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konopacka

Nowa Praga,Warszawa

4 500 zł45 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 45m2, piętro 3/3 bez windy, w budynku z 1930r. przy ul. Konopackiej, praga-Północ, nowa Praga. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 4500 zł + 530 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Mokotów,Warszawa

475 000 zł25 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka | Mokotów | Balkon | Piwnica | Parkiety! Na sprzedaż jasna i odnowiona kawalerka o powierzchni 24,7 m , położona w zielonej części Górnego Mokotowa. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Wawer,Warszawa

860 000 zł67 m² 12 835,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bardzo ładne i komfortowe, nowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 67 m, z przynależnym ogródkiem o powierzchni 30 m. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ostródzka

Targówek,Warszawa

749 000 zł61 m² 12 278,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Ostródzka nowoczesne osiedle na zielonej Białołęce Zapraszamy do Apartamentów Ostródzka II kameralnej inwestycji położonej w spokojnej części warszawskiej Białołęki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pieskowa Skała

Ursynów,Warszawa

3 500 zł41 m² 85,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo odświeżone, dwupokojowe mieszkanie na Ursynowie - w zielonej części dzielnicy, na nowoczesnym osiedlu, z pięknym widokiem na okoliczne tereny rekreacyjne i dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skarbka z Gór

Lewandów,Warszawa

4 800 zł69 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Czteropokojowe mieszkanie do wynajęcia 68m2, piętro 1/2 z windą, w budynku z 2007r. przy ulicy Skarbka z Gór, białołęka Grodzisk. Idealne dla rodziny. Zwierzęta mile widziane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

6 000 zł69 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

69 m apartament na nowoczesnym, zielonym osiedlu Hubertus - bez prowizji biura. To idealna propozycja dla rodziny lub pary, która ceni sobie przestrzeń, jakość wykończenia i dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Przejazd

Marina Mokotów,Warszawa

3 400 zł75 m² 45,33 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 75m2, piętro 1/7 z windą, w budynku z 2006r. przy ul. Przejazd, mokotów Wyględów. Znakomite dla rodziny lub pary. Oferta dla osób niepalących.