dowolna

Mieszkania z aneksem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

5 938 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 938 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

785 000 zł56 m² 14 017,90 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem, zlokalizowane na Mokotowie tuż obok Sadyba Best Mall. To doskonała oferta dla miłośników Mokotowa, którzy jednocześnie poszukują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Gocławek,Warszawa

2 560 zł54 m² 47,41 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne mieszkanie z balkonem, klimatyzacją i miejscem postojowym, położone przy Al. Stanów Zjednoczonych 32 (słoneczny Stok). Nieruchomość: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

3 800 zł49 m² 77,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z loggią | Żoliborz | ul. Kochanowskiego Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,83 m , położone w nowoczesnym budynku z 2011 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Polski Walczącej

Siekierki,Warszawa

1 030 880 zł65 m² 15 938,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Warszawa - Mokotów Siekierki To idealna propozycja dla osób ceniących sobie wygodę oraz bliskość terenów zielonych i miejskiej infrastruktury. Rozkład: pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Milenijna

Białołęka,Warszawa

1 225 000 zł82 m² 14 990,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Nowoczesny 4-pokojowy apartament 81,72 m z zabudowanym balkonem - Warszawa, ul. Milenijna 45 Na sprzedaż oferujemy przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 81,72 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Przytyk

Bielany,Warszawa

2 100 zł20 m² 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio jednopokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji - 300m od stacji metra Wawrzyszew. Mieszkanie wyposażone i umeblowane - po remoncie; kuchnia w przedpokoju. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Muranów,Warszawa

3 700 zł40 m² 92,50 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 40m2, piętro 8/9 z windą, w budynku z 2015r. przy al. Jana Pawła II, śródmieście Muranów. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 3700 zł + 750.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tolkiena

Mokotów,Warszawa

5 900 zł69 m² 85,22 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: warszawa - Mokotów ul. Tolkiena opis: do wynajęcia przytulne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni użytkowej 69,23 mkw. usytuowane na trzecim piętrze w nowoczesnym apartamentowcu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Siekierki,Warszawa

3 310 000 zł132 m² 25 054,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo mamy dużo ofert w jednym miejscu porównamy i wybierzemy dla Państwa wg preferencji, bez prowizji, do sprzedaży apartament w prestiżowej inwestycji na Mokotowie, 5 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

880 000 zł44 m² 20 141,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie o pow. 43,69 mkw. z balkonem w nowo powstałej inwestycji M Bemowo przy ul. Szeligowskiej 39, niedaleko stacji Metra Chrzanów - 200 m. Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursynów,Warszawa

6 500 zł98 m² 66,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy 2 pokojowy apartament 98 m ursynów/wilanów, przy Błoniach Wilanowskich. Szukasz przestrzeni, która łączy komfort, nowoczesny design i bliskość natury? Ten apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ursus,Warszawa

491 346 zł31 m² 15 849,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2-pokojowe - 30,33 m + balkon 4,51 m ursus / warszawa 20 min bezpośrednio pociągiem do śródmieścia! 5 minut pieszo do autobusu 35 minut komunikacją do centrum warszawy Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 420 000 zł68 m² 20 943,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

To komfortowe mieszkanie o powierzchni 67,8 m położone jest w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na warszawskiej Woli, na nowoczesnym osiedlu przy ul. Jana Kazimierza. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

1 800 000 zł100 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesny, przestronny apartament o powierzchni 100 m , położony w eleganckim apartamentowcu przy Alei Sikorskiego. Nieruchomość jest idealną propozycją dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

646 422 zł39 m² 16 574,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe - 38,25m2 + balkon 5,5m2 (dostępne inne rozkłady, metraże, piętra i mieszkania z ogródkami) Praga Południe - Kamionek To idealna propozycja dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

3 700 zł46 m² 80,43 zł/m²

 

Piętro:11/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w budynku z 2005 roku na ul. Ostrobramskiej na Gocławiu. Mieszkanie o powierzchni 46 m2 z pięknym widokiem na Warszawę strona płd-zach. Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

636 300 zł40 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokoje Warszawa Ursus Bez prowizji Bez pcc Bezpośredni zakup od dewelopera. Osiedle mieszkaniowe w dynamicznie rozwijającym się warszawskim Ursusie, to idealne miejsce dla singla, par,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzeziny

Białołęka,Warszawa

629 000 zł37 m² 16 995,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podskarbińska

Grochów,Warszawa

5 700 zł75 m² 76 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m2, usytuowane na 2 piętrze bloku z 2024 roku zlokalizowane jest na Alejach Praskich. Mieszkanie w pełni umeblowane z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

874 954 zł57 m² 15 350,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy. Kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kobielska

Grochów,Warszawa

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jasne mieszkanie 33 m - ul. Kobielska 98, warszawa Do wynajęcia przytulne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 33 m , zlokalizowane przy ul. Kobielskiej w Warszawie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Bemowo,Warszawa

770 000 zł44 m² 17 656,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,61 m2, położone na 3. piętrze nowoczesnego bloku z 2016 roku przy ul. Batalionów Chłopskich w sercu zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

930 000 zł45 m² 20 666,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 44,95 m , na którą składają się: - salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, - duża sypialnia, - łazienka, - przedpokój. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Henryka I Brodatego

Ursus,Warszawa

680 000 zł52 m² 13 193,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w inwestycji Na Skraju przy ul. Henryka Brodatego w warszawskim Ursusie. To propozycja dla osób poszukujących komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Antoniewska

Sadyba,Warszawa

926 614 zł72 m² 12 850 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

WE speak english / мы говорим на русском oferta | 0% pcc | brak prowizji Dostępność ofert może ulec zmianie. W ofercie biura mieszkania z różnych inwestycji w Warszawie-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sierakowskiego

Stara Praga,Warszawa

2 700 000 zł86 m² 31 329,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. 86 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Augustówka,Warszawa

601 000 zł38 m² 15 795 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe - 38,05 m2 + ogródek 24,06 m (dostępne podobne mieszkania w inwestycji, zapytaj mnie o ofertę) rozkład: pokój dzienny z aneksem kuchennym i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

683 237 zł40 m² 17 080,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fort Wola

Wola,Warszawa

1 249 000 zł60 m² 20 782 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 60,10 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Fort Wola 12a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

5 100 zł140 m² 36,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowe 4 pokojowe mieszkanie z balkonem. Powierzchnia 140 m2, mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze bez windy. Położone w dzielnicy Białołęka przy ul. Odkrytej. Poziom I: składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

1 170 000 zł42 m² 27 857,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marsa

Wawer,Warszawa

1 307 320 zł90 m² 14 525,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zależy Ci na sprawnej komunikacji z centrum Warszawy, albo z Mokotowem? Sprzedajemy mieszkanie 4 pokojowe na ostatnim piętrze w nowym bloku. To osiedle zlokalizowane w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Walecznych

Saska Kępa,Warszawa

550 000 zł27 m² 20 080,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Pomyśl o miejscu, które będzie Twoją oazą spokoju, a jednocześnie pozwoli Ci korzystać z pełni miejskich udogodnień. Kameralna kamienica z duszą, bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

950 000 zł46 m² 20 652,20 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, w pełni wyposażonego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 46 m , usytuowanego na 6. piętrze nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Włościańska

Żoliborz,Warszawa

4 300 zł46 m² 93,48 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne i ciche mieszkanie 2 -pokojowe w eleganckim apartamentowcu przy ul. Włościańskiej. Wykończenie w wysokim standardzie, duży balkon całkowicie przeszklony. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

11 500 zł128 m² 90,05 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Avenue Estate prezentuje komfortowy apartament do wynajęcia, położony w prestiżowej lokalizacji w ścisłym centrum Warszawy przy ul Grzybowskiej. Atuty - Wyjątkowy adres nieruchomości - Widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

584 361 zł42 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w swoim wymarzonym mieszkaniu! Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na Targówku! Odkryj funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,74 m , które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Ursynów,Warszawa

1 178 576 zł87 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

WE speak english/ мы говорим на русском oferta | 0% pcc | brak prowizji Dostępność ofert może ulec zmianie W ofercie biura mieszkania z różnych inwestycji w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliborska

Żerań,Warszawa

660 000 zł54 m² 12 222,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Prezentowane mieszkanie to przestronne i funkcjonalne 2 pokoje z dużym ogródkiem (26,5m2). Mieszkanie jest dwustronne. Salon umieszczony jest od południa, sypialnia od północy. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Powsinek,Warszawa

1 565 955 zł70 m² 22 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży elegancki apartament 70 m2 z ogródkiem w inwestycji na Wilanowie Bez podatku pcc, bez prowizji, bezpośrednio od developera. Mieszkanie znajduje się na parterze luksusowego 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Powiśle,Warszawa

2 790 zł40 m² 69,75 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwa pokoje zlokalizowane na Warszawskim Powiślu 40 m2, składający się z: - salonu z wydzieloną częścią na aneks kuchenny - sypialni - łazienki z wanną - przedpokoju.